Κολώνιες και αρώματα

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
H Champion της Davidoff ειναι απλα απιστευτη...μονο αυτην χρησιμοποιω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

God damn. Δεν αλλάζω άρωμα ποτέ ξανά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Πωπω με εχετε ψησει τωρα θελω να τα δοκιμασω ολαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Ερωτας, ερωτας, ερωτας :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μου αρεσουν πολλα αρωματα, αναλογα την περισταση.
Αλλα αν ηταν να διαλεγα μονο ενα, θα ηταν σιγουρα το Miss Dior :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

Ερωτας, ερωτας, ερωτας :inlove:

Εδώ και τρία χρόνια αυτήν ξέρω, αυτήν εμπιστεύομαι:inlove: ~: ό,τι πρέπει για καθημερινό άρωμα....

Για πιο επίσημες περιστάσεις έχω αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • rose the one.jpg
    rose the one.jpg
    15.5 KB · Εμφανίσεις: 1,223
  • juicy couture.jpg
    juicy couture.jpg
    11.5 KB · Εμφανίσεις: 727

DimiLovemi

Νεοφερμένος

Ο DimiLovemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για μενα Davidoff Cool Water, και για τις κοριτσαρες μου λατρευω ΜILLION και POISON ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Aγαπάμε Ηypnotic Poison!:inlove::inlove:
Mετά απ' αυτήν το χάος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
la vie belle
light blue :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Αν και αγαπώ την Enigma της Oriflame και έπειτα, τη Hypnose της Lancome -όπως έχω γράψει σε παλιότερο μου ποστ- πριν κάποιους μήνες δοκίμασα και τη Guilty και μπορώ να πω ότι έχει προστεθεί κι αυτή στις αγαπημένες μου, αλλά δεν ξεπερνάει τις πρώτες μου δύο επιλογές!!!

gucci guilty.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
για τα αγορια οι πιο γαματεσ κολωνιεσ ειναι οι cool water , one million , rodriguez k για τα κοριτσια lady million :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
coco chanel chance pink και βέβαια daisy by marc jacobs....!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε καμιά κολώνια που μπορώ να φοράω καθημερινά, όχι βαριά, όχι πανάκριβη, νεανική, και να είναι για όλες τις εποχές;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Flora by Gucci


Pure white linen Estee Lauder

nina ricci

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Satine :inlove::inlove:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε καμιά κολώνια που μπορώ να φοράω καθημερινά, όχι βαριά, όχι πανάκριβη, νεανική, και να είναι για όλες τις εποχές;;;
Εντάξει και οικονομική δεν τη λες, αλλά είναι υπέροχη και all-time classic κατά τη γνώμη μου: ck one.
Αλλιώς μου αρέσουν πολύ της roger & gallet (στα φαρμακεία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
thanks girls για τις προτάσεις σας :D! Με την πρώτη ευκαιρία που θα πάω στα μαγαζιά θα τις ψάξω όλες και θα σας στείλω τελικά ποια επέλεξα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ck one,με χίλια ή και την Shock αν θες κάτι λιγάκι πιο ζωηρό.Θα μπορούσε και η DG Light Blue..
Η One σου αφήνει μία αίσθηση φρεσκάδας,εμένα μου βγάζει κάτι "λεμονένιο" το άρωμά της,φρεσκάδα πώς το λένε.
Η Shock από την άλλη πέρα απ΄τη φρεσκάδα σου δίνει και κάτι πιο λουλουδένιο ίσως.
H Candy μου κάνει πιο "άρωμα" για άνοιξη,όχι για χειμώνα πχ.:P
Επίσης,πείτε ό,τι θέλετε,εγώ δεν λούζομαι η ίδια με άρωμα λούζω τα ρούχα μου. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα ότι παίρνω συνέχεια αρώματα και έτσι οι αυθεντικές μου φταίνουν κάπως "βαριές" στο οικονομικό κομμάτι. Η λύση είναι μία: Αρωματοπωλείο. Ό,τι άρωμα και να πήρα,δεν ξεχώριζε με το αυθεντικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η Nina Ricci , η μεσαία της φωτογραφίας, απίστευτη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top