Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαμά, μπαμπά, σας ευχαριστώ που...

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:01, 25-02-07:

Όσο κακές ή καλές σχέσεις να έχετε με τους γονείς σας, σίγουρα κάτι θα σας έχουν μάθει για το οποίο τους χρωστάτε ευγνωμοσύνη. Άλλωστε η προσωπικότητα που έχουμε, κατά ένα ποσοστό οφείλεται στον τρόπο που μας μεγάλωσαν οι γονείς μας. Ας τους αποδώσουμε τα εύσημα σε αυτό το thread. Για ποιό πράγμα στο χαρακτήρα σας, στο οποίο συνετέλεσαν οι γονείς σας θα θέλατε να τους πείτε ένα ευχαριστώ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 17:07, 25-02-07:

σας ευχαριστώ γιατί προσπαθείτε να με μεγαλώσετε με τον καλύτερο τρόπο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:09, 25-02-07:

Η μανα μου το μονο που μου εμαθε ειναι να κραταω παντα πισινες, και δεν μου το εμαθε με τον καλητερο τροπο...
Οσο για τον πατερα μου, τον ευχαριστω για τα παντα, καθος ειμαι οτι ειμαι χαρη σε αυτον

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:16, 25-02-07:

Ας απαντήσω κι εγώ...

Μαμά, σε ευχαριστώ που...
  • ...Με έμαθες να μην έχω ανάγκη κανέναν και να μπορώ να περάσω καλά και μόνη μου
  • ...Μου δίδαξες την αξία της μόρφωσης και της επιστήμης
  • ...Μου δίδαξες πόσο σημαντικό είναι να είμαι τίμια και ειλικρινής
  • ...Με έμαθες να μην επηρεάζομαι στις απόψεις μου και τις ενέργειες μου από τη μάζα
  • ...Αποτέλεσες πρότυπο για εμένα όλα αυτά τα χρόνια, μου έδειξες οτι μια γυναίκα μπορεί κάλλιστα να είναι και πολύ μορφωμένη, και καλή επιχειρηματίας, και να τα προλαβαίνει αυτά ενώ είναι και μητέρα
  • ...Με έμαθες να μην έχω ταμπού και κόμπλεξ στο σεξ
  • ...Με βοήθησες να έχω αυτοπεποίθηση
Μπαμπά, σε ευχαριστώ που...
  • ...Με έμαθες να έχω αισθητική και αίσθηση του ωραίου
  • ...Με έμαθες να προσπαθώ όλο και περισσότερο να είμαι καλή σε ο,τι κάνω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 17:19, 25-02-07:

Επειδή είμαι λίγο μαμόθρεφτο, αν αρχίσω δεν θα τελειώνω.

Τους ευχαριστώ

επειδή με θεωρούν ξεχωριστή και με έκαναν να αισθάνομαι κι εγώ έτσι για τον εαυτό μου.
επειδή μου έμαθαν να μην ζηλεύω και να προσπαθώ να πετύχω πράγματα με την αξία μου.
επειδή με έμαθαν να σέβομαι τα όρια και τις ελευθερίες των άλλων.
επειδή με βοήθησαν και με βοηθάνε και χωρίς αυτούς δεν θα τα είχα βγάλει πέρα σε μια πολύ δύσκολη περίοδο της ζωής μου.
επειδή ποτέ δεν χρειάστηκε να τους δώσω λογαριασμό για οτιδήποτε (με την καλή έννοια!).
κι επειδή (μιλάει ο σπασίκλας) η μάνα μου (αν περίμενα από τον πατέρα μου γ***σε τα)μου έμαθε πώς να φέρομαι σε σημαντικά πράγματα όπως καθαριότητα και τρόπους καλής συμπεριφοράς που σε αυτό το κ*λοφλατ θα τους ξεχάσω!

Και πολλά ακόμα, αλλά μην γίνω και μελό.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη underwater : 25-02-07 στις 17:26. Αιτία: Έχω ξεχάσει και συντακτικό
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 17:48, 25-02-07:

...μαμα... μπαμπα... σας ευχαριστώ που δεν φορέσατε προφυλακτικό...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 17:49, 25-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ΛΟΛ!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 18:05, 25-02-07:

..μου στελνετε λεφτα

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 19:08, 25-02-07:

Σας ευχαριστώ που στηρίζετε κάθε επιλογή μου, ακόμα κι αν δεν την εγκρίνετε! Αν δεν είσασταν εσείς θα πέρναγα μια ζωή δυστυχισμένη..

Κι αυτό δεν θα το ξεχάσω ποτέ και είναι ο λόγος για τον οποίο σας θαυμάζω τόσο πολύ!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:34, 25-02-07:

...για την ηθική και το γερό, υγιές μυαλό, που μου δώσατε...

