Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

E-shops: Αγοράζετε συχνά από το internet;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 22:50, 13-06-05:

Αγοράζετε συχνα απο E-shops ?
έγω ναι , παρα πολυ συχνά έχω χάσει το λογαριασμό πλέον

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:24, 14-06-05:

Εγω ποτέ γιατί δεν έχω πιστωτική αλλά βαζω τον Exposed και το κανει για μένα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 11:44, 14-06-05:

Εγώ δεν έχω πιστωτική αλλά έχω κάνει μερικές αγορές.. (με αντικαταβολή!)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:04, 14-06-05:

Ναι αλλά σε ξένα e-shops αυτό δεν γίνεται! Σε ελληνικά το έχω κανει κι εγώ αν και αργουν πααααρα πολυ. :/

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:15, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ναι αλλά σε ξένα e-shops αυτό δεν γίνεται! Σε ελληνικά το έχω κανει κι εγώ αν και αργουν πααααρα πολυ. :/
χμμ εμένα ακομη και με αντικαταβολή δεν αργουν πάνω απο 2 μέρες από ελλάδα

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 19:50, 14-06-05:

κι εγώ ψωνίζω απο το ίντερνετ συχνά μ εαντικαταβολή πάντα γιατί με πιστωτική δεν έχω εμπιστοσύνη :/

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:33, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
κι εγώ ψωνίζω απο το ίντερνετ συχνά μ εαντικαταβολή πάντα γιατί με πιστωτική δεν έχω εμπιστοσύνη :/
χμμμ εγώ πιστευώ ότι το ίδιο ρίσκο είναι με να αγόρασει κάνεις με αντικαβολή γιατι κάλλιστα θα μπορούσαν να σου στείλουν ένα άδειο πακέτο.......

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 20:45, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
χμμμ εγώ πιστευώ ότι το ίδιο ρίσκο είναι με να αγόρασει κάνεις με αντικαβολή γιατι κάλλιστα θα μπορούσαν να σου στείλουν ένα άδειο πακέτο.......
δεν φοβαμαι τόσο το μέρος που θα πάρω τα πράγματα όσο τους άλλους οι οποίοι μπορεί να κλέψουν τα στοιχεία της κάρτας(όχι οτι έχω πιστωτική αλλά λέμε τώρα αν είχα)

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:52, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
δεν φοβαμαι τόσο το μέρος που θα πάρω τα πράγματα όσο τους άλλους οι οποίοι μπορεί να κλέψουν τα στοιχεία της κάρτας(όχι οτι έχω πιστωτική αλλά λέμε τώρα αν είχα)
Σε αρκετά μεγάλα e-καταστήματα πλέον η συναλλαγή γίνεται επί τόπου αρά κανένας υπάλληλος δεν βλέπει τα στοιχεία της κάρτας. Αλλά και στα περισσότερα καταστήματα τα στοιχεία της κάρτα βρίσκονται σε κρυπτογραφημένη database που έχει πρόσβασει ,συνήθως, μόνο το λογιστήριο του καταστήματος άρα εμένα αυτό μου φτάνει για να εμπιστεύομαι. Επίσης κανένα κατάστημα δεν θα χαλάσει το όνομα του για μερικά ευρώ

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 11:07, 15-06-05:

Είμαι τακτικός πελάτης διάφορων e-shop... απο ηλεκτρονικά, μέχρι μπουτίκ ομάδων στο εξωτερικό! κανένα προβλημα μέχρι τώρα... (να μην το ματιάσουμε κιόλας... )

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 11:45, 15-06-05:

Κάνω πολύ συχνά αγορές απο e-shop, χτες για παράδειγμα μου ήρθε το world of warcraft
Με πιστωτική πληρώνω μόνο αν δεν υπάρχει άλλη λύση, συνήθως με αντικαταβολή κάνω τις αγορές μου. Και ποτέ δεν κάνουν πάνω απο 2 μέρες να έρθουν τα πράγματα...

Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gianakin
Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε στις 13:07, 15-06-05:

Απο τα 2 Amazon(co.uk & com) και απο το e-shop.gr.Το ελληνικο ειναι απιστευτα γρηγορο κ αρκετα καλο σε τιμες/προσφορες.Μου ειχε φερει τα 5.1 ηχεια μου σε 3 μερεες μεσα!
Απο τα 2 ξενα,τι να πω,ειναι πολυ ασφαλη και συνεπη.Εγω την 1η φορα που εκανα παραγγελια μου ηρθαν τα μισα,αλλα οχι λογω Αμαζον,αλλα επειδη ενας ^&$%^ στην πολυκατοικια του παιδιου που εσταλησαν ανοιξε το κουτι και μου βουτηξε πραγμα.Αν ειναι δυνατον!!!Παντως συμφερει πολυ,ειδικα αν εχεις χρεωστικη καρτα!Ειναι δυσκολο να εισαι StarWars fan στην ελλαδα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:04, 15-06-05:

Δεν εχω αγορασει ποτε απο e-shop επειδη αφτα που θελω τα βρισκω και σε κανονικο μαγαζι με ελαχιστη διαφορα που δεν αξιζει την αναμονη του e-shop και επεισης επειδη ο πατερας μου δεν εμπιστευετε καρτες στο νετ δεν αγοραζω. Μονο με αλλα ατομα που γνωριζω και μου στελνουν με αντικαταβολη συλεκτικα κομματια των KISS. Αλλα ερχονται και η δικιες μου μερες, τωρα που θα ανοιξει σε λιγο το το Greek KISS Army shop θα μπορω επιτελους να αγοραζω με αντικαταβολη και απο ελλαδα (ωστε να ειμαι σιγουρος οτι θα ερθει κιολας) οτιδιποτε θελω απο τους KISS και μια και ειμαι μελος σε καλυτερες τιμες

Παράθεση

trela

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trela
Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O trela έγραψε στις 15:34, 22-06-05:

To kalokairi eixa paraggili ena tileskopio apo ameriki
Eno to eixa plirosei kanonika me tin visa, to tileskopio tpt!

Meta 2 mines toys esteila ena email sxetika me to giati afoy exo plirosei me ti visa (kai afoy legan oti 8a erxotan se ena mina) den exei er8ei, xoris na paro kamia apantisi. Mes tin bdomada toys esteila kamia 15 emails, xoris na paro pali kamia apantisi.

Meta 2 bdomades toys esteila ena proidopoiitiko email oti an den moy apantisoyn, 8a toys spamaro toys ypologistes kai meta 8a toys gemiso 'skoypidia'

Pali kamia apantisi

Meta 3 merea ebala to pc na stelnei email se aytoys (me apostolea aytoys, xrisimopoiontas to diko toys email (gia na min yparxei periptosi na kanoyn ignore))

telika toys esteila ekeini ti mera 60.000 emails (skoypidia) kai tin me8epomeni mera to tileskopio itan edo (aeroporikos) kai moy apantisan oti egine kapoio 'la8os' kata tin apostili

Me piran apo ton provider kai moy eipan oti parapone8ikan kapoioi apo ameriki (aytoi diladi!) oti toys dimioyrgisa terastio problima sta pc.

Apo tote den exo ksanaagorasi apo eksoteriko giati tin epomeni fora poy 8a ksanaginei, me blepo xoris dsl!

Prosexete tis agores sas, yparxoyn polloi Lopodites...

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 23:28, 29-06-05:

κ εγώ ψωνίζω ό,τι μου καπνίσει απο e-stores (μέχρι και Star Wars t-shirt )

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 00:39, 30-06-05:

Εγώ έχω κάνει αγορές απο ελληνικά και ξένα e-shops αλλά είτε ήταν με αντικαταβολή είτε με ποστωτική άλλων. Δεν έχω πρόβλημα εμπιστοσύνης των e-shops αλλά των ελληνικών πιστωτικών που απο αυτά που μου λένε οι ίδιοι όταν με πέρνουν να μου κάνουν προσφορά περίπου μιά φορά το δίμηνο (αποκτήσαμε και phone spammers στην ελλάδα) δέν προσφέρουν καμία ασφάλεια εναντίων απάτης με πιστωτική όπως κάνουν οι ξένες.

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 17:58, 17-07-05:

δεν ψωνίζω γιατί δεν έχω πιστωτική και οι γονείς που δεν ασχολούνται καθόλου με υπολογιστές, ίντερνετ... άντε να τους πείσεις για ασφάλεια κλπ και να τους εξηγείς...

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:07, 17-07-05:

Ψωνίζω από το e-shop μικροπράγματα για τον υπολογιστή....Πάντα με αντικαταβολή και έχω πάντα το κεφάλι μου ήσυχο...Παλιά χρησιμοποιούσα το πλαίσιο αλλα τα έχω πάρει μαζί τους

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:29, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Ψωνίζω από το e-shop μικροπράγματα για τον υπολογιστή....Πάντα με αντικαταβολή και έχω πάντα το κεφάλι μου ήσυχο...Παλιά χρησιμοποιούσα το πλαίσιο αλλα τα έχω πάρει μαζί τους# #
Προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν συμφέρει κάποιον να αγοράσει από πλαίσιο αν η πόλη που ζει έχει κάποιο υποκατάστημα πλαισίου μιας και τα έξοδα αποστηλής κάνουν την τιμή του προϊόντως να φτάνει τα συνηθησμένα καταστήματα !

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 18:36, 17-07-05:

Πλαίσιο sucks...

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:38, 17-07-05:

Γι' αυτό exposed σταμάτησα να ψωνίζω από εκεί και στράφηκα αλλού...Δυστυχώς στο Βόλο δεν υπάρχει υποκατάστημα

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 19:51, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αγοράζετε συχνα απο E-shops ?
έγω ναι , παρα πολυ συχνά έχω χάσει το λογαριασμό πλέον#
απαντησα ποτε φοβαμαι αλλα δεν φοβαμαι απλα εχω την αισθηση οτι χρειαζεται πιστωτικη καρτα και δεν τις χρησιμοποιω ποτε οποτε και δεν εχω μια στην κατοχη μου

Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kotetsi
Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε στις 19:51, 11-08-05:

Ναι, αγοράζω προϊόντα, κυρίως περιφερειακά Η/Υ και κατά κανόνα από το e-shop, το οποίο προσφέρει τη δυνατότητα της αντικαταβολής και είναι ταχύτατο. Επίσης, δυο φορές έχω χρησιμοποιήσει την πιστωτική φίλου για να αγοράσω προϊόντα από ένα πολωνέζικο (!) site, τα οποία έφτασαν στην Ελλάδα αεροπορικώς μέσα σε τρεις ημέρες χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:13, 11-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από kotetsi
Ναι, αγοράζω προϊόντα, κυρίως περιφερειακά Η/Υ και κατά κανόνα από το e-shop, το οποίο προσφέρει τη δυνατότητα της αντικαταβολής και είναι ταχύτατο. Επίσης, δυο φορές έχω χρησιμοποιήσει την πιστωτική φίλου για να αγοράσω προϊόντα από ένα πολωνέζικο (!) site, τα οποία έφτασαν στην Ελλάδα αεροπορικώς μέσα σε τρεις ημέρες χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.
Εμένα απο Πορτογαλία έκανα μόλις 1 βράδυ
Αυτό που μου την δίνει αφάνταστα στα e-shop είναι αυτά που υποστηρίζουν μόνο Πορτα-Πορτα.
Και πληρώνεις σαν κούριερ ή μπορει και παραπάνω και περιμένεις παραπάνω και αν δεν είσαι στο σπίτι όταν θα το έρθουν πρέπει να στηθείτε σε μια ούρα για καμια ώρα
απαντησα ποτε φοβαμαι αλλα δεν φοβαμαι απλα εχω την αισθηση οτι χρειαζεται πιστωτικη καρτα και δεν τις χρησιμοποιω ποτε οποτε και δεν εχω μια στην κατοχη μου
Υπάρχουν και e-shop που δέχονται με αντικαταβολή. Αλλά γενικά και με πιστωτική προσωπικά δεν είχα πρόβλημα και έχω αγοράσει πάνω απο 10online καταστήματα.... Επίσης αν δεν νίωθεις ασφάλεια μπορείς να πας να βγάλεις μια καρτά για online αγορές η οποία δεν θα έχει υπερανάλυψη, δλδ στην χειρότερη περίπτωση που θα γίνει κάτι απλώς θα χάσεις τα λεφτά που είχες στον λογαριασμό

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 18:17, 09-05-07:

Δέν έχω πιστωτική και την συχένομαι άλλα και ψώνια ποτέ, ποιος ο λόγος αφού ότι θέλω μπορώ να το δώ και απο κοντα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 20:19, 09-05-07:

Ναι αγοράζω πολύ συχνά, πρώτον γιατί βρίσκω τεράστιες διαφορές στις τιμές, αλλά και προϊόντα που εδώ είναι μονίμως σε έλλειψη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 21:34, 20-08-13:

Toν τελευταίο χρόνο προτιμώ τα ηλεκτρονικά καταστήματα και την πληρωμή με αντικαταβολή. Ωστόσο για κάποιο λόγο στη σημερινή μου παραγγελία επέλεξα τη μέθοδο πληρωμής μέσω τραπέζης και έχω αγχωθεί λίγο. Στις οδηγίες γράφει το εξής:"Τρόποι πληρωμής:1) κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό, με το ονοματεπώνυμό σας στις σημειώσεις και κωδικό παραγγελίας.". Υπάρχει αυτός ο αποκαλούμενος χώρος σημειώσεων, σωστά; Δεν θα μου πούν τίποτα στη τράπεζα;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitris94k (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitris94k
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O dimitris94k έγραψε στις 21:41, 20-08-13:

υπάρχει χώρος σημειώσεων, αλλά να τους το πεις από την αρχή στην υπάλληλο για να το κανονίσει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 21:46, 20-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris94k
υπάρχει χώρος σημειώσεων, αλλά να τους το πεις από την αρχή στην υπάλληλο για να το κανονίσει.
Σε χιλιοευχαριστώ. Ναι, εννοείται πως θα το πώ.

Πλέον συμφέρουν τα ηλεκτρονικά καταστήματα λόγω προσφορών.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόσο συχνά κλαίτε; - Από Giasmin...
      Το θέμα έχει λάβει 136 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-12 στις 18:10.
    • Χρησιμοποιείτε συχνά webcam; - Από Jfire
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαδίκτυο και καθημερινή ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-11 στις 00:44.
    • Πόσο συχνά βγαίνετε; - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 56 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-03-11 στις 20:39.
    • e-shops έναντι συμβατικών καταστημάτων - Από Neraida
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-09 στις 14:50.
    • Αγοράζετε "μαϊμού" CD; - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 98 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-07-09 στις 14:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους