Θα μπορούσατε να είστε ερωτευμένοι με 2 άτομα ταυτόχρονα;

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
αμφιβαλεις για την σοβαροτητα της δικης μου απαντησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Νομίζω πως στην ηλικία των 30 φεύγα έχεις ψιλοκατασταλάξει, δύσκολο να είσαι με 2 ταυτόχρονα ερωτευμένος. Αυτά τα νιώθαμε στα 15, που ερωτευόμαστε κάθε τρεις και λίγο, χωρίς να ξέρουμε τους λόγους και όχι μόνο με δύο.... my opinion of course...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
στην ηλικια των 30 δεν εχεις κατασταλαξει.. σε εχουν κατασταλαξει οτι στενευουν τα περιθωρια... ωρα να ωριμασεις και να συμμαζευτεις
τι να κανουν κι αυτες οι γυναικες... υπαρχει και ενα βιολογικο ρολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
αμφιβαλεις για την σοβαροτητα της δικης μου απαντησης?
Απαντησες το :


"Κι απτον πλανητη των πιθηκων μη σου πω..."

Οπότε οχι, δεν αμφιβαλλω. Ειμαι σιγουρος οτι δεν ηταν σοβαρη. :whistle: Γιαυτο και περιμενω ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δε το καταλαβα.. θα μπορουσες να το διευκρινησεις τι αλλαξε σε σχεση με την αποψη που ειχες πριν 4 χρονια?
Δλδ μπορει να ερωτευτεις και αλλους αλλα σε συγκρατει η λογικη και μενεις πιστη στον συντροφο με τον οποιο εχεις σχεση ακομη κι αν εχεις αισθηματα για καποιον αλλον?

Θα σου πω τι άλλαξε: γνώρισα κάποιον και τον ερωτεύτηκα τόσο, τον ήθελα τόσο που δεν μου προέκυψε επιθυμία ποτέ όσο είμασταν μαζί (για δυόμισι χρόνια) να κοιτάξω/φλερτάρω/διανοηθώ να πάω με άλλον - για την ακρίβεια η σκέψη και μόνο πως κάποιος άλλος θα με πλησίαζε μου έφερνε εμετο. Και όλα αυτά ενώ είχα απατήσει κάθε γκόμενο που είχα ως τότε - θεωρώ πως ήταν λόγω έρωτα, αλλά μπορεί και απλώς να μεγάλωσα και να μην άντεχα πια όλα αυτά τα παιχνιδάκια και την ταλαιπωρία που έχουν οι παράλληλες "σχέσεις", τι να σου πω.. Νομίζω όμως πως ήταν από έρωτα, αφού όπως σου είπα η σκέψη ενός άλλου άντρα μου έφερνε αηδία, δεν το έκανα γιατί βαριόμουν να ψαχτώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Λεει πως οταν εισαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ερωτευμενος, δεν πας με αλλον.
ακριβως αυτο;)


οποτε οχι δεν πιστευω οτι γινεται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Θα σου πω τι άλλαξε: γνώρισα κάποιον και τον ερωτεύτηκα τόσο, τον ήθελα τόσο που δεν μου προέκυψε επιθυμία ποτέ όσο είμασταν μαζί (για δυόμισι χρόνια) να κοιτάξω/φλερτάρω/διανοηθώ να πάω με άλλον - για την ακρίβεια η σκέψη και μόνο πως κάποιος άλλος θα με πλησίαζε μου έφερνε εμετο. Και όλα αυτά ενώ είχα απατήσει κάθε γκόμενο που είχα ως τότε - θεωρώ πως ήταν λόγω έρωτα, αλλά μπορεί και απλώς να μεγάλωσα και να μην άντεχα πια όλα αυτά τα παιχνιδάκια και την ταλαιπωρία που έχουν οι παράλληλες "σχέσεις", τι να σου πω.. Νομίζω όμως πως ήταν από έρωτα, αφού όπως σου είπα η σκέψη ενός άλλου άντρα μου έφερνε αηδία, δεν το έκανα γιατί βαριόμουν να ψαχτώ. :)

oποτε αυτο που αλλαξε ειναι οτι ερωτευτηκες πραγματικα και πλεον δεν πιστευεις οτι μπορει να νιωσεις σεξουαλικη χημεια με καποιον αλλον ενω εισαι ερωτευμενη μαζι του..

Οκ, thnx για την διευκρινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως οχι... Δεν γινεται... Δεν μου εχει τυχει αρα δεν ειμαι και σιγουρος αλλα με τα δικα μου δεδομενα οταν εισαι ερωτευμενος (πραγματικα ερωτευμενος οχι καψουρες, κολληματα κλπ) το μονο που σκεφτεσαι ειναι εκεινο το ατομα... Τι θα κανεις για να την/τον δεις, πως θα την/τον κανεις να ειναι καλυτερα και ολα τα σχετικα... Αρα δεν πιστευω οτι εχεις ματια για να κοιταξεις αλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonii

Νεοφερμένος

Η lonii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά... είχα φάει κόλλημα.. με ένα άτομο 1 χρόνο.. και γνώρισα έναν άλλον και τα ξέχασα όλα.... όμως... χωρίσαμε πολύ σύντομα.. με αυτόν.... και ψιλοκόλλησα...... και πριν λίγες μέρες...... συνάντησα πάλια αυτόν που είχα φάει κόλλημα για 1 χρόνο.. και γενικά μιλάμε περισσότερο... και τώρα είμαι κολλημένη και με τους 1.. ενώ δεν βγαίνει πουθενά αυτό το πράγμα.. ειδικά με τον πρώτο!!!!.... και δεν ξέρω τι να κάνω πιαααα!!!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ναι, έχω μεγάλη καρδιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ωραια ερωτηση!!!
Με δυο ατομα μονο???? ΧΑΧΑΧΑΧΑ Εγω εχω ερωτευτει και 5 και 10 ατομα ταυτοχρονα!!! Δεν εχω ορια σε τετοια πραγματα ΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Όχι. Άλλο ενθουσιασμός, άλλο έρωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
:confused: Εγώ τα θεωρώ ακριβώς το ίδιο...!Ταυτόσημα μην σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Και με 3 και με 4 και με 5...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
και με 6 και με 7 και με 8.... Αυτο ειναι ευκολο....Το δυσκολο ειναι να τις εχεις ολες μαζι στο ιδιο σπιτι...Εκτος και εαν εισαι βεζιρης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Τρελός εισαι? ούτε τη μία στο σπίτι, αυτοί οι έρωτες είναι για εξωτερικούς χώρους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γνώμη μου είναι πως αγαπάς πραγματικά τον πρώτο δεν θα υπήρχε καν δεύτερος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γνώμη μου είναι πως αγαπάς πραγματικά τον πρώτο δεν θα υπήρχε καν δεύτερος....
Αυτό. Όση... μεγάλη καρδιά κι αν έχεις για να χωράς πολλούς, άμα αγαπάς χωράει μόνο ένα άτομο. Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top