Επίσης, γιατί όχι μόνο μου δώσατε την ελευθερία όοολων των επιλογών, στη ζωή μου, αλλά γιατί μου σφραγίσατε μέσα μου την πεποίθηση, ότι πάντα θα μπορώ να διαλέξω, πετύχω ή όχι...

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 20:49, 25-02-07:

.......με τα όσα κάνατε αλλά πολύ περισσότερο τα όσα δεν κάνατε για μένα με γεμίσατε απίστευτη δύναμη και θέληση,με μάθατε πως πρέπει να πληρώνω τα λάθη μου και απέκτησα την "σκληράδα" που χρειάζεται για να επιβιώσω.Αν ήσασταν διαφορετικοί δεν θα είχα ποτέ σταθεί στα πόδια μου και θα εκτιμούσα λιγότερο και εσάς και τον εαυτό μου.

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 20:51, 25-02-07:

Κατ' αρχάς τη μάνα μου επειδή σώθηκα στη γέννα. Από 'κει ξεκινάω.
Ευχαριστώ τους γονείς μου που ήταν υπεύθυνοι αν και μικροί όταν έφτιαξαν την οικογένεια αυτή, και μεγάλωσαν εμένα και την αδερφή μου με τον καλύτερο τρόπο, ή τουλάχιστον έτσι φαίνεται σε μένα. Τους ευχαριστώ για την ελευθερία που είχα και συνεχίζω να έχω. Και τέλος τους ευχαριστώ για την καλλιέργια του πνεύματος μου.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 20:53, 25-02-07:

Που με γεμίσατε αγάπη και στοργή, που μου δώσατε αξίες, που με βοηθήσατε σε κάθε μου βήμα, είτε μικρό, είτε μεγάλο. Που με κάνατε να είμαι έτσι όπως είμαι

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 20:54, 25-02-07:

Τα δικα μου "ευχαριστω" ειναι πολυ λιγα, μπροστα στο τεραστιο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" που ακουνε καθε μερα απο τον κοσμο, επειδη εκοψαν τις μαμακιες και μετα απο εμενα σταματησαν να κανουν παιδια...

Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 21:15, 25-02-07:

Πάρα πολύ ωραίο θέμα, γιατί κάποια πράγματα τα θεωρούμε αυτονόητα ενώ δεν είναι.
Λοιπόν, τους ευχαριστώ για τις αρχές που μου δώσαν, για το ότι στήριξαν και στηρίζουν τις επιλογές μου, για το ότι με αντιμετώπιζαν πάντα ως ισότιμη στη σχέση μας και γιατί με μάθαν να πατάω στα δικά μου ποδια και να κάνω αυτό που με κάνει ευτυχισμένη ανεξαρτήτως του "τι θα πει ο κόσμος". Μαμά, μπαμπά ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 21:20, 25-02-07:

μπαμπακούλη μου, μανούύύύύλα, αζεφούλι,
σας ευχαριστώ που με αγαπάτε και με ολοκληρώνετε σαν άνθρωπο.

τους έχω μεγάλη αδυναμία, νι

Παράθεση

δi0m (diomidis)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη δi0m
Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O δi0m έγραψε στις 21:25, 25-02-07:

Ευχαριστώ που με μεγαλώνετε με τον καλύτερο τρόπο...και που ανέχεστε τις παραξενιές μου...(τι να κανουμε,και οι πετυχημενοι ανθρωποι εχουν τις ιδιοτροπιες τους)

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:01, 26-02-07:

....χωρίς να το καταλάβουν με έκαναν να βρείσκω σε όλα λύσεις, βεβαία με άσχημο τρόπο αλλα τα κατάφερα μόνη μου σε όλα, που ο πατέρας μου μου έμαθε τις τέχνες του υδραβληκού, ηλεκτρολόγου και γενικά να μπορώ να φτειάχνω απο μία λάμπα μέχρι κεραίες και μέχρί υπόστεγα, και πάλι αθελά τους με έμαθαν να μειν κάνω τα ίδια λάθη με εκείνους.....

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 12:04, 26-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Τα δικα μου "ευχαριστω" ειναι πολυ λιγα, μπροστα στο τεραστιο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" που ακουνε καθε μερα απο τον κοσμο, επειδη εκοψαν τις μαμακιες και μετα απο εμενα σταματησαν να κανουν παιδια...

Παράθεση

bonbonaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bonbonaki
H bonbonaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H bonbonaki έγραψε στις 12:21, 26-02-07:

...που με μάθατε πώς να σηκώνομαι γρήγορα όταν πέφτω κάτω
και που μου περάσατε πως ότι κι αν βάλω στόχο είμαι ικανή
να το πετύχω.
ευχαριστώ!

Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fallen_Angel
H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 06:16, 02-03-07:

Άν αρχίσω ο κατάλογος δεν θα έχει τελειωμό....Και επειδή ειναι και μια ώρα δύσκολη θα είμαι σύντομη.... Σας ευχαριστώ για ΟΛΑ... Και είναι πολλα...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:04, 02-03-07:

Μανούλα σ' ευχαριστώ που προσπαθείς κάθε μέρα να με βοηθήσεις να αποκτήσω αυτοπεποίθηση, να πιστέψω στον εαυτό μου και να κυνηγήσω τα όνειρά μου! Δεν ξέρω ειλικρινά τι θα έκανα χωρίς εσένα!

Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maroula_z
H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε στις 10:07, 02-03-07:

Μαμά σ'ευχαριστώ...
-που μου έμαθες να είμαι τρυφερή
-που μου έμαθες να μην στέκομαι σ'αυτά που με στεναχωρούν αλλα να κάνω πάντα αυτό που λέει η καρδούλα μου
-που ακόμα με κρατάς αγκαλιά όταν φοβάμαι
-που μου έμαθες πως με τον γλυκό τρόπο καταφέρνεις περισσότερα απ'οτι με τις φωνές

Μπαμπούτο σ'ευχαριστώ...
-που μου έμαθες να μην αφήνω τους άλλους να με κάνουν οτι θέλουν
-που ήξερες πάντα τις καλύτερες επιλογές για μένα...πριν απο μένα
-που για σένα θα είμαι πάντα το μικρό σου ''ποντικάκι'' όσο και να μεγαλώσω
-που έκανες το σωστό και μου είπες ένα τεράστιο μυστικό κι αλήθεια, ρισκάρωντας με τις αντιδράσεις μου

Σας ευχαριστώ και τους 2, γιατί πιστέψατε σ'εμένα και με κάνατε μέρος της ζωής σας, 20 παρα κάτι χρόνια πριν...

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 10:49, 02-03-07:

Μαμά και μπαμπούλι σας ευχαριστώ πολύ που είστε δίπλα μου... ειδικά τώρα... Που κάνατε ταξίδι αστραπή και αφήσατε τα πάντα πίσω για να ρθείτε εδώ... Όσο κι εγώ έλεγα να μην το κάνετε... Σας ευχαριστώ που με αγαπάτε τόσο και ας μην το αξίζω

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 11:26, 02-03-07:

σας ευχαριστώ, που με την συμπεριφορά σας με κάνατε σκληρή, ώστε να μην κολλάω πουθενά κ να τα καταφέρνω πάντα κ στα πάντα!!!

κ ενα μεγάλο ευχαριστώ που μου δ'ωσατε την ευκαιρία να σας αποδείξω ότι αξίζω, κ δεν με στείλατε στην Λέρο...

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:58, 02-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
σας ευχαριστώ, που με την συμπεριφορά σας με κάνατε σκληρή, ώστε να μην κολλάω πουθενά κ να τα καταφέρνω πάντα κ στα πάντα!!!

κ ενα μεγάλο ευχαριστώ που μου δ'ωσατε την ευκαιρία να σας αποδείξω ότι αξίζω, κ δεν με στείλατε στην Λέρο...
Στη Λέρο...?

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 12:33, 02-03-07:

Ευχαριστω που με κανατε απαιτητικη, ανεξαρτητη και αναισθητη.

Δεν ευχαριστω που με κανατε νευρικη, αναισθητη και πολυ περιπλοκο χαρακτηρα. Αν φταιτε εσεις.

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 13:18, 02-03-07:

στην Λέρο λόγω ασθένειας που δεν θεραπευόταν, με 99% πιθανότητα παραλησίας, κ όμως δεν χαμπάριασαν!!!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:12, 15-09-09:

...

μαμα σε ευχαριστω που θα μου δωσεις λεφτα να παρω χρυσες γοβες για το γαμο μεθαυριο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 23:14, 15-09-09:

όταν λες χρυσες.... χρυσές;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:15, 15-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
όταν λες χρυσες.... χρυσές;;;

really no comment!

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 23:42, 15-09-09:

μα..., μπα..., σας χρωστάω αρκετά....

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 10:35, 16-09-09:

μαμά ευχαριστώ που με κάνεις και γελάω με το παράξενο black χιούμορ σου, μπαμπά σε ευχαριστώ που προσπαθείς να γελάς με τα ηλίθια ανέκδοτα που σου λέω. Μου λείπετε πολύ. Ευχαριστώ για την υπομονή σας.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:42, 16-09-09:

μπαμπα μαμα σας ευχαριστω που δεν με πεταξατε στα σκουπιδια μολις γεννηθηκα...!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 13:43, 16-09-09:

που με γεννησατε

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 14:17, 16-09-09:

θα κλαψω με την ησυχια μου σημερα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

buttercup

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη buttercup
H buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H buttercup i'm not lost... just undiscovered... έγραψε στις 23:07, 23-09-09:

ευχαριστώ που με κάνετε να νιώθω πως ο,τι και να μου συμβεί στη ζωή, όποια δυσκολία και να έρθει, θα υπάρχουν πάντα 3 άνθρωποι που θα με στηρίζουν και αγαπάνε ανιδιοτελώς και πως όπου και να πάω, όσο πολύ και αν γυρίσω τον κόσμο, θα υπάρχει πάντα ένα μέρος που θα με περιμένει...

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 02:35, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από buttercup
ευχαριστώ που με κάνετε να νιώθω πως ο,τι και να μου συμβεί στη ζωή, όποια δυσκολία και να έρθει, θα υπάρχουν πάντα 3 άνθρωποι που θα με στηρίζουν και αγαπάνε ανιδιοτελώς και πως όπου και να πάω, όσο πολύ και αν γυρίσω τον κόσμο, θα υπάρχει πάντα ένα μέρος που θα με περιμένει...
Ποσους γονεις εχεις εσυ;;

Μαμα, μπαμπα ευχαριστω που μου κανατε τη ζωη δυσκολη!

Παράθεση

buttercup

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη buttercup
H buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H buttercup i'm not lost... just undiscovered... έγραψε στις 13:43, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Ποσους γονεις εχεις εσυ;;

Μαμα, μπαμπα ευχαριστω που μου κανατε τη ζωη δυσκολη!
η αλήθεια είναι οτι όντως έχω τρεις. Γιατί πιστεύω πως γονιός είναι και αυτός που σε μεγαλώνει και σε αγαπάει, οχι απαραιτητα ο βιολογικός. αν και στο συγκεκριμένο, μέτρησα και τον αδερφό μου.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 14:21, 24-09-09:

Μπαμπά , Μαμά σας ευχαριστώ που φεύγοντας για ταξίδι ξεχάσατε την πιστωτική και μάλιστα όχι την ληγμένη

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 14:25, 24-09-09:

Ενας μεγαλος ποιητης ο Philip Larkin ειχε γραψει ενα ποιημα με τιτλο This be thy verse:

They fuck you up your mum and dad
They may not mean to but they do
They fill you with the faults the had
And add some extra just for you
[...]
Man hands on misery to man
It deepens like a coastal shelf
Get out as early as you can
And dont have any kids yourself

Παράθεση

tsakiris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tsakiris
Ο tsakiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O tsakiris έγραψε στις 22:08, 14-10-09:

Ευχαριστώ για τα πάντα. Και τα καλά, και τα άσχημα. Με έκαναν αυτό που είμαι σήμερα, ό,τι και αν είμαι σήμερα.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:52, 19-02-15:

Ευχαριστώ τον πατέρα μου που με έμαθε να έχω ντόμπρο χαρακτήρα, τη μητέρα μου που με έμαθε να είμαι ευαίσθητη με τους συναθρώπους μου και τους δύο μαζί που με δίδαξαν να συνδυάζω την ευθύτητα του χαρακτήρα με την ευαισθησία.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 06:57, 22-02-15:

Τους ευχαριστώ για τα πάντα......

Τους λατρεύω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 00:23, 30-01-16:

Ευχαριστω την πατερα μου που μου εμαθε πώς λειτουργει το συστημα εργασιας κι απεφυγα τις παγιδες του. Τον ευχαριστω που παντα ζηταγε απο τους δασκαλους/καθηγητες να με αφησουν στην ησυχια μου. Ετσι διαβαζα οσο ηθελα και πηγαινα σχολειο οποτε ηθελα και δεν επαθα ποτέ πλυση εγκεφαλου απο το εκπαιδευτικο συστημα. Τον ευχαριστω επισης που μου εμαθε να μην συμβιβαζομαι ποτέ με τη μετριοτητα.

Ευχαριστω τη μητερα μου που μου εμαθε τη δικαιοσυνη και να παιρνω παντα το μερος του αδυνατου. Επισης οτι η ευτυχια στη ζωη ειναι παντα συνδεδεμενη με την εννοια ανθρωπος κι ανευ αυτης δεν εχει κανενα νοημα. Την ευχαριστω ακομα που με την αγαπη της για τη Γαλλια με βοηθησε να βρω τη χωρα που μου ταιριαζει.

Δραττομαι της ευκαιρειας να ευχαριστησω και τη γυναικα μου για την ολοκληρωτικη της συμπαρασταση σε ολες τις δυσκολες στιγμες της ζωης μου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γιατί μπαμπά;; (οικονομικές απορίες for dummies) - Από Ciela
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-12 στις 16:47.
    • Ευχαριστώ.. - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 112 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-11-08 στις 17:50.
    • Μια ζωη ευχαριστω;; - Από ntina2278
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-01-07 στις 19:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους