Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,146 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,574 μηνύματα σε 96,011 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 902 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 09:54, 17-08-07:

συνηθως εχω υπερενταση και κανω δουλειες για να ξεσπασω.
ειμαι ικανη να κανω γενικη ολο το σπιτι απ την τσατιλα μου
και κλαιω κιολας...μπορει να κανω τις δουλειες κλαιγοντας...βαζω και μουσικη στη διαπασων...ε μετα απο λιγη ωρα ειμαι καλυτερα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 11:01, 17-08-07:

Όταν είμαι στεναχωρημένη και κάτω ψυχολογικά όταν είμαι μόνη μου κρατάω τον εαυτό μου απασχολημένο και δεν το σκέφτομαι καθόλου (ε και τρωω και λίγο παραπάνω ) Παρόλ' αυτά φροντίζω να βρεθώ με φίλους μου να συζητήσουμε, να τους πω τον πόνο μου, ε αυτοί έχουν πάντα τον τρόπο τους να σε κάνουν να ανεβείς λιγάκι. Οι φίλοι είναι και γι'αυτό, όχι μόνο για τις χαρές. Ειδικά αν είναι μεγάλη η στεναχώρια εμπιστεύομαι τους ανθρώπους για να με βοηθήσουν.

Όσο για τα νεύρα, δεν τσαντίζομαι συχνά για σοβαρούς λόγους αν γίνει πάντως ή μαλώνω με αυτόν που με εκνεύρισε ή το προσπερνάω.

Γενικότερα είμαι άνθρωπος που στεναχωριέται εύκολα αλλά ξεχνάει το ίδιο εύκολα και συγχωρεί ακόμα πιο εύκολα. Όταν έχω πρόβλημα βρίσκω πάντα κάποιο πλάνο για να το ξεπεράσω και αν είναι αξεπέραστο το ξεχνάω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 11:19, 17-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Όταν είμαι στεναχωρημένη και κάτω ψυχολογικά όταν είμαι μόνη μου κρατάω τον εαυτό μου απασχολημένο και δεν το σκέφτομαι καθόλου (ε και τρωω και λίγο παραπάνω ) Παρόλ' αυτά φροντίζω να βρεθώ με φίλους μου να συζητήσουμε, να τους πω τον πόνο μου, ε αυτοί έχουν πάντα τον τρόπο τους να σε κάνουν να ανεβείς λιγάκι. Οι φίλοι είναι και γι'αυτό, όχι μόνο για τις χαρές. Ειδικά αν είναι μεγάλη η στεναχώρια εμπιστεύομαι τους ανθρώπους για να με βοηθήσουν.

Όσο για τα νεύρα, δεν τσαντίζομαι συχνά για σοβαρούς λόγους αν γίνει πάντως ή μαλώνω με αυτόν που με εκνεύρισε ή το προσπερνάω.

Γενικότερα είμαι άνθρωπος που στεναχωριέται εύκολα αλλά ξεχνάει το ίδιο εύκολα και συγχωρεί ακόμα πιο εύκολα. Όταν έχω πρόβλημα βρίσκω πάντα κάποιο πλάνο για να το ξεπεράσω και αν είναι αξεπέραστο το ξεχνάω
Περιττό να πω ότι συμφωνώ, ε;

(ειδικά στο φαΐ, εγώ τσακίζω κάτι παγωτά!! )

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:58, 17-08-07:

Στο ποτό, στο τσιγάρο, στα νεύρα και στο περπάτημα.

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 15:44, 17-08-07:

Αυτοκαταστροφή

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 09:15, 19-08-07:

Και εγώ με λίγα λόγια.

Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BadGuy
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε στις 23:39, 19-08-07:

Πολλές φορές πάνω σε άλλους δυστυχώς...Όταν δεν συμβαίνει αυτό ακούω μουσική δυνατά για να ξεχαστώ!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 00:08, 20-08-07:

Κλάματα, μουσική ,μπουνιές στις ντουλάπες (ενίοτε και κλωτσιές.. γενικά,να έχουμε κάτι να βαράμε βρε αδερφέ..! )

μια φορά μάλιστα,από τα νεύρα μου, είχα ρίξει τέτοια μπουνιά στη ντουλάπα,που μάτωσε το χέρι μου στους κόμπους..αλλά το καταευχαριστήθηκα..

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 00:12, 20-08-07:

Δεν χρειάζεται να ξεσπάσω. Απλά σκέφτομαι αν μπορεί να αλλάξει η δεδομένη κατάσταση και τι μπορώ να κάνω εγώ για αυτό.

Παράθεση

Bugs Bunny

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bugs Bunny
H Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Bugs Bunny έγραψε στις 08:05, 24-08-07:

Κλαίωωωωωωωωωωωωω

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 08:07, 24-08-07:

Δεν θυμάμαι ποτέ να ήμουν τόσο χάλια που να χρειαστεί να ξεσπάσω κάπου.
Μερικά λεπτά περισυλλογής είναι αρκετά.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 08:14, 24-08-07:

το θεμα ειναι οτι παντα ξεσπαω με τον εναν η τον αλλο τροπο....και μου κανει πολυ καλο...επανερχομαι στα νορμαλ μου ευθυς αμεσως!
για τους γυρω μου βεβαια δε συμβαινει το ιδιο...ομως γι αυτο δε φταιω εγω...αλλα εκεινοι που ειναι διπλα μου!

Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη PYLH
H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H PYLH έγραψε στις 19:44, 24-01-08:

Όταν είμαι νευριασμένη ξεσπάω άσχημα.Φωνάζω πάρα πολύ σε σημείο να με πιάνει πονοκέφαλος ή να πονάει ο λαιμός μου.Βρίζω αρκετά,κοπανάω ντουλάπια,χτυπάω τα χέρια μου στο τραπέζι ή όπου αλλού βρω και γενικά κάποιες φορές,αν είμαι εντελώς εξαγριωμένη,βγαίνω "εκτός ελέγχου".
Ναι,ομολογώ ότι τα νεύρα μου δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση.Και τα παιδιά μου πολλές φορές κάνουν ότι μπορούν για να με φτάσουν στα άκρα.
Όταν είμαι όμως στεναχωρημένη ή μ'έχουν πιάσει τα καταθλιπτικά μου δεν μιλιέμαι! Ο χαμός να γίνεται δίπλα μου,εγώ είμαι στον κόσμο μου.Καπνίζω συνεχώς,πίνω καφέ και δεν έχω διάθεση να κουνηθώ από την θέση μου.Δεν θέλω να μιλάω με κανέναν κι αν μιλήσω θα είναι με τις κολλητές μου φίλες που μπορούν να με καταλάβουν και να με βοηθήσουν να νοιώσω καλύτερα.Απλά αφήνομαι σ'αυτό γιατί γνωρίζοντας τον εαυτό μου,ξέρω πως όλη αυτή η κατάσταση θα κάνει τον κύκλο της και τελικά θα περάσει.Όπως γίνεται πάντα άλλωστε.Τίποτα δεν διαρκεί για πάντα.Ούτε η λύπη,ούτε η χαρά,ούτε τα νεύρα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 14:05, 25-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Δεν θυμάμαι ποτέ να ήμουν τόσο χάλια που να χρειαστεί να ξεσπάσω κάπου.
Μερικά λεπτά περισυλλογής είναι αρκετά.
Και για μένα.... Μερικά λεπτά περισυλλογής για να δω προς τα πού και με ποιον τρόπο θα κάνω τον ΧΑΜΟ!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:19, 25-01-08:

Στα τσακίρ νεύρα, πρέπει οποσδήποτε να καταστρέψω κάτι, οπότε ή θα έχουμε απώλειες από κάτι γυαλικό (πιάτα, ποτήρια, βάζα κ.λ.π.), ή θα χτυπήσω κάποιο χέρι ή πόδι (εξαρτάται απ'το αν θα ρίξω κλοτσιά ή μπουνιά σε κοντινό τοίχο-ντουλάπα).
Σε πιο νορμάλ νεύρα, στεναχώριες, απογοητεύσεις κ.λ.π. απλά κλαίω και γίνομαι περδίκι.

Παράθεση

ποντικακι (Μαρια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ποντικακι
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ποντικακι έγραψε στις 01:59, 26-01-08:

προτιμαω να μενω μονη μου οταν εχω νευρα και ψυχολογικα χαλια βαζω μουσικη και ακουω ομως αν τυχει και εχω παρεα τα βγαζω τα νευρα μου επανω τους που ειναι κακο αυτο

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 16:08, 26-01-08:

Θέλω να μείνω μόνη μου, αλλιώς έχουμε κακά ξεμπερδέματα, για τα οποία σχεδόν πάντα μετανιώνω...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:13, 26-01-08:

Ποτό και τσιγάρο.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 22:15, 26-01-08:

Mπαίνω στο νετ και βγάζω τα απωθυμένα μου.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 21:56, 27-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ποτό και τσιγάρο.
Σου έβαλα -1 (το πρώτο που βάζω ever εδώ μέσα) και συγγνώμη, αλλά θεώρησα ότι χρειάζεται γιατί με αυτό κάνεις κακό στον έαυτό σου-δε φαντάζεσαι πόσο... Τουλάχιστον πετυχαίνει; Ή απλά νομίζεις ότι το ξεπερνάς, ενώ στην πραγματικότητα απλά ξεχνιέσαι;..

Όλα αυτά με κάθε καλή διάθεση. Αν δε θες να απαντήσεις απλά σκέψου τα...

Παράθεση

Georges5773 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Georges5773
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Georges5773 έγραψε στις 15:47, 17-07-08:

αμα ειμαι στο σπιτι βαραω μαξιλαρια,αρκουδια κ.α....οταν ειμαι εξω θα ξεσπασω σε κανενα που μου τη δινει....

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 03:10, 18-07-08:

πρέπει να μείνω αμέσως μόνη μου να μην έχει κανένα δίπλα μου και ειδικά αυτό που με έκανε να μην είμαι καλά και ακούω πολύ σκληρό ροκ (γιατί μετά κινδυνεύει ο κόσμος )

Παράθεση

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γουρούνα
H Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Γουρούνα έγραψε στις 09:45, 21-07-08:

Στο φαγητό, αλλά μου πολλές φορές το ρίχνω και στη νοικοκυροσύνη.. δηλαδή μπορεί πάνω στα νεύρα μου να κάνω γενική καθαριότητα σε όλο το σπίτι και να μην αφήσω ούτε γωνία!

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 09:50, 21-07-08:

Μένω μόνη μου και σκέφτομαι.

Ή σκέφτομαι απλά.

Παράθεση

C.M.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη C.M.
H C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

H C.M. έγραψε στις 10:02, 21-07-08:

Γράφω...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 10:12, 21-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γουρούνα
Στο φαγητό, αλλά μου πολλές φορές το ρίχνω και στη νοικοκυροσύνη.. δηλαδή μπορεί πάνω στα νεύρα μου να κάνω γενική καθαριότητα σε όλο το σπίτι και να μην αφήσω ούτε γωνία!
Αυτό το έχω και εγώ....όταν εκνευρίζομαι αρχιζω το ξεσκόνισμα, το σφουγγάρισμα....αφου βάλω πολύ δυνατή μουσική!!! είναι πολύ χαλαρωτικό...

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 10:31, 21-07-08:

Κάθομαι και σκέφτομαι για λίγο αυτό που με έκανε να εκνευριστώ, θυμάμαι και άλλες τέτοιες φάσεις, μαζεύονται όλα μέσα στο μυαλό μου και θολώνω. Προσπαθώ να απομονωθώ, άσχετα που όποιος είναι δίπλα μου συνήθως προσπαθεί να με ηρεμίσει (ή να με "τσιγκλίσει" κι άλλο), ακούω μουσική (black metal για να σκατοψυχιάσω περισσότερο) και μπαίνω στο νετ.

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 14:42, 21-07-08:

απομονώνομαι όσο γίνεται πιο γρήγορα, αυτές τις στιγμές δε θέλω να δω άνθρωπο, ειδικά όταν αρχίζουν να με ρωτάνε τι έχεις κ τι έχεις εκνευρίζομαι περισσότερο!
8έλω να κάτσω μόνη μου, να σκεφτώ και να ηρεμίσω!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eiffel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eiffel
Ο eiffel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O eiffel έγραψε στις 14:47, 21-07-08:

εγω δεν ξεσπαω. τα κραταω μεσα μου ολα, και τα ριχνω στη wc.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lovely_Bitch
H Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Lovely_Bitch έγραψε στις 20:23, 22-07-08:

Αρχικά εκνευρίζομαι και μετά στεναχωριέμαι με αποτελεσμα να τρώω για να καλύψω τα συναισθηματικα κενά...

Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_s
H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε στις 12:05, 23-07-08:

κλαμμα κλαμμα κλαμμα

Παράθεση

perseusath

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη perseusath
Ο perseusath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O perseusath έγραψε στις 12:12, 23-07-08:

δε προλαβαινω να ξεσπασω, ανοιγει η μυτη μου απο τη πιεση. δηλαδη, ξεσπαει ο οργανισμος μονος του νομιζω. και ηρεμω μετα. γενικα ομως δε νευριαζω συχνα, πολυ αραια. αλλα οταν ειμαι ασχημα ψυχολογικα, κι εγω πινω για να μη σκεφτομαι, οχι βεβαια κανα μπουκαλι, και 2-3 ποτα φτανουν, ισα ισα να χαλαρωσω και να τα δω πιο ηρεμα τα πραγματα.

Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorelai
H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε στις 16:03, 23-07-08:

Χμμμ κλαμα παντα, σκοταδι, μουσικη, και πολυς υπνος. Παντα με βοηθουσε ο υπνος, αν καταφερω να κοιμηθω μετα φευγουν στεναχωριες, αγχη, νευρα, τα παντα. Εαν κατσω και τα σκεφτω παντα γινονται χειροτερα και μεγαλωνουν στο μυαλο μου. Αλλα μετα τον υπνο εχουν γινει τοσα δα ^^ Και τελος τσιγαρο και περπατημα, αυτα τα 2 πιο σπανια.

Παράθεση

androuts (Andreas)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη androuts
Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O androuts έχει σαν username το androuts έγραψε στις 16:18, 23-07-08:

Κλειδώνομαι μέσα στο δωμάτιό μου, λέω στους γονείς -αδέρφια-ξαδέρφια-παππούδες-θειους κλπ που είναι στο σπίτι να μην με ενοχλήσουν, βάζω τέρμα μουσική...συνήθως λινκιν παρκ..Κλείνω τα φώτα..Παίρνω το μαξιλάρι μου..Και κάθομαι και χαλαρώνω και νοιώθω ότι φεύγει η αρνητική ενέργεια από πάνω μου. Μερικές φορές κλαίω κιόλας

Μ'αρέσει ..Έχει αποτελέσματα

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 12:42, 23-11-08:

το κρατάω μέσα μου και μετά ξεσπάωοταν είμαι μόνη μου.. και υπάρχουν και περιπτώσεις που σπάω πράγματα.. αλλά σπάνια.τις περισσότερες φορές ηρεμώ με μουσική

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 12:47, 23-11-08:

Κάνω οτιδήποτε δεν έχει κοινωνική συνανστροφή!Θέλω το χώρο μου!

Παράθεση

androuts (Andreas)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη androuts
Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O androuts έχει σαν username το androuts έγραψε στις 13:16, 23-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από manouela
το κρατάω μέσα μου και μετά ξεσπάωοταν είμαι μόνη μου.. και υπάρχουν και περιπτώσεις που σπάω πράγματα.. αλλά σπάνια.τις περισσότερες φορές ηρεμώ με μουσική

Εγώ έχω χαλάσει 2 ποντίκια και ένα πληκτρολόγιο από τα νεύρα

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 14:36, 23-11-08:

2 τηλεκοντρόλ, 2 κινητά και πολλά άλλα

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:15, 23-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
το θεμα ειναι οτι παντα ξεσπαω με τον εναν η τον αλλο τροπο....και μου κανει πολυ καλο...επανερχομαι στα νορμαλ μου ευθυς αμεσως!
για τους γυρω μου βεβαια δε συμβαινει το ιδιο...ομως γι αυτο δε φταιω εγω...αλλα εκεινοι που ειναι διπλα μου!
Εκτος αυτου...ορμαω σε οτιδηποτε τρωγεται.... Με πιανει μια απιστευτη λαιμαργια, οπου ξεχναω θερμιδες, γυμναστηρια....κ.ο.κ...

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 13:03, 24-11-08:

πάω στο βουνό και βάζω τις φωνές...................
Ετσι ηρεμό βγάζω όλη την ενέργεια που με τσιτώνει και τα πάω καλά με τους ανθρώπους.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 02:04, 26-11-08:

βάζω τα κλάματα
και πάω στο ψυγείο...

η συνέχεια είναι γνωστή

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:36, 06-04-09:

Στα μύγδαλα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:47, 06-04-09:

Ακούω το <<μου το χα πει>> από τσοπάναρέιβ.Δεν δηλώνω λάτρης αυτού του είδους αναρχο-χαβαλε-σκεπτομενο-ψευτοοργισμενης μουσικής συγκροτημάτων αυτού του χώρου που επιβιώνει με utube,1-2 ραδιοφωνικοί σταθμοί και λίγες χιλιάδες οπαδοί(τίποτα μεμπτό σε όλα αυτά , απλά έχω την αίσθηση ότι τέτοια συγκροτήματα όσο και αν στηλητεύουν το σύστημα , ψοφούν για μαζική επιβεβαίωση)...Αλλά το συγκεκριμένο π.χ. σε αφήνει να χαλαρώσεις να ξεσπάσεις κ.τ.λ. με τρόπο που δεν μπορώ εγώ τουλάχιστον να πετύχω με μουσικές που θεωρώ πολύ πιο <<σημαντικές>> indie κ.τ.λ.

Ορκίζομαι ότι δεν ήθελα να κάνω μουσικοκριτική , το <<μου το χα πει>> ήθελα απλά να τονίσω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 10:11, 07-04-09:

εγω απλα δεν μιλαω και δεν θελω να βλεπω κανενα ή πιανω το αυτοκινητο δυστυχως, τερμα η μουσικη και το γκαζι και εκτονωνομαι. αμα γυρισω παλι δεν μιλαω. τωρα αν εγινε κατι με καποιον κοντα μου δεν υπαρχει περιπτωση να μην το συζητησω..

Παράθεση

Vintage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vintage
H Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H Vintage MaDe In ChInA :PP έγραψε στις 10:49, 07-04-09:

shopping και πάλι shopping

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ophelia : 07-04-09 στις 10:59. Αιτία: greeklish...
Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioakos
H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε στις 10:59, 07-04-09:

γκρίνια........... ούτε εγώ δεν με αντέχω

Παράθεση

Spiridoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spiridoula
H Spiridoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Spiridoula έγραψε στις 12:11, 07-04-09:

ακούω τέρμα μουσική!

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 01:51, 08-04-09:

Την τελευταια φορα εσπασα το κινητο μου.
Γενικως ομως τα κλασικα, δεν μιλαω πολυ, κοιταω να κανω κατι που μ'αρεσει για να ξεχνιεμαι κλπ.

Παράθεση

Obscura

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 07:05, 08-04-09:

Φροντίζω να με κοιμίζω για ΠΟΛΛΕΣ ώρες...

Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicki
H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε στις 20:55, 08-04-09:

Χμμ..

Λύνω ασκήσεις.

Εντάξει, κάνω κι άλλα πράγματα, αλλά οι ασκήσεις πιάνουν και όταν δεν είμαι καλά ψυχολογικά και όταν έχω νεύρα. Ειδικά άμα είναι και νύχτα.. είναι απόλαυση!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους