Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,884 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 173 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 14:28, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
βεβαίως και υπάρχουν! Και είναι και αρκετά!
Ωραία!

Αρχική Δημοσίευση από ice-girl
Τί χρώμα λέτε είναι καλύτερο ετσι ώστε να τα συνδυάζω με διαφορετικά χρώματα ρούχων?φοράω σχεδόν πάντα τζινς.Τα κεντς πάνε με σωλήνες ή ανοιχτα στο κάτω μερος τζιν?μπλουζάκια εχω κυρίως μαύρα ή πορτοκαλί ή ασπρα.
+(συμπληρώνω)Αν δεν πάνε με τζιν με τί μπορεί να πηγαινουν?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 14:46, 04-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από ice-girl
Ωραία!

+(συμπληρώνω)Αν δεν πάνε με τζιν με τί μπορεί να πηγαινουν?

Εξαρτάται από το τι σχέδιο θα πάρεις! Εγώ που παίρνω κλασσικά κεντς τα φοράω με τζιν, με κάπρι παντελόνια και με σορτσάκια.
Αυτά που σου δείχνει το Γίδι πάνε και με φούστες νομίζω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:11, 09-06-08:

Εχει αγορασει καμια απο victoria's secret? To site εννοω
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 02:13, 09-06-08:

εγώ δε φοράω εσώρουχα
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:18, 09-06-08:

Το ξεραμε οτι εισαι θουλαρα (εχει και ρουχα ανιδεη)

Καμια παλιομοδιτισσα?
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 02:19, 09-06-08:

ούτε ρούχα φοράω

για αυτό αγοράζω πολλά αρώματα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:36, 09-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Εχει αγορασει καμια απο victoria's secret? To site εννοω
εγώ
υπέροχα πράγματα, υπέροχη ποιότητα, σωστά τα νούμερα
όλα ΤΕΛΕΙΑ!

το μόνο που με χάλασε ήταν που έπρεπε να πληρώσω τελωνείο (πράγμα που τελικώς έκανε την τιμή τους μεγαλύτερη), έπρεπε να κάνω κι εκτελωνισμό και γενικώς .... πολύ τρέξιμο λόγω του ότι έρχονται από Αμέρικα κι όχι από ΕΕ
αν μπορείς με κάποιο τρόπο να τα παρακάμψεις αυτά... πες το μου κι εμένα να ξαναψωνίσω
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 11:49, 09-06-08:

κι εγώ. αλλά ήμουν αμερική, κι έβγαλα τα ταμπελάκια με τις τιμές όταν γύριζα ελλάδα.

Και πού θα πάει...θα τα ξαναφορέσω
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 11:57, 09-06-08:

Για ποσα λεφτα σε εκτελωνισμους κτλ μιλαμε κουε??
Διαβασα σ'ενα φορουμ οτι οι τιμες ειναι τσιμπημενες γιατι συμπεριλαμβανονται τα εξτρα, αλλα αν ειναι να μου βγει πολυ παραπανω να το αφησω.. Αγορασες προσφατα?
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:25, 09-06-08:

Για ποσα λεφτα σε εκτελωνισμους κτλ μιλαμε κουε??
Διαβασα σ'ενα φορουμ οτι οι τιμες ειναι τσιμπημενες γιατι συμπεριλαμβανονται τα εξτρα, αλλα αν ειναι να μου βγει πολυ παραπανω να το αφησω.. Αγορασες προσφατα?
nope... δυστυχώς έχω χρόνια που αγόρασα... πρίν 3 ή 4 δε θυμάμαι
δε θυμάμαι καν το κόστος του εκτελωνισμού, θυμάμαι την ταλαιπωρία, που έπρεπε να πάρω ολόκληρη μέρα άδεια απ τη δουλειά μου, το τρέξιμο και το καντήλι που έριξα
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:27, 09-06-08:

Κατς, δε σου ρχεται συστημενο? Απο που πηγες να το παρεις?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 12:27, 09-06-08:

τώρα πάντως έχω καταλάβει ότι σου τα φέρνει η εταιρεία κούριερ (κάνει αυτή το τρέξιμο στα τελωνεία κλπ).
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:29, 09-06-08:

ρε παιδιά λέτε να έπεσα εγώ στην περίπτωση και το δικό μου πακέτο να το έψαξαν?
πήγα στα κεντρικά τελωνεία στο αεροδρόμιο...

