Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 162 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσους καφέδες πίνετε την ημέρα;

Πόσους συνήθως καφέδες ανά ημέρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 361)
Με το ζόρι έναν (Σπάνια πίνω καφέ)
73
20,22%
Έναν - Δύο
139
38,50%
Τρείς - Τέσσερις
29
8,03%
Τέσσερις - Πέντε
13
3,60%
Περίσσοτεροι
9
2,49%
Δεν πίνω καφέ
98
27,15%

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 13:55, 26-09-06:

Το πρωι συνηθως πινω το κλασικο ελληνικο και το βραδυ νες. Οχι οτι μου αρεσει ιδιαιτερα ο καφες, αλλα το πινω για να μην κοιμαμαι ορθια επειδη την βγαζω με λιγες ωρες υπνου καθημερινως. Οταν ειμαι εξω πινω και γαλλικο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 14:06, 26-09-06:

Χειμώνα-Άνοιξη-Καλοκαίρι-Φθινώπορο 2-3 φραπέδες την ημέρα, ευτυχώς που δεν με κάνουν ποιο νευρόσπαστο από ότι είμαι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:50, 28-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Χειμώνα-Άνοιξη-Καλοκαίρι-Φθινώπορο 2-3 φραπέδες την ημέρα, ευτυχώς που δεν με κάνουν ποιο νευρόσπαστο από ότι είμαι!

Κιόλας τόσους, ρε συ; Εγώ ήδη λέω να τους κόψω και είμαι μόνο ενάμιση χρόνο στο χόμπι!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:05, 28-09-06:

εγω λογο μαθηματων αναγκαζομαι 2-3 καφεδες την ημερα!
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε: στις 00:52, 05-10-06:

Στην εξεταστική μπορεί και 3, φυσιολογικά κανέναν αλλά κανονικά 1 το πολύ... Δε με πιάνει βλέπεις και δε με συγκινεί πολύ η γεύση του... Απλά όταν πρέπει να μείνω ξύπνια πολλές ώρες, δε θέλω να φάω ούτε να στουμπωθώ στο νερό οπότε ο καφές είναι μία καλή λύση...
Παράθεση

Careca

Νεοφερμένος

Ο Careca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Careca έγραψε: στις 11:40, 05-10-06:

Nop...δεν πίνω καφέ! Θυμάμαι είχα δοκιμάσει μια φορά αλλά μπλιάχ, άθλια γεύση (φραπές γλυκός με γάλα ήταν). Ωστόσο όταν χρειάζομαι energy πίνω χυμό.....χε χε
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 03:24, 13-10-06:

δεν πίνω καθόλου καφέ..μόνο το καλοκαίρι,στο τσακίρ κέφι,αν πιω φραπέ γλυκό με Baily's..(το σκότωσα,ε..? )
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 340 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 01:09, 06-03-07:

1 καφέ την ημέρα πίνω..
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 01:16, 06-03-07:

Ουτε εγω ειμαι fan του καφε.Δεν πινω καθολου.Μια-δυο φορες δοκιμασα και μου φαινοταν χαλια η γευση του.
Και γω καταφευγω στη λυση του χυμου.
Παράθεση

koz

Νεοφερμένος

Ο koz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O koz έγραψε: στις 02:24, 06-03-07:

Εγώ πίνω πάνω - κάτω 4 την ημέρα. Συχνά παραπάνω.
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 02:38, 06-03-07:

Εγώ πίνω συνήθως 2 καμια φόρα κ 3 την ημέρα... Και ό,τι καφές και αν είναι με 4 κουταλιές ζάχαρη και πολυυυυ γάλα...
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 02:43, 06-03-07:

Δε πίνω...!!Χυμό και πάλι χυμό με πολλές βιταμινούλες!!Ή σοκολάτα με πολλές θερμιδούλες!!
Παράθεση

Χριστάρας

Νεοφερμένος

Ο Χριστάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Χριστάρας έγραψε: στις 06:10, 06-03-07:

3-4 ίσος και περισσότερους. no sugar.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 08:15, 06-03-07:

συνηθως εναν γαλλικο η καπουτσινο σκετο με γαλα τη μερα αλλα μπορει να μην πιω και καθολου αναλογα με τα κεφια...
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 09:36, 06-03-07:

Δεν μου αρέσει ο καφές.......
Αφήστε που έχω και μια μικρήηηηηη ανωμαλία.....όταν πινω καφέ...νυστάζω....!!!!
Θα ζήσω?!?!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 09:40, 06-03-07:

Οπωσδηποτε εναν γαλλικο το πρωι, δευτερο πινω σπανια.
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 09:43, 06-03-07:

οπωσδήποτε έναν το πρωι όταν ξυπνάω (ειτε ελληνικό ή νες)
έναν στο γραφειο (συνήθως νες ή γαλλικός)
έ να μην πιουμε και το απόγευμα ένα καπουτσίνο?
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:45, 06-03-07:

Εγώ δεν πίνω σταθερό αριθμό, αλλά μου αρέσουν όλοι οι καφέδες και μου αρέσει να δοκιμάζω καινούργιες γεύσεις.
Το ίδιο ισχύει και με τις σοκολάτες.....
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 10:12, 06-03-07:

Δεν με τρελένει η γεύση του καφέ αλλά πίνω γιατί συνδιάζεται ωραία με τσιγάρο.
Ο ελληνικός είναι κλάσεις ανώτερος απο κάτι cappucino,fredocino, trendocino και λοιπούς καφέδες.
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 11:04, 06-03-07:

Από 1 εώς 3 καφέδες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος