Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Ομιτζί έχεις πολύυυυυ ελεύθερο χρόνο...:P

10 λεπτά υπόθεση είναι, τα υλικά είναι το θέμα να βρω. Θέλεις να σηκωθείς από το πισί και το στέκι και να έρθεις να μου το κάνεις εσύ για να αποκτήσω όντως πολύ ελεύθερο χρόνο κι εγώ;:P


επισης κατι αλλο..μονο στις πολεις υπαρχουν κατσαριδες στα σπιτια?γιατι εδω στον ελαιωνα που ειμαι σπανια βλεπω κατσαριδες και συνεχεια αραχνες..ιδιως αυτες τις λεπτες του τοιχου.. σπανια κατι μεγαλες .

Μη το λες, και στο Κιάτο έχουμε, τόσο στην πόλη που πέφτουν σαν στούκας στις τέντες κι ακούς σα χαλαζόπτωση να είναι, όσο και στην εξοχή οι μεγάλες σε μέγεθος παλάμης.

Στις πόλεις φταίει η βρώμα, η υγρασία και οι υπόνομοι. Τράβα έξω από τον ΟΣΕ στο Σταθμό Λαρίσης να δεις 12 τη νύχτα, ορδές στο πεζοδρόμιο. Είχα πάει να αφήσω την πολυαγαπημένη μου πριν 3 χρόνια για να φύγει με το τραίνο και θυμάμαι ότι περπάταγαν δίπλα μου κάτι τεράστιες που από τη στενοχώρια μου και την πίκρα μου δεν με ένοιαζε καν να φοβηθώ ή να αηδιάσω...

και μεις στο χωριο δεν εχουμε κατσαριδες εχουμε βεβαια ολα τα υπολοιπα φιδια,ακριδες,σκορπιους κλπ.:P
στους αγιους θεοδωρους παντως εχει κααααατι τεραστιες κατσαριδες, δε θα ξεχασω που καθε βραδυ κοντευα να σκασω και δε πηγαινα στο wc μεχρι να ξημερωσει.:P

Έτσι μου τυχε χτες. Πήγα να μπω στο μπάνιο να κάνω το ψιλό και βλέπω το τέρας. Είχα στο να χέρι τη vileda με τον πλακέ πάτο και με το άλλο κράταγα τον ματσαμπλόκο μου και χοροπήδαγα για να μην κατουρηθώ!

Λέω τώρα δεν υπάρχει, η έχω κατουρηθεί επάνω μου ή βγαίνω και τα κάνω στο δρόμο! Τελικά με ακροβατικά την έριξα στο πάτωμα και την εκτέλεσα!

Σε λίγο που πρέπει να κάτσω μισή ώρα για μπάνιο και άλλη μια για να ξυρίσω τη γενειάδα να δω τι θα κάνω!:P

ρε , για κατσαρίδες και έντομα μιλάμε όχι για ντόπερμαν :P

Ακριβώς! Σιγά μη βγάλει και το χαρτοφύλακα με τα διπλωματικά έγγραφα η κατσαρίδα να χωρίσουμε και ζώνες κυκλοφορίας στο σπίτι.

:worry: προτιμώ έναν λιγότερο επώδυνο θάνατο και ας αγοράσω δεύτερο ζευγάρι παντόφλες:confused:

Εγώ θέλω κάτι να "τα σκάει στη στιγμή", να μη τις βλέπω καν, έστω να ψοφάνε μεμιας. Τι κεράκια, μπουρμπουληθράκια και σκονάκια. Σε 24 ώρες αν δεν την έχω ήδη εκτελέσει την κατσαρίδα, θα χει κάνει 2 ομαδικά όργια με άλλες 10 και θα χουν βγάλει αυγά μελάτα και κατσαρομπεμπάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
να κανεις μπανιο οσο ειναι ακομα μερα!!

εγω ετσι κανω το καλοκαιρι στη λαρισα!:P

αυριο παω σπιτι και δε ξερω τι θα δουν τα ματακια μου μιαμιση βδμαδα κλειστο που ταν.:cold:

να μεχετε στο νου σας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...Να σου στείλω τον δικηγόρο μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
να κανεις μπανιο οσο ειναι ακομα μερα!!

