Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,563 μέλη και 2,432,398 μηνύματα σε 76,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 446 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πατρότητα

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 19:59, 08-01-08:

Αυτό πάντως που μου έκανε μεγάλη εντύπωση στην γνωστή υπόθεση είναι το θράσος.
Ναι, ήταν ασύλληπτο το θράσος του εν λόγω τραγουδιστή.
Όχι επειδή είχε μια εξωσυζυγική σχέση, ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος είναι.

Αλλά η ξεδιαντροπιά με την οποία χειρίστηκε το θέμα προ αποτελέσματος DNA που καταδεικνύει ότι δεν έχει ούτε ιερό ούτε όσιο.

Αυτό που εξάγω εγώ είναι ότι δεν έχει κανένα σεβασμό σε καμία από τις δύο γυναίκες επειδή τη μεν νόμιμη την παρέσυρε στο αχανές ψέμα της μη ύπαρξης σχέσης που φυσικά οδήγησε στις γνωστές τηλεοπτικές συνεντεύξεις, στην κατάθεση αγωγών κτλ. με αποτέλεσμα να την εκθέσει ανεπανόρθωτα.

Τη δε ΄΄μη νόμιμη΄΄ επειδή προφανώς την παραμύθιαζε τόσα χρόνια για να γεμίζει τα κενά του και εκ των υστέρων την έβγαζε τρελή.
Η υποκρισία στο μέγιστο.

Γιατί στο τέλος τέλος όταν ξέρεις ότι έχεις κάνει σεξ με κάποιον, ακόμα και τις προφυλάξεις σου να έπαιρνες αφήνεις ένα ελάχιστο περιθώριο ότι μπορεί να έγινε και στραβή. Δεν παρουσιάζεσαι ως οσία Μαρία, έλεος δλδ.

Είμαι πεπεισμένη ότι σχέση υπήρχε και δεν επρόκειτο για στιγμιαίο λάθος καθώς θα ήταν βιολογικό θαύμα να συλλάβει με μία φορά και μόνο τέτοιας ηλικίας γυναίκα αλλά και επειδή πραγματικά πιστεύω ότι δεν πας τόσο εύκολα πια χωρίς προφυλακτικό για ένα one night stand.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:44, 09-01-08:

κυρίες κύριοι και μικρά παιδιά
επειδή το θέμα μας δεν είναι ο τραγουδιστής και η γυναίκα του όπως αρχικά διευκρίνησε η δημιουργός του θέματος, καλό θα ήταν να μην αναφερόμαστε σε αυτούς αλλά γενικά σε καταστάσεις όπως αυτή.

Επιπλέον, ανεξάρτητα απ το ποιος είναι ο καθένας και τι κάνει που είναι δικαίωμα του, καλό θα είναι να μην καταφερόμαστε με προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για άτομα γιατί είναι και ενάντια στις αρχές του στεκιού μας και υπάρχει και μικρός κίνδυνος να βρεθούμε μπλεγμένοι

Για αυτό λοιπόν, κάποια ποστς θα υποστούν μια μικρή επεξεργασία απ την ΟΔ ώστε να φύγουν οι προσβλητικοί χαρακτηρισμοί προς συγκεκριμένα άτομα

Εαν διαφωνείτε, παρακαλούμε ενημερώστε μας με αναφορά σας
σένκιου πιπολ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:47, 09-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
και υπάρχει και μικρός κίνδυνος να βρεθούμε μπλεγμένοι
πλακα κανεις ε?!?!?!?
Λες να κανουν μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση?!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:53, 09-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
πλακα κανεις ε?!?!?!?
Λες να κανουν μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση?!!!
ποτέ μη λες ποτε... όταν στη μέση υπάρχει ο κ Κούγιας
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 16:45, 17-01-08:

Μας κατατρόμαξε ο Κουγιας, βλέπω ε? μην ανησυχείτε###8230; είναι πολύ απασχολημένος ο ίδιος με το δικό του διαζύγιο-απαίτηση τεράστιου ποσού διατροφής###8230;
Παράθεση

KOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H KOULA έγραψε: στις 18:44, 17-01-08:

παιδια ζουμε σεναν κοσμο που υπαρχει συμφερον ! αυτο ξερω εγω .τωρα εαν η ανυπαντρη μητερα φερει στον κοσμο ενα παιδι χωρις πατερα αυτο ειναι δικη της επιλογη και αν το γεννησε για τι το ηθελε καλως αλλα εαν το γεννησε για να εκβιασει καταστασεις τοτε ειναι αμαρτια .γιατι οταν μια σχεση δεν οδηγει πουθενα τοτε τα σκεφτεσαι ολα δηλ οταν μπλεκεσαι με παντρεμενο-η τοτε περνας την ωρα σου καλα και δεν μπορεις να εχεις απαιτησεις εαν συμβει ''κατι''γιαυτο και υπαρχουν οι προφυλαξεις
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,554 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 03:00, 18-06-12:

Μία μητέρα φυσικά έχει το δικαίωμα να κυνηγήσει νομικά ένα πατέρα ώστε να τον αναγκάσει τουλάχιστο να συνησφέρει οικονομικά στην ανατροφή του παιδιού και πρέπει να το κάνει.

Αλλά ας το δούμε και λίγο από τη πλευρά του πατέρα.

Ένας πατέρας δε θα έπρεπε να έχει το δικαίωμα να αναγκάσει τη γυναίκα να γεννήσει το παιδί και να το μεγαλώσει ύστερα αυτός αναγκάζοντας την τουλάχιστο να συνησφέρει οικονομικά? Και μη μου πείτε ότι δεν υπάρχουν τέτοιοι πατέρες. Δεν υπάρχουν γιατί απλά αν η μάνα δε θέλει το παιδί κάνει έκτρωση και το πούλο τι θέλει ο πατέρας. Απ'την άλλη αν δε θέλει ο πατέρας η μάνα μπορεί να τον εξαναγκάσει δια νόμου.

Λίγο μονόπλευρη δεν είναι η δικαιοσύνη?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος