Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απόκριες!

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:48, 16-03-13:

Για σήμερα ντύθηκα αναρχική-αφού το συμφώνησα με τη παρέα μου-για την καλή φωτιά.
αύριο θα δείξει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 17:34, 16-03-13:

εγω φετος δεν ειχα ορεξη για μασκαρεματα...........
του χρονου παλι με το καλο λεω να ντυθω κατι σε μινι μαους

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 14:28, 01-03-14:

χμμμ ....καποιοι μου φαινονται σνομπαρουν τις Αποκριες
Λοιπον ... εγω ανακαλυψα πριν λιγες μερες ενα πολυ οορφο φορεμα της γιαγιας , εποχης....Χθες πηγα και πηρα κατι δαντελενια γαντια και κατι ακομη πραγματακια οποτε μαλλον κατι σαν τραγουδιστρια του '50 θα ντυθω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:35, 01-03-14:

Ενδιαφέρον αυτό Έλενα!
Εγώ το Σάββατο έβαλα κάτι αυτιά γάτας, σήμερα ίσως ντυθώ κάτι τέτοιο πάλι, και αύριο στο καρναβάλι ειλικρινά, δεν έχω ιδέα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 14:48, 01-03-14:

Εγώ ντύθηκα γρίπη. (Αααααψούουουου!!!!!)

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:52, 01-03-14:

Κλασικά, όπως κάθε χρόνο. Θα πάμε το βράδυ στην Πλάκα με την παρέα μου. Θέλει προσοχή βέβαια, γιατί κυκλοφορούν μασκαρεμένοι με ρόπαλα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:39, 01-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Εγώ ντύθηκα γρίπη. (Αααααψούουουου!!!!!)

Δεν είσαι μόνο στην προσπάθειά σου Δία. Εγώ ντύθηκα συνάχι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 19:13, 01-03-14:

It's me. Η αγροτισσα μονη ψάχνει. Ελάτε αγόρια.

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 19:17, 01-03-14:

εγω δε θα ντυθω τιποτα και φετος

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,875 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 20:49, 01-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
Ωραιος. Βραχος

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 22:12, 01-03-14:

Φέτος δεν ντύθηκα τίποτα.
Η αδερφή μου ετοιμάστηκε για πάρτυ,ο αδερφός μου πήγε στο καρναβάλι της Πάτρας...Δε με λυπούνται καθόλου αυτά τα παιδιά!

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 23:35, 01-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Θα κρυολογήσετε βρε!

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 02:14, 02-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Η αδερφή μου ετοιμάστηκε για πάρτυ,ο αδερφός μου πήγε στο καρναβάλι της Πάτρας...Δε με λυπούνται καθόλου αυτά τα παιδιά!
Οι πανελλήνιες θέλουν καλοπέραση όμορφη!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:01, 02-03-14:

Πέρσι είχα βάλει μια στέκα με κερατάκια και ντύθηκα διαβολάκι Φέτος τίποτααααααα.

Η αφασία ήταν ένας συμμαθητής μου στο φροντ που ντύθηκε χαβανέζα

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 02:48, 03-03-14:

Μισώ τις απόκριες. Ποτέ δεν καρναβαλίζομαι και μου τη σπάνε και όλοι όσοι το κάνουν και βγαίνουν έξω στους δρόμους σαν χαζοχαρούμενα. Σιγά το γεγονός ρε παιδίμ.

-μπιατς :Ο

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 10:45, 03-03-14:

Εγώ πάντως ντύθηκα όπως είπα συνάχι και βγήκα.
Σιγά μην έχανα το 3ο μεγαλύτερο καρναβάλι της Ελλάδας.

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 10:47, 03-03-14:

/offtopic @πρινσ Είσαι τόσο γλυκιά σαν τον Καλογερόπουλο στη θηλυκή εταιρεία.

Εμείς ντυθήκαμε σαν παρέα μετά από χρόνια και έγινε πανικός! Αν κάνεις κάτι το κάνεις καλά και όχι συχνά!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 10:47, 03-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Εγώ πάντως ντύθηκα όπως είπα συνάχι και βγήκα.
Σιγά μην έχανα το 3ο μεγαλύτερο καρναβάλι της Ελλάδας.
Πως ντύθηκες συνάχι;

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 10:52, 03-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Πως ντύθηκες συνάχι;
Δεν ντύνεσαι,έχεις συνάχι.
Εκεί που όλη η παρέα έχει τα ποτά της εσύ έχεις και ένα Οτριβίν και ένα πάκο χαρτομάντηλα.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 10:53, 03-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Δεν ντύνεσαι,έχεις συνάχι.
Εκεί που όλη η παρέα έχει τα ποτά της εσύ έχεις και ένα Οτριβίν και ένα πάκο χαρτομάντηλα.
Χαχαχαχαχαχα οκ έπειθες

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 11:04, 03-03-14:

φετος δε ντυθηκα τιποτα
αλλα του χρονου θα ντυθω
κ αποφασισα απο φετος
θα ντυθω παπας

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 13:17, 03-03-14:

αράχνη
τόσο απλά και εύκολα
και ψυχίατρος την τσικνοπέμπτη
μέχρι εκεί έφτανε η όρεξη

Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 22:27, 19-02-15:

Απόκριες 2015. Τι θα ντυθείτε/ντυθήκατε φέτος;

Αύριο είναι το αποκριάτικο πάρτυ του σχολείου. Αρρώστησα κι έχω να πατήσω σχολείο από την Τρίτη οπότε με αυτά και μ'αυτά ξεχάστηκε τελείως το πάρτυ. Επίσης κάνει ΨΟΦΟ έξω και σε συνδυασμό με τον πυρετό και τον πονοκέφαλο που με τυραννάνε είμαι σε φάση ΝΟ WAY. Οπότε πήρα μια παλιά άσπρη μπλούζα κι έγραψα πάνω με μαύρα γράμματα: Error 404 Costume not found. και κλάαααιν μάιν

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:38, 19-02-15:

Τζέρυ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:21, 20-02-15:

Εγώ θα κάνω το μαλλί μου διχρωμία με σπρέι και θα βαφτώ έντονα στο πρόσωπο, να θυμίζει κάτι σε alternative/punk.

Είχα σκοπό να μη κάνω τίποτα αλλά οι διαταγές ήταν αυστηρές, μη τολμήσετε και έρθετε χωρίς στολή.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους