Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,448 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,375 μηνύματα σε 92,659 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:51, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από pitg21
Εγώ πάντως αναρωτιέμαι πώς αυτά τα μαγιό θα φαίνονται αν αυτή που τα φοράει δεν έχει το σώμα των μοντέλων που τα διαφημίζουν...

λολ ρε πετριιι

πρεπει να μαστε ολες μοντελα για να βαλουμε ενα ρημαδομαγιω??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 16:53, 21-04-10:

Βικτώρια πήρα ήδη Νερ, γι' αυτό λέω!
Tα άλλα είναι τέλεια και λιμπίζομαι ένα-δυό πολύ, αλλά σχεδόν 300 ευρώ για ένα μαγιώ μου φαίνονται πάρα πολλά.. άσε που φοβάμαι μην δεν πετύχω και το μέγεθος! Πάντως είναι απίστευτα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:09, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Βικτώρια πήρα ήδη Νερ, γι' αυτό λέω!
Tα άλλα είναι τέλεια και λιμπίζομαι ένα-δυό πολύ, αλλά σχεδόν 300 ευρώ για ένα μαγιώ μου φαίνονται πάρα πολλά.. άσε που φοβάμαι μην δεν πετύχω και το μέγεθος! Πάντως είναι απίστευτα..
Αποφασισε εσυ και με το μεγεθος μπορω να σε βοηθησω
Αυτο που πηρες της Βικτορια το εχει στο σαιτ? Αντε δειξε το μας ντε!

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 17:14, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
λολ ρε πετριιι

πρεπει να μαστε ολες μοντελα για να βαλουμε ενα ρημαδομαγιω??
Δεν μιλώ για ένα ρημαδομαγιώ. Μιλώ για τα συγκεκριμένα μαγιώ. Τα οποία έχουν και τις ανάλογες απαιτήσεις τους νομίζω...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 17:17, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Αποφασισε εσυ και με το μεγεθος μπορω να σε βοηθησω
Αυτο που πηρες της Βικτορια το εχει στο σαιτ? Αντε δειξε το μας ντε!
Ε προφανώς το έχει!

YΓ: Το πήρα για τα πρώτα μπάνια που θα είμαι κάτασπρη, να μη κάνω πολύ αντίθεση.. το είχε και σε προσφορά!
ΥΓ2: Και πάντως, παρόλο που δεν έχω το τέλειο σώμα (θα έλεγα πως απέχω αρκετά απ' αυτό), φοράω πολύ σέξυ μαγιώ και δεν είχε ποτέ κανείς θέμα!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 17:18, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από ΠιτΤζι
Εγώ πάντως αναρωτιέμαι πώς αυτά τα μαγιό θα φαίνονται αν αυτή που τα φοράει δεν έχει το σώμα των μοντέλων που τα διαφημίζουν...
Τέτοια λέτε και μας κάνετε ανoρεξικές!

Πάντως είναι γνωστό, ότι τα σώματα που δεν έχουν τις τέλειες αναλογίες φαίνονται ομορφότερα με όσο το δυνατόν λιγότερα ρούχα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 17:24, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel

Πάντως είναι γνωστό, ότι τα σώματα που δεν έχουν τις τέλειες αναλογίες φαίνονται ομορφότερα με όσο το δυνατόν λιγότερα ρούχα
Σοβαρά; Δεν το ήξερα αυτό...

Πάντως κορίτσια μην επηρεάζεστε...

Άλλωστε όλες αυτές οι κοκκαλιάρες είναι ανέραστες ως επί το πλείστον...

Keep walking...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 18:06, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel

αυτο το εχω ακουσει και γω. ορισμενα ολοσωμα μαλιστα για να το φορεσεις και να δειξουν πρεπει να χεις τις τελειες αναλογιες για να το φορεσεις.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:00, 22-04-10:

Ενταξει. Οκευ. Τα καταφερες Νεραιδα.

Ακυρωνω δουλειες και παω για ψωνια.

Περαν οτι μου φτιαξες κι αλλο τη διαθεση, με κανεις τωρα αυτοματως να ψησω καφε και να αραξω να φτιαξω την ντουλαπα μου(ξανα...) Επισης να πεταξω 3-4 μαγιω. Τι σκ@τα, καθε χρονο μαγιω και καθε φορα βλεπω κι αλλο κι αλλο ωραιο! Th victoria secret να αγορασουμε!

Ντινααα παμε στο μαγαζι που λεγαμε!!

Το παθαινετε κι εσεις κοριτσια να ουρλιαζετε ,να χτυπιεστε, να πεταριζουν ματια, να στραβωνει το στομα, να βγαζετε κραυγες εξω απο τις βιτρινες η εγω ειμαι για τα σιδερα?
Ω ναι, χθες το παθα το εγκεφαλικο σε μια αγορα που ετυχε να περναω αλλα ηταν βραδυ.

Ανοιξε ο καιροοοοοςςς!! Ντυνοοομαστε ή μαλλον γδυνοοομαστε!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:15, 22-04-10:

Αξεσουαρ και καλοκαίρι

Γυναίκα χωρίς αξεσουάρ, σπίτι χωρίς παράθυρα... Έτσι θα μπορούσαμε να χαρακτηρίσουμε την απουσία αξεσουάρ από το look μιας γυναίκας αφού, χωρίς αυτά ναι μεν μπορείς να βγεις μια βόλτα, ωστόσο θα φαίνεσαι άδεια, χλωμή και αδιάφορη. Τα τελευταία 6 περίπου χρόνια, τα αξεσουάρ έχουν γίνει απαραίτητο συμπλήρωμα στο στυλ των γυναικών και φαίνεται να έχουν την τιμητική τους, ιδιαίτερα την άνοιξη και κατά τους καλοκαιρινούς μήνες. Πλαστικά, ξύλινα, μπρούτζινα, χρυσός, ασήμι, πολύχρωμα, μονόχρωμα – όπως και αν είναι – μονοπωλούν το ενδιαφέρον και μπορούν να μετατρέψουν ένα συνηθισμένο και αδιάφορο ρούχο σε εντυπωσιακό και στιλάτο.
Στη φετινή εβδομάδα μόδας της Νέας Υόρκης, τα αξεσουάρ είχαν την τιμητική τους. Η άνοιξη και το καλοκαίρι του 2010 επιβάλλει βραχιόλια χρωματιστά, που είτε ταιριάζουν, είτε έρχονται σε αντίθεση με το ρούχο που έχουμε επιλέξει. Τεράστια περιδέραια από πέτρες, καπέλα σε γήινα και παστέλ χρώματα αλλά και ζώνες είναι οι απαραίτητοι σύμμαχοι για να τραβήξετε τα βλέμματα πάνω σας και να σουλατσάρετε στα σοκάκια των νησιών. Για τα βήματά σας, η μόδα σάς θέλει με σανδάλια σε διάφορους χρωματισμούς, κεντημένα και στολισμένα με πέτρες και κορδέλες, ενώ την εμφάνισή τους στις καλοκαιρινές κολεξιόν κάνουν και οι καλοκαιρινές μπότες που φέτος θα φορεθούν πολύ... Κόθορνοι με φλοράλ μοτίβα σε διάφορα χρώματα θα φορεθούν εξίσου πολύ και αυτό το καλοκαίρι, ενώ οι σχεδιαστές και για φέτος έχουν σκεφτεί τα πατήματά σας στις παραλίες με άκρως ενδιαφέρουσες σαγιονάρες. Οι τσάντες θα ακολουθήσουν το στυλ των αξεσουάρ, με ιδιαίτερη έμφαση στις τσάντες-σάκους, που είναι πρακτικές και κομψές ταυτόχρονα. Καραβόπανο, δέρμα, λινό, πετσετέ, με χρώματα και πέτρες, είναι μερικά από τα υλικά που οι σχεδιαστές έχουν «φορέσει» στις ωραιότερες τσάντες που θα σας κλείσουν το μάτι στις ανοιξιάτικες -καλοκαιρινές βιτρίνες.
Τα χρώματα που θα κυριαρχήσουν είναι φρέσκα και ζωντανά και αποπνέουν όλη τη μαγεία της πολύχρωμης φύσης και των λουλουδιών. Το μπεζ και το λευκό, alltimeclassic, συνοδευόμενα από παστέλ αποχρώσεις, όπως το ροζ και το σιέλ, θα δώσουν μια παιδική αθωότητα στο look σας, ενώ τόσο το μπορντό όσο και το κόκκινο θα φορεθούν αρκετά αυτή την περίοδο. Το πιο συναρπαστικό χρώμα ωστόσο του καλοκαιριού, σύμφωνα με τους αμερικανούς σχεδιαστές, θα ακούει στο όνομα πράσινο της θάλασσας, σε συνδυασμό με το έντονο κίτρινο. Όποιες και να είναι οι τάσεις της μόδας, βρείτε το στυλ που ταιριάζει απόλυτα σε σας και τότε σίγουρα θα κλέψετε όλα τα βλέμματα...

Attica Press

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:17, 22-04-10:

Οι τάσεις στο ανοιξιάτικο μακιγιαζ

Οι νέες τάσεις του μακιγιάζ για τη φετινή άνοιξη προτείνουν ένα φυσικό, σχεδόν άβαφο πρόσωπο που αναδεικνύει τη φυσική ομορφιά κάθε γυναίκας.
Στο natural look κυριαρχούν οι ουδέτεροι τόνοι, τα παστέλ και τα απαλά χρώματα. Η βάση για ένα τέλειο μακιγιάζ είναι ένα απαλό make-up για αψεγάδιαστη επιδερμίδα, σε μπεζ ή off white λαμπερές αποχρώσεις, που απλώνεται σε καθαρό δέρμα, αφού πρώτα έχουμε βάλει ενυδατική κρέμα.
Τα χρώματα της άνοιξης για τα μάτια είναι ροζ, κοραλλί, λιλά, τιρκουάζ, πορτοκαλί, πράσινο και κίτρινο. Το κοραλλί είναι η ιδανική απόχρωση για τις μελαχρινές, το ροζ για τις ξανθιές και το ανοιχτό πράσινο για τις κοκκινομάλλες. Η ποσότητα κατά την εφαρμογή αυτών των χρωμάτων θα πρέπει να είναι τόση, όση χρειάζεται για να φαίνεται η ένταση του χρώματος και να μη μοιάζουν υπερβολικά. Επίσης η μπεζ και η καφέ σκιά μπορεί να σταθεί μόνη της, ειδικά σε όσες έχουν καστανά μάτια.
Για έντονες βλεφαρίδες με φυσικό αποτέλεσμα μπορούμε να εφαρμόσουμε μια στρώση μαύρη μάσκαρα που δίνει όγκο και πυκνότητα στις βλεφαρίδες και μετά μια στρώση από καφέ μάσκαρα που τις κάνει να φαίνονται περισσότερο φυσικές.
Για τα χείλη δοκιμάστε πορτοκαλί ή ανοιχτές κόκκινες και ροζ αποχρώσεις για το πρωί και γυαλιστερές κόκκινες αποχρώσεις γα το βράδυ.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:07, 22-04-10:

Μαρεσει το μαυρο, το λευκο και το χρυσο

Το αριστερο, το αριστερο!

Για πισινα τα ολοσωμα και τα μπλουζακια... Στην παραλια, μπικινι για μαυρισμα(ακομα κι αν δεν κανουμε ηλιοθεραπεια, το μαυρισμα γινεται και με τα ολοσωμα ειναι ασχημο) Κι οσο πιο μικροσκοπικο τοσο καλυτερα
(Τα μπραζιλιαν- σχεδον 3/4- για οσες μπορουν να τα υποστηριξουν)

Καταστήματα
- Victoria's secret
- Med
- Fox
- Moschino
- Arena
- La Perla
(απ οπου ψώνισα τα τελευταία χρόνια και έμεινα ικανοποιημένη!)

κλπκλπ

Με τα μαγιω μου αρεσουν τα μπιχλιμπιδια, οχι σορτσακια, μπλουζακια , παρεο κοκ, θελω ελευθερια κινησεων.. Τεραστιες τσαντες, σχεδον καθολου ή πολυ φυσικό/λαμπερό μακιγιαζ, μεγαλα γυαλια και διαθεση τρελη και καλοκαιρινη με κοκτειλς, καφεδακι, περιοδικα, τελεια παρεα!

Φτιαχτηκατε? Εγω ναι!
Υπομονη και κοντοζυγωνουμε!

Βιντεακι ασσορτι!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 22-04-10 στις 23:25. Αιτία: Βιντεακι!:P
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη chrisss
H chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H chrisss γεια χαρα! έγραψε στις 00:37, 23-04-10:

λοιπον δε ξερω αν αυτα που θα γραψω εχουν σχεση με το θεμα..
σημερα ημουν σχεδον 3 ωρες στην πλατεια αριστοτελους--θεσσνικη κεντρο--- για καφε και παρατηρουσα τον κοσμο και κυριως τα κοριτσια και το τι φορουσαν(κουυσομπολαααα!!!!) και εχω να πω τα εξης:

οοο μαι γκοντ!!!! μου βγηκε το ματι!!!!
καταρχην, οι μισες ηταν ντυμενες σα καρναβαλια!!! και σκουλαρικια και βραχιολια και κοκκινα νυχια και γυαλια και βαψιμο λες και πηγαιναν στα μπουζουκια και 20 ποντους παπουτσι και μινι και καφε και ασπρα και φουξ και γενικως ανοιγω την ντουλαπα και φοραω οτι πιασει το χερι μου!!!!!

ο υπερκαταναλωτισμος και η υπερπροβολη απο τα μμε νομιζω πως εχει μπερδεψει τις γυναικες λιγακι....

και για να μη πω για τα ρημαδοτακουνα!που δε λεω και γω τα χω αχτι, θα θελα να φοραω καθε μερα 12ποντα και να κανω τζογκινκγ πανω σε αυτα!μα ελα που δε γινεται???? ή μηπως γινεται?????

για τα κοριτσια στη σαλονικη ολα ειναι εφικτα!!! ηρωες!!!
μα να να τρεχεις στην αγορα ή στη δουλεια με τα 15 ποντα? με τα 20ποντα??? γινεται???

μα δε πονανε τα ποδια τους? δεν πρηζονται????

το κορυφαιο φασιον βικτιμ που ειδα! μια κοπελια λιγο γεματουλα με κοντο τζην σορτς--κατω απ τον ποπο κοντο--- και καρω γαλοτσες!!!!!!!!! με 28 βαθμ.κελσιου!!!!!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 10:57, 23-04-10:

Φτιαχτηκατε? Εγω ναι!
και εγω........

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 14:36, 23-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από chrisss
λοιπον δε ξερω αν αυτα που θα γραψω εχουν σχεση με το θεμα..
σημερα ημουν σχεδον 3 ωρες στην πλατεια αριστοτελους--θεσσνικη κεντρο
αααχχχχ, όταν έχει ήλιο είναι πολύ ωραία εκεί, βέβαια δεν την αλλάζω με το Σύνταγμα.

ο υπερκαταναλωτισμος και η υπερπροβολη απο τα μμε νομιζω πως εχει μπερδεψει τις γυναικες λιγακι....
το κακό δεν είναι ότι ακολουθούν πιστά τη μόδα, το κακό είναι ότι οι περισσότερες το μόνο που μπορούν να παρακολουθήσουν είναι η μόδα.

και για να μη πω για τα ρημαδοτακουνα!που δε λεω και γω τα χω αχτι, θα θελα να φοραω καθε μερα 12ποντα και να κανω τζογκινκγ πανω σε αυτα!μα ελα που δε γινεται???? ή μηπως γινεται?????
'Οχι, γιατί αυτές τζόκινγκ κάνανε ; Χαλλλλλαρά περπατάγανε υποθέτω ως συνήθως.

για τα κοριτσια στη σαλονικη ολα ειναι εφικτα!!! ηρωες!!!
πράγματι, φοβερές οι Θεσσαλονικιές

το κορυφαιο φασιον βικτιμ που ειδα! μια κοπελια λιγο γεματουλα με κοντο τζην σορτς--κατω απ τον ποπο κοντο--- και καρω γαλοτσες!!!!!!!!! με 28 βαθμ.κελσιου!!!!!
Αυτήν και το σορτσάκι της πολύ θα ήθελα να τα γνωρίσω από κοντά, από πρόσωπο πώς τα πήγαινε ;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 15:14, 23-04-10:

@Κρις : Και λίγα λες! Γι'αυτό δεν πάμε για καφέ στην Αριστοτέλους

Έχω πάθει ένα μικρό τραλαλομ όμως με τον κόσμο άλλων επαρχιακών πόλεων (να πω; ) Άντε η Σαλονίκη έχει μια δικιά της φινέτσα απο μόνη της σαν πόλη.. Που πας ρε βλαχάρα όμως με το 15ποντο για καφέ στις 12 το πρωί; Πραγματικά όμως να τραβάς τα μαλλιά σου είναι.. Όλες μία και μία! Ανταγωνίζονται η μία την άλλη και γίνονται καραγκιόζηδες!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:50, 23-04-10:

Εμενα καταρχας να πω πως μαρεσει η Θεσσαλονικη. Οχι μονο σαν πολη αλλα και ο κοσμος της. (εχω ξαναπει χιλιες πεντακοσιες φορες πως ωρες ωρες νομιζω πως εχω καποιες ριζες, αλλιως δεν εξηγειται τετοια αισθηση που εχω για τον τοπο αυτον, τελοσπαντων οντοπικ)
Κατα δευτερον προτιμω- αν ειχα να επιλεξω- να βλεπω ''λατερνες'' παρα ''κακομοιρες''.
Τι θελω να πω.. οι υπερβολες ουτε εμενα μου αρεσουν ομως τα κοριτσια πανω καλως/κακως ετσι εχουν συνηθισει χρονια τωρα. Να σημειωσουμε πως μεγαλο ποσοστο των κοριτσιων κει δεν ειναι Ελληνιδες, αλλα απο τις πανω απο εμας χωρες.

Οσες φορες ανεβαινω, ξερω πως θα παρω μαζι μου οπωσδηποτε ζευγαρια τακουνια σε αντιθεση με αλλες επαρχιακες πολεις που ξερω πως με τα χαμηλα μποτακια μου θα βγαλω το διημερο.
Δεν μπορω να πω πως δε μου αρεσει αυτη η συνεχης ενασχοληση και περιποιηση τους, μακαρι να ηταν αυτο το προβλημα του κοσμου.
Αν η κοπελα ειναι ξηγημενη, τι με νοιαζει αν φοραει δωδεκαποντο? Εχω γνωρισει πανω μια κοπελιτσα που περιγραφεις και ηταν πολυ σουπερ κοριτσι, καναμε πολλη παρεα εκει.

Σημασια για μενα εχει και το χω ξαναπει, να μπορεις να υποστηριξεις το ρουχο(το μακιγιαζ ολα) κι οχι εκεινο να σε φοραει. Αν μπορει να το υποστηριξει το δωδεκαποντο, της παει το σορτς το καυτο, τοτε καλα κανει και μαγκια της. Μετα ολα τα αλλα ειναι θεμα συνηθειας. Ολες μας μπορουμε να συνηθισουμε σε κατι που ξερουμε πως μας παει (πχ καθημερινο ισιωμα μαλλιων για παρα πολλες γυναικες - εγω εχω ισια προκα οποτε δεν το χω συνηθισει κι οποτε αγγιζω πιστολακι νευριαζω, ομως τα αλλα κοριτσια εχουν μαθει να το χρησιμοποιουν καθημερινα)

Βλεπω κι εγω γυναικες που λεω -γιατι το κανει αυτο στον εαυτο της?- οπως πχ προσφατα μια πολυ παχουλη γυναικα (κοντα 100 κιλα) με υψος πανω κατω 1.70 φοραγε τοσο καυρο σορτσακι και μπουστακι που πετουσαν ολα απεξω με τακουνι που ντραπηκα εγω, φαντασου που εχω καλο σωματοτυπο κι ομως τις υπερβολες τις αποφευγω και τις αφηνω για πιο... ιδιαιτερες στιγμες. Παρολαυτα, εμαθα πως το συγκεκριμενο κοριτσι εχασε 20 κιλα σε λιγο διαστημα με πολλη κουραση κι απο τη χαρα της τα πεταξε ολα εξω. Τι να της πεις? Να την κραξεις? Οχι μωρε, απλως αν εισαι φιλη της της λες να ντυθει και μολις φτιαξει εντελως το σωματακι της να τα βαλει. Αλλιως τι να σχολιασεις?
Ασε προτιμω να παρατηρω τις ωραιες γκομενες !

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 16:22, 23-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Να σημειωσουμε πως μεγαλο ποσοστο των κοριτσιων κει δεν ειναι Ελληνιδες, αλλα απο τις πανω απο εμας χωρες.
!
Ναι! Γιατί στην Αθήνα ας πούμε μόνο Έλληνες ζουν.

Είπε κανείς πως δεν χονεύει τους Θεσσαλονικείς;; Θα με τρελάνεις εσύ.

Ναι οφφτοπικ! Αλλά με τόσα άσχετα που γράφονται εδώ δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:03, 23-04-10:

Λοολ

Στην Κρις μιλησα, αλλα και παλι εγω δεν ειπα οτι δεν τους πατε, ειπα οτι εγω τους παω.

Ποιος σου πε να συγκρατιεσαι καλο μου, τα ασχετα στις κουβεντες τα κανουν πιο πιπερατα. Οχι μονο σε αυτη, γενικα!
Αλλα να μην ξεφευγουμε και πολυ!

υσ. ε ειναι πιο κοκκετες οι Βουλγαρες απο ''αλλες'' αλλοδαπες, πως να το κανουμε?
Ουτε τη λεξη ''χωνευω'' χρησιμοποιησα.

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
@Κρις :

Έχω πάθει ένα μικρό τραλαλομ όμως με τον κόσμο άλλων επαρχιακών πόλεων (να πω; ) Άντε η Σαλονίκη έχει μια δικιά της φινέτσα απο μόνη της σαν πόλη.. Που πας ρε βλαχάρα όμως με το 15ποντο για καφέ στις 12 το πρωί; Πραγματικά όμως να τραβάς τα μαλλιά σου είναι.. Όλες μία και μία! Ανταγωνίζονται η μία την άλλη και γίνονται καραγκιόζηδες!
Μερικες μπορει να ειναι καλα κοριτσια! Το να ανταγωνιζονται η μια την αλλη, ουτε αυτο μου μοιαζει παντοτε κακο. Το να βλεπεις το ωραιοτερο (υποκειμενικο αυτο, ετσι?) και να θες να το ξεπερασεις. Το ''καραγκιοζηδες'' τι να σου πω.. δε θα ελεγα ποτε ενα κοριτσι ετσι, ουτε και βλαχαρα(παροτι παιδι της πολης, γουσταρω πολυ τους ''βλαχους'') αλλα ουτε κι αντρα που κατα τη γνωμη μου δεν ξερει να ντυθει... η θα προσπαυθουσα να εξηγησω το φαινομενο η θα αποδεχομουν πως υπαρχουν κι αλλα γουστα.
Προσωπικα τα αποδεχομαι και σταμπαρω χαρακτηρες κυριως.

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 17:11, 23-04-10:

Λοολ
Στην Κρις μιλησα
Δηλαδή έπρεπε να απαντήσει η Κρις ε;

υσ. ε ειναι πιο κοκκετες οι Βουλγαρες απο ''αλλες'' αλλοδαπες, πως να το κανουμε?
Και στην Αθήνα Βουλγάρες δεν έχει; Εγώ προτιμώ τις Ρωσίδες.

Το ''καραγκιοζηδες'' τι να σου πω.. δε θα ελεγα ποτε ενα κοριτσι ετσι, αλλα ουτε κι αντρα που κατα τη γνωμη μου δεν ξερει να ντυθει
Ουπς πιπέρι!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:20, 23-04-10:

1.Δεν απευθυνθηκα στη δικη σου παραθεση. Με αφορμη το ποστ της Κρις, εγραψα.

2. Πραγματικα δε μου αρεσουν τετοιες εκφρασεις οπως ''βλαχαρα, καραγκιοζης'' για την εμφανιση καποιου. Θα χρησιμοποιω τη δευτερη εκφραση, αν εχω θυμωσει με καποια συμπεριφορα.Δε σε καταλαβαινω και γιατι το πηρες προσωπικα, αλλα δε με πειραζει.

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 17:29, 23-04-10:

Κάποια κυκλοφορεί στις 9 το πρωί με 15ποντο και δεν θέλει να το παραδεχθεί

Mind:

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:33, 23-04-10:

Κι ομως, κανεις λαθος.
Ρωτα οσους με γνωριζουν προσωπικα απο εδω.
Φοραω τα παντα (νοωντας και τακουνι και μποτακι και αθλητικο), οταν πρεπει κι οποτε πρεπει κι οποτε εχω διαθεση.
Το πρωι με κουραζουν τα τακουνια, αλλωστε στις δουλειες που κανω τα πρωινα, σιγουρα μα σιγουρα το τακουνι δε βολευει.

Συγνωμη αν σε στεναχωρω

15 ποντο δεν εχω, 12 ποντο να φτανω το 1.87 μπορει!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 17:38, 23-04-10:

Αυτά πρέπει να'ναι πολύ βολικά

και αυτά...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:40, 23-04-10:

Λοοολλλ! Μονο σε διαφημιστικα τα βλεπεις αυτα!
Το τελευταιο ανατριχιαστικο!!
(και το δαχτυλακι της πρωτης κοπελας, απαραδεκτο!)

Τα νυχια μου αρεσουν φυσικα συνηθως, κατακοκκινα η μαυρα ή σκουρο καφε και ομορφα κομμενα, περιποιημενα. Πες μου Γιατρε οτι σου αρεσουν αυτες οι φωτος... θα τρελαθω

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 17:42, 23-04-10:

Κι ομως, κανεις λαθος.
Ρωτα οσους με γνωριζουν προσωπικα απο εδω.
Φοραω τα παντα (νοωντας και τακουνι και μποτακι και αθλητικο), οταν πρεπει κι οποτε πρεπει κι οποτε εχω διαθεση.
Το πρωι με κουραζουν τα τακουνια, αλλωστε στις δουλειες που κανω τα πρωινα, σιγουρα μα σιγουρα το τακουνι δε βολευει.

Συγνωμη αν σε στεναχωρω

15 ποντο δεν εχω, 12 ποντο να φτανω το 1.87 μπορει!
Εντάξει, τότε παραδέχομαι τη λάθος εκτίμησή μου. Μην μου πεις όμως ότι δεν κάνεις πλήρες μακιγιάζ το πρωί...
Εδώ θα σε πιάσω

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Τύφλα νά 'χει η Έλενα Ακρίτα

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:47, 23-04-10:

Πιγκ- Ουτε. (τι στο καλο, απο συνεντευξη αισθανομαι πως περναω, αλλα δεν εχω προβλημα να σου απαντησω.)
Τα πρωινα μακιγιαρομαι ελαφρως τονιζοντας τις βλεφαριδες, ελαφρως τα ζυγωματικα για να τονισω την γωνια και κανοντας ζουμερα χειλακια με πολυ απαλο λιπ
Θα τυχει ομως να εχω αρκετη διαθεση η καποια συγκεκριμενη περισταση που θα μακιγιαριστω περισσοτερο (τα συγχαρητηρια να δωσω σε κεντρα που κανουν σεμιναρια μακιγιαζ κι εχει τυχει να παρακολουθησω καποια). Ποτε δε βγαινω εξω απεριποιητη, το χω σαν αρχη. Αλλα και στο σπιτι μου φροντιζω να ειμαι περιποιημενη, αβαφη μεν αλλα κοκκετα δε. Μου αρεσει πολυ οταν η γυναικα περιποιειται τον εαυτο της, στα πλαισια του λογικου, του υγιους και του φυσικου.

Περναω τις εξετασεις?

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 17:50, 23-04-10:

Εντάξει, δεν έχω κάποια διάθεση να σε περάσω από εξετάσεις. Απλώς υπέθεσα ότι για να το υποστηρίζεις λογικά θα το έκανες κι εσύ η ίδια.

Αλλά είπαμε, λάθη είμαστε, ανθρώπους κάνουμε

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:50, 23-04-10:

και αυτά...
Το οτι ειναι αισχος τα παπουτσια αυτα, ειναι το λιγοτερο...
Τα γερασμενα ποδια ειναι απεριγραπτα αηδιαστικα!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 17:53, 23-04-10:

Τα νυχια μου αρεσουν φυσικα συνηθως, κατακοκκινα η μαυρα ή σκουρο καφε και ομορφα κομμενα, περιποιημενα. Πες μου Γιατρε οτι σου αρεσουν αυτες οι φωτος... θα τρελαθω
Ε όχι βέβαια, για πλάκα τα έβαλα, όχι κι έτσι. Το καφέ νύχι σόρυ αλλά το θεωρώ κάκιστη αισθητική. Μαύρα όλα. Ρούχα, παπούτσια, γάντια, παλτά, t-shirts, πουκάμισα, νύχια, κορδόνια, φούστες, μπότες, παντελόνια. τα πάντα μαύρα με λίγο κόκκινο να σπάει, ειδικά τα μαλλιά κόκκινα Μαύρο πόσο σ'αγαπάω. Σε λατρεύω μαύρο. Καμμιά νέα χήρα να αλληλοπαρηγορηθούμε ;

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 17:56, 23-04-10:

Το οτι ειναι αισχος τα παπουτσια αυτα, ειναι το λιγοτερο...
Τα γερασμενα ποδια ειναι απεριγραπτα αηδιαστικα!
Καλά βρε παιδιά, πιστέψατε ότι αυτά τα έβαλα για σοβαρά ; Ανησυχώ για το χιούμορ σας

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:08, 23-04-10:

Καλά βρε παιδιά, πιστέψατε ότι αυτά τα έβαλα για σοβαρά ; Ανησυχώ για το χιούμορ σας
οχι καλε!
απλα εγω σχολιασα αυτο που με αηδιασε περισσοτερο
και ασε στην ακρη το ακαταμαχητο χιουμορ μου μιστερ, γιατι δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:19, 23-04-10:

οχι καλε!
απλα εγω σχολιασα αυτο που με αηδιασε περισσοτερο
και ασε στην ακρη το ακαταμαχητο χιουμορ μου μιστερ, γιατι δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα
όντως πρέπει να'ναι μεγαλούτσικη η Μαντάμ Τακούνι, το πόδι το πρόσεξα κι εγώ. Τώρα που μπαίνει το καλοκαίρι που τόσο σας αρέσει πάντως αυτά θα χρησιμεύσουν και για απεντόμωση, χτυπάς την κατσαρίδα στη γωνία. 8 κατσαρίδες μάλλον, 4 με το κάθε τακούνι.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 19:33, 23-04-10:

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:37, 23-04-10:

Πολυ ωραιο...αλλα δε μου αρεσουν τα συγκεκριμενα πεδιλα...κατι σε πιο λεπτεπιλεπτο θα ταιριαζε καλυτερα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 19:40, 23-04-10:

εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το φόρεμα..............

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 19:57, 23-04-10:

εμενα μου αρεσει η κοπελα..
που την πουλανε?ειναι νεα collection?

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 02:15, 24-04-10:

πσ: ωραια τα μαγιουδακια που βαλατε κοριτσια, αλλα εγω ειμαι λιγο του πιο φανκι στα μαγιω, θελω εντονα χρωματα .

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 218 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 11:20, 24-04-10:

^^παπουτσαρες κατα την γνωμη μου...και ασχετως αυτου πολυ βολικα..ποτε δεν θα καταλαβω πως βολευστε με τα τακουνια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη woochoogirl : 24-04-10 στις 11:46.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 13:24, 24-04-10:

που τα βρίσκουμε αυτά τα 3 (και ενδεικτικές τιμές) ξέρουμε????

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 13:44, 24-04-10:

Γενικά κάποια μαγιό που παραθέτετε είναι για να τα φοράς και να κάθεσαι στην ξαπλώστρα. Ούτε στη θάλασσα δεν είναι να μπεις και να τα καταστέψεις. Ωραία και σέξυ, αλλά το καλοκαίρι δε θέλω να σκέφτομαι αν κυλιέμαι στην άμμο παίζοντας ρακέτες ότι θα λερώσω το μαγιό μου.

Love_angel το καφετί αν και πιο ξενέρωτο σε σχέση με τα υπόλοιπα το λάτρεψα. Ειδικά αν έχεις πάρει χρώμα πρέπει να'ναι μούρλια!

http://swipelife.com/2009/07/09/aman...ar/#more-17705 Άρα περυσινό από Calzedonia.

Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

H chrisss γεια χαρα! έγραψε στις 15:17, 24-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil

που τα βρίσκουμε αυτά τα 3 (και ενδεικτικές τιμές) ξέρουμε????

εχω την εντυπωση οτι ειναι περσινα????
το 2ο το ειδα περσι στα καλτσεντονια--ευτυχως που δε το πηρα---σουπα στην παραλια, μεχρι και η σερβιτορα αυτο φορουσε!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:31, 24-04-10:

Σας αρεσουν τα μαγιω απο calzedonia? Οσες φορες εχω ψωνισει απο κει, ενω ειναι πολυ ωραια και σε σχεδια και σε χρωματα και στυλ, η ποιοτητα μου βγαινει... μαπα.

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 19:34, 24-04-10:

Εγώ είχα πάρει πριν 3 χρόνια και το φορούσα συνέχεια χωρίς να το προσέχω και δεν έπαθε κάτι ιδιαίτερο.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 20:29, 24-04-10:

Σας αρεσουν τα μαγιω απο calzedonia? Οσες φορες εχω ψωνισει απο κει, ενω ειναι πολυ ωραια και σε σχεδια και σε χρωματα και στυλ, η ποιοτητα μου βγαινει... μαπα.
Κοίτα...Υπάρχουν 2 είδη μαγιω στα Calzedonia. Αυτά που διαλέγεις πάνω και κάτω και αυτά που είναι συνολο. Τα πρώτα είναι κατώτερης ποιότητας από τα δεύτερα και φυσικά αυτό φαίνεται και από την χαμηλότερη τιμη.

Είχα πάρει ένα συνολο πριν 3-4 χρονια και ακομα αντεχει χωρις να εχει παθει τιποτα...ειναι και ασπρο!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:09, 25-04-10:

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 19:13, 25-04-10:

Τα ρούχα τέλεια. Το μοντέλο τρελό σκυλί. Γαβ, προσοχή δαγκώνει

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:20, 25-04-10:

xaxax αυτο σκεφτομουν και γω για το μοντελο!!

απο τοπ μαρεσαν αυτα:

γενικα μαρεσουν οι μπλουζες με v

Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

H chrisss γεια χαρα! έγραψε στις 22:53, 25-04-10:

βικ-βικ, νομιζω πως ειδικα τα φορεματακια ειναι πολυ βαρια για την ηλικια σου....
και οντως το μοντελο χαλια......και το φοτοσοπ ακομα πιο χαλια!!!!!!!

Παράθεση

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioannaki95
H ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ioannaki95 έγραψε στις 17:35, 26-04-10:

τέλειααα το ρούχα είωαι απλά υπέροχα το μοντέλο όμως είναι πολύ ψεύτικο λες και είναι κέρινη κούκλα......αν και είναι όμορφη κάτι την κάωει πολυ ψεύτικη ή το μακιγιάζ ή οι πολλές πλαστικές.......

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    meetmeinmontauk, stefaniat

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους