Εσείς τι ..."ρατσιστές" είστε;

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1)ποζερια με μαλλι για διαφημιση της wella, γυαλια ηλιου βρεχει,χιονιζει και ολα τα σχετικα
2)κοπελιες που πανε ακομη και μεχρι το περιπτερο ντυμενες σε φαση για πιατσα στη συγγρου (ολα κολλητα,μεικ απ φουλ και γοβες)
(δλδ νταξ που πας ετσι ρε φιλε?:P)
3)στους προκατειλημμενους τυπου "ολοι αυτοι ειναι ιδιοι" (ναι αμε, κοπι πειστ-.-)
4)παιδακια που το παιζουν ωριμα, που προσπαθουν να μιμηθουν ενηλικες στην ομιλια,το στυλ-με ενοχλει πολυ δεν ξερω, δειχνει ψευτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Στους βλάκες.. :| ( με ότι περιλαμβάνει ο όρος "βλάκας" :giveup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μισω ολους τους ανθρωπους το ιδιο δεν κανω διακρισεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Αυτους που το παιζουν εξυπνοι και ειδημονες ενω δεν εχουν ιδεα...
αυτους που λανσαρουν ψεματα και περηφανευονται για να δειξουν κατι αλλο η να καλυψουν την αποτυχια τους ...ειδικα οταν δεν ετους εχεις ρωτησει τιποτα ....
αυτους που κοτσομπολευουν και μεταφερεουν τις πληροφοριες οπως τους βολευουν
και αυτους που κατακρινουν τους άλλους που εχουν προοδευσει, καταφερει στη ζωη τους

....απλα δε τους αντεχω ...το χειροτερο ομως ειναι η συσκευασια ενος ανθρωπου που τα εχει ολα αυτα.....:crazy: δυστυχως την εχω γνωρισει...:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
μισω ολους τους ανθρωπους το ιδιο δεν κανω διακρισεις.

Υπάρχουν πολύ ωραίες ζούγκλες ξέρεις... σκέψου το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Υπάρχουν πολύ ωραίες ζούγκλες ξέρεις... σκέψου το.

θα παω στην ζουγκλα με τον ταρζαν :hmm:


καλυτερα σε μια ζουγκλα κανονικη παρα σε μια συγχρονη αστικη ζουγκλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
καλυτερα σε μια ζουγκλα κανονικη παρα σε μια συγχρονη αστικη ζουγκλα

Έτσι όπως το έθεσες δεν έχω παρά να συμφωνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Είμαι ρατσίστρια ..το παραδέχομαι...δεν γουστάρω καθόλου τους κουτοπόνηρους ανθρώπους(άτιμη ράτσα) .... νομίζουν σου κάνουν κακό αλλά είναι τόσο χαζοί που ούτε που τα καταφέρνουν!Να καούν λοιπόν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Είμαι ρατσιστής με όποιον δε σέβεται τις αντιλήψεις μου και τις κοροϊδεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Με τους ηλιθιους!!! ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

einhell

Νεοφερμένος

Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Πιστεύω ότι όποιος εφηύρε τον "όρο" ήταν ο πρώτος ...ρατσιστής. Τώρα πιπιλάνε την "καραμέλα" προς πάσα χρήση, από μπροστόβαροι άσχετοι μέχρι οπισθόβουλοι κρετίνοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
νοικοκυραιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

einhell

Νεοφερμένος

Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
όσο κι αν δε θέλω να είμαι ρατσίστρια και προσπαθώ μέσα μου να το παλέψω, μ' ενοχλούν:
- οι στενόμυαλοι άνθρωποι, που ό,τι και να τους πεις η γνώμη τους δεν αλλάζει γιατί νομίζουν πως τα ξέρουν όλα.
- οι εγωιστές. ναι οκ, όλοι οι άνθρωποι είμαστε λίγο πολύ, αλλά μ' ενοχλούν οι παρτάκηδες. ειδικά, όταν το παραδέχονται αλλά δεν προσπαθούν να βελτιωθούν λίγο.
- οι κλαψιάρηδες και γενικώς οι απαισιόδοξοι. σε κάποιες περιπτώσεις ίσως να γίνομαι κι εγώ.... αλλά μόνο σε πολύ κοντινά μου πρόσωπα και για πράγματα που όντως με δυσκολεύουν. γενικά με τσαντίζουν τα άτομα που με το παραμικρό εμπόδιο δυσανασχετούν και κλαψουρίζουν, ειδικά για πράγματα ασήμαντα.
-οι μεγάλοι, κατά κύριο λόγο, που μένουν κολλημένοι στα παλιά και πιστεύουν σε θεωρίες συνωμοσίας κι άλλα τέτοια χαζά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Είμαι ρατσιστής με τους ρατσιστές που δε σέβονται το διαφορετικό του άλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ειμαι ρατσιστης με οποιοδηποτε ρατσιστη ανεξαρτητως καταγωγης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι ρατσιστής με τους ρατσιστές που δε σέβονται το διαφορετικό του άλλου

Ειμαι ρατσιστης με οποιοδηποτε ρατσιστη ανεξαρτητως καταγωγης .

Άρα προφανώς είστε και ρατσιστές κατά του εαυτού σας, άρα μισείτε τον εαυτό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Άρα προφανώς είστε και ρατσιστές κατά του εαυτού σας, άρα μισείτε τον εαυτό σας.

Εγώ το διαφορετικό του άλλου το σέβομαι
εννοώ είμαι ρατσιστής σε ανθρώπους τύπου χιτλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ το διαφορετικό του άλλου το σέβομαι
εννοώ είμαι ρατσιστής σε ανθρώπους τύπου χιτλερ

Οπότε δε σέβεσαι το διαφορετικό του χίτλερ, άρα είσαι ρατσιστής άρα δε σέβεσαι το διαφορετικό του άλλου. Σκέψου λίγο και ίσως δεις το παράλογο αυτού που είπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top