Μικρές (ή και μεγαλύτερες) σπατάλες που μας ευχαριστούν!

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
-σε περιοδους εκπτωσεων ειδικα δεν μπορω να συγκρατηθω και αγοραζω πολλα ρουχαλακια, παπουτσακια, τσαντες κλπ
-ειδη κουζινας, οτι εχει να κανει με κουζινα απο πιατακι μεχρι συσκευη
-ειδη κηπου, φυτα, γλαστρες, κρεμαστα και δαπεδου ομορφα διακοσμητικα για κερια
-βιβλια, πολλα βιβλια
-εργαλεια:redface: εχω πια και ηλεκτρικο κατσαβιδι με ολες τις μυτες σε βαλιτσακι! :P
-μανω ( αν και κατα περιοδους ειμαι φανατικη νυχοφαγου:P)
-μαυρα σκετα μικρα κοτσιδακια πως τα λετε για τα μαλια γιατι μια ζωη τα χανω
-οτι και να παθει καποιος εχω το καταλληλο φαρμακο σπιτι :P

*αλλα ας μου εξηγησει καποιος το παρακατω τεραστιο κολλημα που εχω εγω γιατι δεν καταφερα εγω να το εξηγησω :P

- καλλυντικα, πολλα καλλυντικα (σκιες, μολυβια, κραγιον, ρουζ, κρεμες κλπ) ολος ο χοντος μεσα στο σπιτι και μονιμως εγω ομως ειμαι αβαφτη:hmm:

-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
-μαυρα σκετα μικρα κοτσιδακια πως τα λετε για τα μαλια γιατι μια ζωη τα χανω
Κοκκαλάκια τα λέω ή λαστιχάκια:P Κι εγώ κάνω συλλογή απο μαύρα γιατί κι εγώ τα χάνω μονίμως. Στο λεβιέ ταχυτήτων υπάρχει πάντα ένα εφεδρικό:P

*αλλα ας μου εξηγησει καποιος το παρακατω τεραστιο κολλημα που εχω εγω γιατι δεν καταφερα εγω να το εξηγησω :P
καλλυντικα, πολλα καλλυντικα (σκιες, μολυβια, κραγιον, ρουζ, κρεμες κλπ) ολος ο χοντος μεσα στο σπιτι και μονιμως εγω ομως ειμαι αβαφτη:hmm:
Δεν είσαι η μόνη που έχεις πλουτίσει τον Χόντο:P, με τη μόνη διαφορά μας πως συνήθως εγώ μακιγιάρομαι εκτός σπιτιού, αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως αν κολλήσω πχ με ένα μολύβι ή ένα λιπ, αυτό θα φοράω μέχρι να τελειώσει εντελώς και να ξεψαχνίζω να βρω μια σταγόνα:Pκι όλα τα υπόλοιπα λιπς να μένουν άθικτα
Γυναίκες ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λαστιχάκια

α γεια σου κι δεν εβρισκα τη λεξη:P κοτσιδι ειναι ολο μαζι με το μαλλι μεσα:P

συνήθως εγώ μακιγιάρομαι εκτός σπιτιού

κατσε οταν λες εκτος σπιτιου εννοεις ας πουμε οπουδηποτε κι αν πας? γιατι εγω δουλεια ας πουμε παω χωρις μακιγιαζ, για καφε επισης πολλες φορες μη σου πω ολες χωρις και για να βαφτω διακριτικα παντα θα πρεπει ειτε να βγω εξω βραδυ ή να το απαιτει η περισταση. κακως βεβαια γιατι θα μπορουσα ολα αυτα τα προιοντα να τα μην τα εχω να καθονται και να κανω κατι εστω βασικο οπως κονσιλερ, ρουζ και γκλος. ελα ομως που δεν.. ισως γιατι γυρω μου βλεπω τα δυο ακρα, ειτε πολυ βαψιμο λες και θα πανε μπουζουκια, ειτε καθολου οποτε δεν μπαινεις και στη διαθεση να το κανεις το διακριτιο μακιγιαζ οποτε λες παρα κλοουν μερα μεσημερι καλυτερα καθολου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ολοι κάνουμε διάφορες σπατάλες και πολλές φορές δεν το καταλαβαίνουμε.
Κάτι που έρχεται τώρα στο μυαλό μου, όταν είμαι κάπου και περιμένω το λεωφορείο και κάνει περισσότερο από 5 λεπτά να φανεί, βαριέμαι και διαλέγω την εύκολη λύση του ταξί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
-*αλλα ας μου εξηγησει καποιος το παρακατω τεραστιο κολλημα που εχω εγω γιατι δεν καταφερα εγω να το εξηγησω :P

- καλλυντικα, πολλα καλλυντικα (σκιες, μολυβια, κραγιον, ρουζ, κρεμες κλπ) ολος ο χοντος μεσα στο σπιτι και μονιμως εγω ομως ειμαι αβαφτη:hmm:

-


Σε έπιασα....εσύ αδειάζεις όλο το χόντος και δεν βρίσκω τίποτα :P Μια από τα ίδια, πολλά!!! δεκάδες!!! καλλυντικά και βαριέμαι ακόμη και να χτενιστώ πόσο μάλλον να βαφτώ. Να προσθέσω ακόμη και τις υπέροχες κρέμες από τα body shop, τις λατρεύω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
:inlove:Τσαντες,παπουτσια ,καπελα ,φουλαρια ,πασμινες ,γαντια ...(κυριολεκτικη αφαιμαξη πορτοφολιου γιατι προτιμω επωνυμα προιοντα...:redface:)
Οτι εχει σχεση με beaute ...manicure,pedicure,massage ,κομμωτηριο..σε σταθερη βαση μεσα στο μηνα :inlove:
Καλλυντικα ,ειδη για το σπιτι,βιβλια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Να προσθέσω ακόμη και τις υπέροχες κρέμες από τα body shop, τις λατρεύω....

Πόσο υπέροχα μπορούν να μυρίζουν? Παθαίνω πλάκα κάθε φορά!! Αγαπώ τις κρέμες σώματός τους!! Body butter για το χειμώνα, body lotion το καλοκαιράκι, πιο ελαφριά!!

Γενικότερα, εχω τρέλα σε οτι αφορά τη γυναικεία περιποιηση, απο την κορφή μέχρι τα νύχια!!
Είτε αυτό ονομάζεται κρέμα, είτε ρουχο, είτε παπούτσι, είτε μανό.
Αμεσως μετα ερχονται οι ηλεκτρικές συσκευες! Τρελαίνομαι να ψωνιζω για το σπίτι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiK3$

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπόν οι μεγαλύτερες σπατάλες που έχουν γύνει εκ΄μέρους είναι για το κινητό μου (Htc HD 2) , αλλά και τα αμέτρητα ζευγάρια Stan Smith (<3) ....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Well,γάντια τερματοφύλακα.Και ξέρεις πως αντέχουν το πολύ δυο χρόνια,και πως στο τέλος είναι για πέταμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva fraoulitsa

Νεοφερμένος

Η eva fraoulitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους.
Εγώ εκτός από τα στάνταρ ψώνια σε ρούχα, καλλυντικά, κρέμες έχω μία εμμονή. Λατρεύω τα Playmobil, είμαι συλλέκτης και έχω και παλιά κομμάτια αλλά μικρό budget :hehe: Στερούμαι από αλλού, πχ εξόδους, λούσσα κτλ για να τα πάρω. Νιώθω τόσο παιδί μετά που αξίζει τον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λοτιόν σώματος και αρώματα.
Προτιμώ κυρίως προϊόντα από μαγαζιά όπως Κorres,Fresh Line,Body Shop. I love them. :redface:

Kαι κατά διαστήματα μπορώ να δώσω αρκετά σε κοσμήματα γοτθικού στύλ που μου αρέσουν. <3
Αυτά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Kαι κατά διαστήματα μπορώ να δώσω αρκετά σε κοσμήματα γοτθικού στύλ που μου αρέσουν. <3

:thumbup: Κι εμενα μάρεσουν αυτα. Προσφατα αγορασα ενα ζευγαρι σκουλαρικια με 3 μαυρα πουπουλα το
καθενα:D. Το φοραω και μονο του βεβαια. Και τετοια ρουχα τετοιου στυλ- μεσαιωνας - κορσεδακια, δαντελα, διχτυ.. (σαν πινελιές, έτσι?):redface: Απο που τα ψωνιζεις τα κοσμηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αλκοόλ. Δεν είναι σπατάλη, είναι επένδυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οτιδηποτε εχει σχεση με το ποδηλατο....Ειχα αγορασει περισυ ενα τζακετ 150 ευρω μονο για να το ευχαριστηθω 1,5 μηνα μεχρι να πεσω με το ποδηλατο και να το καταστρεψω....
Τωρα τελευταια βεβαια εχει πεσει περιοδος ξηρασιας και δεν εχω κανει καποια σπαταλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
τα κλασσικα οπως ρουχα παπουτσια φουλαρια κλπ(δεν καιγομαι για επωνυμα κι ετσι)
ε και μετα βιβλια και πολλα αρωματικα κερια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μπορώ να δώσω όοοοοοοολα μου τα χρήματα για να αγοράσω κάτι για κάποιον που αγαπάω (φίλος, συγγενής, ερωτικός σύντροφος), δηλαδή να ξεκινήσω να αγοράσω για μένα μια μπλούζα και να δω κάτι που θα αρέσει πάρα πολύ π.χ. σε μια φίλη μου και να το αγοράσω! Για μένα σπατάλες δε νομίζω οτι κάνω κάπου.. ιδιαίτερα τώρα που δεν μας περισσεύουν κιόλας :P Παλιότερα έδινα αρκετά χρήματα για βιβλία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
silly bandz :)) εχω εκατομμυρια :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Βιβλία, αθλητικά παπούτσια,κινηματογράφος,.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κιθάρες,Ενισχυτές,Πετάλια(για την κιθάρα,οι "ειδικοί" ξέρουν),μπύρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μπορώ να χαλάσω όσα έχω σε βιβλία αλλά κυρίως σε σκουλαρίκια,δαχτυλίδια,κ γενικά κοσμήματα η σε υλικά για να τα φτιάξω εγώ.'Ερωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top