Shopping Therapy

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ένα μαμάτο τζιν Nolita το ερωτεύτηκα:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ένα ασύρματο Desktop πλήκτρολόγιο και mouse. δεν μπορώ να διαλέγω μισώ τα ψώνια. Άσε που τελικά δεν πρόσεξα μια μικρή λεπτομέρια! Έχει ελληνικά γράμματα πάνω στο πληκτρολόγιο. Nooooooooooooooooooooooo

Σχετικά με τον φούρνο μικροκυμάτων έχω χάσει κάποιο επεισόδιο? Μέσα λέει ότι σε κάτι συγκεκριμένα ψησίματα ότι μπορείς να βάλεις aluminum foils στις άκρες του πιάτου? Και δεν έλεγα κάτι για πλαστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χθες πήρα ένα πιστολάκι μαλλιών κι ένα καλσόν από τις εκπτώσεις, αλλά το πρώτο θα πάω να το αλλάξω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οι εκπτώσεις ξεκινήσαν έτσι δεν είναι?

Εγώ πάντως την πήρα την σκούπα. όχι αυτή που έψαχνα μια κανονική όμως. Ουαου πως ρουφάει. Η μάνα μου δεν ξέρει που πανε τα τέσσερα σχετικά με το θέμα.

Σοοοοοζ, ξεχασα να ρωτησω! :rolleyes::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στο Λονδίνο έπεσε πολύ shopping.:redface: Πήρα καρτ-ποστάλ, ένα player για MP3, αναμνηστικά, μια τέλεια τσάντα, κοσμήματα για μένα και το αδέρφι μου και από τα duty-free ένα πολύ ωραίο σετ σκιών!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηρα ενα τζην χθες αλλα πολυυυυυυυυ απογοητευση μιλαμε εχω παχυνει τοοοοοοοσο πολυ ρε γμτ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λεπόοοοοοοοοοον, χτες μ' έπιασε καταναλωτική μανία! Αρχίζουμε λοιπόν:

- Ένα κολάν και δύο πλεκτά φορέματα μακριά (50?)
- Ένα ζευγάρι μπότες μέχρι τη μέση της γάμπας με γουνάκι αποπάνω και πον πον (20?- Νίκαια γαρ :clapup:)
- Επιδρομή σε μαγαζί με καλλυντικά: ένα λιπ γκλος, σαμπουάν επαγγελματικό μεγάλο, κοντίσιονερ επαγγελματικό μεγάλο, μια βαφή μαλλιών, ένα άρωμα versace, ένα σπρέϊ χρυσόσκονη για τα μαλλιά, αυτά νομίζω... (80? περίπου)

Με γειά μου! :clapup: (Να 'ναι καλά η μανούλα μου, που μου έδωσε 300? δώρο γενεθλίων! :D :kissing: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγειές σε όλους!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σε ένα πολύ φτηνό μαγαζί 2 μαξιλάρες για το δωμάτιο (2μιση λίρες η μία), ένα αρωματικό κερί (2 λίρες), μία κούπα (1 λίρα), 2 εσώρουχα (1 λίρα το ένα).:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κάλτσες πήρα!
Και ένα σκουφοκαπελίνο 20'ς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
φουξ αθλητικα παπουτσια και φουξ φλις κασκολακι... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
ένα σακάκι
1 ζευγάρι παπούτσια
1 τζην
1 καφέ πουκάμισο
κ μιά κόκκινη μπλούζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να ρωτισω κατι ασχετο μαλλον με το τοπικ, αλλα που δεν ταιριαζει πουθενα αλλου καλητερα; Ξερετε που πουλανε ξυραφακια απο αυτα τα παλια που κοβουν για τα καλα; Ξερετε αυτα που ειναι μια τετραγωνη λεπιδα που ειναι κοφτερη απο τις δυο πλευρες και εχει ενα περιεργο σχεδιο στην μεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κρόνε ρώτα σε κουρείο.

Πάντως αν το ξέρω καλά το ξυράφακι καθέ αυτό πουλιέται σαν γραφική ύλη καθώς με αυτό αφαιρούσαν λάθη στο σχέδιο. Ξύναν το χαρτί.

Το μπράτσο όμως που μπαίνει σαν ανταλακτικό δεν ξέρω. Και από όσο ξέρω είναι η σφαγή ή ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε ευχαριστω δενσελενε, αν και μου απαντισε ηδη η μανια στην κουβεντουλα. Δεν τα θελω για ξυρισμα οποτε ουτε το μπρατσο θελω ουτε σε σφαγη θα μου βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σε ευχαριστω δενσελενε, αν και μου απαντισε ηδη η μανια στην κουβεντουλα. Δεν τα θελω για ξυρισμα οποτε ουτε το μπρατσο θελω ουτε σε σφαγη θα μου βγει
Αν επηρρεάστηκες από το British Steel ή από τον Dimebag που το φόραγε στο λαιμό του, πρόσεχε γιατί θα κοπείς αν κρεμάσεις αληθινό στο λαιμό σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειπαμε ρε, σιγα μην το κρεμασω ετσι:P Εκανες ενας φιλος μου ενα κολπακι και λεω να το κανω και εγω:P Κολας 4-5 μαζι, τα ξυνει πολυ καλα στις λεπιδες και δεν κοβουν καθολου και εισαι οκ (γιατι ζουμε και στην Ροδο και που να το βρουμε σε κολιε; Να νε καλα η πατεντες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ωραία ιδέα...!
Η Μάνια σου είχε απαντήσει στην κουβεντούλα πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πριν μία εβδομάδα πήρα ένα τέλειο τζην!!! Αν και μάλλον μου είναι μικρό, ρε γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν το ειχες δοκιμασει πριν;

Εγω πηρα:
2 μπλουζες
1 πουλοβερακι
1 ζακετα
1 μπουφανακι
4 παντελονια

Να μου ζησουν οι Εκπτωσεις του Bari!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top