Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,587 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:50, 22-05-08:

Nομίζω ταιριάζουν, αλλά για περισσότερη ασφάλεια πάρε το φόρεμα κι έλα κέντρο να πάμε βόλτα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 04:43, 23-05-08:

κουέ μου το ξέρω ότι είπες ότι ασημένια δεν τα προτιμάς αλλά από την στιγμή που έχει ασημένια πάνω δεν μπορώ να το φανταστώ με άλλα χρώματα, και οι νύφες φοράνε άσπρα δεν φοράνε ασημένια...

εμένα με αυτό το φόρεμα θα μου άρεσε αυτό το παπούτσι

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:01, 23-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από commie
κουέ μου το ξέρω ότι είπες ότι ασημένια δεν τα προτιμάς αλλά από την στιγμή που έχει ασημένια πάνω δεν μπορώ να το φανταστώ με άλλα χρώματα, και οι νύφες φοράνε άσπρα δεν φοράνε ασημένια...

εμένα με αυτό το φόρεμα θα μου άρεσε αυτό το παπούτσι

Εγώ νύφη φορούσα ασημί πέδιλο με στρας EXE 80 ευρουλίνια ΜΟΝΟ
(κάτω η εκμετάλλευση των νυφών )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 09:46, 23-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
το παπούτσι και το τσαντάκι κοιτάμε, ναι? )
το φόρεμα πως σας φαίνεται?
την αλήθεια να πείτε
Τα παπούτσια μου άρεσαν πολύ. Όχι το τσαντάκι. Το φόρεμα είναι απλά στα γούστα μου οπότε εγκρίνεται.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:14, 23-05-08:

εμένανε (χοχο) μου άρεσανε (χοχο) πολύ το ελαφρώς περτικαλί που έβαλε η Ντίνα. Μα πολύ λέμε. Ωραίο χρωματάτσι. Απαλούλι. Τέτοιο να διαλέξεις. Νι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 11:58, 04-06-08:

Γειά σας παίδες!
Πρέπει να αγοράσω καλοκαιρινά καθημερινά(για σχολή κτλ) παπούτσια αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν μαρέσει τπτ!Θα σας εξηγήσω αμέσως:
1.Μπαλαρινες.ΟΧΙΙΙΙ!Δε ξέρω πως τα φοράτε βρε κορίτσια!Μου φαίνονται άσχημα!Έχω δει κάποια (ελάχιστα)ωραιούτσικα αλλά εγώ δε μπορώ να τα βάλω!
2.Σανδαλια κλπ.ΟΧΙΙ!βασικά έχω πρόβλημα να φαίνεται το πόδι!και περισσότερο τα δάκτυλα!!!
3.Πλατφόρμες.Πέρυσι καλοκαίρι πήρα κάτι μαύρες πανέμορφες πανύψηλες πανάκριβες και τις έχω φορέσει μια φορά μονο!και μάλιστα είχα πεθάνει απτην ντροπή την ώρα που τις φορούσα!)Και είναι καθαρά βραδινές.
Τι να κάνω!!?? Δε μου πάει τπτ!Βοηθεια
Και κατι ακόμα:Δε φοριούνται καλοκαιριάτικα μπότες το βράδυ έτσι?(λατρεύω τις ψηλές μποτες)
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:08, 04-06-08:

ΚΕ:

Χμμμ....
Εγω παντως θα επελεγα ενα πεδιλο κομψο, λεπτεπιλεπτο ειτε σε κοκκινο ειτε σε μωβ...(απο τη στιγμη που δε θες κατι σε ασημι)..και το φουξια-ροζ θα ειναι πολυ ωραιο...αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σου αρεσει...
Πολυ ωραια πεδιλα και γενικως υποδηματα ειδικα σε σχεση με Μπουρναζο, εχει ο Τσακιρης-Μαλλας...(δεν υπαρχει περιπτωση να μη βρεις κατι που να σου ταιριαζει και να σου αρεσει πολυ)

Το φορεμα btw, ειναι πολυ ωραιο...πολυ ωραιο που ειναι στραπλες..
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:11, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από ice-girl
Γειά σας παίδες!
Πρέπει να αγοράσω καλοκαιρινά καθημερινά(για σχολή κτλ) παπούτσια αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν μαρέσει τπτ!Θα σας εξηγήσω αμέσως:
1.Μπαλαρινες.ΟΧΙΙΙΙ!Δε ξέρω πως τα φοράτε βρε κορίτσια!Μου φαίνονται άσχημα!Έχω δει κάποια (ελάχιστα)ωραιούτσικα αλλά εγώ δε μπορώ να τα βάλω!
2.Σανδαλια κλπ.ΟΧΙΙ!βασικά έχω πρόβλημα να φαίνεται το πόδι!και περισσότερο τα δάκτυλα!!!
3.Πλατφόρμες.Πέρυσι καλοκαίρι πήρα κάτι μαύρες πανέμορφες πανύψηλες πανάκριβες και τις έχω φορέσει μια φορά μονο!και μάλιστα είχα πεθάνει απτην ντροπή την ώρα που τις φορούσα!)Και είναι καθαρά βραδινές.
Και κατι ακόμα:Δε φοριούνται καλοκαιριάτικα μπότες το βράδυ έτσι?(λατρεύω τις ψηλές μποτες)
Βρε συ Ice τα φλατ σανδαλια ειναι ο,τι πιο ιδανικο για καθε μερα...αλλα μετα απο οσα περιγραφεις μονο τα αθλητικα εμειναν για καθε μερα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 12:13, 04-06-08:

α, ναι κουεδίνι τελικά τι έκανες με τα παπούτσια?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:28, 04-06-08:

Γειά σας παίδες!
Αχ είσαι δύσκολη εσύ.
Καλά, γιατί δε σου αρέσει να φαίνονται τα δάχτυλα;
Σε κάθε περίπτωση μπορείς να κοιτάξεις τις πιο αθλητικές μπαλαρίνες, έχουν τα Keds και Asics συμπαθητικές.
Αλλιώς σκέψου τα πασουμάκια. Ειδικά αυτά με λάστιχο στη φτέρνα είναι πολύ άνετα... και κρύβουν και τα δάχτυλα, όντας όμως κάμπριο!

Οι μπότες -ειδικά στην Ελλάδα- απαγορεύονται από Μάιο μέχρι Σεπτέμβριο... τουλάχιστον!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:30, 04-06-08:

1 .εσπαντρίγιες
σε διάφορα χρώματα, παντοφλέ ή όχι, ψηλές η χαμηλές, με κορδόνι ή χωρίς, με κέντημα ή χωρίς, μεταξωτές ή καραβόπανο
2. πλατφόρμες καθημερινές (ναι υπάρχουν και σε καθημερινά σχέδια )
3. mule πασουμάκι
4. Για μένα οι μπότες το καλοκαίρι, είναι απαγορευτικές, εκτός αν χορεύεις σε στύλο με μόνο αυτές και καουμπόικο καπέλο

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
ΚΕ:

Χμμμ....
Εγω παντως θα επελεγα ενα πεδιλο κομψο, λεπτεπιλεπτο ειτε σε κοκκινο ειτε σε μωβ...(απο τη στιγμη που δε θες κατι σε ασημι)..και το φουξια-ροζ θα ειναι πολυ ωραιο...αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σου αρεσει...
Πολυ ωραια πεδιλα και γενικως υποδηματα ειδικα σε σχεση με Μπουρναζο, εχει ο Τσακιρης-Μαλλας...(δεν υπαρχει περιπτωση να μη βρεις κατι που να σου ταιριαζει και να σου αρεσει πολυ)

Το φορεμα btw, ειναι πολυ ωραιο...πολυ ωραιο που ειναι στραπλες..
απλά προτιμώ κάτι σε Peep toe για να είναι πιο σταθερό το πόδι μου... το πέδιλο μου δημιουργεί ανασφάλεια γιατί έχω και πλατυποδία γμτ

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
α, ναι κουεδίνι τελικά τι έκανες με τα παπούτσια?
ακόμα τπτ... απλά μαζεύω ιδέες
έτσι κι αλλιώς το θέλω για.... Σεπτέμβρη
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 12:41, 04-06-08:

1 .εσπαντρίγιες
σε διάφορα χρώματα, παντοφλέ ή όχι, ψηλές η χαμηλές, με κορδόνι ή χωρίς, με κέντημα ή χωρίς, μεταξωτές ή καραβόπανο
2. πλατφόρμες καθημερινές (ναι υπάρχουν και σε καθημερινά σχέδια )
3. mule πασουμάκι
4. Για μένα οι μπότες το καλοκαίρι, είναι απαγορευτικές, εκτός αν χορεύεις σε στύλο με μόνο αυτές και καουμπόικο καπέλο
Χμμμ...καλά...κατάλαβα!θα κυκλοφορώ ξυπόλητη ή θα φορέσω με το ζόρι μπαλαρίνες...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:43, 04-06-08:

Δοκίμασε πάντως διάφορα... Υπάρχουν λύσεις, και αλλάζουν και τα γούστα...

Κάτι πιο σπορ δε σου αρέσει, ε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 04-06-08 στις 12:48.
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl έγραψε: στις 12:57, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Δοκίμασε πάντως διάφορα... Υπάρχουν λύσεις, και αλλάζουν και τα γούστα...

Κάτι πιο σπορ δε σου αρέσει, ε;

Η αλήθεια είναι οτι με τα σπορ νιώθω πιο άνετα οπότε αν είναι να πάρω κατι σε μπαλαρίνα θα πάρω κατι τέτοιο.όμως είναι και οτι είμαι και κοντούλα και θα ήθελα και λίγο ύψος στο παπούτσι,κατάλαβες?αλλά τί μπορώ να φοράω καθημερινά με τακουνάκι που να ταιριάζει όμως και στην ηλικία μου(18 είμαι)?κάτι μοντέρνο και κλειστό στα δάκτυλα υπάρχει?
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:00, 04-06-08:

Οι εσπαντριγιες που σου προτεινε η ΚΕ ειναι μια καλη λυση...και υψος χαριζουν και κλειστες μπροστα και ανετες για ολες τις ωρες ειναι...γιατι δεν προσανατολιζεσαι σε κατι τετοιο??
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:01, 04-06-08:

Γι' αυτό σου είπα να δεις και στην Keds, που έχει λίγο υπερυψωμένα αλλά σπορ παπουτσάκια.

Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl έγραψε: στις 13:14, 04-06-08:

χμμ..καλούτσικο.δηλ απ'όλα τα καλοκαιρινά αυτά (keds)είναι ίσως τα πιό "άνετα" για μένα..δεν τα έχω ξαναδει..θα ψάξω και αν βρώ κατι που μ'αρεσει αρκετά θα το πάρω.Πάντως θα πρέπει να πάρω τουλ 2 τέτοια ζευγάρια ή και διαφορετικα γιατι δν είναι και ωραίο να φοράω τα ίδια κάθε μέρα!

Τί χρώμα λέτε είναι καλύτερο ετσι ώστε να τα συνδυάζω με διαφορετικά χρώματα ρούχων?φοράω σχεδόν πάντα τζινς.Τα κεντς πάνε με σωλήνες ή ανοιχτα στο κάτω μερος τζιν?μπλουζάκια εχω κυρίως μαύρα ή πορτοκαλί ή ασπρα.Τώρα που το σκέφτομαι δε μαρέσουν ούτε τα ρούχα μου!
Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 13:15, 04-06-08:

? Παραειναι νεανικο? :Ρ
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl έγραψε: στις 13:22, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorelai
? Παραειναι νεανικο? :Ρ

μάλλον ναι...Αν και τελικα θα καταλήξω σε κατι τέτοιο αφού δεν ξέρω αν τα keds υπάρχουν σε καταστήματα στην ελλάδα ή τα αγοράζεις απο ιντερνετ!(ΠΟΤΕ απτο ίντερνετ!)
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 13:37, 04-06-08:

μάλλον ναι...Αν και τελικα θα καταλήξω σε κατι τέτοιο αφού δεν ξέρω αν τα keds υπάρχουν σε καταστήματα στην ελλάδα ή τα αγοράζεις απο ιντερνετ!(ΠΟΤΕ απτο ίντερνετ!)
βεβαίως και υπάρχουν! Και είναι και αρκετά!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες