Απόκριες!

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ βλέπω τώρα διαφημίσεις συνέχεια στα social για τις απόκριες και θα ήθελα πολύ να ρωτήσω:

Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα καρναβάλια; :look:
Δεν με ενοχλεί που γιορτάζουν οι άλλοι, αλλά σε εμένα δεν αρέσουν .
Εμένα μου αρέσει μόνο αυτό της Βενετίας, και της Κέρκυρας, που είναι εμπνευσμένο από αυτό της Βενετίας.
Φορέματα 18ου αιώνα, πολύ θα ήθελα να συμμετάσχω χαλαρά μόνο για τα ρούχα.
Τα άλλα καρναβάλια δεν μου αρέσουν καθόλου, μόνο τα αποκριάτικα πάρτυ με παρέα έχουν την πλάκα τους.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει μόνο αυτό της Βενετίας, και της Κέρκυρας, που είναι εμπνευσμένο από αυτό της Βενετίας.
Φορέματα 18ου αιώνα, πολύ θα ήθελα να συμμετάσχω χαλαρά μόνο για τα ρούχα.
Τα άλλα καρναβάλια δεν μου αρέσουν καθόλου, μόνο τα αποκριάτικα πάρτυ με παρέα έχουν την πλάκα τους.
Δεν γνώριζα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο στη Κέρκυρα! Ενδιαφέρον
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ βλέπω τώρα διαφημίσεις συνέχεια στα social για τις απόκριες και θα ήθελα πολύ να ρωτήσω:

Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα καρναβάλια; :look:
Δεν με ενοχλεί που γιορτάζουν οι άλλοι, αλλά σε εμένα δεν αρέσουν .
Δεν μου αρέσει καθοοοολου ούτε εμένα αλλά έμαθα να το ευχαριστίεμαι για τα παιδακια μου ,
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top