Αδικούνται άραγε τα "καλά παιδιά" στις σχέσεις με το άλλο φύλο;

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
διαφωνω καθετως..καλο δεν ειναι το ηπιο ..και τρελο και ζωηρο μπορει να ειναι..

καλος ανθρωπος δεν σημαινει ηπιος και βαρετος...

Ο τρελός θα είναι αυτός που θα σε "παίζει", θα σε ταλαιπωρεί, θα σε έχει στην τσίτα, θα σου λέει μαύρο και θα αναρωτιέσαι αν εννοεί άσπρο, θα σε τρέχει κοινώς. Εγώ αυτή την έννοια βλέπω. Υπάρχει κι η άλλη έννοια βέβαια, αυτός που είναι τρελούλης και σε κάνει να γελάς και να περνάς καλά, για αυτόν δέχομαι οτι μπορεί να είναι ΚΑΙ καλό παιδί. Οπότε Αγγελάκο απλά μπερδέψαμε τις έννοιες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο τρελός θα είναι αυτός που θα σε "παίζει", θα σε ταλαιπωρεί, θα σε έχει στην τσίτα, θα σου λέει μαύρο και θα αναρωτιέσαι αν εννοεί άσπρο, θα σε τρέχει κοινώς.
αυτός απλα ειναι ανανδρος,ατιμος και παλιοχαρακτηρας, ..και απλα δεν σε αγαπαει και απλα παιζει μαζι σου..
οσο πιο ωριμη ειναι η γυναικα τοσο λιγοτερο θα πεσει στα κολπα αυτου του τυπου..


Υπάρχει κι η άλλη έννοια βέβαια, αυτός που είναι τρελούλης και σε κάνει να γελάς και να περνάς καλά, για αυτόν δέχομαι οτι μπορεί να είναι ΚΑΙ καλό παιδί. Οπότε Αγγελάκο απλά μπερδέψαμε τις έννοιες. :)

δεν εκνευριζομαι με σενα,αλλα με την ιδεα γενικως του καλου ώς ηπιων τονων ,πατημενου ,υποχειριου και μη ενδιαφεροντως που η γυναικα τον κανει οτι θελει...

τσαντιζομαι με τη νοοτροπια αυτη γενικως..

εσυ ελπιζω νσ βρεις το καλο παιδι που ψαχνεις..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
αυτός απλα ειναι ανανδρος,ατιμος και παλιοχαρακτηρας, ..και απλα δεν σε αγαπαει και απλα παιζει μαζι σου..

Έστω. Η ορολογία άλλαξε.

οσο πιο ωριμη ειναι η γυναικα τοσο λιγοτερο θα πεσει στα κολπα αυτου του τυπου..

"Δεν είναι ο έρωτας παιδί της λογικής".

δεν εκνευριζομαι με σενα,αλλα με την ιδεα γενικως του καλου ώς ηπιων τονων ,πατημενου ,υποχειριου και μη ενδιαφεροντως που η γυναικα τον κανει οτι θελει...

τσαντιζομαι με τη νοοτροπια αυτη γενικως..

Κι εγώ. Δεν έχω αυτή τη νοοτροπία. Ο καλός χαρακτήρας δεν έχει σχέση με τον ενδιαφέροντα χαρακτήρα - μπορεί να έχει και τα δύο, μπορεί τον ένα μόνο, μπορεί και κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
οι γυναικες αρεσκεστε στα "κακα παιδια" που θα γινουν "καλα" για εσας.

δειτε το twilight και εεεε...πρακτικα ΟΛΑ τα αρλεκιν που εχουν κυκλοφορισει ποτε.

ο επαναστατης χωρις αιτια που στην αρχη ειναι δυσκολος αλλα μετα γινεται βουτηρο στην αγγαλια της καλης του πριγκιπισας.

problem is it doesnt work that way εξου και οι ανθρωποι συμβιβαζονται.

η κρισημη ηληκια ειναι 24-30, εκει μεσα που η γυναικα ειναι ωραια ειναι επιλεκτικη και ψαχνει αυτο το fairy tale love, οταν μπουν τα 30 και αρχισει και νοιωθει απο τις πιτσιρικες το φοβο, και αρχισει να φοβαται την ηληκια τυλιγει τον πρωτο "καλο" τυπακο κακομοιρη που θα βρει να της κανει παιδια.

THATS the way it works τις περισοτερες φορες.

Παρακολουθηστε παντρεμενα ζευγαρια, η γυναικα ριχνει αυτες τις κλεφτες ματιες "τι κανω εγω με εσενα εγω ημουν ωραια, με κυνηγουσαν".

Well you aint any more honey
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Πάντως αν αντιστρέψουμε την ιστορία και αντικαταστήσουμε κάποια πράγματα με κάποια άλλα, κι οι άντρες πάνω κάτω τα ίδια κάνουν.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"Δεν είναι ο έρωτας παιδί της λογικής".

υπαρχουν απειροι βαθμοι ωριμοτητας και σε λογικη και σε συναισθημα..δεν ερωτευονται ολοι οι ανθρωποι το ιδιο..


Πάντως αν αντιστρέψουμε την ιστορία και αντικαταστήσουμε κάποια πράγματα με κάποια άλλα, κι οι άντρες πάνω κάτω τα ίδια κάνουν.

πολυ πιο χαλαρα,γιατι εκ φυσεως δεν εχουν τη βιασυνη μητροτητας εγκυμοσυνης ορμονων κλπ οπως οι γυναικες..

αλλα και οι ανδρες αναλογα οταν μεγαλωνουν πανω απο τα 30 αρχιζουν συχνα να ειναι πολυ δυσκαμπτοι για ενα γαμο και υποχωρησεις και πανε και παντρευονται γυναικες του χεριου τους...ουτε αυτο ειναι καλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Η ουσία είναι να δούμε τι είναι το κακό παιδί……..

Τα πάντα μιλάνε για σεξ……. Ένα κακό παιδί στη ζωή μιας γυναίκας είναι απαραίτητο για ν' αποκτήσει περιπέτεια και δράση.
Το κακό παιδί θα φερθεί άσχημα, θα θέσει τη ζωή της γυναίκας σε κίνδυνο και θα τον κρατήσει παραπάνω ώστε να μπουχτίσει, να κλάψει με μαύρο δάκρυ και να καταλάβει τη διαφορά ανάμεσα στο τι είναι σέξι και τι είναι κακό τελικά……
Ο έρωτας μαζί του θα είναι τυφλός και απατηλός χωρίς να οδηγήσει στην αγάπη και σε «μια μακροχρόνια ασφάλεια ζωής», θα την εγκαταλείψει πολύ εύκολα, διότι υπακούει στον γενετικό-ερωτικό προγραμματισμό που θέλει να έχει πολλαπλές εμπειρίες ζωής και πολλές γυναίκες να τον έχουν ερωτευθεί και να μοιράστηκε μαζί τους τον έρωτα…..
Κακό παιδί θεωρείται συνήθως ο ανήσυχος, ο επαναστάτης, ο γοητευτικός χωρίς να είναι απαραίτητα και όμορφος, ο έμπειρος, , ο σκληρός, ο ανεξάρτητος, συνήθως όμως γεμάτος καλυμμένη ανασφάλεια, υπέρμετρο εγωισμό και ευαίσθητο τόσο που να μην φαίνεται γιατί το παίζει και λίγο φευγάτος
Αν όλα τα παραπάνω είναι τα συν του κακού παιδιού, μήπως αντίστοιχα γίνονται τα πλην του καλού παιδιού;;;;;;
Αδικούνται τα καλά παιδιά;;;;;;; Μπα δεν το πιστεύω
Απλά στη σημερινή ζωή τον καλό τον λέμε και μαλ….κα κι εκεί είναι που χαλάει η μαγιά…….

Τέλος πάντων...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ένας λόγος που τα "καλά παιδιά" τάχα "αδικούνται", είναι ότι μονίμως κλαψουρίζουν για το πόσο αδικημένοι είναι από τη ρημάδα τη ζωή και παρ'ότι είναι τόοοσο καλά παιδιά η ζωή δεν τους φέρεται αντιστοίχως καλά και μπουχουχου, σνιφ, κλαψ :'(. Κανένας άνθρωπος δεν αντέχει τόση κλάψα, πόσο μάλλον να ερωτευτεί και τον ...κλαψιάρη.
Ομοίως φυσικά και για τις γυναίκες. Τίποτα δεν μου είναι απεχθέστερο από μια γυναίκα που κλαίγεται επειδή δήθεν οι άντρες τη σήμερον ημέραν προτιμάνε τις 'τάνες και όχι τα "καλά κορίτσια" σαν τις ίδιες. :mpliaks: :sick:

Eμμ αυτό που περιγράφεις δεν είναι το καλό παιδί. Αυτός είναι ο κλασσικός κλαψο.. άντε μην το πω :P
Καλό παιδί θα έλεγα κάποιον που είναι από όλους συμπαθής, που είναι μετριόφρων και που συνεπώς δε θα έλεγε ποτέ "γιατί είναι άδικη η ζωή σε μένα που είμαι τόσο καλός.. τόσο γαμάτος!"

Καλό παιδί θα χαρακτήριζα κάποιον εργατικό, που όμως δε θα θυσίαζε τα πάντα για τη δουλειά του.
Αυτόν που είναι πρόθυμος να ακούσει και να βοηθήσει.
Αυτόν που αν τον πάρεις τηλέφωνο στις 5 το πρωί για κάτι σημαντικό, θα σου πει ότι δεν κοιμόταν :P
Αυτόν που είναι συνεπής σε όλες του τις υποχρεώσεις, επαγγελματικές/κοινωνικές.
Αυτόν που έχει τρόπους και που η χειραψία του είναι δυνατή όσο το χαμόγελό του.
Αυτόν που σέβεται τους γονείς του κι ενδιαφέρεται έμπρακτα για τους φίλους του.

Το καλό παιδί δε σημαίνει απαραίτητα ότι δε θα σε κερατώσει (συμβαίνει και στα καλύτερα παιδιά το να μην είναι ικανοποιημένα από τη σχέση τους, να είναι ανώριμα, να έχουν πιει ένα βράδυ παραπάνω) ή ότι θα σε κάνει να έχεις την καλύτερή σου σχέση, γιατί πολύ απλά κάποιος που είναι ιδανικός για σένα μπορεί να είναι ο χειρότερος για κάποια άλλη.. και η καλή καρδιά δε σημαίνει και ερωτική χημεία.

Και ναι κάποιες γυναίκες έλκονται από αυτά, ενώ κάποιες άλλες έχουν την τάση να έλκονται από "αλήτες" , που όπως γράφει και ο epote θεωρούν ότι αυτές θα τους αλλάξουν και θα τους μετατρέψουν σε "καλά παιδιά" .
Και απορώ εγώ "Γιατί να μην τον βρεις έτοιμο οεο;" :P


Μισώ εκφράσεις όπως:
Ο καλός καλό δε βλέπει

Αγαπώ:
Κάνε το καλό και ρίξ΄το στο γυαλό
Κάνε το καλό και θα το βρεις μπροστά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Κακό παιδί θεωρείται συνήθως ο ανήσυχος, ο επαναστάτης, ο γοητευτικός χωρίς να είναι απαραίτητα και όμορφος, ο έμπειρος, , ο σκληρός, ο ανεξάρτητος, συνήθως όμως γεμάτος καλυμμένη ανασφάλεια, υπέρμετρο εγωισμό και ευαίσθητο τόσο που να μην φαίνεται γιατί το παίζει και λίγο φευγάτος


Πειράζει που όλα αυτά κατ'εμε είναι μερικά από τα χαρακτηριστικά που μπορεί να έχει το "καλό παιδί"???:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μαρω, ετσι οπως παει το θεμα...... το ομολογω.

Μαρεσουν τα κακα παιδια.


:angelnot:



Λοιπον, και χθες μάλιστα ειχα παρομοια συζητηση. Λεει μια φιλη μου την ωρα που τρωγαμε '' υπαρχουν οι μ@λ@κες, που ειναι γενικα μ@λ@κες.''
κι εκει που πηγα να συνεχισω την μπουκια μου, κλεινει αυτοματως το στομα μου γιατι μεβαλε σε σκεψεις (δε θελω και πολυ:P ) κι ερωτω '' μα γινεται, ενας να ειναι μμμμ παντου και σε ολους?''

Θυμηθηκα εναν Αμερικανο (οποιος θυμηθει το ονομα του... θα ειναι σωτηριο για να χουμε περισσοτερα data και να μπουμε σκεψεις), γνωστος βιαστης δολοφονος που τον θανατωσαν στην ηλεκτρικη καρεκλα πριν πολλα χρονια (εχει βγει σε ταινια η ιστορια του). Ηταν κακος, σωστα? Κι ομως... μεχρι το τελος της ζωης του μες στη φυλακη, τα γραμματα απο γυναικες που τον ειχαν καψουρευτει τρελα πηγαιναν κι ερχονταν ακομα κι απο... αντρες!
Καπου ηταν ''καλος'', καπου ηταν ''κακος''. Που ηταν καλος? Only God knows... Αβυσσος οι ψυχες των ανθρωπων αλλωστε.
Δεχομαι πως ενας αντρας (ή μια γυναικα) κινουνται στις σχεσεις τους πανω κατω στο ιδιο μοτιβο. Κι επισης δεχομαι πως ανα πασα ωρα και στιγμη, οι συμπεριφορες μπορουν να αλλαξουν, οχι ομως οι χαρακτηρες. Μηπως να μην κατηγοριοποιουμε τους ανθρωπους? Ακομα και για τις γυναικες, αλλοι θα τις πουν καλες... αλλοι, κακες. Οι ''καλες'' εκτιμουνται δηλαδη και πως ειναι ή πως ειναι οι ''κακες''? Μπα, δε νομιζω πως παει ετσι. Αν το μετρησουμε ετσι, τα καλα κοριτσακια στον παραδεισο, τα κακα... παντου (παλιο, εφηβικο και ειπα να το θυμηθω)

Και θα κλεισω λεγοντας το κλασσικο .. ή ταιριαζεις ή δεν ταιριάζεις. So simple as that.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μαρω, ετσι οπως παει το θεμα...... το ομολογω.

Μαρεσουν τα κακα παιδια.


:angelnot:


:whistle:

Μα τί σκ@τά!Τα ακριβώς αντίθετα χαρακτηριστικά οδηγούν σε..(......)..αντρες!

(Μέσα στην παρένθεση η κάθε μία ας βάλει τα δικά της επίθετα)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Soz mind αλλά το να στέλνεις γράμματα ερωτικού περιεχομένου σε βιαστή είναι ψυχανώμαλο :P (τα ίδια γίνονταν και σε εμάς με τον Παπαχρόνη...μην πας μακρυά! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πάντως αν αντιστρέψουμε την ιστορία και αντικαταστήσουμε κάποια πράγματα με κάποια άλλα, κι οι άντρες πάνω κάτω τα ίδια κάνουν.

χειροτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Soz mind αλλά το να στέλνεις γράμματα ερωτικού περιεχομένου σε βιαστή είναι ψυχανώμαλο :P (τα ίδια γίνονταν και σε εμάς με τον Παπαχρόνη...μην πας μακρυά! :P)

Καλα ναι.. ειπα κι εγω ενα ''παραδειγματακι'' εχμ.. να φερω.. ακραιο..:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εγω πιστεύω οτι αδικούνται τα καλα παιδια...Δεν πάω μακρια,στις φίλες μου...Οταν βλέπουν κάποιον ευγενικό,να τους φέρεται καλα και ομορφα,λένε ¨πωπω δεν μπορω,ασφυκτιω,τι φλουφλης,Θεε μου!!" και φυσικα λαμβάνουν το βραβειο της ανοιχτης παλάμης απο μένα...Οι γύναικες θέλουν να παιδεύονται,εγω αυτο εχω καταλαβει...Ισχύει ο κανόνας του γραμματοσημου...Όσο πιο πολύ το φτύνεις,τοσο πιο πολυ κολλάει...Επίσης υπάρχει μια τάση προς τους μεγαλύτερους,ναι....το γιατί δεν το χω καταλάβει ακομα...Εγω πάντως νομίζω πως είμαι εξαίρεση,χωρις να πλέκω εγκώμιο προς τον εαυτο μου...Αντι όμως,μερικες μερικες να βαξουν κάποιον που να εκπέμουν στο ίδιο μήκος κύματος,ψάχνουν κάποιον, υποτίθεται, πιο έμπειρο και στο τέλος τον παίρνουν στο μπαούλο!! Τα θέλουμε και τα παθαίνουμε οι γυναίκες γενικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μαζιχισμος λεγεται ....αυτο..και πληρωνεται τελικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
μαζιχισμος λεγεται ....αυτο..και πληρωνεται τελικα..

Πες τα Χρυσοστομε!!!!! Κι εγω που ψάχνω καποιον δε βρίσκω.... :( Κι εναν που ειπα οτι κατι πάει να γίνει...φαίνεται ερώτευμενος...οχι με μενα.... πφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
επισης δν ξερω αν ξερετε αλλα αμα το γραμματοσημο το φτυσεις πολυ, απο το πολυ το σαλιο σχιζεται... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επίσης υπάρχει μια τάση προς τους μεγαλύτερους,ναι....το γιατί δεν το χω καταλάβει ακομα...
Πήγαινε έξω από μία τυπική τάξη γυμνασίου. Θα δεις:

  • Το αγοράκι που θα βγει έξω να πάει με τους φίλους του να παίξουνε μπάλα.
  • Το κοριτσάκι που θα πάει με τις φίλες της στην τουαλέτα για να ανανεώσουν το βάψιμό τους.
Στα εφηβικά χρόνια ωριμάζουν κατά κανόνα πιο γρήγορα οι κοπέλες. Βέβαια δεν ισχύει πάντα, μπορεί να δεις και κάτι 19χρονες με μυαλό 9χρονης, αλλά στη γενική περίπτωση έτσι πάει.


επισης δν ξερω αν ξερετε αλλα αμα το γραμματοσημο το φτυσεις πολυ, απο το πολυ το σαλιο σχιζεται... :whistle:
Πας στα ΕΛΤΑ της γειτονιάς σου και παίρνεις άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εχω συζητησει με 13χρονους που με ταπωναν κανονικα σε δυσκολες μαλιστα συζητησεις με φοβερη συνεση και ικανοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top