Shopping Therapy

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το βιβλίο ''The Devil Wears Prada'' :)


Mario μεγειά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το βιβλίο ''The Devil Wears Prada'' :)


Mario μεγειά :D

Σ'ευχαριστω καρδουλα!!!:hug:
Κι εσενα για το βιβλιο!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα ένα μωβ τιραντάκι με 3 λίρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
το περιοδικό με τα στρουμφάκια ναι ναι κάνω την συλλογη:redface::redface::redface::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Κάτι υπέροχα γυαλιά..
Και μια υπέροχη τσάντα..
Κατα τα άλλα για καφέ πήγα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Λεπόν, πήγα σήμερα και ψώνισα μερικά πραγματάκια από τη bershka. Ήθελα να πάρω και μια ωραία μπλούζα που είχα δει την Παρασκευή αλλά δεν υπήρχε.. Τέλος πάντων, έχει έρθει και η νεα κολεξιον και είναι μερικά ωραία ρουχαλάκια και όχι σαν τα περσινά κομμάτια που ήταν σαν να τα φόραγαν οι άνθρωποι του Μεντράνο. :P

Τέλος πάντων εγώ πήρα αυτά:
  • ένα μαύρο κολάν
  • μια μπλούζα με έξω τους ώμους σε χρώμα ροζ σκούρο
  • το περιοδικό Elle (που είχε δώρο ένα κολάν το οποίο ήταν χ-α-λ-ι-α και το έδωσα στην αδελφή μου για να κάνει τη μπαλαρινούλα!!)
  • καινούρια ακουστικά για το Mp3 μου.
  • ένα μπρελοκάκι για τα κλειδιά μου! (βασικά αυτό ήταν δώρο!)
  • ένα παιχνίδι-ημερολόγιο από το jumbo για την αδελφή μου.
  • καλτσάκια!
  • σαμπουαν από Hondo.
αυτάαα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
το περιοδικό που είμαι συνδρομήτρια πιάνεται???
μου ηρθε πριν απο λίγο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μια μπλούζα καλοκαιρινή σαν τυραντάκι πρασινοπή με διάφορες πετρούλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Οι εκπτώσεις ξεκινήσαν έτσι δεν είναι?

Εγώ πάντως την πήρα την σκούπα. όχι αυτή που έψαχνα μια κανονική όμως. Ουαου πως ρουφάει. Η μάνα μου δεν ξέρει που πανε τα τέσσερα σχετικά με το θέμα.

Πήρα και ένα φούρνο μικροκυμάτων. Το που θα μπεί είναι το θέμα και ποια από τα τάπερ δεν μπαίνει μέσα. Έχω ακούσει για κάτι μεταλλικά από ειδικό κράμα που μπαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Δυο ζευγαρια γοβες σε μαυρο και κοκκινο χρωμα, μια ωραια κοκκινη σατεν μπλουζα με ανοιχτη τη πλατη (ουαου). Α, πηρα και μποτες για καθημερινη βαση και 3 φουστιτσες για τα κλαμπ.. Και θελω να παρω ακομα πολλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σήμερα σκοπεύω να κάνω κάτι ψώνια, χρειάζομαι σκούφο και πιστολάκι μαλλιών!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ κι εγω χρειαζομαι ενα τζηνακι και μαυρες καθημερινες μποτες.. ελπιζω σημερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σας είπα ότι πήρα καφέ δερμάτινε μποτούλες με μπιχλιμπίδια πάνω με 30 ευρώ από πειραιά;;;:clapup:

φέτος, τι με εκπτώσεις τι χώρις το ίδιο είναι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Οι εκπτώσεις ξεκινήσαν έτσι δεν είναι?

Εγώ πάντως την πήρα την σκούπα. όχι αυτή που έψαχνα μια κανονική όμως. Ουαου πως ρουφάει. Η μάνα μου δεν ξέρει που πανε τα τέσσερα σχετικά με το θέμα.

Πήρα και ένα φούρνο μικροκυμάτων. Το που θα μπεί είναι το θέμα και ποια από τα τάπερ δεν μπαίνει μέσα. Έχω ακούσει για κάτι μεταλλικά από ειδικό κράμα που μπαίνουν.

διάβασε το βιβλιαράκι το λέει
κανένα μεταλλικο δεν πρέπει να μπει, ούτε πλαστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι μεγάλα, γκριζο-μαύρα γυαλιά Gucci
Δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Τα είχα πάμφθηνα!
(και η πιστώτική έχει πάρει επικίνδυνα την ανιούσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
travel lover και crazyhelen μεγειά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
travel lover και crazyhelen μεγειά!! :)

Ευχαριστούμε!
Εγω απλά εύχομαι να μην βρέξει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Στα μικροκυμματα καλα ειπε η μπανι-μπανι να διαβασεις το βιβλιαρακι.
Χοντρικα χοντρικα δεν μπαινει ποτε οτιδηποτε μεταλλικο,φυσικα και αλουμινοχαρτο.
Αν βαλει κατι πλαστικο απλως μπορει να λιωσει και ειναι κριμα να κολλησει στον φουρνο.Υπαρχουν ομως ειδικα ταπερ και πλαστικα που δεν παθαινουν τιποτα.
Δεν βαζουμε οτιδηποτε το οποιο μετα το πλυσιμο εχει ακομα απορυπαντικο επανω.(ειδικα αν εχει μεινει μπολικο.)
Και φυσικα πειραματα με λαμπες,παιχνιδια,σταφυλια κτλ κτλ τα αποφευγουμε με 1000!
(αυτο οχι για εσενα δεμελενε.Γενικοτερα μπας κι ερθει η φαϊνη ιδεα σε κανενα αλλο, "μικρο επιστημονα")

Εγω παλι με τις εκπτωσεις,αλλα&γενικοτερα πηρα μερικες(3-4) μπλουζες,ενα μπουφανακι,ενα κοσμημα για τον λαιμο για εμενα,ενα αλλο κοσμημα για την μικρη μου...αυτα!:D
Γενικοτερα στο bari οι εκπτωσεις RULEZ!!!!!:clapup:

Τravel lover kai Ελενακι μου μεγεια σας κουκλες!!!!!!!!!!!!!!:clapup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μαριο κ μαγκυ φχαριστώωωω!!!:clapup:
αντε κ στα δικα σας...ψώνια!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι μεγάλα, γκριζο-μαύρα γυαλιά Gucci
Δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Τα είχα πάμφθηνα!
(και η πιστώτική έχει πάρει επικίνδυνα την ανιούσα)

Κι εγω θελω! :mad:

Μεγεια σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top