Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

-Gynekofilos-

Νεοφερμένος

Ο -Gynekofilos- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Εργάτης/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εμενα παντως μου αρεσει να μην λεει και πολλα να απολανβανω προτιμω καλυτερα

και αυτα που μου αρεσουν ειναι δεν εχω ξαναδει ποιο μεγαλο απο σενα παιδι μου :D

εισαι ο καλυτερος με εχεις τρελανει.... οχι τοσο δυνατα...... μην σταματας....

αλλο δεν παει μαναρι μου.... αυτα :D

καλωσορισα σε αυτο το φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
:stupid:Άλλος ένας που έφερα εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Με εμένα συμβαίνει ένα περίεργο πράγμα.Σε παλαιότερες σχέσεις όταν άκουγα προστυχόλογα κτλ ξενέρωνα!:sick: Τώρα αν και παντρεμένη γυναίκα πλέον και σε αρκετά ευαίσθητη κατάσταση (λόγω εγκυμοσύνης), θέλω τα μπινελίκια μου!:redface: Την βρίσκω ρε παιδί μου! Βέβαια τώρα είμαι σίγουρη πως ο άντρας μου με βλέπει με πολύ αγάπη και στοργή:inlove: και όχι σαν αντικείμενο του σεξ!:galliko:Απλά όλα αυτά κάνουν λίγο πιο ενδιαφέρων το παιχνίδι! Ισως γι αυτό και να μην με ενοχλούν!
Παντως αυτό που δεν μπορούσα ποτέ ήταν τα ερωτόλογα τύπου πόσο όμορφη είσαι,σ' αγαπώ (πες το άλλη ώρα πάνω στο σεξ είναι σαν να το λες για να γλυκαθώ και να σου κάτσω!Ψεύτικο τελείως!):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
(πες το άλλη ώρα πάνω στο σεξ είναι σαν να το λες για να γλυκαθώ και να σου κάτσω!Ψεύτικο τελείως!):mad:


ΚΑΡΑ λολ λεμε!!!
:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
ΚΑΡΑ λολ λεμε!!!
:lol::lol::lol::lol:

Οχι βρε ΚΟΥΕ έχω άδικο? Την ώρα που θέλει τρελίτσες ο άλλος λέει ότι χρειαστει! Και αυτές τις κουβέντες δεν τις αναλώνουν έτσι!:mad: Οταν το λες πρέπει να έχει αξία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όπως στην βγάζει η κάθε μια την εκάστοτε φορά. Με κάποιες προτιμάς το κτηνώδες με προστυχιές. Με άλλες το λάου λάου με γλυκόλογα. Ίσως κάποιες φορές να μην μιλιέστε κιόλας (τσακωμένο σεξ) και μουγγα στη στρούγκα:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
προσφατα που ολοκληρωσα με μια κοπελα μου μιλουσε πολυ προστυχα και μου αρεσε..ειναι αρκετα ωραιο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ, πάλι, ρε παιδιά..
Την ξένοι γλώσσα την έχω έτσι κι αλλιώς...
Αλλα λόγω αυτού λέω τα προστυχόλογα μου σε άσχετες φάσεις! Και, καλά αυτό...

Το θέμα είναι ότι δεν το ξέρω κιόλας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Παντως με την ξενη γλωσσα, σου βγαινει πιο ευκολα να πεις πραγματα που στα ελληνικα...με τιποτα! Και αυτο ισχυει και για τα αγαπησιαρικα!
Εγω παντως, σε οποια γλωσσα και να'ναι, τα προστυχολογα με δυσκολευουν..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
θέλω να λέει πρόστυχα λόγια, ειμαι λίγο ανωμαλιάρα και μαρέσει θέλω να λέω και να ακούω όχι πάντα άλλα τα θέλω,ειναι ένα απο τα παιχνίδια του σέξ, άν κάνεις σέξ στην μούγκα τότε δεν μπορώ να πιστέψω ότι γίνοντε και τρελλά πράγματα σε εκείνο το κρεβάτι, καλά τα βρομόλογα καλά και τα ερωτόλογα ειναι μια μικρή δώση αλατιου στην σεξουαλική ζωή του ζευγαριού:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θέλω να λέει πρόστυχα λόγια, ειμαι λίγο ανωμαλιάρα και μαρέσει θέλω να λέω και να ακούω όχι πάντα άλλα τα θέλω,ειναι ένα απο τα παιχνίδια του σέξ, άν κάνεις σέξ στην μούγκα τότε δεν μπορώ να πιστέψω ότι γίνοντε και τρελλά πράγματα σε εκείνο το κρεβάτι, καλά τα βρομόλογα καλά και τα ερωτόλογα ειναι μια μικρή δώση αλατιου στην σεξουαλική ζωή του ζευγαριού:)

ετσι μανια ετσι.... ;)
και μενα μου αρεσουν τα προστυχολογα και να λεω και να ακουω...δεν μπορω να διανοηθω σεξ στη μουγκα...με τπτ...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
"Γαλλικά";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
θέλω να λέει πρόστυχα λόγια, ειμαι λίγο ανωμαλιάρα και μαρέσει θέλω να λέω και να ακούω όχι πάντα άλλα τα θέλω,ειναι ένα απο τα παιχνίδια του σέξ, άν κάνεις σέξ στην μούγκα τότε δεν μπορώ να πιστέψω ότι γίνοντε και τρελλά πράγματα σε εκείνο το κρεβάτι, καλά τα βρομόλογα καλά και τα ερωτόλογα ειναι μια μικρή δώση αλατιου στην σεξουαλική ζωή του ζευγαριού:)
ετσι ακρυβος πιστευω κ εγω με καλυψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
dirty baby yeah !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οταν μιλαει ο ανδρας προστυχα σε μια γυναικα, ειναι μια χαρα ;) οταν ομως μιλαει προστυχα σε εναν αντρα τον χρεωνει 2? το δευτερολεπτο!!!! :P



ε ρε ξυλο που θα φαω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιαυτο εχουμε μαθει να ειμαστε γρηγοροι ! Για οικονομια ! αποκαλυψη κυριες και κυριοι ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...εγώ μια φορά δεν ήμουν καθόλου της προστυχιάς...αλλά βρήκα τον δάσκαλό μου...και μμμ....μου αρέσει :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει να μου μιλάει ο άλλος ρομαντικά! ΞΕΝΕΡΩΤΗ. :P Αλλά και τα πιο σεξουαλικά λόγια μου αρέσουν, αλλά όχι οι προστυχιές. Μου έχει τύχει να μου μιλήσει κάποιος πρόστυχα (ο πρώτος τις πρώτες φορές) και δεν μου άρεσε καθόλου, αισθάνθηκα πολύ φτηνή. Πιθανώς αυτό να με έχει επηρεάσει αρνητικά και αν είναι με κάποιον που ξέρω καλύτερα να μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα παντως τα πολλα λογια πανω στο σεξ μου φαινονται καπως... αστεια! Ισως και εγω να μην τα εχω συνηθισει βεβαια, αλλα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
underwater μη δωσεις σημασια σε κανεναν που λεει οτι ειναι ξενερωτο να θες γλυκολογα αντι προστυχα ! Γουστα ειναι !

io-io ενταξει δε λεμε να απαγγελουμε και 80 σελιδες διαλογους βρε :P Με μετρο.Λιγα και καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top