εγω ετσι κανω το καλοκαιρι στη λαρισα!:P

αυριο παω σπιτι και δε ξερω τι θα δουν τα ματακια μου μιαμιση βδμαδα κλειστο που ταν.:cold:

να μεχετε στο νου σας!:P

Αυτό θα κάνω!!!:clapup: Απλά γενικά δε θέλω να υπάρχουν γιατί δεν περιορίζονται στο μπάνιο και κυκλοφορούν παντού, ακόμα κι αν μπαίνουν μόνο από εκεί. Πρώτον η αηδία που νιώθω. Δεύτερον, φέρνω καναν άνθρωπο στο σπίτι, μη με πούν και βρωμίλο ενώ ο έρμος το κρατάω καθαρό. Τρίτον, φαντάζεσαι στο σεξ επάνω να δω καμιά δίπλα στο πάτωμα, πάνω σε κανα εσώρουχο που θα χουμε πετάξει με την καλέ, πάνω στο πάθος; Κάτω ο αϊτός... Ο αϊτός δεν πεθαίνει στον αέρα μόνο, αλλά και στα σεντόνια αμα δει τίποτα που δεν του αρέσει!:P

Πριν φύγεις, πάρε μια τάπα μεγάλη για το σιφώνι σου στο πάτωμα να βάλεις κι εσύ. Μπορεί να σου βγαίνουν από κεί οι άτιμες.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πω πω ότι πιο αηδιαστικό υπάρχει πραγματικά.. Αρχικά απορώ.. Γιατί υπάρχουν? Σε τι βοηθάνε? Ποιο ζώο τις τρώει? Να μάθω για να του πηγαίνω τροφή ειδική να εξαφανιστούν αυτές από προσώπου γης..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
καποτε εμενα σε ισογειο για κανα χρονο εκει αντιμετωπισα το χειροτερο εφιαλτη μου ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ . τις ειδα πρωτη φορα 1 εβδομαδα μετα την μετακομιση, ηταν νυχτα ειχα κλειστα φωτα κουζινα σαλονι ενιαιο περπατουσα ξυπολυτη και μεσ στο μισοσκοταδο ακουω κατι στο πατωμα. ανοιγω τα φωτα και βλεπω 4 κατσαριδες γιγας να σουλατσαρουν. εγκεφαλικο! τρεχω στο μπανιο τα ιδια! δεν ειχε τυχει να σηκωθω ξανα νυχτα, βγαιναν απ ' τα συφωνια κουζινας και τουαλετας.κλειδωθηκα στο δωματιο μου μεχρι να ξημερωσει. το πρωι ψεκασα παντου μετα απολυμανα ολο το σπιτι ,εβαλα κατσαριδοπαγιδες παντου, καπακια στα συφωνια και κολλησα καθε πιθανο μερος απ 'το οποιο θα μπορουσε να ξετρυπωσει κατσαριδα με ταινια. κατα καιρους εβλεπα 1-2 αλλα ειχα γλυτωσει απ ' τις πολλες επισκεψεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ανοιγω τα φωτα και βλεπω 4 κατσαριδες γιγας να σουλατσαρουν. εγκεφαλικο! τρεχω στο μπανιο τα ιδια! δεν ειχε τυχει να σηκωθω ξανα νυχτα, βγαιναν απ ' τα συφωνια κουζινας και τουαλετας.κλειδωθηκα στο δωματιο μου μεχρι να ξημερωσει.
θυμιζει ταινια τρομου η περιγραφη....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Λοιπόν σήμερα έπαθα το μεγαλύτερο σοκ της ζωής μου και πρέπει να το πω σε κάποιον, θέλω υποστήριξη. Πριν από μία ώρα αποφασίζω με την αδερφή μου(δύο χρόνια μικρότερη) να κάνουμε τις δουλειές του σπιτιού. Σκουπίζω εγώ, ξεσκονίζει αυτή. Πάνω σε ένα έπιπλο, έχουμε ένα βάζο με μπαμπού..Ξέρετε αυτά τα πράσινα τα ψιλά( τα έχουμε γύρω στα 4 χρόνια θηρία έχουν γίνει). Το παίρνει η αδερφή μου να αλλάξει νερό. Και μου λέει Ίλια έλα να δεις......... Και μέσα στο βάζο ήταν ένα μαμούνι όσο η χούφτα μου, χνουδωτό με λυγισμένα πόδια........ Μαύρο. Παθαίνω σοκ(είμαστε μόνες στο σπίτι, και οι δύο φοβιτσιάρες σε σχέση με οτιδήποτε είναι μαμούνι).... Αυτό αρχίζει να κουνιέται εμείς τσηρίζουμε! Πετάει η αδερφή μου μια πετσέτα πάνω στο βάζο ούτως ώστε να μην βγει... Ωραία? Έτσι είπαμε και εμείς...... Οπότε μετά από λίγο ακούω τσηρίδα(της αδερφής μου)! ΚΑΙ.... Βλέπω αυτό το πράγμα να έχει βγει και να............. ΠΕΤΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.... Ήταν νυχτερίδα... στο μέγεθος πήχη! Δεν έχω φοβηθεί περισσότερο στην ζωή μου, τώρα είμαστε κλειδωμένες στο δωμάτιο και δεν θα βγούμε μέχρι να έρθουν οι γονείς μας.. Είναι ότι ότι χειρότερο έχω ζήσει:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ποιες κατσαριδες και ποια κουνουπια...
εδω στη λαρισα εχουμε περασει σε αλλο επιπεδο...

