Εμείς και τα σεξουαλικά των φίλων μας

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πφφφφ....συγκεκριμενα???????? Και αυτα που εγραψα εγω ηταν δλδ οφφ και δεν το καταλαβα?!
Οχι οφφ. Απλα οχι η περιπτωση που ειπε το Γιδι :P
Θα φαω τις ξανθες μπουκλες μου ετσι που το πας!:P
Απο κοντα αυτα, να ειμαστε και σιγουροι οτι θα τις φας :PΑρα μια φορα, ενα υπερβολικο show off δε θα σε ενοχλουσε. Μονο αν γινοταν συνεχεια. Οκ.
Υ.Γ 1.Το "βαριεμαι" καλο μου το ειχα γραψει σχετικα με το αν με πειραζει να μου λενε οι φιλοι μου τα γκομενικα τους. Οτι δε με ενοχλει αρκει να μην επαναλαμβανουν τα ιδια και τα ιδια...γιατι βαριεμαι! Θελω ποικιλια!
Μα...κι εγω αυτο καταλαβα εξαρχης...:confused:
Εχεις προβλημα και με αυτο?! Ή εχεις σκοπο να το αμφισβητησεις με αυτη την τετραγωνη λογικη που εχεις?!:P
Οταν λες αν εχω προβλημα, εννοεις αν με ενοχλει ; :P Οχι, τι προβλημα να εχω. Και σε παρακαλω. Η τετραγωνη λογικη ειναι για τους ερασιτεχνες. Εμενα ειναι πολυεδρική. :P

Παντως για μενα το σεξ σε δημοσιους χωρους, δεν ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα. Δεν ειναι καθε περιπτωση τετοια, για επιδειξη, οσο για το πικαντικο της υποθεσης, το setting, το οτι μπορει να σε δουν, το πως θα αντιδρασουν, το κρυφο, το "βρωμικο" και ελευθερο της υποθεσης.
Να κανω σα παλαβο σε ενα τραπεζι η μια καφετερια, ενω και χτες μαζι και αυριο μαζι, μονο και μονο για να μπω in your face, ειναι lame. Ασχετα αν τους πειραζει ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παρεμπιπτώντως, επειδή αναφέρθηκαν οι περιπτύξεις σε "δημόσιο" χώρο (μπροστά μας :P) το θέμα μπορεί να συζητηθεί εδώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Είπε ο Εβραίος να πάει στο παζάρι κι ήταν ημέρα Σάββατο :P
Πήγε και το Χάος να μπει μια φορά στο Έρωτας και Σεξ και τι κατάλαβε ο λούστης; Ότι τα περισσότερα παιδάκια ενοχλούνται από τις παύλες ειδικά όταν είναι ατελείωτες :confused:

Να εισηγηθούμε άμεσα στο υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων να καταργηθεί η παύλα ως σημείο στίξης και να αντικατασταθεί άμεσα απ' όλα τα βιβλία του Δημοτικού, με αγκύλες.
Δεν μπορεί ένα σημείο στίξης να φέρνει τα παιδιά μας κοντά στις 9μιση εβδομάδες! Είμαι κι εγώ πατέρας και ανησυχώ :hehe:
Τελεία και παύλα...ε, αγκύλη εννοώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχαχχαχαχα! Έχετε λαλήσει όλοι εδώ μέσα! :bleh:
Γιδάκι μ, πάντως αν θες να επικεντρωθώ στο παράδειγμα του πρώτου ποστ σου, ε, νομίζω δεν θα με πείραζε. Το πιο πιθανό είναι μάλιστα να απαντούσα κάτι εξίσου πικάντικο ή να έδινα περισσότερες ιδέες :P

Γενικά είμαι άνετη με τέτοια με τους κοντινούς μου φίλους. Στους ψιλο-άσχετους πάλι, παίρνω τον αέρα μόνη μου, αφού οι ίδιοι με προκαλούν και το αποτέλεζμα συνήθως καταλήγει να είναι το ίδιο! :D Αρκεί πάντα να μπορούμε να συνεννοηθούμε και να μη μιλάμε για νον-στοπ τέτοια συμπεριφορά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε συ Kajira, το άσχημο με αυτά τα άτομα είναι ότι δεν θα μείνουν στο 1 σχόλιο κι ότι αυτά που θα πουν δεν θα τα πουν για χαβαλέ αλλά για να περηφανευτούν. Πολλές φορές θα γελάσω με σεξοαστεία στην παρέα, είμαι και χαζοχαρούμενη και η κάθε χοντράδα που θα φανεί lame σε άλλους σε μένα φαίνεται ξεκαρδιστική.

Αλλά η κοπέλα ας πούμε που μιλάει συνέχεια για τα κρεβάτια της το κάνει για να τραβήξει την προσοχή. Μας έχει πει και έμμεσα ότι θεωρεί ότι είναι η καλύτερη στο σεξ (για κάτσε ρε κοπέλα, μας έχεις δει επί το έργον?:P). Επίσης δεν θεωρώ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ ότι από όλη την παρέα αυτή ήταν που την έπεσε στο φίλο της κολλητής της ο οποίος μετά από λίγο καιρό της ζήτησε να του δείξει επί το έργον τις κρεβατικές της ικανότητες!:whistle: Δεν το έκανε για να μην πληγώσει την φίλη της! Βέβαια μάλλον στο μυαλό της το να πετάει υποννοούμενα στον φίλο της φίλης της δεν ήταν λόγος να την πληγώσει.

Φυσικά δεν λέω ότι το φταίξιμο ήταν όλο δικό της. Αν όλοι οι δεσμευμένοι υπέκυπταν τόσο εύκολα στους πειρασμούς δεν θα υπήρχαν σχέσεις. Αλλά το να καλύπτεις τις ανασφάλειές σου με το να επιδεικνύεσαι τόσο είναι μ@λ@κί@.

Δεν ξέρω τα άτομα στα οποία αναφέρεται το Γίδι, αλλά αν τα είχαν τόσο καλά με τον εαυτό τους δεν θα είχαν ανάγκη να τους ακούσει όλος ο κόσμος ας πούμε την ώρα που κάνουν σεξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οσοι βρισκουν ισορροπημενη,δικαιολογημενη, κλπ, (και αρα δε τους ενοχλει στο ελαχιστο) η συμπεριφορα που περιγραψε το Γιδι, (ή αστειο/γελοιο το γεγονος οτι καποιοι αλλοι δε το βρισκουν του γουστου τους)...πιθανοτερα, ειναι attention whores themselves ! (μια και μαλλον θα το καναν/κανουν και οι ιδιοι).:P

Ειναι δυσκολο να παραδεχτουμε οτι κανουμε κατι που
ξερουμε τι ειναι, πως δειχνει, και απο που πηγαζει, και δε το εγκρινουμε μεσα μας. Πιο ευκολο ειναι να πεισουμε τον εαυτο μας οτι οι αλλοι ειναι λαθος ;)

Μαγκες, οσο και να υπεκφευγετε το θεμα (να μιλαμε για εσκεμμενη επιδειξη, να μιλατε για φιλακια και αστειακια), και οσο να το διακομωδειτε (ειτε επειδη δεν εχετε κατι να πειτε μια και θα κανατε τα ιδια, ή για να το παιζετε "κοιταξτε ποσο υπερανω-σουπερ-ακομπλεξαριστο ατομο ειμαι"), the fact remains οτι μεγαλο μερος του πληθυσμου προσπαθει να τραβαει την προσοχη. Το πότε ενα ζευγαρι δημοσια, το κανει γιαυτο το λογο, και πότε οχι, φαινεται. Οπότε οσοι δε θελετε να το καταλαβετε, απλά συνεχιστε οπως νομιζετε, απλα μετα μην παραξενευτειτε για την αποψη που θα εχουν οι αλλοι γι ασας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οσοι βρισκουν ισορροπημενη,δικαιολογημενη, κλπ, (και αρα δε τους ενοχλει στο ελαχιστο) η συμπεριφορα που περιγραψε το Γιδι, (ή αστειο/γελοιο το γεγονος οτι καποιοι αλλοι δε το βρισκουν του γουστου τους)...πιθανοτερα, ειναι attention whores themselves ! (μια και μαλλον θα το καναν/κανουν και οι ιδιοι).:P

Ειναι δυσκολο να παραδεχτουμε οτι κανουμε κατι που
ξερουμε τι ειναι, πως δειχνει, και απο που πηγαζει, και δε το εγκρινουμε μεσα μας. Πιο ευκολο ειναι να πεισουμε τον εαυτο μας οτι οι αλλοι ειναι λαθος ;)

Μαγκες, οσο και να υπεκφευγετε το θεμα (να μιλαμε για εσκεμμενη επιδειξη, να μιλατε για φιλακια και αστειακια), και οσο να το διακομωδειτε (ειτε επειδη δεν εχετε κατι να πειτε μια και θα κανατε τα ιδια, ή για να το παιζετε "κοιταξτε ποσο υπερανω-σουπερ-ακομπλεξαριστο ατομο ειμαι"), the fact remains οτι μεγαλο μερος του πληθυσμου προσπαθει να τραβαει την προσοχη. Το πότε ενα ζευγαρι δημοσια, το κανει γιαυτο το λογο, και πότε οχι, φαινεται. Οπότε οσοι δε θελετε να το καταλαβετε, απλά συνεχιστε οπως νομιζετε, απλα μετα μην παραξενευτειτε για την αποψη που θα εχουν οι αλλοι γι ασας ;)

γουαου!!!!!:D
Να σε πω, αν φαινομαι π@@τανα στα ματια καποιων πουριτανων, επειδη δεν παρεξηγω συμπεριφορες εστω και σεξουαλικο-προκλητικες δικων μου ανθρωπων, τοτε λιγο με νοιαζει...
Για να μη σου πω καθολου!;)

Αλλα ρε συ Λορυ, μηπως κανεις παρεα με τον Χαος?????:eek:
Τι χαοτικα συμπερασματα ειναι αυτααααααα?!!!!:D
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οσοι βρισκουν ισορροπημενη,δικαιολογημενη, κλπ, (και αρα δε τους ενοχλει στο ελαχιστο) η συμπεριφορα που περιγραψε το Γιδι, (ή αστειο/γελοιο το γεγονος οτι καποιοι αλλοι δε το βρισκουν του γουστου τους)...πιθανοτερα, ειναι attention whores themselves ! (μια και μαλλον θα το καναν/κανουν και οι ιδιοι).:P

Αυτό είναι τρομερά ισοπεδωτικό!
Ο,τι δεν σε ενοχλεί δηλαδή σημαίνει οτι το κάνεις και εσύ;
Αν είναι έτσι, τότε είμαι και ομοφυλόφιλη, επειδή δεν με ενοχλούν οι ομοφυλόφιλοι.
Παρεμπιπτόντως, προσωπικά όταν βγαίνουμε με παρέα με το φίλο μου, με το ζόρι καταλαβαίνει κανείς ότι είμαστε μαζί (θα πρέπει να κάτσει αρκετή ώρα στην παρέα) τις περισσότερες φορές. Αυτό δεν σημαίνει ότι με ενοχλεί να είναι (έως και πάρα πολύ) διαχυτικοί οι άλλοι. Αρκεί να μην εμποδίζεται η επικοινωνία, όπως προείπα (αλλιώς γιατί να βγαίνουμε; :P).

γουαου!!!!!:D
Να σε πω, αν φαινομαι π@@τανα στα ματια καποιων πουριτανων, επειδη δεν παρεξηγω συμπεριφορες εστω και σεξουαλικο-προκλητικες δικων μου ανθρωπων, τοτε λιγο με νοιαζει...
Για να μη σου πω καθολου!;)

+100000! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
lol

Νεραιδα , με επαληθευεις, θενκς
.

Παντα οι αλλοι φταινε που ειναι πουριτανοι. :D

Αλλοι κανουν παρεα με τον χαος μαλλον :P

Λοιπον απο σημερα ο ορισμος του πουριτανου : τον ενοχλει (ή δε τον ενοχλει, αλλα το βρισκει γελοιο/ελειψη σεβασμου), οταν πχ βγαινουν 2 ζευγαρια (ή μεγαλυτερη παρεα), και ενα ζευγαρι διακοπτει τη συζητηση, περιαυτολογει συνεχως για τα σεξουαλικα του, μπαλαμουτιαζεται επανειλλημενα, φιλιεται και ανταλλαζει penne rigate με το φιλι (με κρεμα γαλακτος και λουκανικακι :P ), και γενικά δεν δειχνει καμια εκτιμηση της παρεας, και του γιατι μαζευτηκαν εκει. Ο λογος ηταν "για να δειτε ΕΜΑΣ".

Αλλαξτε ολα τα λεξικά τωρα !

Οντως γουαου ! :D


(Μichelle δε διαβασες καλα το ποστ μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτό είναι τρομερά ισοπεδωτικό!
Ο,τι δεν σε ενοχλεί δηλαδή σημαίνει οτι το κάνεις και εσύ;
Αν είναι έτσι, τότε είμαι και ομοφυλόφιλη, επειδή δεν με ενοχλούν οι ομοφυλόφιλοι.

Τωρα που το λες...:hmm: ...υπολογισε και εμενα!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
γουαου!!!!!:D
Να σε πω, αν φαινομαι π@@τανα στα ματια καποιων πουριτανων,

Αλλο whore, αλλο attention whore!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πολλές παύλες έχουμε βλέπω πρωί-πρωί.... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
lol


Λοιπον απο σημερα ο ορισμος του πουριτανου : τον ενοχλει (ή δε τον ενοχλει, αλλα το βρισκει γελοιο/ελειψη σεβασμου), οταν πχ βγαινουν 2 ζευγαρια (ή μεγαλυτερη παρεα), και ενα ζευγαρι διακοπτει τη συζητηση, περιαυτολογει συνεχως για τα σεξουαλικα του, μπαλαμουτιαζεται επανειλλημενα, φιλιεται και ανταλλαζει penne rigate με το φιλι (με κρεμα γαλακτος και λουκανικακι :P ), και γενικά δεν δειχνει καμια εκτιμηση της παρεας, και του γιατι μαζευτηκαν εκει. Ο λογος ηταν "για να δειτε ΕΜΑΣ".

Αλλαξτε ολα τα λεξικά τωρα !

Οντως γουαου ! :D

Δεν μπορούσες να το πεις καλύτερα!
Και όσοι δεν κατάλαβαν δεν κατάλαβαν!
Δεν πειράζει!!!Αφού είναι IN να επιδεικνύεσαι τοιουτοτρόπως!(στο μυαλό τους τουλάχιστον!!!):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολλές παύλες έχουμε βλέπω πρωί-πρωί.... :lol:
Its the Christmas spirit !
.......plus its that little horny angel with a whole tree up his bottom !


Τι δεν κατάλαβα; :)
Μια χαρα μπορεις να το καταλαβεις.:) Απλα διαβασε το λιγο πιο αργα. Οπως το κρασι, οχι μπαμ και κατω :P Το ιδιο ισχυει και για τη Νερά-ή-δούλα :)

Και , ας το ξαναπω, μη ξεχναμε οτι δε μιλαμε για ενα κλικ πανω απο μια αγκαλια/ενα χαδι/ενα φιλι. Μιλαμε για ενα κλικ κατω απο το :

Γκαρσονα : Τι θα παρετε ;
Ο γιος του θεου Gamaw : λεω να παρω εσενα, να κανουμε ενα τριο με τη δικια μου εδω, και βλεπουμε...(ατςςς ! ...περπαταω...και τα σερνω...)
Η "κοιταξτε ποσο γυναικαρα ειμαι" : Θα παρω κατι ελαφρυ...(παυση , κοιταγμα αναμεσα στα ποδια του δικου της)...γιατι απο κυριως πιατο, εχουμε !
Ο γιος του θεου Gamaw : ...ατελειωτο, μαναρι μου !
Γκαρσονα (προσπαθωντας να μην κανει εμετο) : Εσεις ;
Φιλικο (or not) ζευγαρι : Θα μπορουσαμε να ειχαμε 2 σοκολατιστες ζεστες ;...2 κρουασανακια...:redface:

...μετα απο λιγο, σταματανε οι ρουφηξιες ροφηματων, και αρχιζουν άλλες. O μονος λογος που δεν κανουν σεξ επι τοπου , ειναι επειδη καθε τοσο, το αλλο ζευγαρι προσπαθει να κανει λιγη κουβεντα.:P

