Εσείς τι ..."ρατσιστές" είστε;

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
όταν βλέπω στις ειδήσεις να καλλιεργείται συστηματικά η εντύπωση ότι αποκαλύπτεται μπροστά μας όλη η αλήθεια για τις ασχήμιες και τα σκάνδαλα του κόσμου, και ότι οι διαφορές λύνονται χάρη στην μεσολάβηση των δημοσιογράφων που επιδεικνύουν ενδιαφέρον για τα συμφέροντα του λαού…ιδιαίτερα όταν πουλάει το θέμα
αντιστάθμιση: είναι κι αυτοί εγκλωβισμένοι στο σύστημα…:hmm: Πάντως, προσπαθώ να αποφεύγω τις τηλεοπτικές ειδήσεις…

όταν ακούω τα ποιηματάκια που λένε κάθε φορά στα κανάλια οι συνδικαλιστές – κομματόσκυλα!:mad:
αντιστάθμιση: πού να βρουν αλλού να φάνε τα καημένα τα σκυλιά;; :confused::/:


όταν παρακολουθώ κουλτουριάρικες ελληνικές ταινίες ομφαλοσκόπων σκηνοθετών ;):blink::hypno::wacko:

αντιστάθμιση: ορισμένες σκηνές μου προκαλούν νευρικό γέλιο :rofl:


όταν ακούω κομμουνιστές να λένε τα ίδια και να είναι μονίμως τσαντισμένοι με την πλουτοκρατία
αντιστάθμιση: η εικόνα της Παπαρήγα με προπολεμική καπαρντίνα και ύφος όπως αυτό :ermm: να περιηγείται εντός καπιταλιστικού οικοδομήματος (Hondos center) :D



Βέβαια, είναι και μερικά άλλα...και μάλιστα χωρίς αντιστάθμιση….
Εκεί αφήνομαι να μεθώ από το μίσος μου! :devil::angry::mpinelik::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confused

Νεοφερμένος

Η confused αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
1.Mε άτομα που δεν έχουν άποψη και επαναλαμβάνουν κάτι που έχουν απλα ακούσει(και το υποστηρίζουν και με πάθος)

2.Με άτομα που πάνε συνέχεια μπουζούκια,ταυτίζονται με λαικοτράγουδα τύπου"Γιατί ρε μοναξιά με κυνηγάς από παιδί..",κλείνουν τα μάτια και χαμογελουν με παράπονο(κι ας πηγαίνουν όλα δεξια στη ζωή τους)

3.Με Έλληνες που λένε"σαν την Ελλάδα τίποτα" αλλα δεν έχουν ταξιδέψει ούτε μια φορά σε άλλη χώρα.

4.Με τους 'Ελληνες"celebrities" που πάνε στην Μύκονο μόνο για να τους βγάλουν δήθεν τυχαία φωτογραφία.

5.Με τις 50κάτι χρονών φεμινίστριες που για κάποιο λόγο πιστεύω ότι οι περισσότερες έχουν (ψιλο)κατάθλιψη.

6.Με άτομα που χρησιμοποιούν το κύρος που μπορεί να έχουν στη δουλειά εις βάρος άλλων,μόνο και μόνο για να νιώσουν καλύτερα(επειδή έχουν ανασφάλειες και κόμπλεξ).

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Με όσους δεν έχουν καλό χιούμορ (προσοχή: όχι με όσους δεν κάνουν χιούμορ, αλλά με όσους κάνουν χαμηλής ποιότητος χιούμορ).

Με τις γυναίκες οι οποίες έχουν τη μύτη τους 2 μέτρα πάνω απ' το κεφάλι τους.

Με όσους η έννοια "συζητάω" σημαίνει "κάνω διάλεξη στο συνομιλητή μου και αυτός είναι υποχρεωμένος να με ακούει αδιαμαρτύρητα"

Με τους ανθρώπους της "προοδευτικής διανόησης". Επ' αυτού ουδέν σχόλιον...

και με τους "δήθεν" γενικώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Με τους ανθρώπους της "προοδευτικής διανόησης". Επ' αυτού ουδέν σχόλιον...


γιατι βρε πιτγ21? το καλύτερο αφήνεις απ' έξω...


Πρέπει κ να απαντήσω ε? Χμ... Είμαι ρατσιστής με τις πρόσφατες ταινίες του αλμοδοβάρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Ειμαι ρατσιστηs με αυτουs που κατηγορουν τουs αλλουs για ρατσισμο γιατι αυτοι ειναι στην πραγματικοτητα η κρυφη πληγη που τροφοδοτη και καλλιεργει τον ρατσισμο.Για αυτο μακρια απο τουs δηθεν και δηλωμενουs αντιρατσιστεs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
εγω παντος δεν ειμαι κανενος ειδους ρατσιστης. Τους απεχθανομαι ολους εξισου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Θελω να πιστευω οτι δεν ειμαι πολυ ρατσιστρια..τουλαχιστον σε σημαντικα θεματα..Αλλα για να λεμε αληθεια βλεπω καπως τους:
1.Δεξιους,νεοδημοκρατες
2.Γαυρους
3.Εκνευριστικα αγχωδεις που το δειχνουν κανωντας ενοχλητικες ερωτησεις και ζητωντας σου συνεχως βοηθεια
4.Και καπως τους εγχρωμους αν και ελπιζω οτι το εχω ξεπερασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara6079

Νεοφερμένος

Η antara6079 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
To έχω σκεφτεί και συζητήσει αρκετές φορές με τον εαυτό μου.
Κατέληξα στο συμπέρασμα ότι έχω χωρίσει σε δύο κατηγορίες τους ανθρώπους.
Τους καλούς και τους κακούς χαρακτήρες.
Καλοί για μένα είναι οι ευγενικοί, καλλιεργημένοι,γεναιόδωροι,χαμηλών τόνων άνθρωποι.
Κακοί είναι οι δύστροποι, ξερόλες, γκρινιάρηδες,τσιγγούνηδες κλπ.
Συνήθως όποιος έχει ένα χαρακτηριστικό από την κάθε κατηγορία, έχει και τα υπόλοιπα!
Ε, λοιπόν τους κακούς χαρακτήρες........τους βαρέθηκα!
Έτσι τα βλέπω εγώ.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δεν χωνεύω : 1)τους νοητικά καθηστερημένους(οχι Αμεα απλά χαζά παιδια!)
2)τους δήθεν θρήσκους
3)τους τεμπέλιδες αυτους που βαριούνται την ζωή τους
4)τους δογματικούς στις απόψεις τους
5)τους δήθεν σοβαρους που δεν σηκώνουν πλάκα
αυταα!εχω και υποπεριπτώσεις αλλά αν αρχίσω θα ξημερώσω οποτε.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
"Όλοι διαφορετικοί, όλοι ίσοι." Γι'αυτο δεν ειμαι ρατσιστρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν μπορω με τιποτα τους ανθρωπους που ανηκουν σε αιρεσεις. εκει δεν πανα να με πουνε ρατσιστρια δεν πανα να με πουνε οτι θελουνε δεν τους μπορω αυτους τους ανθρωπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
  • Σ' αυτους που κανουν κακο στα ζωα
  • Στους δηθεν πατριωτες
  • Στους φανατισμενους με την θρησκεια
  • Στους κομπλεξικους

:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δεν είμαι εγώ ρατσιστής.

Αυτοί είναι Αλβανοί.......
δεν είμαι εγώ ρατσιστής
εσύ είσαι και εκπαιδευτικός τρομάρα σου

π.σ. καταβάθος το παραπάνω είναι οντόπικ :redface:

Βασιά αυτλο που είχα στο μυαλό μου ήταν τελείως διαφορετικό απ΄ότι το εξέλαβαν ΟΛΟΙ ανεξεραίτως που απάντησαν. Εγώ φταίω βέβαια που δεν κατέστησα σαφές τι έχω στο μυαλό μου.
Εννοούσα κοινωνικές ομάδες τις οποίες αντιμετωπίζετε ρατσιστικά ενώ κάπου μέσα σας η φωνή της λογικής σας ψιθυρίζει οτι δεν θα έπρεπε.

επομένως :
  • Σ' αυτους που κανουν κακο στα ζωα
  • Στους δηθεν πατριωτες
  • Στους φανατισμενους με την θρησκεια
  • Στους κομπλεξικους

:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
όπως λέει και η ρούμι :
*
:mad:


1.τους 40άρηδες που αφήνουν μακρύ νύχι στο δαχτυλάκι εν έτει 2010 :confused: -συνήθως οδηγούν αμάξι με κ0λο και ημι-φιμέ τζάμια , παίζουνε κομπολόι εκνευριστικά δυνατά , στις δημόσιες υπηρεσίες λένε <<ξέρεις ποιος είμαι εγώ>> και φωνάζουν τον σερβιτόρο με <<ψιτ>> (τα υπόλοιπα μπορεί να τα συγχωρέσω , το μακρύ νύχι ζαμέ των ζαμών ** αν και κανονικά δεν πρέπει να κρίνονται από το στυλ οι άνθρωποι:look:
2.τις πωλήτριες/πωλητές σε καταστήματα υπόδησης/ένδυσης που μετά το <<ψάχνετε κάτι συγκεκριμένο;>> , σε ακολουθούν κατά πόδας όπου πας , σχεδόν σπρώχνουν το πιο ακριβό ρούχο κοντά σου ή σου ανοίγουν δρόμο ανάμεσα στα εμπόδια για τον ύστατο προορισμό σου : τα δοκιμαστήρια . Επίσης αυτοπροσφέρονται και επιμένουν κιόλας να σου βρούνε κάτι που θα σου πηγαίνει μούρλια και μετά ξεσηκώνουν όλη την αποθήκη σιχτιρίζοντας από μέσα τους:worry: . Φυσικά αυτή είναι η δουλειά τους και μάλιστα δουλεύουν όταν εσύ ψωνίζεις , οπότε νιώθω ενοχές
Χρώματα παντού,παραπονεμένα
ξέφωνα γερνούν, στων ματιών το βλέμμα
τόσες ομορφιές, έχω αλλοιώσει
χρώμα μουσικές που δεν έχω νιώσει:look:
3.τους στρατιώτες - εδώ εισερχόμαστε στα έγκατα του ασυνείδητου μου , όσοι δεν έχετε φακό ή ειδική στολή , παρακαλώ να περιμένετε έξω . Επίσης εδώ λαμβάνει μέρος μια τεράστια εσωτερική πάλη , ενώ δεν φταίνε σε κάτι , μόλις ακούω φράσεις
<<έλα ρε συ , εδώ αντέξαμε σκοπέτα με -10 , εδώ θα κωλώσουμε>>
<<ζωάρααα>>
κ.λ.π.(εδώ υπήρχε κείμενο που πρόσβαλλε με βάναυσο τρόπο τους θαμώνες του καψιμί και αφαιρέθηκε από τον Στάθη Ψάλτη) . Εύχομαι σε όλους τους στρατιώτες δηλαδή καλοί πολίτες , αλλά για μένα ο στρατός για τον άντρα είναι σαν την περίοδο για την γυναίκα . Δεν φταίει σε τίποτα ο παθών , αλλά του έχουνε τσακίσει τα νεύρα και αναπόφευκτα τσακίζει τα δικά μου
4.Τους ανθρώπους που ακούνε νίβο . Γιο
5.Στην παραλία , το είδος Ρακέτους-Ρακέτους

για όλα τα παραπάνω , εύχομαι να καώ στην κόλαση (ακούγοντας νίβο , ρακέτες , στρατιωτικές συζητήσεις , <<τι νούμερο φοράτε>> και ψιτ)
*μέλος του συλλόγου για την Διαλεύκανση του μυστήριου ποστ της ρούμι
**χρησιμοποιήθηκε λέξη που έχει καταχωρηθεί στην ιζιλιέλ -από την εδάδ (ευρωπαΐκό δικαστήριο ανθρωπίνων δικαιωμάτων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
τους μιζερους που συνεχεια κλαιγονται για το τιποτα
τους ηλιθιους που διακοπτουν το μαθημα στη σχολη για να ρωτησουν πραγματικα ηλιθιες ερωτησεις
τα ψωνια και τα ατομα που νομιζουν οτι ο κοσμος περιστρεφεται γυρω τους
αυτους που σε κοιτανε απο την κορυφη ως τα νυχια και βλεπουν πρωτα τι φορας πριν σε χαιρετησουν
αυτους που κοκορευονται οτι εχουν χρημα νομιζοντας οτι μπορουν να αγορασουν τα παντα
την εθνικη ολλανδιας επειδη επαιξε καρατε αντι ποδοσφαιρο
τους ζητιανους που σου φερονται ασχημα και σε βριζουν επειδη δεν τους εδωσες λεφτα για να αγορασουν ποτο
τους βλαχους που χωνονται μπροστα σου στην σειρα
αυτους που σε διακοπτουν συνεχεια οταν μιλας
αυτους που κοκορευονται ολη την ωρα για τον εαυτο τους

αυτα προς το παρον, σιγουρα μου την "σπανε" και αλλοι, αλλα δεν μπορω να θυμηθω περισσοτερους τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
λοιπον δεν μπορω τους ιδιοκτητες σκυλων που αφηνουν το κατοικιδιο τους να τρεξει προς το μερος μου ειτε για να με μυρισει ειτε να παιξει...ΔΕΝ θελω να παιξω με το ζωακι οσο χαρητομενο και αν ειναι...εχω θεμα με τα σκυλια. εγω τη στιγμη που βλεπω τον σκυλο/τερας να ερχεται προς το μερος μου, μου ερχονται πιο σατανικες σκεψεις απο το παιχνιδι! ακομα δεν μπορω να βγαινω για φαγητο και να μου βαζει ο ζητιανος το κομμενο χερι μεσα στη μουρι....τελος δεν μπορω τους αδιακριτους περαστηκους που κοιτανε επιμονα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
δεν αντεχω τους ψωνισμενους που τους αρεσει να επιδεικνυονται συνεχως,τους αδιακριτους,κατι περιεργους ενηλικες που οταν περνουν απο διπλα σου κοιταζουν σα λιγουρηδες,τους φανατισμενους και ισχυρογνωμονες και τους ξερολες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δυστυχως δεν μπορω να μην αντιμετωπιζω ρατσιστικα τους ανθρωπους που φερονται κι αυτοι ρατσιστικα, διοτι πιστευω πως αξιζει να τους αντιμετωπιζουμε με τον τροπο που αντιμετωπιζουν τους αλλους, τους κλειστομυαλους και κοντοφθαλμους ανθρωπους, οπως επισης τους ανθρωπους που φερονται ασχημα σε αλλους....

και καποιους που δεν μπορω να εξηγησω το γιατι... απλως δεν μου αρεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1) Τους γυφτους ..τους μισω κυριολεκτικα:mpinelik:
2) Την πλειοψηφια αλβανων,που το παιζουνε μαγκες και καλαα και γκομενοι
3) τους καθηγητες που ειρωνευονται
4) τους σνομπ
5) τους υποκριτες
6) τους ψευτες
7) τα ποζερια:beating:
8 )τις πουτ@νες
9) τα αγορια που λογω της ωραιας εμφανησης την εχουν καβαλησει...
10) γενικοτερα τα ψωνια (..σε χαρακτηρα:P,γιατι τα αλλα μου αρεσουν)
11) ομοφοβικους
12) κολλημενους-στενομυαλους ανθρωπους
13) κουτσομπολιδες
14) νευρικους
15) μαγκες..(αυτους θελω να τους καθαρισω τελειως ομως...)
16) ακαρδους ανθρωπους
17) ειρωνες
18 ) εννοειται ολων των ειδων εγληματιες...
τελικα με πολλους ανθρωπους ειμαι ρατσιστρια:/:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
^ λολ

νιώθω έναν αδιόρατο ρατσισμό , αν και δεν το θεωρώ καθόλου πρέπον , προς τα τρολς που αναδύονται και ανατέλλουν εν μία νυκτί κυριολεκτικά

εννοώ , κάνεις τόσο κόπο , επί τόσο καιρό να τρολάρεις κουτσά στραβά σε ένα φόρουμ έχοντας να αντιμετωπίσεις την συγκατάβαση γηραιών τρολ που όμως σε καλύπτουν με συναδελφική αλληλεγγύη και έρχεται έτσι ξαφνικά ένα αυθάδες τρολ (γουόρ σιπ τζίζους κράιστ δηλαδή) και με 10 ποστ τους καραφλιάζει όλους .

πού πας κύριος ; υπάρχουν και κάποιοι κανόνες
ένας σεβασμός στις παλιές καραβάνες που στο κάτω κάτω πέρα του τρόλινγκ τους έχουν μείνει μόνο τα εγγόνια τους και ο νίκος χατζηνικολάου
δηλαδή , αν μη τι άλλο , σεβάσου τον συνονόματο σου που εδήλωσε ταπεινότητα

δεν βαριέσαι - νιάτα είναι , ασυλλόγιστα είναι
πάω στο καφενείο γιατί συγχίστηκα

π.σ. θα καλούσα την trollpolice αλλά οι κατά συρροήν ληστές τραπεζών , δεν το κάνουν για τα χρήματα - το κάνουν για την χαρά του κυνηγητού
οπότε πέστε όλοι κάτω γιατί χανόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τις πουτ@νες
δεν το πιστευω...:eek:

ευτυχωως που δε χάααθηκεε ο έρωταας..:/:

Ευτυωωως που υπαααρχουν πουτ@@@@@@@@@@@νεεεεεςςςςςςςςς:yahoo::yahoo::shifty::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top