Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Όντως, τα χωριατόπαιδα είμαστε μπροστά. Όταν εμείς κυνηγούσαμε ακρίδες με τα χέρια στα χόρτα ξυπόλητοι τα παιδιά της πόλης έπαιζαν στις παιδικές χαρές :P
"Βουτυρόπαιδα" εμείς, χωρίς σκληραγώγηση.. :D
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Εγώ τις κατσαρίδες τις ρουφάω με την ηλεκτρική σκούπα. Ούτε με 100 χαρτοπετσέτες μαζί δεν πρόκειται να τις πιάσω.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,459 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Προχτές μια κατσαρίδα ανέβηκε πάνω στην πλάτη μου. Άκουσε πολλά πράγματα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Τι εμπειρίες έχεται, ποια είναι η απόλυτη μέθοδος εξολόθρευσης τους. Πως αντιμετοπίζεται μια "συνάντηση" μαζί τους?

Μου βγαίνουν στη κουζίνα. Για τους φίλους που θέλουν να μάθουν, η τελευταία μου αναμέτρηση μαζί τους έλειξε 13-0 υπέρ μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top