Νεκρός ο 16χρονος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Οσο περναει ο καιρος αρχιζω να πιστευω οτι τελικα ο θανατος του αλεξη δεν ηταν και τοσο τυχαιος, αλλα ποσο μαλλον προγραμματισμενος. Αν και θελω να πιστευω πως τελικα δεν ειναι ολα τοσο αλληνδετα μεταξυ τους οσο εγω νομιζω. Καλο ψαξιμο.

προγραμματισμένος από ποιον; :hmm:

βασικά, έχω μια απορία:

γιατί δεν έγινε φυσιολογική δίκη των δυο κατηγουρομένων αστυνομικών με άμεση φυλάκισή τους χωρίς αναστολή, ώστε να αποδοθεί δικαιοσύνη; αυτή η χρονοκαθυστέρηση και η αναβολή δείχνει ότι κάτι βρωμάει άσχημα, πίσω από αυτήν την υπόθεση...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Όσο και να προσπαθείτε να με πείσετε για το χαμηλό IQ σας, έτσι ώστε να σας δικαιολογήσουν, δεν μπορώ να το πιστέψω.

Άνθρωποι, οι οποίοι προκαλούν τη βία, δήθεν για να την καταπολεμίσουν, οι οποίοι αρπάζουν την κάθε ευκαίρια για να τεμπελιάσουν, που προσπαθούν να επιβάλλουν με φασιστικό τρόπο τα σωστά ή μη επιχειρήματα τους και το παίζουν δήθεν αναρχικές κυριούλες, καταπιεσμένες σε ένα αρρωστημένο περιβάλλον προσβάλλουν τόσο το κοινό αίσθημα, όσο και της ιδέες της Αριστεράς.

Εμπρός λοιπόν, που έχετε φάει τη ζωή με το κουτάλι στα 18 και 19 σας (για να μην πω στα 16), που κρύβεστε πίσω από τη βράκα και τα φράγκα της μαμάς, βγείτε να σπάσετε, να διαδηλώσετε που ήρθατε σε τούτο τον μάταιο κόσμο...

+1000... Και σε όλα τα υπόλοιπα που είπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
μα ειπαμε, δεν μπορεις να με αποστομωσεις. γιατι δεν γνωριζεις τα βασικα περι θεσης και αποδειξης. τοσες μερες, τωρα, ειρωνευεσαι και σαρκαζεις οσους εχουν εκφρασει διαφορετικη θεση απο εσενα, χωρις ομως να αποδειξεις τιποτα. εκφραζεσαι με γενικοτητες.

δεν νομιζω οτι διαταρασσω την ησυχια σου, αφου ο ιδιος ηθελημενα καθεσαι και κατηγορεις οτι ειμαι "ψυχολογικα διαταραγμενος" και, πανω απ'ολα, ουσιαστικα μας βρίζεις, σαρκαζεις και μας κατηγορεις οτι ειμαστε και καλα υποχειρια( αν ηταν η κοπελα υποχειριο, δεν θα την παταγε ο μπατσος, αν ημαστε εμεις υποχειρια, δεν θα μας πεταγαν δακρυγονα.)


ποιος μιλησε για θειους, καμαρι μου;

αμορφωτος; δεν γνωριζω τι εισαι.
σιγουρα ομως δεν μπορεις να αιτιολογήσεις τη θεση σου. και αφηνεις, γενικα, αναπαντητες καθε ερωτησεις που δε σε συμφερουν.

για αυτο το λογο, επειδη θελεις να βγεις και υπερανω, σε ξαναπροκαλω, απαντησε σε οσες ερωτησεις σου εχουν τεθει, και εσυ δεν εχεις απαντησει. με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ


πλειονοτητα και οχι πλειοψηφια.
και υπ'οψιν, δεν πιστευω στην εκπροσωπιση ως μορφη υγειους δημοκρατιας, και αυτος ειναι ο λογος που το παρον πολιτευμα δεν το χαρακτηριζω ως δημοκρατικο


Y.Γ. μου εισαι αδιαφορος ως ατομο, οι θεσεις ομως ειναι εδω και για συζητηση και για κριτικη. αν δεν μπορεις να το αντεξεις, διεγραψε τες και φυγε, αν μπορεις, μαθε την αξια του επιχειρηματος

Νομίζω πως θα βοηθούσε να ανακαλύψεις το άλλο φύλο. Ειλικρινά. Πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξουν εκεί έξω άνθρωποι να σε βοηθήσουν. Βαριέμαι και να γράφω, όχι τίποτα άλλο. Που την βρίσκεις τόση όρεξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Νομίζω πως θα βοηθούσε να ανακαλύψεις το άλλο φύλο. Ειλικρινά. Πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξουν εκεί έξω άνθρωποι να σε βοηθήσουν. Βαριέμαι και να γράφω, όχι τίποτα άλλο. Που την βρίσκεις τόση όρεξη;

Εισαι πραγματικα πολυ βλακας και κομπλεξικος, και το λεω με καθε βεβαιοτητα.

Καλα δεν ντεπεσαι να ειρωνεσαι συνεχεια με τετοια σχολια.
Τα επειχηρηματα σου περιοριζονται στο, βρες καμμια γκομμενα, πηγαινε στην μπαμπακα να σου δωσει λεφτα και εχεις χαμηλο IQ.

Σοβαρεψου λιγο μην κανεις σαν 5χρονο, και φαντασου εφτασες στο σημειο να στο λεει ενας μικροτερος σου. Αν δεν εχεις επειχηρηματα δεν χρειαζεται να απαντησεις. Κανενας δεν θα σε παρεξηγησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Εισαι πραγματικα πολυ βλακας και κομπλεξικος, και το λεω με καθε βεβαιοτητα.

Καλα δεν ντεπεσαι να ειρωνεσαι συνεχεια με τετοια σχολια.
Τα επειχηρηματα σου περιοριζονται στο, βρες καμμια γκομμενα, πηγαινε στην μπαμπακα να σου δωσει λεφτα και εχεις χαμηλο IQ.

Σοβαρεψου λιγο μην κανεις σαν 5χρονο, και φαντασου εφτασες στο σημειο να στο λεει ενας μικροτερος σου. Αν δεν εχεις επειχηρηματα δεν χρειαζεται να απαντησεις. Κανενας δεν θα σε παρεξηγησει.


Ενώ δηλώσεις του τύπου μπάτσος σωστός μόνο νεκρός, τράπεζα μόνο καμμένη, τα σπάω και τα καίω όλα κτλ... τι είναι 20χρονου;

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΜΩΣ

Υ.Γ. Αν διάβασες δεν είπα ότι έχει κάποιος χαμηλό iq. Το αντίθετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ενώ δηλώσεις του τύπου μπάτσος σωστός μόνο νεκρός, τράπεζα μόνο καμμένη, τα σπάω και τα καίω όλα κτλ... τι είναι 20χρονου;

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΜΩΣ

Παρεθεσε μου σε παρακαλω που ακριβως απο δικα μου ποστ ειτε απο του fasdag που παρακαλουθω την "συζητηση" που κανετε τις , ειδες τις παραπανω φρασεις.

Γιατι εκτος οτι του δεν εχεις επειχηρηματα, λες και πραγματα που δεν υποθηκαν.

Εγω δεν μπορω να λυσω τα ψυχολογικα σου, αλλα ουτε θελω να μπλεκω με τον καθε φασιστα και στενομυαλο που μπενει σε μαθητικα φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Παρεθεσε μου σε παρακαλω που ακριβως τα ειδες αυτα ειτε απο δικα μου ποστ ειτε απο του fasdag που παρακαλουθω την "συζητηση" που κανετε τις παραπανω φρασεις.

Γιατι εκτος οτι του δεν εχεις επειχηρηματα, λες και πραγματα που δεν υποθηκαν.

Εγω δεν μπορω να λυσω τα ψυχολογικα σου, αλλα ουτε θελω να μπλεκω με τον καθε φασιστα και στενομυαλο που μπενει σε μαθητικα φορουμ.

Ψάξε του fasdag τα ποστ. Φασίστες είστε εσείς που προσπαθείτε να επιβάλλετε με τη βία τις απόψεις σας.

Α ρε Παπαδόπουλε που είσαι να δεις τα παιδιά σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ψάξε του fasdag τα ποστ. Φασίστες είστε εσείς που προσπαθείτε να επιβάλλετε με τη βία τις απόψεις σας.

Α ρε Παπαδόπουλε που είσαι να δεις τα παιδιά σου....

Εγω δεν εχω καμια δουλεια να ψαξω φιλε μου. Εσυ λες καποια πραγματα και μετα οφειλεις να τα τεκμηριωνεις¨αν δεν θες να βγεις ψευτης. Οι φρασεις του στυλ "ψαξε" "ψαξου" "ψαχτηκα" "θα ψαχτω" εκτος απο ενα ρημα στην προστακτικη δεν μου λενε τιποτα παραπανω.

Το δευτερο δεν το σχολιαζω γιατι ολο και κατι θα βρεις να πεις στο επομενο ποστ, μπας και ξεφυγει η κουβεντα απο κει που θες. Αλλα δεν θα σου κανω την χαρη οσο και να χτυπιεσαι.. Περιμενω με αγωνια να επειχηρηματολογισεις φιλε μου οσα λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Δεν σε τιμάει αυτό που λες.
-----------------------------------------


Με αυτό συμφωνούμε.

Τότε,μάλλον έγινε κάποια παρανόηση...Ανέφερα ότι κάποιοι καταδικάζουν τις πορείες των διαδηλωτών,εξομοιώνοντάς τις με τις εξαιρετικά μεμονωμένες περιπτώσεις βανδαλισμών.Κάποιοι υποτιμούν τη νοημοσύνη των νέων,που διαδηλώνουν,διεκδικώντας κάτι καλύτερο,αναφερόμενοι στο χαμηλό δείκτη ΙQ τους.Και νομίζω ότι ανήκεις κι εσύ σ' αυτούς τους κάποιους.
Επίσης,δε διάβασα κανένα μήνυμα που κάποιος απ' όσους διαφώνησες επικροτούσε τα φαινόμενα βίας,οποιασδήποτε μορφής(που κι αυτά,αν και χωρίς ιδεολογικό υπόβαθρο,υποθέτω ότι κάπου οφείλονται).Η βία επίσης,απ' όσο γνωρίζω,ασκείται από πολλές μεριές και με ποικίλους τρόπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Εγω δεν εχω καμια δουλεια να ψαξω φιλε μου. Εσυ λες καποια πραγματα και μετα οφειλεις να τα τεκμηριωνεις¨αν δεν θες να βγεις ψευτης. Οι φρασεις του στυλ "ψαξε" "ψαξου" "ψαχτηκα" "θα ψαχτω" εκτος απο ενα ρημα στην προστακτικη δεν μου λενε τιποτα παραπανω.

Το δευτερο δεν το σχολιαζω γιατι ολο και κατι θα βρεις να πεις στο επομενο ποστ, μπας και ξεφυγει η κουβεντα απο κει που θες. Αλλα δεν θα σου κανω την χαρη οσο και να χτυπιεσαι.. Περιμενω με αγωνια να επειχηρηματολογισεις φιλε μου οσα λες.

Εγώ πάλι περιμένω με αγωνία, να πέσει ο επόμενος μισθός, γιατί έχω κάποια οικογενειακά έξοδα, γιατί σε αντίθεση με τα φλωρόπαιδα που κατεβαίνουν και τα καίνε, παιδιά υπουργών-βουλευτών με τα LEVIS τα παντελονάκια και τα NAUTIKA τα μπλουζάκια, δεν έχω λύσει το πρόβλημα της ζωής μου, από τα λεφτά του μπαμπά.

Καληνύχτα φίλε μου, δουλεύω αύριο. Χάρηκα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Έχω μια σοβαρή υπόνοια ότι αυτό που κάνετε λέγεται τρόλλινγκ:P:D

Καλύτερα πείτε τα σε κανένα msn ή ό,τι τραβάει η καρδιά σας, αλλά
ΜΗΝ ΓΑΜΑΤΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ψάξε του fasdag τα ποστ.
βρες καποιο δικο μου, τοτε

α
και μαθε τι ειναι φασισμος. γιατι προφανως, ο λαικισμος που πραγματικα κανεις, αυτο ειναι ενα στοιχειο του, αν και δεν περιοριζεται.




εχω ανακαλυψει το αντιθετο φυλο, αλλα τουλαχιστον, το σεβομαι ;)
-----------------------------------------
Εγώ πάλι περιμένω με αγωνία, να πέσει ο επόμενος μισθός, γιατί έχω κάποια οικογενειακά έξοδα, γιατί σε αντίθεση με τα φλωρόπαιδα που κατεβαίνουν και τα καίνε, παιδιά υπουργών-βουλευτών με τα LEVIS τα παντελονάκια και τα NAUTIKA τα μπλουζάκια, δεν έχω λύσει το πρόβλημα της ζωής μου, από τα λεφτά του μπαμπά.

συμφωνω σε αυτο που λες, το μοναδικο προφανως, γιατι και εμεις δεν κατεβαινουμε στο δρομο επειδη ειμαστε βολεμενοι, αλλα κοιταζουμε να δουμε μπας και καταφερουμε να κανουμε κατι καλυτερο απο αυτο που η δικια η γενια δεν καταφερε να αλλαξει, και η γενια των πατεραδων και των μαμαδων μας (και των δικων σου και των δικων μου) εχει να μας προσφερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Τι σχεση μπορει να εχει ο θανατος ενος παιδιου με τις καταστροφες απο τους μπαχαλακηδες και χουλιγκανς δεν μπορω να καταλαβω.
Παντως μεγαλη πολιτικη ευθυνη φερει ο Συριζα που καλυπτει ολους αυτους τους χουλιγκανς με την ιδεολογικη ταμπελα του αναρχικου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Εγώ πάλι περιμένω με αγωνία, να πέσει ο επόμενος μισθός, γιατί έχω κάποια οικογενειακά έξοδα, γιατί σε αντίθεση με τα φλωρόπαιδα που κατεβαίνουν και τα καίνε, παιδιά υπουργών-βουλευτών με τα LEVIS τα παντελονάκια και τα NAUTIKA τα μπλουζάκια, δεν έχω λύσει το πρόβλημα της ζωής μου, από τα λεφτά του μπαμπά.

Καληνύχτα φίλε μου, δουλεύω αύριο. Χάρηκα πάντως.


Εγω παντως χαιρομαι τα παιδια τα οποια εχουν τα παντα, και αντι να βολευτουν στην στοργικη μεγαλη τσεπη του μπαμπα βγαινουν στους δρομους για να αγωνιστουν για να αποκτησουν και οι υπολοιποι αυτα που αυτοι εχουν. Θα επρεπε να χαιρεσαι οταν παιδια σαν και αυτα που εσυ τα βαζεις στα ταρταρα αγωνιζονται για σενα, και για τον καθενα που βιωνει τον καπιταλισμο στον λαιμο του. Δεν εχει σημασια αν γινεται κατι ουσιαστικο με το να κατεβαινεις στον δρομο, με το να φτυνεις οτι σε παταει, και οτι σε υποβαθμιζει σαν ανθρωπο, αλλα τουλαχιστον δεν καθονται με σταρωμενα τα χερια, η μαλλον με δεμενα σαν τα δικα σου.

Αλλα εσυ το μονο που εισαι σε θεση να κανεις ειναι να ζεις την μικροαστικη ζωουλα σου, προσπαθωντας καποια μερα να γινεις και εσυ ενας καρεκλατος, για να ανακαλυψεις το νοημα της ζωης μεσα απο τα λεφτα.

Κανεις δε σε αναγακασε να βγεις στους δρομους και να αγωνιστεις για αυτα που σου αξιζουν, αλλα τουλαχιστον μαθε να σεβεσαι οτι καποιοι αλλοι προσπαθουν να κυνηγησουν το ονειρο τους.

Και για να γινω πιο σαφης, τουλαχιστον εγω δεν επικρωτω τα καψιματα, τις ζημιες κτλ ασχετα ,που δεν ξερω γιατι, προσπαθεις να μου φορτωσεις.

Καληνυχτα και απο μενα και καλη δουλεια,


και προσπαθησε να σκυψεις ακομα περισσοτερο το κεφαλι για να δεις που εχει πεσει η αξιοπρεπεια σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Εγω παντως χαιρομαι τα παιδια τα οποια εχουν τα παντα, και αντι να βολευτουν στην στοργικη μεγαλη τσεπη του μπαμπα βγαινουν στους δρομους για να αγωνιστουν για να αποκτησουν και οι υπολοιποι αυτα που αυτοι εχουν. Θα επρεπε να χαιρεσαι οταν παιδια σαν και αυτα που εσυ τα βαζεις στα ταρταρα αγωνιζονται για σενα, και για τον καθενα που βιωνει τον καπιταλισμο στον λαιμο του. Δεν εχει σημασια αν γινεται κατι ουσιαστικο με το να κατεβαινεις στον δρομο, με το να φτυνεις οτι σε παταει, και οτι σε υποβαθμιζει σαν ανθρωπο, αλλα τουλαχιστον δεν καθονται με σταρωμενα τα χερια, η μαλλον με δεμενα σαν τα δικα σου.

Αλλα εσυ το μονο που εισαι σε θεση να κανεις ειναι να ζεις την μικροαστικη ζωουλα σου, προσπαθωντας καποια μερα να γινεις και εσυ ενας καρεκλατος, για να ανακαλυψεις το νοημα της ζωης μεσα απο τα λεφτα.

Κανεις δε σε αναγακασε να βγεις στους δρομους και να αγωνιστεις για αυτα που σου αξιζουν, αλλα τουλαχιστον μαθε να σεβεσαι οτι καποιοι αλλοι προσπαθουν να κυνηγησουν το ονειρο τους.

Και για να γινω πιο σαφης, τουλαχιστον εγω δεν επικρωτω τα καψιματα, τις ζημιες κτλ ασχετα ,που δεν ξερω γιατι, προσπαθεις να μου φορτωσεις.

Καληνυχτα και απο μενα και καλη δουλεια,


και προσπαθησε να σκυψεις ακομα περισσοτερο το κεφαλι για να δεις που εχει πεσει η αξιοπρεπεια σου....

Πολύ τραγικά τα παρουσιάζεις, και σίγουρα είσαι εκτός πραγματικότητας. Πάντως στην ουσία συμφωνούμε, στον τρόπο έχουμε τις διαφωνίες μας. Στο ξαναλέω, με τα επεισόδια (όχι τις διαδηλώσεις) καταφέρνετε το αντίθετο ακριβώς. Κάνετε τους έχοντες περισσότερο δυνατούς.

Όπως και να έχει, αν δεν αλλάξει κάτι, συμφωνώ πάμε κατά διαόλου. Απλά αν έχετε ιδέες δίκαιες και μη ουτοπικές, στο χέρι σας είναι να κερδίσετε τη συμπάθεια του κόσμου. Ορίστε, πολλά λέτε, στους δρόμους είστε αλλά 0 εις το γινόμενο, 0 εις το πηλίκο.

Ουσιαστικά είστε οι πλέον αποτυχημένοι σε αυτό που εκφράζετε.

Όπως και να έχει, προτείνω ανακωχή. Βαρέθηκα να σκοτωνόμαστε. Αν έχεις καμιά ιδέα, για τη διαφθορά, το ασφαλιστικό, το εργασιακό, το έλλειμα και το δημόσιο χρέος ευχαρίστως να την ακούσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Έχω μια σοβαρή υπόνοια ότι αυτό που κάνετε λέγεται τρόλλινγκ:P:D

Καλύτερα πείτε τα σε κανένα msn ή ό,τι τραβάει η καρδιά σας, αλλά
ΜΗΝ ΓΑΜΑΤΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.


Πεστα χρυσόστομε (νομίζω ότι το 95% του ischool το έχει καταλάβει) Βγάζει μάτι πια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Πεστα χρυσόστομε (νομίζω ότι το 95% του ischool το έχει καταλάβει) Βγάζει μάτι πια!;)


Έχετε ένα δίκιο... και ζητάμε συγγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Από τον εαυτό μας. "Γλωσσικής πολυφωνίας" ένεκα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Έχετε ένα δίκιο... και ζητάμε συγγνώμη.

Προς τι το: "ζηταμε"?
Εσυ εισαι ο αποτυχημενος stand-up comedian ολη αυτη την ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Προς τι το: "ζηταμε"?
Εσυ εισαι ο αποτυχημενος stand-up comedian ολη αυτη την ωρα.

Για κοίτα στον καθρέφτη.

Επίσης στο spoiler που παραθέτουν τα παιδιά, πολύ ορθά, χρησιμοποιούν πληθυντικό. Εκτός αν δεν θυμάσαι τι είναι αυτό (μπορείς να ανοίξεις τα βιβλία δημοτικού) ή αν είναι και αυτοί comedian σαν κι εμένα.

Επειδή το ζαλίσαμε και έχουν δίκιο τα παιδιά, ζητάω συγγνώμη εκ μέρους όλων. Τοοοοοσο δύσκολο.

Αν πάλι δεν σε εκφράζει το συγγνώμη, μπορείς να πεις πολύ απλά ότι δεν σε εκφράζει.

Μην ψάχνεις εχθρούς, καθημερινά στη ζωή σου.
-----------------------------------------
https://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=85655&cid=40
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top