Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,286 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 198 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές (ή και μεγαλύτερες) σπατάλες που μας ευχαριστούν!

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 08:14, 29-06-11:

-σε περιοδους εκπτωσεων ειδικα δεν μπορω να συγκρατηθω και αγοραζω πολλα ρουχαλακια, παπουτσακια, τσαντες κλπ
-ειδη κουζινας, οτι εχει να κανει με κουζινα απο πιατακι μεχρι συσκευη
-ειδη κηπου, φυτα, γλαστρες, κρεμαστα και δαπεδου ομορφα διακοσμητικα για κερια
-βιβλια, πολλα βιβλια
-εργαλεια εχω πια και ηλεκτρικο κατσαβιδι με ολες τις μυτες σε βαλιτσακι!
-μανω ( αν και κατα περιοδους ειμαι φανατικη νυχοφαγου)
-μαυρα σκετα μικρα κοτσιδακια πως τα λετε για τα μαλια γιατι μια ζωη τα χανω
-οτι και να παθει καποιος εχω το καταλληλο φαρμακο σπιτι

*αλλα ας μου εξηγησει καποιος το παρακατω τεραστιο κολλημα που εχω εγω γιατι δεν καταφερα εγω να το εξηγησω

- καλλυντικα, πολλα καλλυντικα (σκιες, μολυβια, κραγιον, ρουζ, κρεμες κλπ) ολος ο χοντος μεσα στο σπιτι και μονιμως εγω ομως ειμαι αβαφτη

-
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 15:29, 29-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
-μαυρα σκετα μικρα κοτσιδακια πως τα λετε για τα μαλια γιατι μια ζωη τα χανω
Κοκκαλάκια τα λέω ή λαστιχάκια Κι εγώ κάνω συλλογή απο μαύρα γιατί κι εγώ τα χάνω μονίμως. Στο λεβιέ ταχυτήτων υπάρχει πάντα ένα εφεδρικό

*αλλα ας μου εξηγησει καποιος το παρακατω τεραστιο κολλημα που εχω εγω γιατι δεν καταφερα εγω να το εξηγησω
καλλυντικα, πολλα καλλυντικα (σκιες, μολυβια, κραγιον, ρουζ, κρεμες κλπ) ολος ο χοντος μεσα στο σπιτι και μονιμως εγω ομως ειμαι αβαφτη
Δεν είσαι η μόνη που έχεις πλουτίσει τον Χόντο, με τη μόνη διαφορά μας πως συνήθως εγώ μακιγιάρομαι εκτός σπιτιού, αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως αν κολλήσω πχ με ένα μολύβι ή ένα λιπ, αυτό θα φοράω μέχρι να τελειώσει εντελώς και να ξεψαχνίζω να βρω μια σταγόνακι όλα τα υπόλοιπα λιπς να μένουν άθικτα
Γυναίκες ...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 17:28, 29-06-11:

λαστιχάκια
α γεια σου κι δεν εβρισκα τη λεξη κοτσιδι ειναι ολο μαζι με το μαλλι μεσα

συνήθως εγώ μακιγιάρομαι εκτός σπιτιού
κατσε οταν λες εκτος σπιτιου εννοεις ας πουμε οπουδηποτε κι αν πας? γιατι εγω δουλεια ας πουμε παω χωρις μακιγιαζ, για καφε επισης πολλες φορες μη σου πω ολες χωρις και για να βαφτω διακριτικα παντα θα πρεπει ειτε να βγω εξω βραδυ ή να το απαιτει η περισταση. κακως βεβαια γιατι θα μπορουσα ολα αυτα τα προιοντα να τα μην τα εχω να καθονται και να κανω κατι εστω βασικο οπως κονσιλερ, ρουζ και γκλος. ελα ομως που δεν.. ισως γιατι γυρω μου βλεπω τα δυο ακρα, ειτε πολυ βαψιμο λες και θα πανε μπουζουκια, ειτε καθολου οποτε δεν μπαινεις και στη διαθεση να το κανεις το διακριτιο μακιγιαζ οποτε λες παρα κλοουν μερα μεσημερι καλυτερα καθολου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 18:41, 29-06-11:

Ολοι κάνουμε διάφορες σπατάλες και πολλές φορές δεν το καταλαβαίνουμε.
Κάτι που έρχεται τώρα στο μυαλό μου, όταν είμαι κάπου και περιμένω το λεωφορείο και κάνει περισσότερο από 5 λεπτά να φανεί, βαριέμαι και διαλέγω την εύκολη λύση του ταξί.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 13:35, 30-06-11:

-*αλλα ας μου εξηγησει καποιος το παρακατω τεραστιο κολλημα που εχω εγω γιατι δεν καταφερα εγω να το εξηγησω

- καλλυντικα, πολλα καλλυντικα (σκιες, μολυβια, κραγιον, ρουζ, κρεμες κλπ) ολος ο χοντος μεσα στο σπιτι και μονιμως εγω ομως ειμαι αβαφτη

-

Σε έπιασα....εσύ αδειάζεις όλο το χόντος και δεν βρίσκω τίποτα Μια από τα ίδια, πολλά!!! δεκάδες!!! καλλυντικά και βαριέμαι ακόμη και να χτενιστώ πόσο μάλλον να βαφτώ. Να προσθέσω ακόμη και τις υπέροχες κρέμες από τα body shop, τις λατρεύω....
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 14:48, 30-06-11:

Τσαντες,παπουτσια ,καπελα ,φουλαρια ,πασμινες ,γαντια ...(κυριολεκτικη αφαιμαξη πορτοφολιου γιατι προτιμω επωνυμα προιοντα...)
Οτι εχει σχεση με beaute ...manicure,pedicure,massage ,κομμωτηριο..σε σταθερη βαση μεσα στο μηνα
Καλλυντικα ,ειδη για το σπιτι,βιβλια
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 12:24, 11-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Να προσθέσω ακόμη και τις υπέροχες κρέμες από τα body shop, τις λατρεύω....
Πόσο υπέροχα μπορούν να μυρίζουν? Παθαίνω πλάκα κάθε φορά!! Αγαπώ τις κρέμες σώματός τους!! Body butter για το χειμώνα, body lotion το καλοκαιράκι, πιο ελαφριά!!

Γενικότερα, εχω τρέλα σε οτι αφορά τη γυναικεία περιποιηση, απο την κορφή μέχρι τα νύχια!!
Είτε αυτό ονομάζεται κρέμα, είτε ρουχο, είτε παπούτσι, είτε μανό.
Αμεσως μετα ερχονται οι ηλεκτρικές συσκευες! Τρελαίνομαι να ψωνιζω για το σπίτι!!
Παράθεση

MiK3$ (Μιχάλης)

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O MiK3$ Έχει ο καιρός γυρίσματα.... έγραψε: στις 13:06, 31-07-11:

Λοιπόν οι μεγαλύτερες σπατάλες που έχουν γύνει εκ΄μέρους είναι για το κινητό μου (Htc HD 2) , αλλά και τα αμέτρητα ζευγάρια Stan Smith () ....!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Συντονιστής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 13:27, 31-07-11:

Well,γάντια τερματοφύλακα.Και ξέρεις πως αντέχουν το πολύ δυο χρόνια,και πως στο τέλος είναι για πέταμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eva fraoulitsa

Νεοφερμένος

H eva fraoulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H eva fraoulitsa έγραψε: στις 14:25, 07-11-11:

Καλησπέρα σε όλους.
Εγώ εκτός από τα στάνταρ ψώνια σε ρούχα, καλλυντικά, κρέμες έχω μία εμμονή. Λατρεύω τα Playmobil, είμαι συλλέκτης και έχω και παλιά κομμάτια αλλά μικρό budget Στερούμαι από αλλού, πχ εξόδους, λούσσα κτλ για να τα πάρω. Νιώθω τόσο παιδί μετά που αξίζει τον κόπο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 07-11-11 στις 14:40. Αιτία: Προσαρμογή σε όρους
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:55, 07-11-11:

Λοτιόν σώματος και αρώματα.
Προτιμώ κυρίως προϊόντα από μαγαζιά όπως Κorres,Fresh Line,Body Shop. I love them.

Kαι κατά διαστήματα μπορώ να δώσω αρκετά σε κοσμήματα γοτθικού στύλ που μου αρέσουν.
Αυτά.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 15:07, 07-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_

Kαι κατά διαστήματα μπορώ να δώσω αρκετά σε κοσμήματα γοτθικού στύλ που μου αρέσουν.
Κι εμενα μάρεσουν αυτα. Προσφατα αγορασα ενα ζευγαρι σκουλαρικια με 3 μαυρα πουπουλα το
καθενα. Το φοραω και μονο του βεβαια. Και τετοια ρουχα τετοιου στυλ- μεσαιωνας - κορσεδακια, δαντελα, διχτυ.. (σαν πινελιές, έτσι?) Απο που τα ψωνιζεις τα κοσμηματα?
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 10:34, 08-11-11:

Αλκοόλ. Δεν είναι σπατάλη, είναι επένδυση.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 10:53, 08-11-11:

Οτιδηποτε εχει σχεση με το ποδηλατο....Ειχα αγορασει περισυ ενα τζακετ 150 ευρω μονο για να το ευχαριστηθω 1,5 μηνα μεχρι να πεσω με το ποδηλατο και να το καταστρεψω....
Τωρα τελευταια βεβαια εχει πεσει περιοδος ξηρασιας και δεν εχω κανει καποια σπαταλη...
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 17:40, 12-11-11:

τα κλασσικα οπως ρουχα παπουτσια φουλαρια κλπ(δεν καιγομαι για επωνυμα κι ετσι)
ε και μετα βιβλια και πολλα αρωματικα κερια...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 17:58, 12-11-11:

Μπορώ να δώσω όοοοοοοολα μου τα χρήματα για να αγοράσω κάτι για κάποιον που αγαπάω (φίλος, συγγενής, ερωτικός σύντροφος), δηλαδή να ξεκινήσω να αγοράσω για μένα μια μπλούζα και να δω κάτι που θα αρέσει πάρα πολύ π.χ. σε μια φίλη μου και να το αγοράσω! Για μένα σπατάλες δε νομίζω οτι κάνω κάπου.. ιδιαίτερα τώρα που δεν μας περισσεύουν κιόλας Παλιότερα έδινα αρκετά χρήματα για βιβλία..
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε: στις 18:03, 12-11-11:

silly bandz ) εχω εκατομμυρια )
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 18:31, 12-11-11:

Βιβλία, αθλητικά παπούτσια,κινηματογράφος,.....
Παράθεση

Rosstrobon (Τανάσης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Rosstrobon έγραψε: στις 18:51, 12-11-11:

Κιθάρες,Ενισχυτές,Πετάλια(για την κιθάρα,οι "ειδικοί" ξέρουν),μπύρες.
Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε: στις 19:23, 12-11-11:

Μπορώ να χαλάσω όσα έχω σε βιβλία αλλά κυρίως σε σκουλαρίκια,δαχτυλίδια,κ γενικά κοσμήματα η σε υλικά για να τα φτιάξω εγώ.'Ερωτας.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους