Μαμά, μπαμπά, σας ευχαριστώ που...

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Άν αρχίσω ο κατάλογος δεν θα έχει τελειωμό....Και επειδή ειναι και μια ώρα δύσκολη θα είμαι σύντομη.... Σας ευχαριστώ για ΟΛΑ... Και είναι πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μανούλα σ' ευχαριστώ που προσπαθείς κάθε μέρα να με βοηθήσεις να αποκτήσω αυτοπεποίθηση, να πιστέψω στον εαυτό μου και να κυνηγήσω τα όνειρά μου! Δεν ξέρω ειλικρινά τι θα έκανα χωρίς εσένα! :inlove::kissing::bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Μαμά σ'ευχαριστώ...
-που μου έμαθες να είμαι τρυφερή
-που μου έμαθες να μην στέκομαι σ'αυτά που με στεναχωρούν αλλα να κάνω πάντα αυτό που λέει η καρδούλα μου
-που ακόμα με κρατάς αγκαλιά όταν φοβάμαι
-που μου έμαθες πως με τον γλυκό τρόπο καταφέρνεις περισσότερα απ'οτι με τις φωνές


Μπαμπούτο σ'ευχαριστώ...
-που μου έμαθες να μην αφήνω τους άλλους να με κάνουν οτι θέλουν
-που ήξερες πάντα τις καλύτερες επιλογές για μένα...πριν απο μένα
-που για σένα θα είμαι πάντα το μικρό σου ''ποντικάκι'' όσο και να μεγαλώσω
-που έκανες το σωστό και μου είπες ένα τεράστιο μυστικό κι αλήθεια, ρισκάρωντας με τις αντιδράσεις μου

Σας ευχαριστώ και τους 2, γιατί πιστέψατε σ'εμένα και με κάνατε μέρος της ζωής σας, 20 παρα κάτι χρόνια πριν...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μαμά και μπαμπούλι σας ευχαριστώ πολύ που είστε δίπλα μου... ειδικά τώρα... Που κάνατε ταξίδι αστραπή και αφήσατε τα πάντα πίσω για να ρθείτε εδώ... Όσο κι εγώ έλεγα να μην το κάνετε... Σας ευχαριστώ που με αγαπάτε τόσο και ας μην το αξίζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σας ευχαριστώ, που με την συμπεριφορά σας με κάνατε σκληρή, ώστε να μην κολλάω πουθενά κ να τα καταφέρνω πάντα κ στα πάντα!!!

κ ενα μεγάλο ευχαριστώ που μου δ'ωσατε την ευκαιρία να σας αποδείξω ότι αξίζω, κ δεν με στείλατε στην Λέρο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
σας ευχαριστώ, που με την συμπεριφορά σας με κάνατε σκληρή, ώστε να μην κολλάω πουθενά κ να τα καταφέρνω πάντα κ στα πάντα!!!

κ ενα μεγάλο ευχαριστώ που μου δ'ωσατε την ευκαιρία να σας αποδείξω ότι αξίζω, κ δεν με στείλατε στην Λέρο...:'(

Στη Λέρο...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ευχαριστω που με κανατε απαιτητικη, ανεξαρτητη και αναισθητη.

Δεν ευχαριστω που με κανατε νευρικη, αναισθητη και πολυ περιπλοκο χαρακτηρα. Αν φταιτε εσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Στη Λέρο...?

στην Λέρο λόγω ασθένειας που δεν θεραπευόταν, με 99% πιθανότητα παραλησίας, κ όμως δεν χαμπάριασαν!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
...


μαμα σε ευχαριστω που θα μου δωσεις λεφτα να παρω χρυσες γοβες για το γαμο μεθαυριο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
όταν λες χρυσες.... χρυσές;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
μα..., μπα..., σας χρωστάω αρκετά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
μαμά ευχαριστώ που με κάνεις και γελάω με το παράξενο black χιούμορ σου, μπαμπά σε ευχαριστώ που προσπαθείς να γελάς με τα ηλίθια ανέκδοτα που σου λέω. Μου λείπετε πολύ. Ευχαριστώ για την υπομονή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μπαμπα μαμα σας ευχαριστω που δεν με πεταξατε στα σκουπιδια μολις γεννηθηκα...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
που με γεννησατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.


θα κλαψω με την ησυχια μου σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buttercup

Νεοφερμένος

Η buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ευχαριστώ που με κάνετε να νιώθω πως ο,τι και να μου συμβεί στη ζωή, όποια δυσκολία και να έρθει, θα υπάρχουν πάντα 3 άνθρωποι που θα με στηρίζουν και αγαπάνε ανιδιοτελώς και πως όπου και να πάω, όσο πολύ και αν γυρίσω τον κόσμο, θα υπάρχει πάντα ένα μέρος που θα με περιμένει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ευχαριστώ που με κάνετε να νιώθω πως ο,τι και να μου συμβεί στη ζωή, όποια δυσκολία και να έρθει, θα υπάρχουν πάντα 3 άνθρωποι που θα με στηρίζουν και αγαπάνε ανιδιοτελώς και πως όπου και να πάω, όσο πολύ και αν γυρίσω τον κόσμο, θα υπάρχει πάντα ένα μέρος που θα με περιμένει...
Ποσους γονεις εχεις εσυ;; :worry:


Μαμα, μπαμπα ευχαριστω που μου κανατε τη ζωη δυσκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buttercup

Νεοφερμένος

Η buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ποσους γονεις εχεις εσυ;; :worry:


Μαμα, μπαμπα ευχαριστω που μου κανατε τη ζωη δυσκολη!

:D η αλήθεια είναι οτι όντως έχω τρεις. Γιατί πιστεύω πως γονιός είναι και αυτός που σε μεγαλώνει και σε αγαπάει, οχι απαραιτητα ο βιολογικός. αν και στο συγκεκριμένο, μέτρησα και τον αδερφό μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μπαμπά , Μαμά σας ευχαριστώ που φεύγοντας για ταξίδι ξεχάσατε την πιστωτική και μάλιστα όχι την ληγμένη :inlove:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top