Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
"Χμμμμ μνρ μμμμ τμ κνννννν!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τeο πως γίνεται αυτό;:worry:

προφανώς εννοεί να μην τον πλακώνει στα μπινελίκια καθ όλη τη διάρκεια του σεξ και να μη μιλάει ακατάπαυστα λες κι έφαγε γλιστρίδα
να κάνει και λίγο μπάστα βρε αδερφέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Είναι ανάλογα τη στιγμή. Άλλες φορές μου αρέσουν τα γλυκά λόγια και άλλες πάλι με φτιάχνουν τα πρόστυχα. Περί ορέξεως..............:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Ο,τιδήποτε αρκεί να μην είναι μούγκα και όσο πιο πρόστυχα τόσο το καλύτερο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Γενικώς μου αρέσουν τα γλυκόλογα, αλλά αυτά που τείνουν λίγο στο πιο ερωτικό και πονηρό και όταν ανάβει η κατάσταση μου αρέσουν και τα ελαφρώς πρόστυχα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εμένα λοιπόν μου αρέσουν κατά κύριο λόγο τα γλυκόλογα, αλλά και κάτι το οποίο δεν μπήκε στη δημοσκόπηση: μ' αρέσει να λέω και πράγματα τα οποία έχουν σχέση με τα ενδιαφέροντά μου αν φυσικά η άλλη μοιράζεται τα ίδια ενδιαφέροντα. Εγώ, δηλαδή που είμαι φιλόλογός μου αρέσουν φράσεις του τύπου: «Έλα αγάπη μου να βρούμε το βαθύτερο σημείο της ποίησης του Σεφέρη», «Έλα να μου δείξεις τί έκανε η Μαντάμ Μποβαρύ» και άλλα τέτοια. Πολύ φάση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εμένα λοιπόν μου αρέσουν κατά κύριο λόγο τα γλυκόλογα, αλλά και κάτι το οποίο δεν μπήκε στη δημοσκόπηση: μ' αρέσει να λέω και πράγματα τα οποία έχουν σχέση με τα ενδιαφέροντά μου αν φυσικά η άλλη μοιράζεται τα ίδια ενδιαφέροντα. Εγώ, δηλαδή που είμαι φιλόλογός μου αρέσουν φράσεις του τύπου: «Έλα αγάπη μου να βρούμε το βαθύτερο σημείο της ποίησης του Σεφέρη», «Έλα να μου δείξεις τί έκανε η Μαντάμ Μποβαρύ» και άλλα τέτοια. Πολύ φάση!
:no::no::no::no::no::no::no::no::no::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
«Έλα αγάπη μου να βρούμε το βαθύτερο σημείο της ποίησης του Σεφέρη», «Έλα να μου δείξεις τί έκανε η Μαντάμ Μποβαρύ» και άλλα τέτοια. Πολύ φάση!

:hehe:

Μ΄έκανες και γέλασα! Καλό!

Μαντάμ Μποβαρύ ε; Εύχομαι να μην παίζεις το ρόλο του Σαρλ εσύ.. :P:P:P
Πλακίτσα!:D

Κάτι ανάλογο στην περίπτωσή μου δηλαδή θα ήταν: " Έλα αγάπη μου να μου δείξεις πως στρώνουν το σκυρόδεμα!" :hehe:

Μπα σε καλό σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
γιατί σου φαίνεται περίεργο; όταν αγαπάς κάτι πολύ (την επιστήμη σου ας πούμε), σου αρέσει να τη βάζεις στις πιο προσωπικές σου στιγμές. Στο κάτω-κάτω, γιατί την ώρα του έρωτα δε χωράει η ποίηση; Για ποιό θέμα μιλάει η ποίηση; Δε μιλάει για τον έρωτα; (η απάντηση για τη violetta)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ας τους να λένε Πίτ :P Εμένα μου φαίνεται πολύ φυσιολογικό, αρκεί όπως είπες να έχετε το ίδιο πάθος με τον φιλολογικό τομέα. Αλλά όταν αγαπάς έναν άνθρωπο, συνήθως, αγαπάς και αυτό που κάνει οπότε και διαφορετικά ενδιαφέροντα να έχει από σένα μπορεί άνετα να την καταβρίσκει με εκφράσεις που έχουν σχέση με το επάγγελμα σου.

Δηλ. π.χ. αν κάποιος είναι ηλεκτρολόγος και πει στην κοπέλα του: "Θέλεις μωρό μου να σου αλλάξω τα φώτα"? είμαι σίγουρος οτι αυτή θα την καταβρεί ακόμα κι ας μην είναι ηλεκτρολογος η ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κάτι ανάλογο στην περίπτωσή μου δηλαδή θα ήταν: " Έλα αγάπη μου να μου δείξεις πως στρώνουν το σκυρόδεμα!"
Έλα μανάρι μου να σου κάνω υδροβολή! Έλα να σου φυτέψω ένα κοχλία!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν μου πει να μειωσει το brightness για να μη χρειαστει να κανει stamp tool στην κυτταριτιδα παντως, θα πεσει μπατσα :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έλα μανάρι μου να σου κάνω υδροβολή! Έλα να σου φυτέψω ένα κοχλία!:devil:
Εγώ δικαιούμαι το κλασσικό: "Θα σου αλλάξω τα φώτα", ε; :devil:

or... "Βάλε το φις στην πρίζα λαίμεεεεεε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Groovy

Νεοφερμένος

Η Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μουγγα στη στρουγγα:PΗ' τουλαχιστον οχι πολυ ''μπλα μπλα'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εγώ πάλι ξενερώνω άσχημα αν αρχίσει την πάρλα. Είμαι πιο πολύ της πράξης, σκαμπύλια και έτσι. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γιατι υπαρχει καποιος που δεν απαντησε προστυχα...???:confused::confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lobo

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εννοειται προστυχα. δινει αλλη γευση στο σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ειναι πιο πικαντικο το προστιχο οπως και να το κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;
Με ατελειωτα βογγητα..;)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staur0s

Νεοφερμένος

Ο Σταυρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα (και δεν ειμαι ο μονος :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top