Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,826 μέλη και 2,410,517 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 613 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:04, 26-02-07:

Αχ Bari...

Το είχα δοκιμάσει, αλλά ενώ είχα ένα της ίδιας μάρκας ελαστικό και πίστευα ότι κι αυτό θα ανοιξει...ε, δεν ανοίγει το ρημάδι!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 20:07, 26-02-07:

Αχ ναι καταλαβα...
ακριβως ετσι την ειχε παθει και μια φιλη μου.Αλλα κατι του εκανε τελικα και το ανοιξε λιγο...
δεν θυμαμαι ομως ρε γμτ...Νομιζω το πηγε σε ενα καθαριστηριο να της το πατησουν λιγο με την πρεσα;Δεν θυμαμαι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:10, 26-02-07:

Εγώ έχω κι άλλη λύση: θα το χαρίσω στη μαμά μου, όταν έρθει να με επισκεφτεί, και θα την πάω να μου ψωνίσει άλλο, για αντάλλαγμα!!!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 20:12, 26-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Εγώ έχω κι άλλη λύση: θα το χαρίσω στη μαμά μου, όταν έρθει να με επισκεφτεί, και θα την πάω να μου ψωνίσει άλλο, για αντάλλαγμα!!!
Γιδι, η μαμα σου ειναι πιο αδυνατη απο σενα??
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:15, 26-02-07:

Ναι! Και πιο κοντή! Αλλά γενικά, ναι, αδυνατούλα
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:42, 27-02-07:

ένα μανό και κάτι λαστιχάκια για τα μαλλιά
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:52, 27-02-07:

Εγω πηρα κατι πολυ "κοριτσιστικα" πραγματα..

Ενα σπρεϋ για τις ζαντες του αυτοκινητου μου, ενα σπρεϋ για το ταμπλο και κατι αρωματακια.
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 13:05, 27-02-07:

εγώ θα πάω για τζινάκι!!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 13:11, 27-02-07:

Εγώ ψώνισα την περασμένη εβδομάδα και τα τελευταία ρούχα της σεζόν (δυο παντελόνια, μια μπλούζα, παπούτσια και μπότες)
Θα αργήσω αρκετά να ξαναπάω για ψώνια
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 13:31, 27-02-07:

Κόκκινα κοκάλινα γυαλάκια!! Γιούπιιιι.....
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:29, 27-02-07:

Σήμερα απόγευμα πήρα τα νέα μου γυαλάκια!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 21:37, 27-02-07:

Με γειες!
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 12:00, 28-02-07:

τελικα χτες βρηκα τζινακι σολινα με 35 ευρόπουλα, μια χαρά!!!
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 12:00, 28-02-07:

Με γεια,με γεια!
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 12:02, 28-02-07:

μερσί, μερσί!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 13:54, 02-03-07:

δεν ειναι ακριβως δικο μου σόπινγκ αλλα θα τα πω γιατι ειμαι μες στην τρελη χαρα και γιατι ουτως ή αλλως, σε εμενα κατεληξαν: πηγε η μάμι μου στην κίνα και μου εφερε τα απειρα (που λεει ο λογος) ρολογια, ρουχα, νυχτικα σατέν ΤΕΛΕΙΑ, σεντονια, κοκαλακια, οτι μπορειτε να φανταστειτε.. ειμαι ΥΠΕΡΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:49, 02-03-07:

Επίιιθεσήηηηη!!!!
Πήρα μία μπλούζα απλή άσπρη, αλλά μακριά (για τα χαμηλοκάβαλα) μπλούζα μακώ, κρέμα-βούτυρο-αλόη, μάσκα μαλλιών γαλλική φυτική, ένα φακελάκι με άλατα και άρωμα καρύδα κι ένα σπρέι σώματος με ένα περίεργο άρωμα...!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 22:14, 02-03-07:

Μεγεια γιδακι και σε ολα τα παιδια.
Kι εγω ξανα εκανα επιθεση στα μαγαζια...
Ημιπαλτο (αυτο που ειναι μεχρι πανω απο το γονατο) το οποιο το ειχα δει απο τα Xms αλλα περιμενα τις εκπτωσεις και το πηρα 50% κατω.Μαυρο και παρα πολυ μοντερνο!
Και ενα παντελονι (οχι τζην) παλι ψιλοπεριεργο σε χρωμα λαδοχακι!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:18, 02-03-07:

Πήρα ένα πολύ όμορφο ημίπαλτο, άσπρο , πολύ ωραίο!
Και κάτι ωραία καλτσάκια επίσης, πολύ χουχουλικα !!

Μεγειές σε όλους
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 23:23, 02-03-07:

Κι εσυ παλτουλι;;;;;;;
Μεγειες μεγειες για ολα!!!!!!
(και μια μεγαλη αγκαλια γιατι χρησιμοποιησες μια απο τις πιο μαμουδιστικες λεξουλες."χουχουλικα"!!!! )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους