What's up? (Cosmote)

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ξερει κανεις πως βαζεις ιντερνετ για 24 ωρες με 1 ευρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πως ενεργοποιειται ομως; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω δεν ενεργοποιείται με κάποιο sms αλλά μπαίνοντας στο internet. Τουλάχιστον σε εμένα έτσι γίνεται και απλά μου έρχεται sms ότι μέχρι την άλλη μέρα θα έχω internet με ένα ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ρε τι μαλακία κάναν πάλι. Με 10 € κάρτα δεν δικαιούμαι δωρεάν λεπτά ? wtf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
H whats's up προσφέρει δωρεάν πρόσβαση στο facebook???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε παιδιά σταμάτησε να βάζει δωρεάν χρόνο ομιλίας με κάθε ανανέωση;

Όχι τίποτα άλλο, αλλά χάλασα μια κάρτα μιλώντας σε whats up θεωρώντας ότι έχω δωρεάν. Άι στο καλό της.
Γυρίσαμε στο να στέλνουμε μήνυμα για ενεργοποίηση των call600?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε παιδιά σταμάτησε να βάζει δωρεάν χρόνο ομιλίας με κάθε ανανέωση;

Όχι τίποτα άλλο, αλλά χάλασα μια κάρτα μιλώντας σε whats up θεωρώντας ότι έχω δωρεάν. Άι στο καλό της.
Γυρίσαμε στο να στέλνουμε μήνυμα για ενεργοποίηση των call600?
Εδώ και μήνες. :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εδώ και μήνες. :upside:
Εμένα γιατί τις προάλλες που ανανέωσα μου έδωσε 300 λεπτά ομιλίας με ανανέωση 5€;; Εκτός και αν λέτε για άλλο πράγμα.. :P
Πάντως, το Whats up δεν με καλύπτει πλέον καθώς τα 300 λεπτά μου είναι άχρηστα [καθώς μιλάω με Vodafone και Cosmote έχουν μερικοί συμμαθητές μου και το φροντιστήριό μου για τυχόν απορίες να έχω άπλετο χρόνο να μιλάμε (σσ. ούτε σχέση να'χαμε :P)] και τα δώρα του Reload it δίνουν δωρεάν sms που είναι μόνο προς Whats up.. Ας δώσουν και κάτι προς άλλα δίκτυα.. Δεν θα τους πέσει... η μύτη.. :P:mad:

H whats's up προσφέρει δωρεάν πρόσβαση στο facebook???
Σου δίνει δωρεάν πλοήγηση στο Facebook μέσω του Fb zero (0.facebook.com ή zero.facebook.com) αλλά και από'κει βρήκαν τρόπο για να παίρνουνε λεφτά.. Μόλις πας να μπεις σου στέλνουν μήνυμα και σε χρεώνουν με 1€ και σου δίνουν απεριόριστη πλοήγηση για μια μέρα.. Καλό για όσους θέλουν να μπαίνουν και σε άλλες ιστοσελίδες από το κινητό, αλλά κλεψιά για όσους μπαίνουν μόνο στο δωρεάν Facebook.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ειμαι ικανοποιημενος αν και πολλες φορες εχει σημα μπανανα χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε παιδιά σταμάτησε να βάζει δωρεάν χρόνο ομιλίας με κάθε ανανέωση;

Όχι τίποτα άλλο, αλλά χάλασα μια κάρτα μιλώντας σε whats up θεωρώντας ότι έχω δωρεάν. Άι στο καλό της.
Γυρίσαμε στο να στέλνουμε μήνυμα για ενεργοποίηση των call600?
Αυτό. :|

Επίσης,δεν είχα κάνει και reload it πριν τελειώσει η κάρτα,
έβαζα τον κωδικό στο site μετά και δεν πήρα ούτε καν από εκεί κάποιο δώρο έστω.
Δεν δεχόταν τον κωδικό δηλαδή.
Πήγε εντελώς τζάμπα η κάρτα.
"Ευτυχώς" ήταν ανανέωση των 5 ευρώ και όχι παραπάνω.

Anyway.
Ξέρει κανείς τι κάρτα ανανέωσης πρέπει να πάρει κάποιος,για να του δώσει λεπτά?
Γιατί στο site βλέπω μόνο 3 ευρώ δωρεάν χρόνο ομιλίας στην κάρτα των 30 ευρώ.
Αν είναι δυνατόν. :|
και τα δώρα του Reload it δίνουν δωρεάν sms που είναι μόνο προς Whats up.. Ας δώσουν και κάτι προς άλλα δίκτυα.. Δεν θα τους πέσει... η μύτη.. :P:mad:
Εκτός από χρόνο και μηνύματα προς what's up,
μερικές φορές μου βγάζει και την επιλογή για sms προς άλλα δίκτυα στο reload it.
Mην φανταστείς όμως κάτι τρελό,40-50 μηνύματα σε μια βδομάδα να δίνει.

Τragic γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Δε ξερω τι στο καλο γινεται παντως μεσα σε 4 μερες μου τελειωσαν ολα τα λεπτα δε μπορω να καταλαβω πως γινεται :@ κ τα μηνυματα που μου εμειναν ειναι 7500 ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε βρίσκω πως να κάνω επέκταση 2 ευρώ και ξέμεινα. :Ρ
Helpppp!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις και επέκταση 3 ευρώ. ΕΠ 2 ή ΕΠ 3 και αποστολή είτε στο 1313, είτε στο 1315. Δοκίμασε και τα 2. Εγώ ποτέ δεν το πετυχαίνω με την πρώτη :P
Έχω να το κάνω καιρό βέβαια, οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Kανένα. :[
Είναι επειδή είμαι άφραγκο; :(

Εdit: είμαι -0,21 ευρώ. :P


A! To βρήκα!
Επέκταση Υπολοίπου
Το WHAT'S UP σου δίνει τη δυνατότητα να επεκτείνεις το υπόλοιπο του λογαριασμού σου με 3€, καλώντας χωρίς χρέωση στο 1315 ή στέλνοντας γραπτό μήνυμα ΕΠ3. Έτσι δεν θα βρεθείς ποτέ χωρίς χρόνο ομιλίας τη στιγμή που τον χρειάζεσαι, όπου κι αν βρίσκεσαι!


ΧΡΕΩΣΗ Αίτηση με κλήση στο 1315 ή με γραπτό μήνυμα στο 1315 για πίστωση 3€ Χωρίς χρέωση Κόστος χρήσης υπηρεσίας 0,35€

Σημειώσεις:

  • Η υπηρεσία θα είναι διαθέσιμη για μία μόνο φορά πριν από κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας, ανεξαρτήτως του τρόπου πρόσβαση που θα επιλέξεις (κλήση ή SMS)
  • Προκειμένου να γίνει χρήση της υπηρεσίας θα πρέπει: *Το διαθέσιμο υπόλοιπο σου να κυμαίνεται μεταξύ 0€ και 2€ όταν πρόκειται για χρήση μέσω κλήσης και 0,11€ και 2€ για χρήση μέσω sms. * Να έχεις πραγματοποιήσει τουλάχιστον μία ανανέωση χρόνου ομιλίας τους τελευταίους 2 μήνες πριν τη χρήση της υπηρεσίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
συμφέρει μονο αν μιλάς και με άλλους που έχουν κοσμοτέ,αλλιώς τρώει πολύ,επειδή παίρνω συχνά στο εξωτερικό αν πάρω από τη κοσμοτέ ούτε 2 λεπτά δεν μπορώ να μιλήσω με 5 E ενώ με το frog μιλάω 5-6 λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Τα δύο προγράμματα χρεώνουν το ίδιο το δευτερόλεπτο; Αν πχ μιλήσεις σε vodafone και από τα δύο προγράμματα θα πληρώσεις το ίδιο;
Από το Γερμανός μου ειπαν πως είναι πιο οικονομικό η cosmote.. αλλά στην σελίδα βλέπω ότι έχουν ίδιες χρεώσεις.. κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Από το Γερμανός μου ειπαν πως είναι πιο οικονομικό η cosmote.. αλλά στην σελίδα βλέπω ότι έχουν ίδιες χρεώσεις.. κάνω λάθος;

λολ
Τι θα σου ΄λεγαν; Αφού o Γερμανός έχει εξαγοραστεί από την cosmote. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ναι όμως και η whatsup της cosmote είναι άρα λεφτά πάλι στο γερμανό...(μπορεί να κάνω και λάθος:whistle:)

Άρα οι χρεώσεις είναι ίδιες;

πως βλέπω πόσο υπόλοιπο ομιλίας ή sms έχω όταν κερδίζω από το reload it? πχ κέρδισα 120 λεπτά ομιλίες που θα δω πόσα μου έμειναν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top