Shopping Therapy

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ Bari...

Το είχα δοκιμάσει, αλλά ενώ είχα ένα της ίδιας μάρκας ελαστικό και πίστευα ότι κι αυτό θα ανοιξει...ε, δεν ανοίγει το ρημάδι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αχ ναι καταλαβα...
ακριβως ετσι την ειχε παθει και μια φιλη μου.Αλλα κατι του εκανε τελικα και το ανοιξε λιγο...
δεν θυμαμαι ομως ρε γμτ...Νομιζω το πηγε σε ενα καθαριστηριο να της το πατησουν λιγο με την πρεσα;Δεν θυμαμαι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ έχω κι άλλη λύση: θα το χαρίσω στη μαμά μου, όταν έρθει να με επισκεφτεί, και θα την πάω να μου ψωνίσει άλλο, για αντάλλαγμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγώ έχω κι άλλη λύση: θα το χαρίσω στη μαμά μου, όταν έρθει να με επισκεφτεί, και θα την πάω να μου ψωνίσει άλλο, για αντάλλαγμα!!!

Γιδι, η μαμα σου ειναι πιο αδυνατη απο σενα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι! Και πιο κοντή! ;) Αλλά γενικά, ναι, αδυνατούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ένα μανό και κάτι λαστιχάκια για τα μαλλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω πηρα κατι πολυ "κοριτσιστικα" πραγματα.. :worry:

Ενα σπρεϋ για τις ζαντες του αυτοκινητου μου, ενα σπρεϋ για το ταμπλο και κατι αρωματακια. :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εγώ θα πάω για τζινάκι!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ ψώνισα την περασμένη εβδομάδα και τα τελευταία ρούχα της σεζόν :P (δυο παντελόνια, μια μπλούζα, παπούτσια και μπότες)
Θα αργήσω αρκετά να ξαναπάω για ψώνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Κόκκινα κοκάλινα γυαλάκια!! Γιούπιιιι.....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σήμερα απόγευμα πήρα τα νέα μου γυαλάκια!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με γειες! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
τελικα χτες βρηκα τζινακι σολινα με 35 ευρόπουλα, μια χαρά!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Με γεια,με γεια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν ειναι ακριβως δικο μου σόπινγκ αλλα θα τα πω γιατι ειμαι μες στην τρελη χαρα και γιατι ουτως ή αλλως, σε εμενα κατεληξαν: πηγε η μάμι μου στην κίνα και μου εφερε τα απειρα (που λεει ο λογος) ρολογια, ρουχα, νυχτικα σατέν ΤΕΛΕΙΑ, σεντονια, κοκαλακια, οτι μπορειτε να φανταστειτε.. ειμαι ΥΠΕΡΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επίιιθεσήηηηη!!!!
Πήρα μία μπλούζα απλή άσπρη, αλλά μακριά (για τα χαμηλοκάβαλα) μπλούζα μακώ, κρέμα-βούτυρο-αλόη, μάσκα μαλλιών γαλλική φυτική, ένα φακελάκι με άλατα και άρωμα καρύδα κι ένα σπρέι σώματος με ένα περίεργο άρωμα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μεγεια γιδακι και σε ολα τα παιδια.
Kι εγω ξανα εκανα επιθεση στα μαγαζια...:redface:
Ημιπαλτο (αυτο που ειναι μεχρι πανω απο το γονατο) το οποιο το ειχα δει απο τα Xms αλλα περιμενα τις εκπτωσεις και το πηρα 50% κατω.Μαυρο και παρα πολυ μοντερνο!
Και ενα παντελονι (οχι τζην) παλι ψιλοπεριεργο σε χρωμα λαδοχακι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πήρα ένα πολύ όμορφο ημίπαλτο, άσπρο , πολύ ωραίο!
Και κάτι ωραία καλτσάκια επίσης, πολύ χουχουλικα !! :D

Μεγειές σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι εσυ παλτουλι;;;;;;;:clapup:
Μεγειες μεγειες για ολα!!!!!!:D
(και μια μεγαλη αγκαλια γιατι χρησιμοποιησες μια απο τις πιο μαμουδιστικες λεξουλες."χουχουλικα"!!!!:bigarmhug )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top