Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,610 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
Ξανθό
64
19,34%
Καστανό
88
26,59%
Μαύρο
80
24,17%
Κόκκινο
21
6,34%
Δεν έχω προτίμηση
78
23,56%

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 21:23, 18-06-07:

Kατά βάθος όντως οι άντρες προτιμούν τις ξανθιές?
Και οι γυναίκες τους ξανθούς γαλανομάτες?!

Για να δούμε, από περιέργεια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 21:26, 18-06-07:

Οχι μωρέ, δεν είναι απόλυτο αυτό.
Αλλωστε, άμα σβήσουν τα φώτα, δεν έχει σημασία το χρώμα των μαλλιών.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 21:31, 18-06-07:

Αν και δεν κρίνω τις γυναίκες από τις τρίχες, τις ξανθές δεν τις βάζω στην πρώτη θέση, όχι ότι πιστεύω ότι είναι χαζές και όλες αυτές τις βλακείες που λένε, αλλά δεν μου αρέσει και τόσο αυτό το χρώμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,235 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:41, 18-06-07:

Καστανό και μαύρο αλλά ψήφισα Καστανό μιας που είναι μία η διαθέσιμη επιλογή.

-petros
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 21:47, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Αν και δεν κρίνω τις γυναίκες από τις τρίχες, τις ξανθές δεν τις βάζω στην πρώτη θέση, όχι ότι πιστεύω ότι είναι χαζές και όλες αυτές τις βλακείες που λένε, αλλά δεν μου αρέσει και τόσο αυτό το χρώμα.
Χάχα, να το προσθέσουμε στις 4 σελίδες κριτηρίων για τις γυναίκες που έχεις γράψει σε άλλο θέμα

Ε αγνή πλάκα, μη με πάρετε με τις ντομάτες για ειρωνία!
Παράθεση

T_Lord

Νεοφερμένος

Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O T_Lord έγραψε: στις 22:13, 18-06-07:

Μπορει να υπαρχει μελαχρινη που να μου αρεσει αλλα και ξανθια.
Για τισ κοκκινομαλεσ δεν τρελενομαι
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 22:17, 18-06-07:

Ναι, ναι ξανθοί!

Και οι με πορτοκαλί μαλλιά και φακίδες έχουν κάτι ελκυστικό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:20, 18-06-07:

Πορτοκαλί μούσι και φακίδες κάνει;
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 22:23, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Ναι, ναι ξανθοί!

Και οι με πορτοκαλί μαλλιά και φακίδες έχουν κάτι ελκυστικό
Υπάρχουν και πορτοκαλί μαλλιά ? Βρε τι μαθαίνει κανείς. Εγώ ξέρεις τα βάφω άσπρα.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:26, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Υπάρχουν και πορτοκαλί μαλλιά ? Βρε τι μαθαίνει κανείς. Εγώ ξέρεις τα βάφω άσπρα.
Εγώ πράσινα....
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 22:29, 18-06-07:

Kαι κομοδινί είναι καλό, ειδικά αυτοί που τα'χουν χάσει σχεδόν όλα και κάνουν σχέδιο κληματαριά κι όταν φυσάει ο αέρας φεύγει το τσουλούφι. Και καμμιά φορά δεν λούζονται και ποτέ και είναι φρίκη. Γίνεται λάσπη, καστανόχωμα.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:38, 18-06-07:

Δεν θα έλεγα πως οι ξανθοί είναι πιο ελκυστικοί. Ή οι ξανθές. Απλά τους προσέχεις πιο πολύ (άτιμο μάτι, το κίτρινο είναι το πρώτο χρώμα που βλέπει από μακριά..) Ψήφισα καστανό γιατί είναι το πιο κοντινό στα γούστα μου, αν και προτιμώ τους καστανόξανθους ή τους σκούρους ξανθούς (με ανοιχτά καστανά μαλλιά, ανοιχτόχρωμο δέρμα και ανοιχτόχρωμα μάτια )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 22:38, 18-06-07:

Ούτε συζήτηση για μένα.

Φανατικά μελαχρινοί,

μου βγαίνει το μεσογειακό μου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 22:38, 18-06-07:

Κάτι τέτοιο εννοούσα

http://www.imdb.com/gallery/granitz/...hint=nm0342488

(Πειρατή καλά κάνεις και τα βάφεις πράσινα Να σε βλέπουν τα αυτοκίνητα το βράδυ)
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:40, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Κάτι τέτοιο εννοούσα

http://www.imdb.com/gallery/granitz/...hint=nm0342488

(Πειρατή καλά κάνεις και τα βάφεις πράσινα Να σε βλέπουν τα αυτοκίνητα το βράδυ)
Suspiria no offence, αλλά με τίποτα δεν του καθόμουν αυτουνού ή οποιουδήποτε του έμοιαζε!
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 22:43, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Suspiria no offence, αλλά με τίποτα δεν του καθόμουν αυτουνού ή οποιουδήποτε του έμοιαζε!
Πάλι θα αρχίσω να αμφιβάλλω για τα γούστα μου
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 22:45, 18-06-07:

'Εχω μια τάση προς στους ανοιχτόχρωμους με επίσης ανοιχτόχρωμα μάτια χρόνια τώρα

p/s: Οι μελαχρινοί που μου έχουν κάνει κλικ είναι μμμ...ναι... ούτε καν ελάχιστοι
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 22:51, 18-06-07:

Δεν μου αρέσουν καθόλου μα καθόλου οι ξανθοί με τα ανοιχτόχρωμα μάτια!!! Το πιο "ανοιχτό" που μου αρέσει είναι το καστανό χρώμα στα μαλλιά κ το μελί, το πολύ πράσινο σκούρο στα μάτια!!!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:06, 18-06-07:

ξανθο...
αλλα παντα μελαχρινοι με κανουν να δαγκωσω λαμαρινες!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:18, 18-06-07:

Κεφάλαιο ξανθιές:

Εντυπωσιακό κεφάλαιο. Το μάτι μου μπορεί να πέσει επάνω με τη μία, δεν είναι καθόλου βέβαιο όμως ότι θα μείνει σταθερό λόγω μαλλιού. Παίζουν κι άλλα ρόλο. Κάτι έχουν γλυκό επάνω τους οι ξανθιές αλλά.... δεν με παροτρύνουν να "κουμπώσω" μαζί τους. Νιώθω έναν κίνδυνο, ότι δεν πατάω γερά στα πόδια μου όταν είμαι με μια ξανθιά.

Καστανόξανθες:

Η κατηγορία που με τράβαγε στο παρελθόν. Που θα με βρείς; Δίπλα σε μια καστανόξανθη! Εδώ είναι το παράξενο όμως! 99 πράγματα θα με τραβάνε επάνω τους και 1 (οτιδήποτε) θα με κάνει τελικά να μην τις προτιμήσω για σχέση/ή να μην είναι ευνοϊκό γενικά για να γίνει η σχέση.

Κοκκινομάλλες:

Δεν τρελαίνομαι ιδιαίτερα αν και μπορώ αρχικά να εντυπωσιαστώ... με συγχωρείτε ωραίες μου κυρίες!

"Η ωραία Μεσόγειος:"

Παλιά έλεγα, σιγά μη μπλέξω εγώ με μελαχρινή... Αφού είπαμε, στις καστανόξανθες κολλάμε! Έλα όμως που μια μελαχρινή ψυχολογικά τη νιώθω πιο "καλή επένδυση" για σταθερή σχέση, λόγω του ότι μου βγάζει μια ζεστασιά, μια σοβαρότητα, μια σπιρτάδα, κάτι... Και βλέπεις το Βαλντεράκι να λέει... "Μπα, δεν υπάρχει κάτι σε μελαχρινό, πάμε στις καστανόξανθες που έχω επιλογές".

Εκεί είναι όμως η μαγκιά φίλε... Να σκάσει η μία που θα σε κάνει να μη θες να έχεις άλλες επιλογές. Τι ανάγκη έχεις τις υπόλοιπες όταν η επιλογή που έχεις μόλις κάνει, εσένα σε ευχαριστεί; Ωραία, πάμε να δούμε το μαλλί. Πιθανότατα θα είναι καστανόξανθη ε; Κούνια που σε κούναγε.... Μελαχρινή κύριε Βάλντερ...

Το "κούμπωμα" έρχεται από κεί που δε το περιμένεις... Δε χωράνε παραγγελίες και delivery σ' αυτά! Άμα σου 'ρθει το άλλο σου μισό, θα το καταλάβεις και τότε όλα τα χρώματα θα πάνε περίπατο!8)
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    DimitraA.