Μα τι ενοχλητικοι ανθρωποι, αυτο το ζευγαρι ! Κανονιστηκε συναντηση και αντι να τους αφησουν να κανουν τα ερωτικά τους, αυτοι οι παλιοπουριτανοί ζητανε λιγη επικοινωνια και αναγνωριση οτι ....hellooo ! we are here too ! can we communicate?
Οντως εχει χαλασει η κοινωνια, δεν υπαρχει μέτρο.:hehe:
Καποτε υπηρχε το χυδαιο, το ενδιαμεσο , και το πουριτανικό/σεμνοτυφο. Τωρα το ενδιαμεσο το λεμε κι αυτο πουριτανικο ! Γιατι ; Ετσι, μας τη βαρεσε ! Ισως για να ελαφρωσουμε/δικαιολογησουμε το χυδαιο. Αλλωστε δεν υπαρχει universal σωστο για τιποτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καποτε υπηρχε το χυδαιο, το ενδιαμεσο , και το πουριτανικό/σεμνοτυφο. Τωρα το ενδιαμεσο το λεμε κι αυτο πουριτανικο ! Γιατι ; Ετσι, μας τη βαρεσε ! Ισως για να ελαφρωσουμε/δικαιολογησουμε το χυδαιο. Αλλωστε δεν υπαρχει universal σωστο για τιποτα ;)



Ομολογώ πως δεν κατάλαβα. Ποιός λέει άλλωστε πως υπάρχει universal σωστό, γενικότερα σε οτιδήποτε;
[Ας θυμηθούμε κάτι από παλαιότερο ποστ:]

Για μένα δεν υπάρχει πιο σχετική έννοια από το σωστό και το λάθος...


Με ειρωνεύεσαι; Και μάλιστα σε λάθος θέμα; Μάλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και για να είμαστε και on-topic: Έχετε τόσους πολλούς φίλους που ξεπερνούν τα όρια ώστε να χρειάζεται να κάνουμε τόση συζήτηση; Στα 35 μου χρόνια δεν έτυχε να γνωρίσω ούτε ένα ζευγάρι που να ξεπεράσει τα όρια της ριμάδας της αισθητικής μου, που λέει και η Νεράϊδα.

Αλλά ξέχασα, εγώ είμαι attention whore (και ομοφυλόφυλη :D). Δεν μου επιτρέπεται να εκφέρω άποψη... :lol:

Ά, ρε ταύλες! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω τόσους φίλους που ξεπερνούν τα όρια. Και τυχαίναι σπάνια αυτοί οι λίγοι να με φέρουν σε δύσκολη θέση. Αλλά αυτό είναι γιατί ζούμε σε άλλες πόλεις. Όοοποτε όμως είμαστε μαζί τους, είναι έτσι.. και είναι πιο πρόστυχο απ' ό,τι γλυκό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Γκαρσονα : Τι θα παρετε ;
Ο γιος του θεου Gamaw : λεω να παρω εσενα, να κανουμε ενα τριο με τη δικια μου εδω, και βλεπουμε...(ατςςς ! ...περπαταω...και τα σερνω...)
Η "κοιταξτε ποσο γυναικαρα ειμαι" : Θα παρω κατι ελαφρυ...(παυση , κοιταγμα αναμεσα στα ποδια του δικου της)...γιατι απο κυριως πιατο, εχουμε !
Ο γιος του θεου Gamaw : ...ατελειωτο, μαναρι μου !
Γκαρσονα (προσπαθωντας να μην κανει εμετο) : Εσεις ;
Φιλικο (or not) ζευγαρι : Θα μπορουσαμε να ειχαμε 2 σοκολατιστες ζεστες ;...2 κρουασανακια...:redface:
:rofl::rofl::rofl::hehe::hehe:
Να πώ ότι συμφωνώ με τον Λόριεν, διότι τόσο αυτός όσο και το γίδι μιλάνε για ιδιαίτερα προκλητικές και χυδαίες καταστάσεις. Επίσης δεν κατάλαβα να αποκάλεσε καμία κοπέλα π@υτάνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε καλά τέτοιοι άνθρωποι σαν αυτούς που περιγράφεις ..Λορέν (:P), είναι άλλη περίπτωση. Αν μιλάμε για τόσο τραβηγμένη περίπτωση.. τότε πάλι δεν με πειράζει, αλλά είναι ίσως πιθανό να τους αποφεύγω αν είναι να πάω κάπου "σοβαρά" (γιου νόου γουάτ αϊ μίν ε; :D)

Κατά τα άλλα.. ε, νταξ, δεν θα μουν και περήφανη για το σκηνικό, αλλά όχι πως θα ντροπιαζόμουν κιόλας.. αυτοί θα γινόντουσαν ρόμπα άλλωστε, όχι εγώ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top