Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,071 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 378 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
1
13
56,52%
2
5
21,74%
3+
4
17,39%
Κανένα
1
4,35%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω
0
0%

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 07:47, 14-07-05:

Πόσα αδέρφια έχετε??αγόρι ή κορίτσι??μεγαλύτερο ή μικρότερο?? πώς τα πάτε μεταξύ σας???
Σας βομβάρδισα με ερωτήσεις ε???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 08:20, 14-07-05:

εχω την αδελφουλα μου που ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη μου, την λενε Ελενα, μενει μακρια μου και μου λειπει πααααααρα πολυ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 08:33, 14-07-05:

2 αγορακια το ενα ειναι 23 και το αλλο 18...και τα αγαπαω πολλυ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 09:35, 14-07-05:

Έχω έναν αδερφό 29 χρονών, μένει με την κοπελιά του...
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 09:45, 14-07-05:

Έχω έναν αδερφό 5 χρόνια μικρότερο δλδ στα 21.Αν και πάντα τσακωνόμασταν όπως όλα τα αδέρφια τα τλτ χρόνια έχουμε δεθεί πολύ.
Κι αρχίζω να καταλαβαίνω πόσο δίκιο είχε ο πατέρας μου που έλεγε"μην μαλώνετε αδέρφια είστε όταν θα φύγουμε εμείς θα έχετε ο ένας τον άλλον".
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:56, 14-07-05:

Έχω ένα πιπινάκι μόλις 20 ετών, το Σοφάκι μου, που μου σπάει τα νεύρα, αλλά και μου συμπαραστέκεται όσο κανένας άλλος στα δύσκολά μου!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 10:01, 14-07-05:

eχω μια αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη (29) η οποία μένει μακρυά από το σπίτι εδώ και (σνιφ) 11 χρόνια (ΜΑ,ΒΑ,PhD) και έχει πλέον παντρευτεί... Και ενώ μέχρι να φύγει σκοτωνόμασταν όλη μέρα τα τελευταία 4-5 χρόνια, που μεγάλωσα κι εγώ μου λείπει τρελά πολύ .... Και είναι και στο εξωτερικό...σνιφ...στενοχωρήθηκα τώρα..
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 10:23, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
eχω μια αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη (29) η οποία μένει μακρυά από το σπίτι εδώ και (σνιφ) 11 χρόνια (ΜΑ,ΒΑ,PhD) και έχει πλέον παντρευτεί... Και ενώ μέχρι να φύγει σκοτωνόμασταν όλη μέρα τα τελευταία 4-5 χρόνια, που μεγάλωσα κι εγώ μου λείπει τρελά πολύ .... Και είναι και στο εξωτερικό...σνιφ...στενοχωρήθηκα τώρα..
Έλα τώρα όσο μακρυά κι αν είναι είναι πάντα αδερφή σου και σε αγαπάει και θα είναι δίπλα σου όταν κι όποτε την χρειαστείς.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:49, 14-07-05:

έχω μία αδερφή 5,5 χρόνια μεγαλύτερη από μένα, παντρεμένη με 3 παιδία
όταν είμασταν μικρές γινόταν πανικος τώρα που μεγαλώσαμε έχουμε πολύ καλές σχέσεις και την εκτιμώ ιδιαίτερα (κυρίως επειδή έκανε 3 εγγόνια στους γονείς μας και δεν πρήζουν εμένα )
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 17:52, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Έλα τώρα όσο μακρυά κι αν είναι είναι πάντα αδερφή σου και σε αγαπάει και θα είναι δίπλα σου όταν κι όποτε την χρειαστείς.
μωρέ ναι...αλλά όσο και να το πεις...αλλιώς είναι να είναι δίπλα σου από τηλέφωνα και μειλ (άντε και 3 μέρες κάθε 2ο καλοκαίρι) και αλλιώς να είναι και κυριολεκτικά δίπλα σου... Απλά έχοντας μεγαλώσει από τα 13 μου ουσιαστικά σαν μοναχοπαίδι έχω αναπτύξει όλα τα σύνδρομα του...μοναχοπαιδιού... και ΄τωρα που οι διαφορες είναι μικρές και βλέπω φίλες μου να κάνουν παρέα με τα αδερφια τους κτλ δεν μπορώ...όσο και να προσπαθώ να το αποφύγω...το ζηλεύω...και μου λείπει πιο πολύ... Να πχ στην αποφοίτηση μου ήταν να μην έρθει (deadline από δουλεια + πολλά έξοδα το πηγαινελα για μισή μέρα ουσιαστικά) και της είχα πει και εγώ ότι δεν αξίζει τον κόπο και πριν φύγω για να παω να ορκιστώ από το σπίτι με πιασαν τα κλάμματα και με μάζευε η μάνα μου (και άντε να 3αναβαφτώ μετά!)...βεβαια το μουντζουρωμα δεν το...γλύτωσα γιατί τελικά μου την έκανε την έκπληξη και ήρθε από το αεροδρόμιο απευθείας για την τελετή (και έφυγε αμέσως μετα ) οποτε με ξαναπιάσαν τα ζουμιά εμένα στη μέση της αίθουσας τελετων

Τέσπα...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:01, 14-07-05:

Ενα αδερφό έχω, ένα χρόνο μικρότερο που υπερλατρεύω, αν και μου κανει συχνα-πυκνά την ζωή δύσκολη.... Και ξέρω ότι και εκείνος με αγαπά πολύ αν και δεν το δείχνει γιατί το παίζει σκληρός!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:09, 15-07-05:

Εχω μια αδερφη που ειναι 16, σε λιγο 17, και μενει με την μανα μου στην Σουηδια.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 01:26, 15-07-05:

έχω μια αδερφούλα ένα χρόνο μεγαλύτερη .
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:37, 15-07-05:

Εγώ έχω μια αδερφή 7 χρόνια μικρότερη την γνωστή μας ΤΑΖ
έχουμε ΤΕΛΕΙΑ σχέση δνε μας χωρίζει η διαφορά ηλικίας μας καθόλου, και μαζί βγαίνουμε και ξέρει τα πάντα μα τα πάντα για εμένα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:46, 15-07-05:

Πολυ χρήσιμο το Poll το αποτέλεσμα είναι ξεκάθαρο το 80% πατάει το δευτερο κουμπάκι
Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε: στις 10:48, 15-07-05:

Μοναχοπαίδι εγώ και μάλλον με όλα τα σύνδρομα...του μοναχοπαιδιού που είπε και η XRZ :/
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:57, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou
Μοναχοπαίδι εγώ και μάλλον με όλα τα σύνδρομα...του μοναχοπαιδιού που είπε και η XRZ :/
Έλα βρε μην κάνεις έτσι, έχει και τα θετικά του κάποια μεγαλύτερα αδέρφια σε ορισμένες οικογένιες κάνουν την ζωή κόλαση στα μικρότερα.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:03, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Έλα βρε μην κάνεις έτσι, έχει και τα θετικά του κάποια μεγαλύτερα αδέρφια σε ορισμένες οικογένιες κάνουν την ζωή κόλαση στα μικρότερα.
εγώ πάλι θα έλεγα τα μικρότερα στα μεγαλύτερα
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 11:06, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou
εχω 1 φιλη μοναχοπαιδι, κανουμε παρεα απο πιτσιρικια και την λατρευω γιατι μου φερετε σαν να 'μαι η αδελφη της...αν δεν ηταν μοναχοπαιδι ισως να μην ημασταν τοοοσο δεμενες...
Παράθεση

goldy (Χρύσα)

Νεοφερμένος

H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H goldy έγραψε: στις 15:24, 15-07-05:

'Εχω άνα αδελφό 1 χρόνο πιο μικρό μου. Όταν ημασταν μικροί τσακωνόμασταν συνεχώς αλλά τώρα έχουν ηρεμήσει τα πράγματα. 8) Είναι αρραβωνιασμένος και μέχρι πριν λίγες μέρες έμενε στο σπίτι της νυφούλας μου αλλά εδώ και μια εβδομάδα έχουμε μετακομίσει όλοι μαζί στο σπίτι των γονιών μου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες