Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Αν ντύνεται κυριλέ πάρτου γραβάτα ή μανικετόκουμπα. Είναι ΠΟΛΥ ωραίο δώρο.

edit:επίσης πολυ καλή λύση είναι γραβάτα σετ με μανικετόκουμπα:P


δε ντυνεται καθολου αλλα καθολου κυριλε.... ειναι σπορ τελειως... πιτζαμούλες που θα βρω καλες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!


700 ευρώ ζεστά!



Μετά που θα πάει να πληρώσει νοίκι, δεή, οτέ, νερό, δόσεις για το αμάξι
με τα ρέστα ας πάει να πάρει ό,τι θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

sugar555

Νεοφερμένος

Η sugar555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα ήθελα και εγώ καμιά ιδέα για δώρο για το amore για ονομαστική γιορτή.Είμαστε λιγο καιρό μαζί και δεν έχω ιδέα τι να πάρω.
ΥΓ : Δεν καπνίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
sugar πρέπει να δώσεις μερικές πληροφορίες ακόμα ;)

πόσο καιρό είσαστε μαζί
πόσον ετών είναι
τι ενδιαφέροντα έχει
και κυρίως πόσα μπορείς να δώσεις ;)

μπορείς επίσης να δεις το πιο σωστό θέμα και να πάρεις ιδέες
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=442293&highlight=%E4%F9%F1%E1#post442293
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sugar555

Νεοφερμένος

Η sugar555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
sugar πρέπει να δώσεις μερικές πληροφορίες ακόμα ;)

πόσο καιρό είσαστε μαζί
πόσον ετών είναι
τι ενδιαφέροντα έχει
και κυρίως πόσα μπορείς να δώσεις ;)

μπορείς επίσης να δεις το πιο σωστό θέμα και να πάρεις ιδέες
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=442293&highlight=%E4%F9%F1%E1#post442293
Είμαστε μαζί 1,5 μήνα.
Είναι 26 χρονών.
Ενδιαφέροντα : Μηχανές.:worry::worry:
Πόσα μπορώ να δώσω???? Από 50 - 100 ευρώ (καθώτι εργαζόμενο κορίτσι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γάντια για τη μηχανή λοιπόν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήτρος

Νεοφερμένος

Ο Μήτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπιζου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ένα ωραίο βιβλίο σχετικό με μηχανές
μία πρόσκληση για κάποια έκθεση σχετική με μηχανές
ένα ωραίο μπρελόκ
μία μινιατούρα από εκείνες που είναι σε ειδικά καταστήματα κλπ. κλπ.

ή μπορείς να του κάνεις δώρο κάτι σε ρούχο- τζάκετ για τη μηχανή, αλλά δεν ξέρω πόσο κοστίζουν αυτά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είμαστε μαζί 1,5 μήνα.
Είναι 26 χρονών.
Ενδιαφέροντα : Μηχανές.:worry::worry:
Πόσα μπορώ να δώσω???? Από 50 - 100 ευρώ (καθώτι εργαζόμενο κορίτσι)
Χτύπα αυτό: https://www.hellinmoto.gr/eshop/product_info.php?products_id=1494

Αν αγαπάει την Ιταλία στις μοτοσυκλέτες, θα του αρέσει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ή μπορείς να του κάνεις δώρο κάτι σε ρούχο- τζάκετ για τη μηχανή, αλλά δεν ξέρω πόσο κοστίζουν αυτά :worry:

300-400+++
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sugar555

Νεοφερμένος

Η sugar555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
γάντια για τη μηχανή λοιπόν ;)

Καλή ιδέα αν και νομιζω ότι έχει.
Ένα ζευγάρι ακόμα γιατί όχι???

Ένα ωραίο βιβλίο σχετικό με μηχανές
μία πρόσκληση για κάποια έκθεση σχετική με μηχανές
ένα ωραίο μπρελόκ
μία μινιατούρα από εκείνες που είναι σε ειδικά καταστήματα κλπ. κλπ.

ή μπορείς να του κάνεις δώρο κάτι σε ρούχο- τζάκετ για τη μηχανή, αλλά δεν ξέρω πόσο κοστίζουν αυτά :worry:
Οφείλω να ομολογήσω ότι όλα είναι καλές ιδέες και τώρα μπερδεύτηκα.

Χτύπα αυτό: https://www.hellinmoto.gr/eshop/product_info.php?products_id=1494

Αν αγαπάει την Ιταλία στις μοτοσυκλέτες, θα του αρέσει. :D
Καλό αλλά δεν έχει την μάρκα της μηχανής του.;)

Πάντως σας ευχαριστώ όλους για τις ιδέες.Να πω την αλήθεια σκεφτόμουν για κανένα άρωμα αλλά μάλλον θα το ξανασκεφτώ με όλες αυτές τις προτάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Την Κυριακή τον Βαΐων γιορτάζει ο αντρούλης μου, σκέφτηκα λοιπόν να του πάρω κάποια βιβλία.
Διαβάζει αυτόν τον καιρό την Ρωμαϊκή αυτοκρατορία το οποίο βιβλίο έχει νοικιάσει από την βιβλιοθήκη κ στην συνέχεια είχα ακούσει που έλεγε σε ένα φίλο του ότι θέλει να διαβάσει την Βυζαντινή κ μετά την Οθωμανική ξέρει κανείς καλά βιβλία να μου προτείνει?
Η ίσως κ κανένα άλλο διαβάζει πολύ φιλοσοφία,μυθολογία αλλά κ ιστορία.
Αλλά αν έχετε κ καμία άλλη ιδέα ευπρόσδεκτη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ενα μπλε δοντακι εινα ο,τι πρεπει...και για αγορακια και για κοριτσακια...μην ξεχνατε οτι ειναι ιδιαιτερα χρησιμο, εαν χρησιμοποιειτε για αρκετη ωρα το κινητουλι την ημερα....;)
Εγω αυτο εκανα δωρο τελευταια...!!!:redface:
Αν και μου αρεσε η κουπα που ειχα δωσει κανα μηνα πριν, αλλα την εσπασε το αχρηστο κορμι!!!:mad:...
Πριν καν προλαβει να την παει σπιτι!!!! τς τς τς..αχρηστοι αντρες!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ούτε πολύ του κινητού είναι κ πάντα πίνει φραπέ άρα η κούπα άχρηστη θα είναι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εναι φιλαθλος καποιας ομαδας ποδοσφαιρου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μπα είναι παοκ αλλά δεν τρελαίνεται κ όλας:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προγραμματισε ενα διημερο....και εξεπληξε τον, παρουσιαζοντας του το την ημερα που θα πρεπει να αναχωρησετε...;)

Εμενα παντως μια τετοια εκπληξη-δωρο θα μου αρεσε παρα πολυ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
καλησπέρα. σε 2 βδομάδες έχει γενέθλια το αμόρε μου. είναι πολύ περιέργος στα πράγματα που του αρέσουν .πείτε καμιά ιδέα?? ρούχα είναι πολύ δύσκολος, τεχνολογία δεν τρελαίνεται,έχει κόλλημα με σπαθιά. αλλά πού να του βρώ κάτι που να του αρέσει. κάτι χρήσιμο που μπορείτε να μου προτίνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα ωραιότατο τραπέζι συνοδευόμενο από λουλούδια .. έτσι για αλλαγή; :)
Πρέπει παντως να μας δώσεις πιο πολλά στοιχεία.. Επίσης ίσως να εκτιμούσε ένα μήνα εγγραφής σε μαθήματα ξιφομαχίας, άμα του αρέσουν τόσο τα σπαθιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top