μου ήρθε ειδοποίηση να πάω να τα πάρω από εκεί
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:33, 09-06-08:

Ουγκ, σοβαρα?
Τι ειχες παρει? Εννοω πολλα πραγματα?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 12:33, 09-06-08:

οχι καλέ. απλά έχεις πολύ καιρό να το κάνεις.

Αντε απάντα μου τώρα και για το εμβόλιο και σβέλτα.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:34, 09-06-08:

Ουγκ, σοβαρα?
Τι ειχες παρει? Εννοω πολλα πραγματα?
όχι... είχα πάρει ένα ζευγάρι μαμάτες μπότες και ένα σετ μαμάτα επίσης ( ) εσώρουχα
Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

H Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Gemini5661 έγραψε: στις 05:02, 12-06-08:

ξέρει καμιά σας κάποια καλή αισθητικό στην Πάτρα? εννοώ και να πιάνει το χέρι της και να μην είναι και πολύ ακριβή...όποια γνωρίζει κάτι,ας μου στείλει pm...

εκτός από αυτό,έχω έντονους πόρους στα πόδια,με αποτέλεσμα να φαίνονται λίγο άσχημα,ειδικά όταν δεν είναι μαυρισμένα.τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 05:04, 12-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από gemini
ξέρει καμιά σας κάποια καλή αισθητικό στην Πάτρα? εννοώ και να πιάνει το χέρι της και να μην είναι και πολύ ακριβή...όποια γνωρίζει κάτι,ας μου στείλει pm...

εκτός από αυτό,έχω έντονους πόρους στα πόδια,με αποτέλεσμα να φαίνονται λίγο άσχημα,ειδικά όταν δεν είναι μαυρισμένα.τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Αυτό για την Πάτρα θα με ενδιέφερε κι εμένα!

Τι εννοείς όταν λες έντονους πόρους;
Μήπως εννοείς ότι έχεις θυλακίτιδα (δλδ τρίχες να γυρνάνε προς τα μέσα)?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:55, 12-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αυτό για την Πάτρα θα με ενδιέφερε κι εμένα!

Τι εννοείς όταν λες έντονους πόρους;
Μήπως εννοείς ότι έχεις θυλακίτιδα (δλδ τρίχες να γυρνάνε προς τα μέσα)?
Nope.....
κάποιες κοπέλες έχουν την "ατυχία" να το πω? να έχουν τόσο σκούρα τρίχα που ο πόρος που βγαίνει να φαίνεται πάρα πολύ έντονα... σαν να είναι αντρική γάμπα ξυρισμένη ένα πράγμα
νομίζω ότι είναι θέμα τρίχας και όχι πόρων gemini μου
ίσως μία ριζική να σε έσωζε
ή αν έχεις την υπομονή.... να κόψεις το ξύρισμα εντελώς και να κάνεις χρόνια χαλάουα ώστε κάααααααααποια στιγμή να γίνει η τρίχα πιο αδύναμη
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 09:43, 12-06-08:

Εγώ είχα επιχειρήσει πριν 2 χρόνια να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ στην περιοχή της κοιλιάς και μπικίνι σε ινστιτούτο αισθητικής...δεν είχα πρόβλημα όπως λέτε παραπάνω, αλλά ήθελα να απαλλαγώ απο τις τριχούλες στα συγκεκριμένα σημεία!

Τελικά ενώ είχα εξοφλήσει όλο το ποσό απο την πρώτη κιόλας μέρα που πάτησα το πόδι μου εκεί...πρόλαβα και έκανα μόνο 5 επισκέψεις απο τις 45 που θα έπρεπε να κάνω για να ολοκληρωθεί το πρόγραμμα και να εξαφανιστούν!

Ο λόγος είναι ότι εκείνο το κέντρο αισθητικής έκλεισε ξαφνικά χωρίς καμία ειδοποίηση στους πελάτες του...(το έκλεισε το προσωπικό του επειδή δεν τους πλήρωνε σωστά...έμαθα...)

Καλό πήγα να κάνω...μα τί άτυχη που είμαι???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες