Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ας γίνουμε οι ίδιοι μικροί καλλιτέχνες...

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 14:12, 19-04-13:

before and after
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  καρεκλα-σχεδιο.jpg
Εμφανίσεις:  110
Μέγεθος:  522,2 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  SNC01979.jpg
Εμφανίσεις:  117
Μέγεθος:  485,9 KB

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris001 : 19-04-13 στις 14:38. Αιτία: διόρθωση προσανατολισμού εικόνας
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 14:57, 19-04-13:

Να σας δείξω και εγω λοιπόν τα εργα τέχνης μου...έχουν περάσει αρκετά χρόνια απο τότε(τον τελευταιο πίνακα τον ζωγραφισα το 2008 αν δεν κανω λαθος)...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:03, 19-04-13:

Aν δε βαριέσαι να ασχοληθείς ξανά με αυτό, ξεκόλλησέ το λίγο από το φόντο με πιο έντονη σκιά, γιατί σε κάποια σημεία μπερδεύεται το πράγμα. Επίσης βλέπω πιο έντονα μαύρα στη φωτογραφία, που δεν τα ακολούθησες στο σχέδιο.
Μην το φοβάσαι, δώσ΄του!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 16:13, 19-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Aν δε βαριέσαι να ασχοληθείς ξανά με αυτό, ξεκόλλησέ το λίγο από το φόντο με πιο έντονη σκιά, γιατί σε κάποια σημεία μπερδεύεται το πράγμα. Επίσης βλέπω πιο έντονα μαύρα στη φωτογραφία, που δεν τα ακολούθησες στο σχέδιο.
Μην το φοβάσαι, δώσ΄του!
δεν είναι τελειωμένη η σκίαση όπως σωστά παρατήρησες κι έχει επίσης κάποιες λεπτομέρειες που θέλουν φτιάξιμο στο μέτρημα. Και το ήξερα όταν το ξεκίνησα -4 χρόνια πριν- πως δε θα το τελειώσω, αλλά ο καθηγητής μου επέμενε να το προσπαθήσω. Εγώ έχω λατρεία στις σκούρες σκιές και το παραπάνω μου φάνηκε αν και ιδιαίτερο σαν σχέδιο καρέκλας, αρκετά φωτεινό. Φωτεινό για μένα σήμαινε βαρετό. Από φωτεινά μου άρεσαν μόνο τα πανιά

επίσης δε ξέρω αν παρατήρησες αλλά και η οπτική γωνία της φωτογραφίας δεν είναι ίδια με αυτή του σχεδίου γιατί την είχα τραβήξει όταν πλέον είχα ξεκινήσει άλλο θέμα και δε θυμόμουν ακριβώς που είχα κάτσει.

θα ήθελα πολύ να δω και δικά σου Ηρώ!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:26, 19-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
θα ήθελα πολύ να δω και δικά σου Ηρώ!
Τα δικά μου κάθονται στο υπόγειο και θα αναγνωριστεί η καλλιτεχνική τους αξία μετά το θάνατό μου
Όσα έχω φτιάξει για τη σχολή, τα έχω αφήσει στη σχολή. Τέτχοια είμαι
Τα κάνεις στα πλαίσια κατατακτηρίων/πανελλαδικών ή για την πάρτη σου;

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 16:38, 19-04-13:

Τα δικά μου κάθονται στο υπόγειο και θα αναγνωριστεί η καλλιτεχνική τους αξία μετά το θάνατό μου
Όσα έχω φτιάξει για τη σχολή, τα έχω αφήσει στη σχολή. Τέτχοια είμαι
Τα κάνεις στα πλαίσια κατατακτηρίων/πανελλαδικών ή για την πάρτη σου;

όπως και τα δικά μου σε μια ντουλάπα κρυμμένα , απλά ξέθαβα φώτος σήμερα.
κρίμα, θα θελα να δω τα σχέδιά σου!

αυτά τα έκανα πριν 3-4 χρόνια για πανελλαδικές. ήθελα να δοκιμάσω για αρχιτεκτονική(αν και γούσταρα καλών τεχνών για να είμαι ειλικρινής) αλλά τελικά πολλά συνέβησαν και πήγα αλλού. έχω να πατήσω στο εργαστήρι από τότε...

εσύ βλέπω επαγγέλεσαι αρχιτέκτονας

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:57, 19-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από εμμα_τριντεντ
όπως και τα δικά μου σε μια ντουλάπα κρυμμένα , απλά ξέθαβα φώτος σήμερα.
κρίμα, θα θελα να δω τα σχέδιά σου!

αυτά τα έκανα πριν 3-4 χρόνια για πανελλαδικές. ήθελα να δοκιμάσω για αρχιτεκτονική(αν και γούσταρα καλών τεχνών για να είμαι ειλικρινής) αλλά τελικά πολλά συνέβησαν και πήγα αλλού. έχω να πατήσω στο εργαστήρι από τότε...

εσύ βλέπω επαγγέλεσαι αρχιτέκτονας
Θα πρέπει να το κάνω κι εγώ αυτό, να τα φωτογραφήσω δηλαδή κάποια στιγμή.. Αν και τώρα που το σκέφτομαι τα περισσότερα είναι ημιτελή, μιας και πήγαινα για μάθημα σχεδίου σε άλλη πόλη 100 χλμ μακριά και προσπαθούσα στα 6ωρα να κάνω και γραμμικό και ελεύθερο. Οπότε λίγα είναι αυτά που έχουν φόντο φαντάσου. Πως έγραψα τόσο καλά αναρωτιέμαι ακόμα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι με έμαθε αυτό να είμαι γρήγορη. Στις πανελλαδικές φαντάσου ότι τελείωσα τόσο νωρίς, που οι γονείς μου που με περίμεναν απ΄έξω τραβούσαν τα μαλλιά τους ότι κάτι θα ξέχασα.
Αφού μου το ζητάς, μπορώ να τα ξαναδώ για να θυμηθώ κι εγώ τι μπούρδες είχα κάνει.

Πάντως αν σου αρέσει μπορείς να δώσεις για Καλών Τεχνών και κατατακτήριες για αρχιτεκτονική. Το δεύτερο έχει αρκετό διάβασμα. Το πρώτο θέλει πολύ καλή προετοιμασία στο σχέδιο

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 17:08, 19-04-13:

Θα πρέπει να το κάνω κι εγώ αυτό, να τα φωτογραφήσω δηλαδή κάποια στιγμή.. Αν και τώρα που το σκέφτομαι τα περισσότερα είναι ημιτελή, μιας και πήγαινα για μάθημα σχεδίου σε άλλη πόλη 100 χλμ μακριά και προσπαθούσα στα 6ωρα να κάνω και γραμμικό και ελεύθερο. Οπότε λίγα είναι αυτά που έχουν φόντο φαντάσου. Πως έγραψα τόσο καλά αναρωτιέμαι ακόμα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι με έμαθε αυτό να είμαι γρήγορη. Στις πανελλαδικές φαντάσου ότι τελείωσα τόσο νωρίς, που οι γονείς μου που με περίμεναν απ΄έξω τραβούσαν τα μαλλιά τους ότι κάτι θα ξέχασα.
Αφού μου το ζητάς, μπορώ να τα ξαναδώ για να θυμηθώ κι εγώ τι μπούρδες είχα κάνει.

Πάντως αν σου αρέσει μπορείς να δώσεις για Καλών Τεχνών και κατατακτήριες για αρχιτεκτονική. Το δεύτερο έχει αρκετό διάβασμα. Το πρώτο θέλει πολύ καλή προετοιμασία στο σχέδιο
χαχαχα α ρε καημένοι γονείς! εμένα είχε έρθει μόνο ο μπαμπάς μου και ήξερε πως τα βαριέμαι τα φωτεινά. όταν λοιπόν τους είπαν πως το θέμα μας είχε πολλά φωτεινά αντικείμενα είχε ανησυχήσει πολύ. έτσι, όταν τελείωσα εγώ μες τη τρελή χαρά γιατί είχα πάει καλά, τον βλέπω να στέκεται απέξω κατακίτρινος! χαχαχα μετά τον καθησύχασα εντάξει.

δε με ενδιέφερε ποτέ να το σπουδάσω, απλά σαν χόμπυ νομίζω. σπουδάζω στο ημμυ οπότε είμαι οκ
όποτε θέλω έχω το ελεύθερο να πάω στο εργαστήρι να εξασκηθώ, έμενα είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου

υγ. βάλεεε βάλεεε

Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαριώ
H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε στις 20:44, 19-04-13:

αντιγραφη απο τη στηλη των μικρων εξερευνητων στο μικυ μαους :ο διαβολος της τασμανιας

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  249.jpg
Εμφανίσεις:  116
Μέγεθος:  16,8 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 21:22, 19-04-13:

Πολύ γρήγορο και χάλια..ο Che Guevara πρόχειρα
Δεν είναι καλός στην φώτο από κοντά είναι πιο ωραίο αν και δόθηκε ως δωράκι και αυτό το σχέδιο
Βγήκαν και στραβά τα μάτια :\:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nefeli Graf : 15-04-15 στις 14:32.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 21:34, 19-04-13:

Καλλιτεχνικες δημιουργιες με την πενταχρονη αδερφουλα μου \

Όνομα:  DSC07998.jpg
Εμφανίσεις:  50
Μέγεθος:  410,9 KB

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 16:58, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Πολύ γρήγορο και χάλια..ο Che Guevara πρόχειρα
Δεν είναι καλός στην φώτο από κοντά είναι πιο ωραίο αν και δόθηκε ως δωράκι και αυτό το σχέδιο
Βγήκαν και στραβά τα μάτια :\:
ε εδω δεν το παιξες καλα ομως, γιατι με λιγο στραβωμα ακομα σε ματια/στομα/μαλλια εβγαζες μεγαλη πικασίλα.

Δεν κανω πλακα.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 17:39, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Wilfred
ε εδω δεν το παιξες καλα ομως, γιατι με λιγο στραβωμα ακομα σε ματια/στομα/μαλλια εβγαζες μεγαλη πικασίλα.

Δεν κανω πλακα.
Άσε μας καλέ στεναχωρήθηκα που ψιλοβγήκε χάλια θα τον έκανα ακόμα πιο σκ@τ@;;;;

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 17:40, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Άσε μας καλέ στεναχωρήθηκα που ψιλοβγήκε χάλια θα τον έκανα ακόμα πιο σκ@τ@;;;;
ε αυτο σου λεω, οτι δεν ειναι χαλια. προσωπικα μ αρεσε το ''στραβωμα'' του και θα μ αρεσε περισσοτερο αν ηταν παραπανω. βιτσια και γκροτεσκς.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους