Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,223 μέλη και 2,423,270 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 417 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:21, 06-07-05:

Πώς ξεσπάτε όταν δεν είστε καλά ψυχολογικά?? ή όταν έχετε τα νεύρα σας??

Εγώ ή θα κλάψω :/ ή θα μασουλάω συνέχεια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 17:25, 06-07-05:

Χμμμμ...Συνήθως δεν ξεσπάω... τα κρατάω μέσα μου (κακό αυτό)... Και τρεις-τεσσερεις φορές στην σύντομη ζωή μου έχω ξεσπάσει, οπότε και έγινε έκρηξη πραγματική!!!!! :mad17:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 17:27, 06-07-05:

ʼσχημα....πολύ άσχημα... όταν ξεσπάω, γιατί βασικά τα κρατάω μέσα μου.

Όταν έχω τα ψυχολογικά μου συνήθως πίνω. Ξέρω ότι δεν είναι καλό αλλά συνήθως με βοηθάει να βάλω τα πράγματα σε μια σειρά.

Όταν έχω νεύρα... βαράω!! Ευτυχώς όχι έμβια όντα. Ξεσπάω σε τοίχους, πόρτες, ντουλάπες, καρέκλες και λοιπά έπιπλα! Έχω σπάσει τα πάντα!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:28, 06-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Χμμμμ...Συνήθως δεν ξεσπάω... τα κρατάω μέσα μου (κακό αυτό)... Και τρεις-τεσσερεις φορές στην σύντομη ζωή μου έχω ξεσπάσει, οπότε και έγινε έκρηξη πραγματική!!!!! :mad17:
κι εγώ τα κρατάω μέσα μου γι 'αυτό ξεσπάω έτσι,γιατί κι εγώ αν ξεσπάσω σε αυτούς που πρέπει τότε....
όντως είναι πολύ κακό να τα κρατάμε μέσα μας(μου ήρθε ιδέα για καινούριο τόπικ)
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 17:31, 06-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
κι εγώ τα κρατάω μέσα μου γι 'αυτό ξεσπάω έτσι,γιατί κι εγώ αν ξεσπάσω σε αυτούς που πρέπει τότε....
όντως είναι πολύ κακό να τα κρατάμε μέσα μας(μου ήρθε ιδέα για καινούριο τόπικ)
Βαλτο, βαλτο το τοπικ! οπως έχω ηδη πει στο "φιλια και οικογένεια" τον τελευταίο καιρό μάλλον έχω διάθεση να εκραγώ!!!!!!!!!!!! Θα έχω πολλά να πω!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:33, 06-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Βαλτο, βαλτο το τοπικ! οπως έχω ηδη πει στο "φιλια και οικογένεια" τον τελευταίο καιρό μάλλον έχω διάθεση να εκραγώ!!!!!!!!!!!! Θα έχω πολλά να πω!!!!
Φιλία και οικογένεια είναι έτοιμο 1 2 3 GOOOO
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 17:45, 06-07-05:

οταν ειναι Καλοκαιρι: 30 λεπτα σκυνακι μετα ενα κρυο μπανιο και μετα απλα δουλευω και ξεχνιεμαι
οταν ειναι Χειμώνας: παω για περπετημα ισως και για 2 ωρες ακομη καλυτερα αν βρεχει σκεφτομαι και ηρεμω
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:34, 06-07-05:

Πάντως αυτή την στιγμή ξεσπάω σε ένα νάυλον που έχει τις φουσκαλίτσες και τις σπάω
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 21:10, 06-07-05:

κλείνομαι στο δωμάτιο, βάζω μουσικούλα και σερφαρω στο net! βέβαια δεν θυμάμαι τίποτα μετά γιατί διαρκώς σκέφτομαι! (ω ναι μπορώ και το κάνω!)
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 22:08, 06-07-05:

Ξεσπάω στην αδερφή μου
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:20, 07-07-05:

Μμμμ...τι κάνω...Βρίζω αλλά πάρα πολύ...σαν νταλικέρης Αν ακόμα δεν ηρεμίσω συνεχίζω να βρίζω κλαίγοντας...και αν ακομα δεν σταματήσω...ε...τότε βάζω και ένα σίδερο....όντως το τελευταίο παράλογο...αλλά και στο σίδερο ξεδίνω! 8)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 03:20, 07-07-05:

Χανομαι απο τον κοσμο, κλεινω κινητα-σταθερα-κουδουνια, και ακολουθει χορος και κλαμα μεχρι τελικης πτωσεως
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 04:18, 07-07-05:

Εγώ σπάνια το δίχνω ξέκαθαρα, συνήθως το δίχνω με το βλέμμα μου και για να το ξεπεράσω κλειδώνομαι/κλείνομαι στο δωμάτιο μου και είτε βάζω τέρμα κάποια μουσική είτε κάθομαι στο κρεβάτι και προσπαθώ να χαλαρώσω......
Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε: στις 05:30, 07-07-05:

ασυνείδητα με πιάνω να φλερτάρω με το ψυγείο :/
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:24, 07-07-05:

όταν έχω ψυχολογικά
- κλείνω πόρτες πατζούρια τηλέφωνα και πολύ κλάμα αδερφάκι μου!
- καφές και τσιγάρο
- κάνω ατέλειωτες ώρες chat για να μη σκέφτομαι
- παίρνω το αμάξι μου και όπου με βγάλει (έχω φτάσει μέχρι και Θεσσαλονίκη στο ξεκούδουνο)

όταν έχω νεύρα
- ασκήσεις αναπνοής
- μπινελίκι
- ασκήσεις αναπνοής
- μπινελίκι

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 10:05, 07-07-05:

Έχω ένα προτέρημα,όσα νεύρα,απογοήτευση,θυμό ή ό,τι άλλο έχω πάντα αντιδρώ με χιούμορ και αυτοσαρκασμό,σωτήρια και τα δύο σε πολλές περιπτώσεις.Είμαι γενικά άνθρωπος της εξαφάνισης(μην τον έιδατε τον Παναή),κλείνω τηλ.,παίρνω αυτοκίνητο και οδηγώ ώρες.Δεν μπορώ να κάθομαι σε ένα σημείο όταν νοιώθω ότι "βράζω".Πολλές φορές φέρνω στο μυαλό μου τα όσα συνέβησαν και με έκαναν έτσι,τα γελοιοποιώ με την φαντασία μου κι έτσι απομυθοποιούνται και δεν μου φαίνονται τόσο τραγικά.Γενικότερα έχω αποφασίσει πως τα δάκρυα μου θα τα φυλάω για "σπουδαία" πράγματα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 10:23, 07-07-05:

Για τσαντίλα παίζω ένα beat-em up (παλια mortal combat, τώρα Samurai Showdown 5 η Last Blade 2) και δέρνω κόσμο για καμια δυο ώρες και ξεδίνω. Αμα είμαι στεναχωριμένος jazz και βόλτα με το αμάξι.
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:51, 07-07-05:

Επειδή συνήθως δεν ξεσπάω, ο οργανισμός μου έχει βρει άλλες διεξόδους. Ή με πιάνουν φρικτοί πονοκέφαλοι, ή κρίσεις άγχους και πανικού.

Υ.Γ. Η Ελένη προειδοποιεί. Το συγκεκριμένο ξέσπασμα είναι επικίνδυνο. Μην το δοκιμάσετε στον εαυτό σας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:43, 07-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Επειδή συνήθως δεν ξεσπάω, ο οργανισμός μου έχει βρει άλλες διεξόδους. Ή με πιάνουν φρικτοί πονοκέφαλοι, ή κρίσεις άγχους και πανικού.
Το να το κρατάς μέσα σου είναι ότι χειρότερο, Ασχολήσουμε με γιόγκα η πολεμικές τέχνες έιναι καλό να ξεθυμένεις

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:01, 07-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Το να το κρατάς μέσα σου είναι ότι χειρότερο, Ασχολήσουμε με γιόγκα η πολεμικές τέχνες έιναι καλό να ξεθυμένεις

Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Δεν γίνεται τίποτα......
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος