What's up? (Cosmote)

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Έχει βάλει κανείς κάρτα να μου πει τι ''νέα μηνιαία πακέτα'' προσφέρει το reload it;

Α, ok, τα βρήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

staventoula

Νεοφερμένος

Η staventoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δυστυχώς τα 1500 δεν μου φτάνουν πλέον!!!
Λένε ότι θα επιστρεψουμε παλι στα 600..:( Πωπωω κάθε εβδομάδα κάρτα θα θέλω..
Καλό ειναι πάντως γενικότερα το what's up..
Χωρίς αυτό τι θα κάναμε??
Το σήμα όμως είναι λίγο....:P

Μας υποχρέωσε με τη νέα προσφορά...ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!!!!!:P:(

ΔΩΡΕΑΝ CALL THEM ALL ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ

Τώρα συνεχίζεις να μιλάς δωρεάν με όλο τον κόσμο του WHATʼS UP με κάθε ανανέωση!
Γιατί έχεις δώρο ένα CALL THEM ALL 600 με κάθε ανανέωση 10? και ένα CALL THEM ALL PLUS με κάθε ανανέωση από 20?.
Αλλά και νέα μηνιαία πακέτα με δωρεάν λεπτά και sms, προς όλο τον κόσμο του WHATʼS UP, από το Reload it με κάθε ανανέωση από 5?.
Με το CALL THEM ALL 600 έχεις 600 λεπτά ομιλίας και videoκλήσεων προς όλο τον κόσμο του WHATʼS UP, ενώ με το CALL THEM ALL PLUS έχεις 1200 λεπτά ομιλίας και videoκλήσεων και 1200 SMS προς όλο τον κόσμο του WHATʼS UP.
Για εγγραφή καλέστε δωρεάν στο 1330 αλλά για όσους είχαν γραφτεί στην προηγούμενη προσφορά ισχύει αυτόματα.
Ισχύει για ανανεώσεις μέχρι 30/6/2011.


Όχι παιδάκια. Μηνύματα θα πάρετε μόνο αν κάνετε ανανέωση με κάρτα των 20 ευρώ που κερδίζεις 1200' ομιλίας και 1200 sms.
Με 7 ευρώ μπορείς να έχεις 1200' και 1200 sms!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αυτά όμως τα χρεώνεσαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ ξόδευα και τα 1500 κάθε μήνα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμενα δε με βολευει καθολου!!!!!!! εγω εβαζα 5 ευρω και 3 ευρω χρεωνα στο ιντερνετ του κινητου, αρα ειχα υπολοιπο 2 ευρω, τα οποια χρειαζομουν σε περιπτωση αναγκης που καποιος δεν ειχε whats up (λιγο σπανιο βεβαια) ή σε περιπτωση που ηθελα να καλεσω ενα ταξι κλπ. Τι θα κανω τωρα? προτεινετε μου τπτ... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μπορείς να βρεις τις προσφορές των άλλων εταιρειών εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fiorda

Νεοφερμένος

Η Fiorda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ έβαλα φέτος what's up οπότε δεν έχω πρόσβαση στα 1500... Αλλά βάζω τα 1200. Λεπτά & μηνύματα. Άλλες φορές τα τρώω, άλλες φορές τσου. Ανάλογα τα κέφια. ^^
Μια χαρά είναι... Γενικά καλές υπηρεσίες.

Από σήμα θέλει λίγο βελτίωση.:D
Να σε ρωτήσω κατι; Επειδή πλέον δεν θα έχουμε τα 1500 και θα ήθελα να βάώ τα 1200 και δεν θυμαμαι πως τα βαζουμε,μηπως μπορείς να μου πεις πως τα βαζεις σε παρακαλώ;:):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
https://www.whatsup.gr/
Kαι στο services θα δεις πως ενεργοποιείς τα άλλα πακέτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω κατι; Επειδή πλέον δεν θα έχουμε τα 1500 και θα ήθελα να βάώ τα 1200 και δεν θυμαμαι πως τα βαζουμε,μηπως μπορείς να μου πεις πως τα βαζεις σε παρακαλώ;:):/:

Αχ, 2-3 φορές είχα βάλει τα 1200. Μετά το γύρισα στα 600 γιατί ήταν πολλά για μένα.
Αν θυμάμαι καλά, στέλνεις PLUS στο 1313.

Για τα 600 πάντως, στέλνεις 600 στο 1313.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Για τα 600 στέλνεις call600 στο 1313 ή sms600 στο 1313.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Για τα 600 στέλνεις call600 στο 1313 ή sms600 στο 1313.:)

Εμένα μου ενεργοποιούνται αν στείλω σκέτο το 600 στο 1313, πάντως.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για όσους ξεχνούν εύκολα: https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=2528624&postcount=75
όχι θα αρχίσουμε
πρέπει να θεσπιστεί ανώτατο όριο μηνιαίων μηνυμάτων και όποιος το ξεπερνά εν γνώσει του , να πληρώνει ειδικό εσεμεσοφόρο - η αριστερά θα αντιδράσει , το κέντρο θα κλείσει από απεργίες , το λάος θα κάνει άσχετες δηλώσεις αλλά αυτά γίνονται ούτως ή άλλως

ντροπή και όνειδος στους εξαρτημένους από την αποστολή και την αναφορά παραλαβής - ο υπουργός οικονομίας να φροντίσει για όποιον αμελεί τον φόρο , να του τελειώνει αυτόματα η κάρτα μόλις έχει λάβει το sms <<και πού θα συναντηθούμε μωρό;>>
Παράτα μας ρε φιλόσοφε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Στέλνοντας Y στο 1313 μπορείτε να ενημερώνεστε για το υπόλοιπό σας σε sms/λεπτά ομιλίας.

Εγώ έχω μέχρι τις 24/2, 1271' τα οποία δεν πρόκειται να χρησιμοποιήσω, ξέρετε αν το supershare ισχύει και για τα 1500? Γιατί λέει μόνο
Τα 60 λεπτά δωρεάν λεπτά ομιλίας που μεταφέρονται, μπορούν να προέρχονται από τις υπηρεσίες «CALL THEM ALL 600» ή «CALL THEM ALL PLUS» ή «CALL THEM ALL EXTENSION».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Mπα, δε νομίζω. Όπου και να είδα λέει για τα 3 πακέτα.
Δε νομίζω όμως να χάσεις κάτι αν το δοκιμάσεις.

Σε περίπτωση που χρειαστεί να βάλουμε PUK αλλά δεν το έχουμε, τι κάνουμε; :spell:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σε περίπτωση που χρειαστεί να βάλουμε PUK αλλά δεν το έχουμε, τι κάνουμε; :spell:

Είτε πας σε ένα κατάστημα Γερμανός/ Cosmote/ Οτε, είτε παίρνεις τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών για να σε βοηθήσουν!
Το έχω κάνει αυτό με σύνδεση! Λογικά πρέπει να γίνεται και σε καρτοτηλέφωνο!

Αυτή την προσφορά της Cosmote την ξέρατε;

Εγώ πρόσφατα την έμαθα και είναι πολύ καλή! Χθες πήγα σινεμά και για 2 άτομα πλήρωσα 8,5 ευρώ! Τα αρνητικά είναι οτι η προσφορά ισχύει μόνο τις Τετάρτες, είναι μόνο για τα Village και το μήνυμα στοιχίζει 1 ευρώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι ειναι πολυ καλη η φαση η προσφορα... Και συμφερει πολυ...

Αληθεια, ξερει κανεις αν για τα 600 και τα 1200 που μπαινουν οταν βαζεις καρτα πρεπει να κανεις αρχικη ενεργοποιηση οπως καναμε και με τα 1500??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αληθεια, ξερει κανεις αν για τα 600 και τα 1200 που μπαινουν οταν βαζεις καρτα πρεπει να κανεις αρχικη ενεργοποιηση οπως καναμε και με τα 1500??
Τα 600' μπαίνουν με κάθε ανανέωση χωρίς να στείλεις τίποτα, ενώ για τα 1200 sms πρέπει να στέλνεις κάθε φορά και θα σου αφαιρεί 7 ευρώ από την κάρτα σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ευχαριστώ...

btw έλεγα για τα 1200 που μπαίνουν με την 20άρα την κάρτα, αλλά με κάλυψες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Για sms έχετε βρεί καμιά καλή προσφορά;

Πολλά δεν είναι 7E το μήνα βρε παιδιά για 1200'/sms? =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κι εγώ. :P

Με το reload it,τι παίζει?
Παλιά έμπαινα στο site,έβαζα τον κωδικό και το κινητό μου και μου ερχόταν απευθείας μήνυμα ότι μου προστέθηκαν κάποια λεπτά.
Αυτή τη φορά μου ήρθε μήνυμα και λέει ότι "θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά μαζί σας εντός 2 εργάσιμων ημερών για την δωρεάν παράδοση του δώρου σας,μέσω courier." Wtf. :confused:

Έχω κερδίσει 300' προς what's up στο reload it,δηλαδή θα με πάρουν τηλέφωνο,θα τους πώ διεύθυνση και θα μου φέρουν καρτούλα or sth ή κάποιον κωδικό για αυτά τα λεπτά? Τι καινούργιο είναι αυτό? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top