χτες που επστρεψα αντικρυσα μια ψοφια(thank god) τεραστιων διαστασεων 40ποδαρουσα...(επιανε σχεδον το μισο πλακακι σε μηκος.)
και αμα σε τσιμπησει λεει αυτη πεθαινεις στον πονο....

αχχχχ τι ωραια που ναι η ζωη εδω στον καμπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Παντού τα ίδια σκατ@ είναι:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
τί να πω και εγώ που έχω φάει καταλάθος μύγα στον ύπνο μου....
θυμάμαι ήμουν αρκετά μικρός και βρισκόμουν στη διαδικασία του ύπνου..., με βουλωμένη μύτη και με το στόμα να ανοιγοκλείνει....
και μία ...ημένη μύγα προσγειώνεται μέσα στο στόμα μου..., μην κατανοώντας την ξαφνική προσγείωση..., ο εγκέφαλος πήρε πρωτοβουλία και τράβηξα τη μύγα προς το κέντρο....
περιττό να σας πω, ότι βρώμαγε η αναπνοή μου για δύο μέρες....
αν προσπαθήσουν να σας πείσουν ότι οι μύγες είναι πλούσιες για τον οργανισμό..., μην κάνετε το λάθος να φάτε ποτέ....
από προσωπική εμπειρία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
περιττό να σας πω, ότι βρώμαγε η αναπνοή μου για δύο μέρες....
αληθεια?απο μια τοσο δα μυγα βρωμαγε η ανασα σου?:eek::P

κουαξ!:hehe::shifty::lol::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αληθεια?απο μια τοσο δα μυγα βρωμαγε η ανασα σου?:eek::P

κουαξ!:hehe::shifty::lol::bleh:


η μύγα πριν είχε χτυπήσει δύο πίτες με απ' όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η μύγα πριν είχε χτυπήσει δύο πίτες με απ' όλα
Ααααααααα,,ετσι εξηγείται...;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Λοιπόν σήμερα έπαθα το μεγαλύτερο σοκ της ζωής μου και πρέπει να το πω σε κάποιον, θέλω υποστήριξη. Πριν από μία ώρα αποφασίζω με την αδερφή μου(δύο χρόνια μικρότερη) να κάνουμε τις δουλειές του σπιτιού. Σκουπίζω εγώ, ξεσκονίζει αυτή. Πάνω σε ένα έπιπλο, έχουμε ένα βάζο με μπαμπού..Ξέρετε αυτά τα πράσινα τα ψιλά( τα έχουμε γύρω στα 4 χρόνια θηρία έχουν γίνει). Το παίρνει η αδερφή μου να αλλάξει νερό. Και μου λέει Ίλια έλα να δεις......... Και μέσα στο βάζο ήταν ένα μαμούνι όσο η χούφτα μου, χνουδωτό με λυγισμένα πόδια........ Μαύρο. Παθαίνω σοκ(είμαστε μόνες στο σπίτι, και οι δύο φοβιτσιάρες σε σχέση με οτιδήποτε είναι μαμούνι).... Αυτό αρχίζει να κουνιέται εμείς τσηρίζουμε! Πετάει η αδερφή μου μια πετσέτα πάνω στο βάζο ούτως ώστε να μην βγει... Ωραία? Έτσι είπαμε και εμείς...... Οπότε μετά από λίγο ακούω τσηρίδα(της αδερφής μου)! ΚΑΙ.... Βλέπω αυτό το πράγμα να έχει βγει και να............. ΠΕΤΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.... Ήταν νυχτερίδα... στο μέγεθος πήχη! Δεν έχω φοβηθεί περισσότερο στην ζωή μου, τώρα είμαστε κλειδωμένες στο δωμάτιο και δεν θα βγούμε μέχρι να έρθουν οι γονείς μας.. Είναι ότι ότι χειρότερο έχω ζήσει:'(:'(:'(
σε καταλαβαινω !!!! πριν αιωνες που διαβαζα για πανελληνιες ειχα ενα βραδυ ανοιχτη την μπαλκονοπορτα και μπηκε μεσα μια νυχτεριδα και με κυνηγουσε γυρω-γυρω στο δωματιο.... την εκλεισα μεσα στο δωματιο με ανοιχτο το φως και ευτυχως μετα απο λιγο που κοιταξα ειχε φυγει. ηταν πολυ τρομακτικη εμπειρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
σε καταλαβαινω !!!! πριν αιωνες που διαβαζα για πανελληνιες ειχα ενα βραδυ ανοιχτη την μπαλκονοπορτα και μπηκε μεσα μια νυχτεριδα και με κυνηγουσε γυρω-γυρω στο δωματιο.... την εκλεισα μεσα στο δωματιο με ανοιχτο το φως και ευτυχως μετα απο λιγο που κοιταξα ειχε φυγει. ηταν πολυ τρομακτικη εμπειρια..

Και εγώ σε καταλαβαίνω:worry::worry: Άκου εκεί να σε κυνηγάνε... Νυχτερίδες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σε καταλαβαινω !!!! πριν αιωνες που διαβαζα για πανελληνιες ειχα ενα βραδυ ανοιχτη την μπαλκονοπορτα και μπηκε μεσα μια νυχτεριδα και με κυνηγουσε γυρω-γυρω στο δωματιο
δεν μεταμορφωθηκε μετα σε Δρακουλα?:D
η νυκτεριδες προσωπικα δεν με πολυ ενοχλουν..φτανει να μην πεφτουν πανω μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν μεταμορφωθηκε μετα σε Δρακουλα?:D
η νυκτεριδες προσωπικα δεν με πολυ ενοχλουν..φτανει να μην πεφτουν πανω μου:P
δεν ζω και στα Καρπαθια για να μου κανουν επισκεψη οι Δρακουλες ...! αλλα σ' αυτη ζωη ολα τα περιμενω , ακομα κι αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
δεν ζω και στα Καρπαθια για να μου κανουν επισκεψη οι Δρακουλες ...! αλλα σ' αυτη ζωη ολα τα περιμενω , ακομα κι αυτο!

Μπορεί να είναι ο Cullen και να του άρεσες!:P


Άλλη μια κανθαρίς χτες. Από την ώρα που έχω κλείσει το σιφώνι και το σοβατοπί έχω ησυχάσει λίγο, αλλά που και που έρχεται καμιά και νιώθω την αηδία να με κυριεύει. Αυτό είναι που λεμε, γαμώ το σπίτι μου γαμώ!:P

Ο καιρός γαρ εγγύς, μετακομίζω σε άλλα μέρη!:D Ελπίζω να μην έχει εκεί τόσες, γιατί σίγουρα θα έχει όπως κάθε σπίτι, αρκεί να μην είναι τέρατα και πολλές.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό είναι που λεμε, γαμώ το σπίτι μου γαμώ!
Άντε και καλούς απογόνους!:shifty::jumpy::bleh::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top