Ας γίνουμε οι ίδιοι μικροί καλλιτέχνες...

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είχα ένα άχρηστο τζην παντελόνι και σκέφτηκα πριν το πετάξω να δω τι θα μπορούσα να το κάνω.
Βρήκα λοιπόν αυτό:



laptop δεν χωράει μέσα, αλλά είναι μια συμπαθητική τζην τσάντα.

Να και η δική μου:
DSCN2879a.jpg
Ενδέχεται να αντικαταστήσω το μαντίλι και μάλλον θα βρω τρόπο να αφαιρέσω τα κρόσσια, διότι δεν μου πολυαρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
DSC02861.JPG


το εργο μου......:D
πριν λιγες μερες το τελειοποιησα...


ηταν εργασια για την ζωγραφικη στο σχολειο...


αφηρημένα σχεδια με μαρκαδορακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
View attachment 35475


το εργο μου......:D
πριν λιγες μερες το τελειοποιησα...


ηταν εργασια για την ζωγραφικη στο σχολειο...


αφηρημένα σχεδια με μαρκαδορακι...
Υπέροχο! :D

Αντί για μαρκαδοράκι διάβασα μακαρονάκι και προσπαθούσα να καταλάβω. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
[/URL][/IMG]

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]





venividivici τα λογια ειναι περιττα...:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikitwinaki

Νεοφερμένος

Η Nikitwinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.


WoW...! τώρα με έστειλες! :clapup::clapup::clapup:
Έχω πάθει μανία με τα manga και έχω κάνει αρκετες απόπειρες.. φαινονται αρκετά καλά, αλλα δεν μοιάζουν πιο πολύ με απλοι χαρακτήρες παρά με manga.. Δεν έχω επιχειρήσει να αντιγράψω κάποιο manga, αλλα μάλλον αυτό θα κάνω, έστω για εξάσκηση μεχρι να απεξαρτοποιηθώ.. :D

Θα ανεβάσω τις καλύτερες δημιουργίες μου.. Αν θέλετε να δηλώσετε οτι είναι χαλια, παρακαλώ, καντε το πισω απ'την πλάτη μου.. :whistle::/:

p.s. πολυ καλό topic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikitwinaki

Νεοφερμένος

Η Nikitwinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αυτες είναι διάφορες δημιουργίες μου, οχι και τόσο καλές.. :worry:
Couple.jpg

Bench.jpg

Dress.jpg

FAIL!.jpg

Ice Skating.jpg

Jumpie!.jpg

Kiss (Failure!).jpg

Mouse!.jpg

Red Carpet.jpg

Yo, boy!.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γλυπτική ( ; ) σε σαπούνι.
View attachment 35621
Θα σκίσω στην εργασία λέμε. :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πανέμορφο βγήκε Θεοδώρα! :clapup: Μπράβο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ωραία κοσμήματα και διακοσμητικά γίνονται με το fimo.
Είναι σαν πλαστελίνη, το πλάθεις το ψήνεις και είναι έτοιμο.
Έχω πιγκουίνο, αρκουδάκι, ποντικάκι αλλά δεν μπορώ να τα βρω όλα τώρα γιατί το δωμάτιό μου έχει παντού βιβλία. :P
Είναι ωραίο πάντως, μπορείς να μπερδέψεις και χρώματα (όχι πολύ) ώστε να φαίνεται δίχρωμο.
Βρήκα ένα γουρουνάκι ( ; ) :P
View attachment 35672
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
By Maria-Emma K
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Sxedio September-October.jpg
    Sxedio September-October.jpg
    657.3 KB · Εμφανίσεις: 314

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
To ύφασμα και η κρεμάστρα είναι πραγματικά πολύ καλά! :D
Ελεύθερο σχέδιο για πανελλήνιες;

Ναι, ελευθερο. Αν και ο καθηγητης μου ειπε πως το θεμα αυτο ειναι τραβηγμενο για πανελληνιες. Ισως να ταιριαζε περισσοτερο στα θεματα για την Καλων Τεχνων. Αχ αυτη η Αρχιτεκτονικη...:cry_x:

P.S. Πραγματικα τωρα που το βλεπω στη φωτογραφια δεν... πφφ! Αρκετα καλυτερο απο κοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε τι λες. Είναι ΤΕΛΕΙΟ. :|
Μπράβο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.


Δεν ξερω αν σας αρεσει. Την εφτιαξα σημερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κα-τα-πληκ-τι-κή!! :clapup:
Έτσι μπράβο, να μην το ξεχνάμε αυτό το θεματάκι! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποιες που είχα κάνει πριν καιρό... :)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
οριστε: (δεν εχει καλη αναλυση η φωτογραφια γτ ειναι απ την καμερα του υπολογιστη)
Εικόνα 003.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Φωτογραφία047.jpg Το δεύτερο μου σκίτσο... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
P190211_13.41.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top