Εμείς και τα σεξουαλικά των φίλων μας

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι, πόσο "στη φόρα" είναι τα σεξουαλικά των φίλων σας, πόσα ξέρετε για το τι ανάβει ένα φιλικό ζευγάρι, τι φετίχ έχει ο φίλος της φίλης μας, κλπ;

Έχει τύχει να πάρει το αυτί μου κατά καιρούς διάφορα, που αφορούν φιλικά ζευγάρια, αλλά ήταν σποραδικά και μικρά, οπότε δεν ένιωσα ποτέ ότι ξέρω παραπάνω απ' όσο θα ήθελα...
Τελευταία όμως υπάρχει ένα ζευγάρι, για το οποίο... θα άντεχα κι αν ήξερα λιγότερα, για τα ερωτικά τους!

Έχει τύχει να τους ακούσω να κάνουν σεξ, κι ενώ αυτή είναι φίλη μου και κάπου το μαζεύει όσο μπορεί, αυτός είναι πιο πολύ του "όχι μωρό μου, είμαι gentleman γενικά, αλλά σε αυτό το θέμα δεν τα μασάω"... και να μουγκρίζει ηδονικά όταν αυτή μιλούσε σε κάποια φάση σε κάποια άλλη γλώσσα... η οποία έπρεπε να καταλάβουμε ότι τον ανάβει!...
Κι όταν είμαστε πχ ζευγάρια, ναι μεν σκασίλα μας, αλλά κάπου λες "σόρι αλλά εμείς -ως ζευγάρι- γιατί προσπαθούμε να κρατάμε τα χέρια μακριά από τα βρακιά του άλλου και να το παίζουμε "είμαστε παρέα", και τα ερωτικά μετά το καληνύχτα σας;

Καταλαβαίνει κανείς τι εννοώ;
Τι γίνεται με ζευγάρια, που δεν πολυκρύβουν κάποια πιο προσωπικά πράγματα, ή αν ο ένας από τους δύο παραέχει... έως και χυδαίο ύφος, και δεν παραλείπει να δείχνει ότι άναψε, όταν η κοπέλα του έγλυψε το δάχτυλό της που λερώθηκε από την τούρτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
... και δεν παραλείπει να δείχνει ότι άναψε, όταν η κοπέλα του έγλυψε το δάχτυλό της που λερώθηκε από την τούρτα;

καλά, αυτά μόνο σε ταινίες και στο γιδάκι συμβαίνουν:D:D:D

εγώ πάντως θα έριχνα τρελό γέλιο:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
attention whores.
next topic :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Από τους πολύ κολλητούς και κολλητές γνωρίζω τα πάντα.
Είμαστε πολλά χρόνια μαζί και έχουμε την οικειότητα να τα συζητάμε όλα.
Βέβαια δεν είναι όλοι τους ζευγάρια, αλλά νομίζω δεν έχει και τόσο σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
attention whores.
next topic :P

Αυτό!

Και για να κάνω κι εγώ την ερώτησή μου, δεν είναι αγενές να έχετε βγει δύο ζευγάρια, και ενώ εσείς συμπεριφέρεστε ανθρώπινα, το άλλο το ζευγαράκι να συμπεριφέρεται λες κι έχουν να ειδωθούν 23 χρόνια; Δεν είναι λίγο εκνευριστικό να είστε 4 άνθρωποι σε ένα τραπέζι και οι 2 να μπαλαμουτιάζονται; Να τους μιλάς και να μην σε ακούν; Ακριβώς αυτό που λέμε "get a room" όμως.. ακριβώς! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι γέλιο έριξα βρε Γίδι!:P

Όχι, δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο, αλλά ξέρω με λεπτομέρειες τα σεξουαλικά των φίλων και κοντινών προσώπων, και τούμπαλιν. Βασικά είναι ευχάριστο θέμα συζήτησης!

Το μόνο άτομο που με εκνευρίζει είναι 1 κοπέλα στην παρέα η οποία θεωρεί πως όποιος της την πέσει είναι υποχρέωσή της να του κάτσει! Μέσα στα χρόνια έχουν μαζευτεί δεκάδες παρτενέρ που πρέπει να μας λέει αναλυτικά πώς το έκαναν! Ορισμένες φορές με κουράζει. Το χειρότερο ήταν όταν με είδε το καλοκαίρι μετά από μήνες, δεν ρώτησε τίποτα για το τι κάνω και μας έλεγε ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ για το πρόσφατο κρεβάτι της με όλες τις λεπτομέρειες ενώ τρώγαμε! Και όταν προσπαθούσαμε να αλλάξουμε συζήτηση το γύρναγε πάλι στο πώς γρατζούνισε την πλάτη του επιβήτορα.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΛΟΟΟΟΟΛ!!!!

Τι αστειο θεμα αυτο!!!! εχω πεθανει στο γελιο λεμε!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το μόνο άτομο που με εκνευρίζει είναι 1 κοπέλα στην παρέα η οποία θεωρεί πως όποιος της την πέσει είναι υποχρέωσή της να του κάτσει! Μέσα στα χρόνια έχουν μαζευτεί δεκάδες παρτενέρ που πρέπει να μας λέει αναλυτικά πώς το έκαναν! Ορισμένες φορές με κουράζει. Το χειρότερο ήταν όταν με είδε το καλοκαίρι μετά από μήνες, δεν ρώτησε τίποτα για το τι κάνω και μας έλεγε ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ για το πρόσφατο κρεβάτι της με όλες τις λεπτομέρειες ενώ τρώγαμε! Και όταν προσπαθούσαμε να αλλάξουμε συζήτηση το γύρναγε πάλι στο πώς γρατζούνισε την πλάτη του επιβήτορα.:eek:
Ok....major league attention (and not only) whore !


ΛΟΟΟΟΟΛ!!!!Τι αστειο θεμα αυτο!!!! εχω πεθανει στο γελιο λεμε!!!!:D
Κωμικοτραγικο θα ελεγα, οχι σκετα αστειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ γενικά, πολύ μου άρεσε και το "Attention whores"...
αλλά ας πούμε ότι έχει τύχει και από άτομα, που ήταν/είναι χρόοονια φίλοι, δικός μου ή του ιχλίμπεντιχ... και απλά μέχρι τώρα ή δεν είχε σχέση, ο ένας, ή είχε αλλά πολύ ηπίων τόνων!

Δε με ενοχλεί να ξέρω τα σεξουαλικά των άλλων, αν έρθει η φίλη μου σε μένα με κάποιο πρόβλημα, αν πάω με μία φίλη σε sex shop, αν αναφέρει κάτι ο ιχλίμπεντιχ με κάποιο φίλο, νορμάλ και ανθρώπινο...

Αλλά γιατί να με αναγκάζουν να παρακολουθώ τα πιο... βίτσια τους;

Και συμφωνώ και με αυτό, πόσο σε άρχημη θέσ σε φέρνει αν κάνουν λες και είναι οι πιο ερωτευμένοι στον κόσμο με ατελείωτες *π*αύλες κι εμείς να κοιταζόμαστε, αναρωτούμενοι γιατί είμαστε βλάκες και δαγκωνόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το "αλλά" δεν καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
τώρα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Still :P Δε καταλαβαινω τι θες να πεις με την 1η παραγραφο. Οτι το κανουν επειδη δεν ειχαν πριν σχεση, ή δεν ειχαν σοβαρη σχεση ; Αν αυτο εννοεις, πιστευω οτι ειναι μικρο το ελαφρυντικο. Γιατι δεν περιγραφεις απλα 2 ατομα που δε μπορουν (σε καποιες στιγμες) να συγκρατησουν τον ενθουσιασμο τους (κατι ανθρωπινο), αλλά για ατομα που ενεργητικά προσπαθουν να τραβηξουν την προσοχη και να γινουν το κεντρο του συμπαντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συγνώμη, είμαι ακόμα κοτόπουλο από την αϋπνία και το ταξίδι μάλλον...
Ανέφερα πιο πολύ για να υπογραμμίσω τη δική μας αμηχανία, όχι για να δικαιολογήσω τους σεξουλιάρηδες. Ήθελα δηλαδή να πω, ότι πρόκειται για άτομα, που είναι κοντινοί φίλοι... και με τους οποίους ξαφνικά τώρα προκύπτει αυτό το θέμα, άρα είμαστε κι εμείς ακόμα πιο "μαγκωμένοι"...
Ειδικά αν μόνο ο ένας από το σεξοζευγάρι είναι πο επιδεικτικός, αλλά καταφέρνει να παρασέρνει και τον άλλον, τον/την φίλο/φίλη μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
A ok. Αφου ειστε καιρο φιλοι, ισως καλο θα ναι να τους περασετε εμμεσα καποιο μηνυμα. Ή και αμεσα. Αν σας εκτιμουν δε θα σας παρεξηγησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω κι εγώ με το attention whores. Αλλά για μένα το ίδιο pathetic είναι άτομα που προσπαθούν να τραβήξουν την προσοχή για το πόσο πλούσια είναι ή για το πόσο ενδιαφέρον είναι το lifestyle τους. Ο καθένας επικεντρώνεται σε διαφορετικούς τομείς ανάλογα με τα issues του.

Η κοπέλα που ανέφερα δεν έχει βιώσει ζεστασιά από το σπίτι της και την κριτικάρουν συνέχεια. Οπότε καταλαβαίνω για ποιό λόγο φέρεται έτσι και την συμπονώ, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να συνυπάρξω με τέτοια άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτο ξαναπεστο. Υπαρχει σε πολλους τομεις και για πολλα θεματα. Σχεδον οτιδηποτε. Το να δειχνεσαι οταν δεν χρειαζεται ειναι οντως pathetic και η ειρωνεια ειναι οτι το κανουν και ατομα που κυρητουν τα αντιθετα. Εκει να δεις γέλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμ...να σκεφτω...:hmm:
Οχι, δεν εχω προβλημα να μου λενε τα γκομενικα τους...αρκει να μην ακουω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια....Αρχιζω τοτε να βαριεμαι και εχουμε προβλημα!:redface:
Τωρα, εαν μπροστα μου ξεφευγουν...ε οκ...δε με νοιαζει και τοσο. Εχει πλακα και το πολυ πολυ να πεταξω ενα "μαζευτειτε" (οπως και εχει τυχει να το κανω, γιατι ενοχλουσε το ετερον ημισυ)
Δεν εχω τετοια προβληματα:) (αυτο δε σημαινει οτι μου αρεσει να περνω ματι! Για να μην παρεξηγηθω!!:P)
μεικ λαβ νοτ γουορ, γκαις!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Neraida, σχεδον το παρουσιαζεις σα να εχουν προβλημα οι υπολοιποι , που δεν εγκρινουν αυτη τη συμπεριφορα. Ετσι ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Neraida, σχεδον το παρουσιαζεις σα να εχουν προβλημα οι υπολοιποι , που δεν εγκρινουν αυτη τη συμπεριφορα. Ετσι ειναι ;

Παλι καλα που αυτη τη φορα ρωτησες και δεν εβγαλες ενα ακομα απιθανο συμπερασμα !!!:P:D

Οχι ντιαρ, δε θελω να δειξω οτι οι υπολοιποι εχουν προβλημα. Εγω απλα παραθεσα το πως βλεπω το ολο σκηνικο. Δε με ενοχλει. Τι να πω? Πως ενοχλουμαι?!
Ενα τετοιο γεγονος με προκαλει να ξεκινησω το πειραγμα, παρα να νοιωσω αβολα και σκεφτω "καπως" για εκεινους...
Ισως να παιζει ρολο, το οτι εχω στο μυαλο μου παντα αγαπημενα προσωπα και οχι καποιο ασχετο ζευγαρι....Οποτε θα το εβλεπα καλοπροαιρετα...απο τη στιγμη που δε χαλαει τοσο πολυ πια την "αισθητικη" μου...Ειπαμε, δε μου αρεσει να παιρνω και ματι!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Παλι καλα που αυτη τη φορα ρωτησες και δεν εβγαλες ενα ακομα απιθανο συμπερασμα !!!:P:D

Οχι ντιαρ, δε θελω να δειξω οτι οι υπολοιποι εχουν προβλημα. Εγω απλα παραθεσα το πως βλεπω το ολο σκηνικο. Δε με ενοχλει. Τι να πω? Πως ενοχλουμαι?!
Ενα τετοιο γεγονος με προκαλει να ξεκινησω το πειραγμα, παρα να νοιωσω αβολα και σκεφτω "καπως" για εκεινους...
Ισως να παιζει ρολο, το οτι εχω στο μυαλο μου παντα αγαπημενα προσωπα και οχι καποιο ασχετο ζευγαρι....Οποτε θα το εβλεπα καλοπροαιρετα...απο τη στιγμη που δε χαλαει τοσο πολυ πια την "αισθητικη" μου...Ειπαμε, δε μου αρεσει να παιρνω και ματι!
:P

I second that! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top