Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ελληνοτουρκική Φιλία!

Θα θέλατε να είστε σαν αδέρφια με τους Τούρκους;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 86)
Ναι αμέ!
47
54,65%
Όχι βέβαια, αίσχος.
23
26,74%
ΔΞ/ΔΑ...
16
18,60%

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 18:54, 24-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Περιεργο παντα νομιζα οτι με γεννησε γυναικα.
Εξαρτάται την "αναλογικότητα" που χρησιμοποιεί ο...εκάστοτε αναλυτής!

"γενέθλια γη, πάτρια γη.....πατρίς....θρησκεία....οικογένεια" πχ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,247 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 09:29, 28-08-09:

Οι γονείς μου κι όλοι οι συγγενείς μου είναι Κωνσταντινουπολίτες ΕΛΛΗΝΕΣ (κι όχι Τούρκοι, όπως διάβασα σε παλιότερο μήνυμα και κόντεψα να πνιγώ). Σαν παιδάκια εκεί πέρασαν πολλά από τα τουρκάκια παιδάκια. Επίσης ξέρω οτι πήγαιναν κρυφά στην Εκκλησία το Πάσχα στην Ανάσταση με φόβο. Κι άλλα μου έχουν πει, αλλά δεν τα θυμάμαι, πάντως οι μνήμες τους δεν είναι καλές. Για αυτό το λόγο δεν είμαι θετική προς τους Τούρκους (και φυσικά για όλα τα υπόλοιπα έτσι. Από την άλλη, πρόσφατα πήγαν οι δικοί μου στην Πόλη και είδαν μια μοντέρνα Τουρκία, πολύ φιλόξενους ανθρώπους, χωρίς ίχνος ρατσισμού (το ίδιο στη Σμύρνη και στην Αττάλεια όπως έμαθα). Αυτό με κάνει να αλλάξω λίγο γνώμη. Δεν μπορώ όμως να ξεχάσω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φιλία και προδοσία - Από Xaroulitaaaaa
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-13 στις 03:42.
    • Φιλία και συμφέρον - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-08-12 στις 13:42.
    • Φιλία; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 01:22.
    • Απο τη φιλία πως πας στο ερωτικό; - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-11 στις 21:27.
    • Φιλία και αρρώστεια - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-07 στις 11:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους