Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές (ή και μεγαλύτερες) σπατάλες που μας ευχαριστούν!

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 15:10, 02-06-12:

Eχω μεγαλο κολλημα με τα κοσμηματα!! αγοραζω συνεχεια σκουλαρικια,κολιε,δαχτυλιδια,βραχιολια τα οποια ειναι υπερστολισμενα...κουβαλανε πανω τους οτι θες...απο μικρες εως τεραστιες χαντρες,κουκλακια,αρκουδακια,φιογκους και οτι μπορεις να φανταστεις!! και ειναι πολυ διακριτικα βεβαια.. αλλα τα λατρευω!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 15:31, 02-06-12:

τα delivery...οταν βαριεμαι να μαγειρεψω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 15:32, 02-06-12:

....taxi!!!!!

ice cream!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mayram999
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε στις 17:55, 06-06-12:

Κοίτα κατά την γνώμη μου ό,τι αγοράζω είναι χρήσιμο.Από το άθλιο παντελόνι που αγόρασα και δεν το φόρεσα ποτέ και που αυτή την στιγμή που σου πληκτρολογώ σαπίζει στην ντουλάπα μέχρι 1209 χάντρες που αγόρασα και τώρα βαριέμαι να φτιάξω κοσμήματα .Οπότε άστο είμαι ένα κακομαθημένο που αγοράζει με την μία ό,τι το εντυπωσιάζει με την πρώτη ματιά. xD

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 18:08, 06-06-12:

Γενικά δεν σπαταλαω λεφτα,ειδικα στην εποχη που ζουμε, σε περιττα πράγματα!
βεβαια,εχω αδυναμία στις κρέμες σωματος, στα βραχιολια και στ σκουλαρίκια...οποτε εκει σπαταλάω!τα υπόλοιπα στο σουπερ μαρκετ! όπου εκεί σπαταλάω πολλά τη βδομαδα...στο διαδρομο με τις σοκολάτες

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 18:31, 06-06-12:

red bull *.*

Παράθεση

panoslarissa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη panoslarissa
Ο panoslarissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O panoslarissa έγραψε στις 18:35, 06-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Eχω μεγαλο κολλημα με τα κοσμηματα!! αγοραζω συνεχεια σκουλαρικια,κολιε,δαχτυλιδια,βραχιολια τα οποια ειναι υπερστολισμενα...κουβαλανε πανω τους οτι θες...απο μικρες εως τεραστιες χαντρες,κουκλακια,αρκουδακια,φιογκους και οτι μπορεις να φανταστεις!! και ειναι πολυ διακριτικα βεβαια.. αλλα τα λατρευω!!
Αυτο δεν ειναι κακο,αμα δεις τα ζορια πας και τα πουλας και παλι χρηματα θα παρεις

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 08:46, 11-08-12:

κρέμες προσωπου και καλλυντικα.Δεν ειμαι Η κοκετα αλλα μαρεσουν

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 13:47, 11-08-12:

καλλυντικα για τα χειλη, και εσωρουχα ολη την ωρα. Ειναι το φετιχ μου τι να κανουμε

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 02:21, 12-08-12:

Μ' αρέσει να 'σπαταλάω' κ δεν θεωρώ ότι είναι κ κακό!
Σπαταλάω πολλά χρήματα σε καλλυντικά, κυρίως MAC, Dior, Shiseido και Lancome (δεν έχω αφήσει κ πολλά όρθια..), φορέματα, κ μ' αρέσουν πολύ κ οι γόβες σε περίεργα χρώματα κι ας μη μπορώ να τις φοράω κάθε μέρα. Αν κ έχω πάρα πολύ stock σε όλα δεν μπορώ να κόψω να αγοράζω.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 07:54, 12-08-12:

Αξεσουάρ, καλλυντικά, εσώρουχα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 956 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 23:17, 12-08-12:

Δωράκια για αγαπημένα πρόσωπα.

Παράθεση

Νταφι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νταφι
Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Νταφι έγραψε στις 00:22, 13-08-12:

PsVita 3G με 32 memory card, θήκη, ακουστικά και 3 παιγνίδα (πάει η σύνταξη της γιαγιάς)

Παράθεση

lilDayDreamer

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lilDayDreamer
H lilDayDreamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H lilDayDreamer έγραψε στις 01:52, 13-08-12:

εξαρτήματα για το pc, DONUTS <3 , δωράκια για φίλους(και ναι ο σκύλος μου θεωρείτε φίλος), σκουλαρίκια για το φρύδι. DONUTS,προιόντα περιποίησης προσώπου κρεμούλες σώματος άρωματα DONUTS.... αυτα

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:05, 15-08-12:

Παγωτα. Δεν ειναι απαραιτητα αλλα πολυ μ'ευχαριστουν.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:21, 17-08-12:

Παπουτσια
Οσα ζευγαρια κ να εχω,δε τα χορταινω!

και σοκολάτες,όσες και να φαω,δε σκαω

Παράθεση

ZinaM (Ζήνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ZinaM
H Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H ZinaM toujours recommancer... έγραψε στις 23:10, 18-08-12:

Δώρα για φίλους, βιβλία, δίσκοι, βινύλια, τσάντες, διάφορα ιδιαίτερα κοσμήματα...Μου είναι συχνά αδύνατο να αντισταθώ...
Πού να αρχίσω να βγάζω και δικά μου χρήματα...!

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 23:12, 18-08-12:

Άμα δεν μου αρέσει κάτι πάρα πολύ και δεν θέλω πάρα πολύ και δεν είμαι σίγουρη ότι θα το χρησιμοποιήσω δεν πρόκειται να το πάρω.
Αυτή είναι η τακτική μου τα τελευταία χρόνια.
Μπορεί να έχω γίνει κι λίγο τσιγκούνα.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 23:58, 18-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Άμα δεν μου αρέσει κάτι πάρα πολύ και δεν θέλω πάρα πολύ και δεν είμαι σίγουρη ότι θα το χρησιμοποιήσω δεν πρόκειται να το πάρω.
Αυτή είναι η τακτική μου τα τελευταία χρόνια.
Μπορεί να έχω γίνει κι λίγο τσιγκούνα.
νιώσε με sozi

Πάντως σαν γυναίκα και γω οι σπατάλες που με ευχαριστούν είναι σε:
εκτυπώσεις ασκήσεων άσχετων με της σχολής
βιβλία περι σχολής
φάκελοι, ζελατίνες, μαρκαδόροι, συνδετήρες, πολλά γενικά πράγματα που βοηθάνε στην οργάνωση
αγορά πραγμάτων όταν κάποιος δικός μου εκείνη την περίοδο χρειάζεται κάτι, κι όχι δεν αποτελεί δώρο
κεράσματα προς μέλος της οικογένειας όταν βρεθούμε έξω
τόνοι από τσίχλες
εμπλουτισμός κουζίνας όταν παίζουν καλεσμένοι ή επισκέπτες
ρούχα ή παπούτσια δώρα προς τη μαμά

Παράθεση

Morgaine

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morgaine
H Morgaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Morgaine έγραψε στις 00:49, 19-08-12:

Πωπω καμια σπατάλη λεφτων δεν έκαμα ποτε μου. Μόνο χρόνο εχω σπαταλησει.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 17:19, 19-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Morgaine
Πωπω καμια σπατάλη λεφτων δεν έκαμα ποτε μου. Μόνο χρόνο εχω σπαταλησει.
Το χειρότερο είδος σπατάλης.

Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 22:48, 20-08-12:

Αυτή η βενζίνη με έχει καταστρέψει. Δεν τολμώ καν, να μετρήσω πόσο ακριβώς δίνω.
Χαλάλι όμως

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 22:51, 20-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Darkness
νιώσε με sozi

Πάντως σαν γυναίκα και γω οι σπατάλες που με ευχαριστούν είναι σε:
εκτυπώσεις ασκήσεων άσχετων με της σχολής
βιβλία περι σχολής
φάκελοι, ζελατίνες, μαρκαδόροι, συνδετήρες, πολλά γενικά πράγματα που βοηθάνε στην οργάνωση
αγορά πραγμάτων όταν κάποιος δικός μου εκείνη την περίοδο χρειάζεται κάτι, κι όχι δεν αποτελεί δώρο
κεράσματα προς μέλος της οικογένειας όταν βρεθούμε έξω
τόνοι από τσίχλες
εμπλουτισμός κουζίνας όταν παίζουν καλεσμένοι ή επισκέπτες
ρούχα ή παπούτσια δώρα προς τη μαμά

Ακριβώς τα ίδια κι εγώ.

Παράθεση

lunatic artista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lunatic artista
H lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lunatic artista έγραψε στις 22:33, 22-08-12:

Σε ρούχα. Όχι τόσο σε παπούτσια, όσο σε μπλούζες/φούστες/φορέματα/φουλάρια κοκ. Και σε είδη διακόσμησης κάποτε-κάποτε.

Παράθεση

ria-happy4ever

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria-happy4ever
H ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ria-happy4ever έγραψε στις 22:39, 22-08-12:

juicy couture. ok απλά κόλλημα (και μετά ταπί και ψύχραιμη). α και yogen fruz :')

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 19:26, 24-09-13:

ρούχα και καλλυντικά.. δεν είναι ότι κάνω υπερβολές, είναι ότι δεν έχω τα λεφτά. θα μπορούσα να ήμουν πιο συγκρατημένη, αλλά έλα που μου φτιάχνουν τη διάθεση.. πάντως προτιμώ να πάρω κάτι πιο ποιοτικό σε νορμάλ τιμή, όχι ακρότητες, από το να πάρω πολλά φθηνά προϊόντα κακής ποιότητας. το "φθηνά και ποιοτικά" βέβαια είναι το καλύτερο πχ έχω φίλες που παίρνουν μπότες 10-20 ευρώ και δεν τους πάνε πάνω από μία σεζόν. Είχα αγοράσει δερμάτινες μπότες σε εκπτώσεις από 140 στα 70 ευρώ και τις έχω καταφορέσει εδώ και 2 χρόνια.. είναι πολύ πολύ άνετες και ποιοτικές και θα τις βάλω 3 χειμώνα τώρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 20:01, 24-09-13:

Ρούχα και όζες! Λιγότερο παπούτσια και καλλυντικά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 20:08, 24-09-13:

Βιβλια και ταξιδια...δυο μεγαλες μου αγαπες που δε μπορω να πω οχι και να μη τα σκασω...και φυσικα τα ταξιδια κοστιζουν εξτρα γιατι ...ε θα παρω και δωρακια για τους αγαπημενους μου ανθρωπους

Με τα βιβλια ειμαι αχορταγη...ακομα και αν μπορω να τα βρω τζαμπα στο ιντερνετ ...δεν ειναι το ιδιο....θελω να αγγιζω το χαρτι και να γυρνω τις σελιδες ...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:09, 24-09-13:

Ρούχα/αξεσουάρ
και
φαγητό[καθαρό/βρώμικο/γλυκά/αλμυρά].

:]

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 20:53, 24-09-13:

Σε οτιδήποτε ριγέ.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 21:48, 24-09-13:

books n' cigarettes.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 09:14, 25-09-13:

Στο μόνο στο οποίο δεν λυπάμαι ποτέ τα λεφτά μου, είναι τα βιβλία . Δεν είμαι γενικά ο τύπος της γυναίκας που χαλάει πολλά λεφτά σε ρούχα και αξεσουάρ, γενικά δεν τρελαίνομαι για ψώνια .

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 09:15, 25-09-13:

Κι εγώ ντρέπομαινα το παραδεχτώ, αλλά δίνω αρκετά χρήματα σε ακριβά ρούχα.

Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lilla My
H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε στις 11:49, 25-09-13:

Εμένα μου αρέσει να αγοράζω πράγματα για το σπίτι, να αλλάζω τη διακόσμηση κλπ. Κάνω συλλογή από αυτά:

Iittala Kivi candle holders, all colours

Επίσης, λατρεύω τα Moomin mugs:

Arabia, all Moomin mugs

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 17:39, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Στο μόνο στο οποίο δεν λυπάμαι ποτέ τα λεφτά μου, είναι τα βιβλία . Δεν είμαι γενικά ο τύπος της γυναίκας που χαλάει πολλά λεφτά σε ρούχα και αξεσουάρ, γενικά δεν τρελαίνομαι για ψώνια .

Eh, και γω κάποτε έτσι ήμουν, μόνο που τώρα τα διαβάζω όλα online

Το δικό μου guilty pleasure είναι τα φουλάρια και τα αρωματικά κεράκια.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 19:33, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Eh, και γω κάποτε έτσι ήμουν, μόνο που τώρα τα διαβάζω όλα online
Άλλη η αξία του βιβλίου όμως, κι άλλο τo να τα διαβάζεις online . Mε το να έχεις το βιβλίο στα χέρια σου, έρχεσαι σε επαφή μαζί του, και είναι ανεκτίμητο συναίσθημα για μενα . Γι'αυτό δεν προτιμώ να διαβάζω online, και τις οικονομίες μου (όσο κι αν γκρινιάζει η μαμά ) τις επενδύω σε βιβλία .

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 21:07, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Άλλη η αξία του βιβλίου όμως, κι άλλο τo να τα διαβάζεις online . Mε το να έχεις το βιβλίο στα χέρια σου, έρχεσαι σε επαφή μαζί του, και είναι ανεκτίμητο συναίσθημα για μενα . Γι'αυτό δεν προτιμώ να διαβάζω online, και τις οικονομίες μου (όσο κι αν γκρινιάζει η μαμά ) τις επενδύω σε βιβλία .
Μονο αυτο; Εχεις προσεξει οτι καθε βιβλιο εχει δικη του μυρωδια; εγω προσεχω τη ποιοτητα του εξωφυλλου, τη ποιοτητα των σελιδων, το χρωμα των σελιδων, τη μυρωδια, τη βιβλιοδεσια...καθε ενα ειναι ξεχωριστο και ανεκτιμητο

Παράθεση

Annabelle (Anna)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Annabelle
H Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Annabelle έγραψε στις 16:22, 30-09-13:

Τα περισσότερα χρήματα που ξοδεύω για την ευχαρίστηση μου είναι στην ιππασία.
Το ξέρω ότι σε λίγο καιρό θα κοπανάω το κεφάλι μου (γιατί αν βάλω κάτω δίδακτρα και βενζίνες δύο φορές την εβδομάδα για να πηγαίνω εκτός πόλης, βγαίνει πιο ακριβά και από το ενοίκιο μου), αλλά δεν μπορώ και ούτε θέλω να σταματήσω

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 16:35, 30-09-13:

Γενικα δεν σπαταλαω πολλα σε πραγματα αλλα προτιμω να δωσω λεφτα για να εχω 2 καλα καθημερινα παπουτσια παρα να παρω 5 φθηνα ζευγαρια και να μην τα φοραω ή να μου χαλασουν στο 2μηνο.

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agria Indiana
H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 15:58, 06-10-13:

Σε φαγητό και ρούχα! αλλά για ρούχα δεν έχουμε τώρα ούτε για πλάκα γ' αυτό μόνο σε φαγητό!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 22:15, 30-11-14:

Να πω ότι πλέον μια ευχάριστη καθημερινή σπατάλη ..έτσι όπως μας κατάντησαν είναι το κουλούρι Θεσσαλονίκης ;

Και τα χρωματιστά φουλάρια...αλλά σπανίως πλέον βρίσκω σε μαγαζιά ωραία φουλάρια και πασμίνες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 20:55, 09-12-14:

Νομίζω πως είναι τα μόνα πράγματα που τα αγοράζεις και σε κάνουν πλουσιότερο! Τα βιβλία σε ταξιδεύουν με τον νου, σε χαλαρώνουν, πηγαίνεις σε μέρη που ίσως να μην πας ποτέ, καλλιεργούν την ευαισθησία σου, τον εσωτερικό σου κόσμο, εμπλουτίζουν το λεξιλόγιο σου, δομούν τον λόγο σου! Από την άλλη τα ταξίδια σου προσφέρουν εμπειρίες, βλέπεις τοπία που πραγματικά είναι μοναδικά, γεύεσαι πράγματα που είναι επίσης μοναδικά, ακούς τους ήχους μιας πόλης, μιας χώρας, ενός χωριού... Βλέπεις τον τρόπο σκέψης του κάθε λαού, της κάθε ομάδας ανθρώπων μέσα από την καθημερινή ζωή και τις παραδόσεις του τι καλύτερο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 01:23, 10-12-14:

Τα ρούχα πάρα πολύ αλλά το τρελό μου κόλλημα είναι οι όζες.

Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 11:09, 10-12-14:

Εγω εχω κόλλημα με τετράδια, στύλους, μολύβια... Αν και εχω ήδη αρκετά, οταν δω κατι περιεργο η όμορφο, δεν θα αντισταθώ. Τα βιβλιοπωλεία ειναι ο παράδεισος μου Και ρούχα μ'αρεσει να ψωνίζω αλλα εκει δεν θεωρω οτι κανω σπατάλες. Στα τετράδια και στα μολύβια όμως...

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 11:36, 10-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Εγω εχω κόλλημα με τετράδια, στύλους, μολύβια... Αν και εχω ήδη αρκετά, οταν δω κατι περιεργο η όμορφο, δεν θα αντισταθώ. Τα βιβλιοπωλεία ειναι ο παράδεισος μου Και ρούχα μ'αρεσει να ψωνίζω αλλα εκει δεν θεωρω οτι κανω σπατάλες. Στα τετράδια και στα μολύβια όμως...
Συμπάσχω. Εγώ μερικές φορές δεν τα χρησιμοποιώ καν για να μην τα "χαλάσω"! Ή τα χρησιμοποιώ μετά από πολύυ καιρό.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Natalia Secret : 10-12-14 στις 11:39.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 11:53, 10-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Συμπάσχω. Εγώ μερικές φορές δεν τα χρησιμοποιώ καν για να μην τα "χαλάσω"! Ή τα χρησιμοποιώ μετά από πολύυ καιρό.
Kαι εγώ το ίδιο κάνω!! Έχω τοοοσα τετράδια που δεν τα έχω χρησιμοποιήσει καν, για να μην τα "χαλάσω"

Παράθεση

niek

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 01:39, 11-12-14:

Κι εγώ έχω γύρω στα 20 τετράδια που δε θα χρησιμοποιήσω ποτέ. Όμως περισσότερο μου αρέσουν τα μηχανικά μολύβια και οι γόμες, που επίσης έχω πάρα πολλά.

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 15:53, 11-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από niek
Κι εγώ έχω γύρω στα 20 τετράδια που δε θα χρησιμοποιήσω ποτέ. Όμως περισσότερο μου αρέσουν τα μηχανικά μολύβια και οι γόμες, που επίσης έχω πάρα πολλά.
Πραγματικά, παίζει να έχω 5 μπιμπικομόλυβα εδώ και άλλα τόσα στο άλλο σπίτι.
Γενικότερα θα σπαταλήσω τα λεφτά μου στα κεριά γιατί έχω μία μικρή μανία με τα αρωματικά ιδιαίτερα. Άσχετο ότι δεν τα ανάβω συχνά για να μη μου τελιεώσουν

Παράθεση

Bethany

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bethany
H Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Bethany έγραψε στις 11:18, 12-12-14:

στα καλλυντικα...παιρνω πανω απο 6 την βδομαδα

Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη laurentides
H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H laurentides έγραψε στις 08:08, 13-12-14:

Πολυτέλεια για μένα είναι να πληρώνω μόνη μου τα ΔΕΚΟ μου αλλά αν προκύψει και κανένα μικροποσάκι ελεύθερο σίγουρα θα το δώσω σε δώρα , σε κανένα καλλυντικό και σε χαρτικά/σχολικά είδη Μερικά χρόνια πριν βέβαια όταν ήταν παχιές οι αγελάδες επένδυα αρκετά και σε gagdets,κινητά κ.ο.κ. Πλέον μόνο σε ό,τι προανέφερα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους