Μικρό πέος

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Wiki:
(Main article: Human penis size)
While results vary across studies, the consensus is that the average erect human penis is approximately 12.9–15 cm (5.1–5.9 in) in length with 95% of adult males falling within the interval (10.7 cm, 19.1 cm) or (4.23 in, 7.53 in). The typical girth or circumference is approximately 12.3 cm (4.84 in) when fully erect. The average penis size is slightly larger than the median size (i.e., most penises are below average in size).

Μύθος αυτό για τους Έλληνες, αν σκεφτεί κανείς πως για πολλά χρόνια είχαν τη φήμη των καλύτερων εραστών στην Ευρώπη... (Greek Kamaki...). Βέβαια μπορεί να είχαν αυτή τη φήμη, ακριβώς επειδή δεν είναι μόνο το μέγεθος που κάνει τον καλό εραστή... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γάλλοι 15,48 εκατοστά
J'ai des motifs raisonnables de croire que je suis français.


google translate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σίγουρα πάντως βοηθά και το μέγεθος. Και δεν είναι μόνο θέμα της διείσδυσης. Οι άντρες εντυπωσιάζονται από τα μεγάλα στήθη και οι γυναίκες αντίστοιχα από τα μεγάλα πέη (δεν λέω για 20 cm, αλλά για ένα "normal" μέγεθος, τουτέστιν πάνω από 10 cm σε στύση). Κι εκτός αυτού, αν είναι μικρού μεγέθους το πέος, δεν θα "γλιστρά" πιο εύκολα έξω; Ε δεν θα κάνουμε αυτή την δουλειά λοιπόν, βάλε-βγάλε, σε ξενερώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Το πρόβλημα όμως της κοπέλας δεν είναι μονο το μέγεθος. Εδώ μας λέει πως αντιμετωπίζει και προβλήματα με τη στύση του και την εκσπερμάτιση ο φίλος της. Λυπάμαι αν θα φανώ κακιά αλλά η κοπέλα είναι μόνο 23 χρονών. Στη θέση της δε θα το προσπαθούσα αφού βλέπω ότι δε τραβάει. Τι να το κάνεις άμα σε όλα τα άλλα είναι άψογος? Δεν είναι η κολλητή του. 23 χρονών κοπέλα νομίζω αξίζει μια υγειή σεξουαλική ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
CoffeeBlack, έτυχε ποτέ να συζητήσετε πώς και δεν είχε κάνει σχέση μέχρι τα 32 του; Ποιος ήταν ο λόγος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoffeeBlack

Νεοφερμένος

Η CoffeeBlack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αν ισχυει τοτε ψαχνουμε πως να τον χωρισεις για να μην τον πληγωσεις.Και επαναλαμβανω ΟΧΙ ΨΕΜΑΤΑ...!
Όχι δεν ψάχνω τρόπο να χωρίσω. Αλλά ΑΝ καταλήξουμε εκεί, δεν σκοπεύω να πω ψέματα.

Κι εκτός αυτού, αν είναι μικρού μεγέθους το πέος, δεν θα "γλιστρά" πιο εύκολα έξω; Ε δεν θα κάνουμε αυτή την δουλειά λοιπόν, βάλε-βγάλε, σε ξενερώνει.
Αυτό που περιγράφεις είναι γεγονός! Ούτε στη θέση μου να ήσουν!:P

CoffeeBlack, έτυχε ποτέ να συζητήσετε πώς και δεν είχε κάνει σχέση μέχρι τα 32 του; Ποιος ήταν ο λόγος;
Μου είπε ότι σχέσεις είχε αλλά ήταν πλατωνικές, όχι ολοκληρωμένες. Ο λόγος είναι ότι η οικογένειά του είναι άνθρωποι της εκκλησίας, οπότε μεγάλωσε με την απόψη ότι σεξ γίνεται μόνο μετά το γάμο. Όταν του εξήγησα ότι εγώ δεν ασπάζομαι τις ίδιες απόψεις, ενέδωσε μετά από καιρό και ολοκληρώσαμε, προκειμένου να μη χωρίσουμε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εσένα άμα δε σ αρέσει να μην το κάνεις. Εμένα μ΄αρέσει και με βοηθάει. :pfff:
Ο σκοπος νομιζα ηταν να βοηθηθει ο αλλος, οχι ο εαυτος μας. Αλλά ναι, αν δε μπορουμε εστω σε καποιο βαθμο να ψυχολογησουμε τον αλλον, υποθετω πως το μονο που μπορει να γινει ειναι να πουμε τι θα καναμε εμεις. Αλλά μια και ολοι ειμαστε διαφορετικοι και οι γνωμες ειναι σαν ...ξερεις τι...και ολοι εχουμε απο μια, μαλλον δε θα βοηθησουμε και πολυ ετσι. Απο το τιποτα βεβαια...

Στην ηλικία ΜΟΥ. Στα παραλίγο 26 ΜΟΥ λοιπόν δε θα έμπαινα στη διαδικασία που περιγράφω παραπάνω.
Ναι για την ΣΟΥ μιλαω κι εγω.Γραφεις οτι εισαι 25 και ειναι 23 η κοπελα. Δε βλεπω καποιο χασμα γενεων.:rolleyes:

Καλώς τον και πάλι. Δεν έχεις βαρεθεί να πιάνεσαι από κάθε μου φράση, χωρίς να διαβάζεις καλά τι εννοώ πρώτα; Εκτός κι αν η σύνταξή μου είναι για το διάολο.. τι να πω.
Ευχαριστω για το καλωσορισμα. Για το 1ο που σχολιασα ναι η συνταξη εβγαζε (μαζι με αυτο που ειπες) και αυτο που ανεφερα, γιαυτο και απορησα. Για την ηλικια, προφανως εσυ δε διαβασες σωστα. :) Οτι αλλη ερωτηση εχεις, εδω ειμαστε :P

Μύθος αυτό για τους Έλληνες, αν σκεφτεί κανείς πως για πολλά χρόνια είχαν τη φήμη των καλύτερων εραστών στην Ευρώπη... (Greek Kamaki...). Βέβαια μπορεί να είχαν αυτή τη φήμη, ακριβώς επειδή δεν είναι μόνο το μέγεθος που κάνει τον καλό εραστή... ;)
Καλοι εραστες ελεγε ο μυθος οτι οτι οι ελληνες ειναι τριποδα.

Σίγουρα πάντως βοηθά και το μέγεθος. Και δεν είναι μόνο θέμα της διείσδυσης. Οι άντρες εντυπωσιάζονται από τα μεγάλα στήθη και οι γυναίκες αντίστοιχα από τα μεγάλα πέη (δεν λέω για 20 cm, αλλά για ένα "normal" μέγεθος, τουτέστιν πάνω από 10 cm σε στύση). Κι εκτός αυτού, αν είναι μικρού μεγέθους το πέος, δεν θα "γλιστρά" πιο εύκολα έξω; Ε δεν θα κάνουμε αυτή την δουλειά λοιπόν, βάλε-βγάλε, σε ξενερώνει.
Οσο μικροτερο ειναι, τοσο καλυτερη θεση χρειαζεται. Αν εισαι τριποδο, ειναι πιο ευκολες οι θεσεις,στασεις κλπ. Η διαμετρος ειναι πιο σημαντικη στην ευχαριστηση , ενω το μηκος εχει νοημα σε ακραιες περιπτωσεις, για το λογο αυτο που μολις ανεφερα.

Ρε σιντ, εχω απορία : γιατι αμα χωρισουν, θα ρωτησω εγω εσενα την ηλικια σου ; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ο σκοπος νομιζα ηταν να βοηθηθει ο αλλος, οχι ο εαυτος μας. Αλλά ναι, αν δε μπορουμε εστω σε καποιο βαθμο να ψυχολογησουμε τον αλλον, υποθετω πως το μονο που μπορει να γινει ειναι να πουμε τι θα καναμε εμεις. Αλλά μια και ολοι ειμαστε διαφορετικοι και οι γνωμες ειναι σαν ...ξερεις τι...και ολοι εχουμε απο μια, μαλλον δε θα βοηθησουμε και πολυ ετσι. Απο το τιποτα βεβαια...
Bρε πουλάκι μου, δεν την ξέρω την κοπέλα.. όπως και δεν ξέρω κανέναν από αυτούς που κατά καιρούς συζητούν στο στέκι προσωπικά τους προβλήματα. Και για να σου φύγει και η κάψα και να το σταματήσουμε εδώ, στους φίλους μου σε ανθρώπους που γνωρίζω τέλος πάντων παραπάνω από 5 πράγματα για εκείνους, που ξέρω πως σκέφτονται και πως πράττουν, δεν το κάνω.
Λες "Ο σκοπος νομιζα ηταν να βοηθηθει ο αλλος, οχι ο εαυτος μας."
Πως ακριβώς βοηθάω τον εαυτό μου με το να απαντάω σε μία δημοσίευση, βάζοντας τον εαυτό μου στη θέση του άλλου;
Θα έχω καβάτζα το τι θα κάνω σε περίπτωση που βρω κανέναν με πέος < 8-9 εκ.; Θα με τρελάνεις!



Ναι για την ΣΟΥ μιλαω κι εγω.Γραφεις οτι εισαι 25 και ειναι 23 η κοπελα. Δε βλεπω καποιο χασμα γενεων.:rolleyes:
Πότε μίλησα βρε άνθρωπε για χάσμα γενεών; Στην ηλικία ΜΟΥ, θα έκανα αυτά κι αυτά, το τι θα κάνει η κοπέλα στα 23 της είναι δικό της θέμα! Δηλαδή τι θα έπρεπε να πω για να μην το κάνεις θέμα; " Στην ηλικία ΜΑΣ εγώ θα έκανα αυτό κι αυτό;"

Βρε που κολλάει ...
Αν συνεχίσεις να μου την .. μπαίνεις θα αρχίσω να πιστεύω ότι είσαι κρυφά ερωτευμένος μαζί μου κι αυτό δεν το θέλεις :hehe:
Πως κάνεις έναν Lorien να σταματήσει να καταπιάνεται από κάθε σου φράση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
(δεν λέω για 20 cm, αλλά για ένα "normal" μέγεθος, τουτέστιν πάνω από 10 cm σε στύση).
Δηλαδή, τα 20 cm ΔΕΝ είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ μέγεθος; Μας δουλεύεις κοπελιά (που λέει και ο Σεχίδης);:P:D

Νομίζω ότι τα υπόλοιπα σεξουαλικά προβλήματα του κυρίου (που αν ήξερε ότι εδώ μέσα γίνεται αυτή η συζήτηση θα την τραβούσε μέχρι να γίνει πραγματικό κατάρτι :hehe:), δηλαδή η πρόωρη εκσπερμάτιση και οι διαλείψεις στύσης, οφείλονται κατά κύριο λόγο στο μέγεθος του πέους, το οποίο όπως φαίνεται δημιουργεί ανασφάλεια στον ίδιο, πριν ακόμη νιώσει η σύντροφός του άβολα. Το ίδιο πιστεύω και για το γεγονός ότι έφτασε μέχρι τα 32 του για να προβεί στην πρώτη του σεξουαλική επαφή, καθώς και την απροθυμία του να ...ενδώσει. Τα περί εκκλησίας και τα τοιαύτα, να με συμπαθάτε αλλά τα βρίσκω απλές προφάσεις, εκλογικεύσεις της ανασφάλειας που προκαλείται σ' ένα αγόρι όταν μεγαλώνοντας ακούει τερατολογήματα περί του ευμεγέθους φαλλού, βλέπει τους συνομηλίκους του να ...τις μετράνε και να κομπάζουν για αμφιβόλου αληθείας μεγάλα μεγέθη κλπ, βλέπει ιδιαίτερα προικισμένους στο συγκεκριμένο θέμα άντρες στις ταινίες πορνό, με αποτέλεσμα να του δημιουργούνται συναισθήματα μειονεξίας, ίσως χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Η προσπάθειά του δε να προκαταλάβει την πιθανή σου δυσαρέσκεια, δηλώνοντας ότι είναι πολύ ικανοποιημένος από τη σεξουαλική σας ζωή, δείχνει τουλάχιστον απελπισία και μου προκαλεί συναισθήματα θλίψης. Ξέρει κι εκείνος τι συμβαίνει, μην ξεγελιέσαι...:/:

Δυστυχώς, το πέος εκτός από ένα αναπαραγωγικό ή έστω σεξουαλικό όργανο, αποτελεί από την άλλη πλευρά κι ένα ΣΥΜΒΟΛΟ, που αντιπροσωπεύει αρχετυπικά τη γονιμότητα, την ισχύ, την εξουσία, σύμβολο γύρω από το οποίο περιστρέφεται σύσσωμος ο φαλλοκρατικός μύθος. Αυτό μας κάνει όλους και όλες να έχουμε δώσει υπερβολική σημασία στο ζήτημα "μέγεθος". Στην πραγματικότητα θεωρώ ότι ένα μικρού μεγέθους πέος μπορεί να είναι ιδιαίτερα λειτουργικό, εάν χρησιμοποιηθεί με τον κατάλληλο τρόπο. Η κυριαρχία του μεγάλου πέους έχει κυρίως ψυχολογική φύση και δεν στηρίζεται σε πραγματικά δεδομένα.

Θα ήταν ίσως καλύτερα να ξεπεράσετε λοιπόν αγαπητή μου αυτό το ζήτημα και απλά να κάνετε έρωτα χωρίς άγχος και δεύτερες σκέψεις. Εάν τον βοηθήσεις να μάθει να χρησιμοποιεί σωστά το πέος του, θα προσφέρεις μεγάλη υπηρεσία και σ' εκείνον και στον εαυτό σου, ακόμη κι αν τελικά αποφασίσεις να χωρίσεις. Σίγουρα θα έχεις τότε αφήσει κάτι καλό πίσω σου.

Θα πω και κάτι άλλο, χωρίς καμμία δόση αστεϊσμού ή εξυπνακισμού, αν και γνωρίζω ότι πολλοί, ίσως κι εσύ η ίδια θα ξενιστείτε απ' αυτό: Ένα πέος τέτοιου μεγέθους, είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για πρωκτικό σεξ, καθώς μπορεί να διεγείρει το σφιγκτήρα, χωρίς να τον κάνει να πονάει ιδιαίτερα. Ίσως θα ήταν μια καλή ιδέα να το δοκιμάσετε μαζί. Έτσι εσύ θ' ανακαλύψεις μια άλλη πηγή ηδονής, ενώ εκείνος θα κερδίσει τεράστια αυτοπεποίθηση. Έτσι η σεξουαλική σας ζωή θα γίνει ξαφνικά πολύ πιο ενδιαφέρουσα από αυτήν του μέσου όρου των ζευγαριών...(καλά ντε, μη βαράτε, μια γνώμη είπα δεν είναι δα κι υποχρεωτική...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δηλαδη κοριτσια θα ειχατε βρει τον ανδρα της ζωης και θα ηταν το αλλο σας μισο και θα τον χωριζατε γιατι θα ειχε μικρο πεος?τι να πω,μετα γκρινιαζουμε οι γυναικες πως οι ανδρες μας βλπουν μονο ως σεξουαλικα αντικειμενα.αν παλι καποιος ηταν σκαρτος στον χαρακτηρα και τελειος στο κρεβατι θα μενατε μαζι του επειδη θα εκανε καλο σεξ?απ'οτι ειδα μονο η Λια εδωσε αρνητικη απαντηση και μπραβο της δηλαδη.συχνα ακουμε να γκρινιαζουν οι γυναικες πως οι ανδρες σκευτονται το σεξ μονο και τιποτα αλλο και δεν θελουν να μπλεξουν με αισθηματα και αλλα πολλα τετοια αλλα αυτο που παρατηρησα εγω ειναι οτι και οι γυναικες φερονται με τον ιδιο τροπο.τετοια ωμοτητα ποια?μπραβο και εις ανωτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
το ιδανικο μεγεθος ειναι 15 εκ. (διαβασα καποτε)

εγω παντως δν παρατουσα καμια λογω ανυπαρκτου στυθους ας πουμε.....το σεξ εχει λιγη εως ελαχιστη σημασια, για μενα τουλαχιστον....σημασια εχει να αγαπιουνται, που κραταει, ενω οι ηδονες ειναι φθαρτες, κρατανε λιγο κι ας ειναι εντονες....

αλλα μιλαμε ΜΟΝΟ για σεξ τωρα οποτε δν εχει νοημα να πω τα μαυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
τουλαχιστον....σημασια εχει να αγαπιουνται, που κραταει, ενω οι ηδονες ειναι φθαρτες, κρατανε λιγο κι ας ειναι εντονες....

Μην το λες, στις τσόντες με τους 25 ποντους πέος οι γυναίκες έχουν πολύωρη ηδονή με πολλά λίτρα υγρά. Κάτι θα ξέρουν εκεί. Πρέπει να εξεταστεί και αυτή η παράμετρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoffeeBlack

Νεοφερμένος

Η CoffeeBlack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δηλαδη κοριτσια θα ειχατε βρει τον ανδρα της ζωης και θα ηταν το αλλο σας μισο και θα τον χωριζατε γιατι θα ειχε μικρο πεος?
Μα δεν είπα ότι είναι ο άντρας της ζωής μου... Το ότι είναι πολύ καλό παιδί απέχει παρασάγγας από τον χαρακτηρισμό "άντρας της ζωής μου", εξάλλου είμαστε μαζί μόνο 8,5 μήνες.
Και ίσως δεν χωρίζεις αν το θέμα είναι μόνο το μέγεθος, γιατί σημασία έχει η συνολική ποιότητα της σεξουαλικής ζωή, η οποία οποία όμως στη δική μας περίπτωση δεν είναι και στα καλύτερά της λόγω απειρίας (την οποία δουλεύουμε) και άλλων προβλημάτων. Αν διορθώνονταν τα τελευταία (τα οποία όσο να 'ναι επηρεάζουν και μένα ψυχολογικά) μπορεί να μην έδινα τόση σημασία στο μέγεθος... Ίσως τελικά, το πρόβλημα μου να μην είναι το μέγεθος αυτό καθ' αυτό, αλλά το ότι ήρθαν όλα μαζεμένα...:hmm:

αν παλι καποιος ηταν σκαρτος στον χαρακτηρα και τελειος στο κρεβατι θα μενατε μαζι του επειδη θα εκανε καλο σεξ?
Όχι φυσικά! Αλλά γιατί πρέπει να φτάνουμε στα άκρα? Γιατί να πρέπει να διαλέξουμε ή το ένα ή το άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
το ιδανικο μεγεθος ειναι 15 εκ. (διαβασα καποτε)

εγω παντως δν παρατουσα καμια λογω ανυπαρκτου στυθους ας πουμε.....το σεξ εχει λιγη εως ελαχιστη σημασια, για μενα τουλαχιστον....σημασια εχει να αγαπιουνται, που κραταει, ενω οι ηδονες ειναι φθαρτες, κρατανε λιγο κι ας ειναι εντονες....

αλλα μιλαμε ΜΟΝΟ για σεξ τωρα οποτε δν εχει νοημα να πω τα μαυρα

Μια παρενθεση... Το ανυπαρκτο στηθος μας χαλαει η αληθεια ειναι... Αλλα δεν υπαρχει καποιο λειτουργικο προβλημα στην σεξουαλικη πραξη... Παλι καταλαβαινουμε τι γινεται... Οποτε εχει αρκετα μεγαλη διαφορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,104 μηνύματα.
είμαστε μαζί μόνο 8,5 μήνες.

Ερώτηση: τι σε έκανε να το "αντέξεις" όλο αυτό 8,5 μήνες και να μην το αντέχεις τώρα; Πιθανή απάντηση: σου έφυγε ο έρωτας.

Άστον τον άνθρωπο να κάνει την τύχη του με κάποια που δε θα σκέφτεται τόσο πεζά πράγματα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ερώτηση: τι σε έκανε να το "αντέξεις" όλο αυτό 8,5 μήνες και να μην το αντέχεις τώρα; Πιθανή απάντηση: σου έφυγε ο έρωτας.

Άστον τον άνθρωπο να κάνει την τύχη του με κάποια που δε θα σκέφτεται τόσο πεζά πράγματα.:mad:

Είναι πεζό να σκέφτεται ότι τη χαλάει το σεξ στην υπάρχουσα σχέση της?:confused:
Σιγά μην κάνει τέτοιους συμβιβασμούς 23 χρονών κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,104 μηνύματα.
Είναι πεζό να σκέφτεται ότι τη χαλάει το σεξ στην υπάρχουσα σχέση της?:confused:
Σιγά μην κάνει τέτοιους συμβιβασμούς 23 χρονών κοπέλα.

Ναι για μένα είναι πεζό. Συγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι φυσικά! Αλλά γιατί πρέπει να φτάνουμε στα άκρα? Γιατί να πρέπει να διαλέξουμε ή το ένα ή το άλλο?
Γιατί είναι δύσκολο να έχεις και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο, από στατιστικής απόψεως. Εγώ προσωπικά σου εύχομαι να βρεις κάποιον που και θα είναι καλός σε όλους τους υπόλοιπους τομείς και με ... όργανο μεγέθους Peter North.

Αλλά εάν τον χωρίσεις κι μετά πέφτεις σε ρεμάλια που σε ταλαιπωρούν και σε πληγώνουν (αλλά κάνουν σεξ σαν τον Μάνθο Φουστάνο) μην έρθεις μετά εδώ κλαίγοντας "ποιον πήγα κι έδιωξα". Εντάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Έχετε λυσσάξει. Το πρόβλημα της κοπέλα δεν είναι ΜΟΝΟ το μέγεθος. Ο τύπος αυτός έχει και προβλήματα στη στύση του! Αν είναι ποτέ δυνατόν να λέμε σε μια κοπέλα ότι είναι πεζή και ότι είναι άκαρδη όταν στα 23 της θέλει να κάνει σεξ και να το ευχαριστιέται και όχι να κάνει αγγαρεία κάθε φορά. Ο ύπνος είναι προτιμότερος από το χάλια σεξ. Και συν τοις άλλοις ο άνθρωπος αυτός δεν κάνει καμία συζήτηση για να λυθεί το πρόβλημα αλλά αντίθετα λέει πως όλα του αρέσουν και είναι μια χαρά. Άμα δεν υπαρχει χημεία, δεν υπάρχει. Τι το παλεύετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Άστον τον άνθρωπο να κάνει την τύχη του με κάποια που δε θα σκέφτεται τόσο πεζά πράγματα.:mad:
Αν η σεξουαλική ικανοποίηση, συνώνυμο της απόλυτης ένωσης και ανύψωσης των δύο που γίνονται ένα (μπλα μπλα μπλα...) σε μια σχέση είναι το πεζό κομμάτι, το επουράνιο ποιο είναι; :confused:
Οι επιστήμονες πάντως λένε πως ο Έρωτας από άποψη χημικών διεργασιών, διαρκεί από 8 μήνες μέχρι τέσσερα χρόνια...

Παραείσαι απόλυτη και επικριτική... Η κοπέλα προσπαθεί να βρει τρόπο να βελτιώσει τη σεξουαλική της ζωή με αυτόν ή με κάποιον άλλον. Σιγά να μην την πούμε και ανήθικη!
Δεν είναι η Χιονάτη, ούτε η Σταχτομπούτα...

Σιγά μην κάνει τέτοιους συμβιβασμούς 23 χρονών κοπέλα.
Σε καμία ηλικία δεν αξίζει να κάνεις τέτοιους συμβιβασμούς. Μη σου πω ότι σε μεγαλύτερες ηλικίες που τα περιθώρια στενεύουν και έχεις την εμπειρία, είναι που δεν τους κάνεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top