Μικρό πέος

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μην μιλάτε για γλυκά !Θα ορμίξω στη σοκολάτα...ή θα πάω να πάρω κανταίφι με παγωτό να φάω!Αφού ούτε ένα "γαριδάκι" δεν έχω να εκμεταλευτώ :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
κανταίφι με παγωτό παππούλη μου όχι γαλακτομπούρεκο ;)

Μπράβο!!!!! αυτό μάλλον σκεφτόμουνα! Αν δεν είχα και την εγγονή μου τι θα έκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μολις περασα διπλα απο μια τεραστια εντελως φρεσκια ταρτα με κρεμα και φρεσκιες φραουλες και μου φωναζε: φαε με...φαε με
αλλα δεν τα καταφερε...αντισταθικα!!!

μηπως ξεφυγαμε λιγακι? ή μηπως ειμαστε εντος θεματος γιατι οπως και να το κανουμε μια γυναικα αν δεν την ικανοποιει ο αντρας της μια σοκολατιτσα την εχει αναγκη...

και μετα λετε γιατι περνουμε κιλα...ουτε γυμναστικη, τρως και την σοκολατα..αστα να πανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Για αυτό το πρόβλημα, μία είναι η λύση:

70-1!!!
:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Για αυτό το πρόβλημα, μία είναι η λύση:

70-1!!!
:yahoo:
Πειράζει που δεν το κατάλαβα:redface:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Πειράζει που δεν το κατάλαβα:redface:;

70-1 = 69....;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:clapup: Που το είχες αγόρι μου, κρυμμένο, αυτό το θηρίο...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μόλις γνωρίσατε τον σούπερ γκόμενο, αστείος, ματσό, χιούμορ κτλ. Φτάνει μετα απο λίγες μέρες η ώρα που θα κάνετε sex! Όταν λοιπόν ο παίδαρος πετάει τα ρούχα του θυμάστε την ιστορία του.... κοντορεβιθούλη! Το μικρό πιστολίνο είναι για γέλια και για κλάμματα! Ο τυροσούζας έχει εγκατασταθεί στην περιοχή και για να το κάνω πιό δύσκολο, κατα την διάρκεια του σεξ νιώθετε τόσο ηδονή απο το "μιρμιγκάκι" του όσο και απο όταν απλώνετε τα ρούχα η τηγανίζοντας ! Ο τύπος όμως πέρα άπο αυτό είναι γαμω τα παιδιά και ότι είναι ότι έχεται ονειρευτεί, πως λέμε ο πρίγκηπας του παραμυθιού ένα πράγμα. Τι κάνετε ?

[edit by emufear: ʼλλαξα τον τίτλο σε κάτι σαφέστερο]

αμα τρελενομαι για παρτη του που 9α τρελενομαι για να κανω ερωτα μαζι του απλως δεν θα με πειραζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoffeeBlack

Νεοφερμένος

Η CoffeeBlack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Όταν διάβασα για πρώτη φορά το υποθετικό δίλημμα που έθεσε ο Γιάννης, γέλασα και σκέφτηκα ότι αυτά συμβαίνουν μόνο στους εφιάλτες! Πόσο λάθος ήμουν...:/:
Εδώ και μήνες βγαίνω με ένα παιδί που είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό, σχεδόν τέλειο, σε όλους τους τομείς! Εκτός από το κρεβάτι... Είναι 32 χρονών (εγώ είμαι 23), είμαι η πρώτη του ολοκληρωμένη σχέση και μάλιστα ολοκληρώσαμε επειδή εγώ τον πίεζα για πολύ καιρό. Το πρόβλημα είναι ότι είναι μικρός. Πολύ μικρός... 8-9 cm (σε στύση). Αντιμετωπίζουμε και άλλα θέματα, όπως αδυναμία διατήρησης στύσης και αδυναμία εκσπερμάτισης, αλλά θέλω να πιστεύω ότι αυτά οφείλονται στο άγχος (ή μήπως κάνω λάθος?:hmm:).
Αυτούς τους μήνες, αν εξαιρέσουμε το θέμα του σεξ, παιρνάμε πολύ όμορφα μαζί, όμως νοείται σχέση χωρίς σεξ? Σκέφτομαι να χωρίσω, αλλά τι να του πω? Θέλω να χωρίσουμε επειδή είσαι "μικρός"? Να προσθέσω επίσης ότι μετά από μια κουβέντα που κάναμε, είπε πως θεωρεί ικανοποιητική την σεξουαλική μας ζωή. Τι να κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εδώ και μήνες βγαίνω με ένα παιδί που είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό, σχεδόν τέλειο, σε όλους τους τομείς! Εκτός από το κρεβάτι... Είναι 32 χρονών (εγώ είμαι 23), είμαι η πρώτη του ολοκληρωμένη σχέση και μάλιστα ολοκληρώσαμε επειδή εγώ τον πίεζα για πολύ καιρό. Το πρόβλημα είναι ότι είναι μικρός. Πολύ μικρός... 8-9 cm (σε στύση). Αντιμετωπίζουμε και άλλα θέματα, όπως αδυναμία διατήρησης στύσης και αδυναμία εκσπερμάτισης, αλλά θέλω να πιστεύω ότι αυτά οφείλονται στο άγχος (ή μήπως κάνω λάθος?:hmm:).

Aν δεν είχε πρόβλημα εκσπερμάτισης/στύσης θα ήσουν οκ με το μέγεθος;
Ρωτάω γιατί:

  • τα πρώτα που αναφέρω μπορεί στην πορεία να φτιάξουν
  • είμαι ομολογώ αρκετά περίεργη με το κατά πόσο μπορεί ένα μέγεθος της τάξης των 8-9 εκ. να ικανοποιήσει μια γυναίκα. Το μέγεθος λοιπόν μετράει; Γιααα πες :P
Σκέφτομαι να χωρίσω, αλλά τι να του πω? Θέλω να χωρίσουμε επειδή είσαι "μικρός"? Να προσθέσω επίσης ότι μετά από μια κουβέντα που κάναμε, είπε πως θεωρεί ικανοποιητική την σεξουαλική μας ζωή. Τι να κάνω?
Μάααλιστα. Εμ μου φαίνεται ότι την απόφαση την έχεις πάρει κι απλά ψάχνεις τρόπο να μην κατηγορήσεις το ...πέος του, αλλά εσένα που δεν είσαι τόσο καλή όσο αξίζει. Όχι πόσο αξίζει το ..πέος του(:P) αλλά εκείνος ως οντότητα, ψυχοσύνθεση, ύπαρξη και τα τοιαύτα.

Συνήθως όταν απαντάω σε κάποιον που περιγράφει ένα ερωτικό πρόβλημα, βάζω τον εαυτό μου στη θέση του. Στη δική σου θέση, ομολογώ πως δυσκολεύομαι να μπω και να σου προτείνω κάτι, αλλά δίνω περισσότερες πιθανότητες στο ότι θα χώριζα.
Όχι τόσο λόγω μεγέθους, αλλά γιατί σε αυτή την ηλικία δε θα είχα την όρεξη εκτός από το να αντιμετωπίζω τις δυσκολίες στύσης κλπ, να παίρνω ταυτόχρονα και το ρόλο δασκάλας (τρομάρα μου) σε έναν τελείως άπειρο.


Ό,τι σε φωτίσει ο θεούλης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εδώ και μήνες βγαίνω με ένα παιδί που είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό, σχεδόν τέλειο, σε όλους τους τομείς! Εκτός από το κρεβάτι...
Aν είχε μεγαλύτερο πουλί
δε θα ήταν τόσο καλό σε όλα τα υπόλοιπα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μάααλιστα. Εμ μου φαίνεται ότι την απόφαση την έχεις πάρει κι απλά ψάχνεις τρόπο να μην κατηγορήσεις το ...πέος του, αλλά εσένα που δεν είσαι τόσο καλή όσο αξίζει. Όχι πόσο αξίζει το ..πέος του(:P) αλλά εκείνος ως οντότητα, ψυχοσύνθεση, ύπαρξη και τα τοιαύτα.
Από περιεργεια ρωταω : απο που συμπερανες οτι κατηγορει τον εαυτο της "που δεν ειναι αρκετη γιαυτον" ; Αν διαβασα καλα, απλά ειπε οτι το παιδι ειναι πολυ καλο σε ολα πλυν του κρεβατιου. Δεν ειπε οτι η ιδια υστερει σε σχεση με αυτον στους υπολους τομεις.:confused:

Συνήθως όταν απαντάω σε κάποιον που περιγράφει ένα ερωτικό πρόβλημα, βάζω τον εαυτό μου στη θέση του.
Αυτό δεν ξερω αν ειναι (γιαυτα τα θεματα) ο'τι πιο αποτελεσματικό, αφου ο καθενας μας ειναι απο λιγο εως πολυ διαφορετικος ανθρωπος. Με αλλα βιωματα, αντιληψεις, πεποιθησεις πανω στα ερωτικα.

Όχι τόσο λόγω μεγέθους, αλλά γιατί σε αυτή την ηλικία δε θα είχα
..εννοεις "δεν εχω" ; γιατι ιδια ηλικια εχετε πρακτικα :P

CoffeBlack : σιγουρα θα χει αγχος. Αν εχει 8-9 εκατοστα σε στυση, αυτο αρκει για να χει αγχος απο μονος του. Και ισως (μαζι με ιδιοσυγκρασια-χαρακτηρα) να ειναι και ενας βασικος λογος που δεν ειχε κανει σεξ μεχρι τετοια ηλικια. Ειδικα αμα ειχε φαει και μερικα κτυπηματα "κατω απ τη ζωνη" για το θεμα αυτο. Οπως σε ρωτησε η Ηρω, εχει σημασια να διαπιστωσεις αν θα εισαι οκ, εαν ξεπεραστουν τα προβληματα στυσης. Αν η απαντηση ειναι θετικη, δε νομιζω να χεις άλλα προβληματα, και αφου σε ολα τα αλλα ειναι σχεδον τελειος, να αισθανεσαι και πολυ τυχερη. Αν ομως, και χωρις προβληματα στυσης, εχεις προβλημα στο σεξ, ε παλεψε το και αν δεις οτι δε γινεται τιποτα και δε το αντεχεις...Γενικα παντως βαζε στη ζυγαρια ολο τον ανθρωπο, καθως και το τι θελεις πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
συμβουλη μου..καλο θα ειναι να του πεις την αληθεια γιατι πολλες στο μελλον θα του πουν τα ιδια και ειναι κριμα.Καλυτερα ας το ξερει,μπορει να το αντιμετωπισει καπως.Επισης μπορεις να του προτεινεις ανοικτη σχεση (σεξ με αλλον,σχεση με αυτον).Δεν ξερω αν σου αρεσει η ιδεα.Μπορει να την θεωρεις πολι extreme.Γενικα μην του κρυψεις τιποτα και προσπαθησε να τον βοηθησεις.Οσο για την ικανοποιηση που νιωθει αυτος μπορει να το πε απο ανασφαλεια (σιγουρα ξερει το προβλεμ)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Από περιεργεια ρωταω : απο που συμπερανες οτι κατηγορει τον εαυτο της "που δεν ειναι αρκετη γιαυτον" ; Αν διαβασα καλα, απλά ειπε οτι το παιδι ειναι πολυ καλο σε ολα πλυν του κρεβατιου. Δεν ειπε οτι η ιδια υστερει σε σχεση με αυτον στους υπολους τομεις.:confused:
Eννοώ ότι έχει αποφασίσει να χωρίσει, αλλά ψάχνει να βρει πως να του το φέρει απ΄έξω απ΄εξω για να μην καταλάβει αυτός ότι τον αφήνει για το μέγεθός του. Σαν αυτά τα συνηθισμένα: "Δε φταις εσύ, εγώ φταίω" , "σου αξίζει κάποια καλύτερη"
Οκ τώρα; :P

Αυτό δεν ξερω αν ειναι (γιαυτα τα θεματα) ο'τι πιο αποτελεσματικό, αφου ο καθενας μας ειναι απο λιγο εως πολυ διαφορετικος ανθρωπος. Με αλλα βιωματα, αντιληψεις, πεποιθησεις πανω στα ερωτικα.
Εσένα άμα δε σ αρέσει να μην το κάνεις. Εμένα μ΄αρέσει και με βοηθάει. :pfff:
Επειδή ο καθένας μας είναι λίγο έως πολύ διαφορετικός, όταν με ρωτάει κάποιος τι να κάνει του απαντάω τι θα έκανα εγώ αν ήμουν στη θέση του. Στο μυαλό του δεν μπορώ να μπω και να καταλάβω πλήρως τη νοοτροπία του, πόσο μάλλον κάποιος που δεν ξέρω καθόλου.



..εννοεις "δεν εχω" ; γιατι ιδια ηλικια εχετε πρακτικα :P
Στην ηλικία ΜΟΥ. Στα παραλίγο 26 ΜΟΥ λοιπόν δε θα έμπαινα στη διαδικασία που περιγράφω παραπάνω.


Καλώς τον και πάλι. Δεν έχεις βαρεθεί να πιάνεσαι από κάθε μου φράση, χωρίς να διαβάζεις καλά τι εννοώ πρώτα; Εκτός κι αν η σύνταξή μου είναι για το διάολο.. τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Καλώς τον και πάλι. Δεν έχεις βαρεθεί να πιάνεσαι από κάθε μου φράση, χωρίς να διαβάζεις καλά τι εννοώ πρώτα;

τώρα εδώ υπερβάλλεις
το κάνει και σε όλα τα υπόλοιπα μέλη :P





για να είμαι και οντόπικ : αν χωρίσεις , τρία πράγματα ,μπορεί να συμβούν :

1.να βρεις κάποιον με ικανοποιητικό ευρωπαίος αλλά όχι τέλειο σε όλα τα άλλα - και τότε θα είσαι τσαντισμένη γιατί του πρώην δεν ήταν στο χέρι του να αλλάξει αλλά του νυν ήταν στο χέρι του και επέλεξε τα ελατώματα του

2.να βρεις κάποιον τέλειο σε όλα (όπως τουλάχιστον θα τον βλέπεις εσύ)

3.να με ρωτήσει ο λόριεν πόσο χρονών είμαι

επειδή η ιδεατή περίπτωση βρίσκεται σε αυτά τα 3 , ίσως πρέπει να ακολουθήσεις αυτό το δρόμο

ως άνΔρας , δεν μπορώ να σε κατανοήσω γιατί το να έχει μια γυναίκα π.χ. μικρό στήθος δεν αποτελεί λειτουργικό πρόβλημα (αν και ο μπόρατ διαφωνεί) αλλά μπορώ να σου πω το εξής : πριν από την ευτυχία , υπάρχει η αξιοπρέπεια . Μην παίξεις ούτε με την δική του αλλά και ούτε με την δική σου (κάνοντας το πολιτικόν ορθό)

και τώρα πάω να συνεχίσω την όπρα γιατί την άφησα στην μέση


π.σ.α πριν τον αφήσεις , δοκιμάστε για σιγουριά χμ :redface:
όλο το κάμα σούτρα
πρέπει να σταματήσω να ακούω κατσιμιχαίους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoffeeBlack

Νεοφερμένος

Η CoffeeBlack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας!

Επισης μπορεις να του προτεινεις ανοικτη σχεση (σεξ με αλλον,σχεση με αυτον).Δεν ξερω αν σου αρεσει η ιδεα.Μπορει να την θεωρεις πολι extreme.Οσο για την ικανοποιηση που νιωθει αυτος μπορει να το πε απο ανασφαλεια (σιγουρα ξερει το προβλεμ)!
Το συγκεκριμένο άτομο ποτέ μα ποτέ δεν θα μπορούσα να το υποβάλλω σε μια τέτοια ψυχοφθόρα κατάσταση!
Δεν το είπε από ανασφάλεια, πραγματικά πιστεύει πως όλα είναι καλά και μάλιστα αναφέρεται στο μόριό του με τη λέξη..."κατάρτι".:confused:

Aν δεν είχε πρόβλημα εκσπερμάτισης/στύσης θα ήσουν οκ με το μέγεθος;
Ρωτάω γιατί:

  • τα πρώτα που αναφέρω μπορεί στην πορεία να φτιάξουν
  • είμαι ομολογώ αρκετά περίεργη με το κατά πόσο μπορεί ένα μέγεθος της τάξης των 8-9 εκ. να ικανοποιήσει μια γυναίκα. Το μέγεθος λοιπόν μετράει; Γιααα πες :P
σε αυτή την ηλικία δε θα είχα την όρεξη εκτός από το να αντιμετωπίζω τις δυσκολίες στύσης κλπ, να παίρνω ταυτόχρονα και το ρόλο δασκάλας (τρομάρα μου) σε έναν τελείως άπειρο.
Ο ρόλος της δασκάλας δεν με πειράζει καθόλου, και γενικά δεν θεωρώ πρόβλημα την απειρία, εξάλλου όλοι από το μηδέν ξεκινήσαμε, οι περισσότεροι με έναν δάσκαλο που είχε τη διάθεση να μας μάθει.;)
Κακά τα ψέματα, το μέγεθος αυτό δεν μπορεί να ικανοποιήσει. Όμως το μέγεθος για μένα δεν μετράει τόσο πολύ ώστε να χωρίσω χωρίς δεύτερη σκέψη, ούτε τόσο λίγο ώστε να μη με προβληματίζει. Σας μπέρδεψα?:D Φοβάμαι πως αν συμβιβαστώ, μετά από κάποιο καιρό, ίσως υπάρξουν επιπτώσεις στην υπόλοιπη σχέση μας...
Και επίσης, ελαφρώς :offtopic:, η αδυναμία εκσπερμάτισης και διατήρησης στύσης (την τελευταία φορά το παιδεύαμε το θέμα 1,5 ώρα χωρίς αποτέλεσμα) μέχρι πότε μπορεί να δικαιολογούνται από το άγχος?

Γενικα παντως βαζε στη ζυγαρια ολο τον ανθρωπο, καθως και το τι θελεις πραγματικα.
Ακριβώς επειδή βάζω στη ζυγαριά όλο τον άνθρωπο είμαι ακόμα μαζί του... Και είμαι τόσο προβληματισμένη και μπερδεμένη και χαμένη και ζητάω τη γνώμη ατόμων που δεν γνωρίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
1. Πώς ξέρουμε ότι είναι 8-9 και δεν είναι 10; Τη μετρήσατε;
2. Βγάλε από το μυαλό σου πόσο την έχει, χαλαρώστε και κάντε σεξ. Ο γυναικείος κόλπος φυσιολογικά σε κατάσταση διέγερσης δεν επιμηκύνεται πάνω από 10εκ. Οπότε όταν ένας με 17 τη χώνει μέσα, ο κόλπος 'τεντώνεται' χωρίς αυτό να είναι απαραίτητα καλό (μηχανική καταπόνηση). Η κλειτορίδα διεγείρεται και με άλλα πράγματα εκτός του πέους. Chill, 8-9-10 εκατοστά δεν είναι πρόβλημα εκτός αν είσαι αυτό που λέμε χαχόλω και για κάποιο λόγο έχει επέλθει μεγάλη χαλάρωση και πτώση των ιστών του κόλπου κλπ. που δε νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Δεν το είπε από ανασφάλεια, πραγματικά πιστεύει πως όλα είναι καλά και μάλιστα αναφέρεται στο μόριό του με τη λέξη..."κατάρτι".:confused:

Και παλι,μπορει να προσπαθει να κανει κατι με τα λογια που δεν μπορει με τις λεξεις...

...
κοιτα,βλεπω οτι συμπεριφερεσε αρνητικα απεναντι του,εχεις διαμορφωσει την αποψη σου.Τον χωριζεις.Σορρυ αν καταλαβα λαθος αλλα αυτο νιωθω.Αν ισχυει τοτε ψαχνουμε πως να τον χωρισεις για να μην τον πληγωσεις.Και επαναλαμβανω ΟΧΙ ΨΕΜΑΤΑ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ερχομαι με κακα νεα...

Δεν ξερω ποσο εγκυρο ειναι βεβαια...

https://pantocratoria.blogspot.com/2010/11/blog-post_7477.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Οι "νικητές " της έρευνας
Γάλλοι 15,48 εκατοστά
Σουηδοί 15,36 εκατοστά
Εσθονοί 15,17 εκατοστά
Και οι "χαμένοι"...
Βρετανοί 13,32 εκατοστά
Ιρλανδοί 12,78 εκατοστά
Έλληνες 12,18 εκατοστά
Και έλεγα στη μαμά μου ότι δε θέλω να μεταναστεύσω στη Σουηδία γιατί οι Σουηδοί είναι άσχημοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top