Άγρια δολοφονία στη Χαλκίδα: Γυναίκα σκότωσε 43χρονο μέσα στη μέση του δρόμου

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,365 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,551 μηνύματα.

Έκανε παράνομη σχέση με την παλαβή και έχασε τη ζωή του. :fool:

Αυτα παθαίνεις όταν κάνεις σέξ με την οποιαδήποτε ειδικα ΔΕ οταν εισαι παντρεμενος

πωπω οτι χειρότερο.

Για μενα οσοι παντρεμενοι κερατωνουν ειναι ξεφτιλες ολοι και ολες.... καλυτερα μονος και σε ιεροδουλη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,999 μηνύματα.
Ειχε τη γυναικα του, κορώνα στο κεφάλι του και πηγε και ξενογαμούσε το ψυχοπαθάκι.

Αυτα παθαινεις. Εχω δει ψυχοπαθεια με τα ματια μου για δέκα ζωές.

ΟΣΟ ΩΡΑΙΑ κι αν ειναι, αν ειναι τρελή, ΜΗΝ αγγίζετε.
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,780 μηνύματα.
Πέρασε εβδομάδα χωρίς δολοφονία στην Ελλάδα και είχα αρχίσει να ανησυχώ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,551 μηνύματα.
Ειχε τη γυναικα του, κορώνα στο κεφάλι του και πηγε και ξενογαμούσε το ψυχοπαθάκι.

Αυτα παθαινεις. Εχω δει ψυχοπαθεια με τα ματια μου για δέκα ζωές.

ΟΣΟ ΩΡΑΙΑ κι αν ειναι, αν ειναι τρελή, ΜΗΝ αγγίζετε.

Δεν την είχε, εξαπατητής ηταν.

Απο τη στιγμή που βρισκεις γυναίκα σταματάς να ψάχνεσαι. Εκτος και αν εισαι σουινγκεράς οποτε βρίσκεις μια αντίστοιχη. Να πηδιέστε και με άλλους πισω απο κλειστές πόρτες ή σε ειδικά κλάμπ επι τούτου και να χαίρεστε.

Υπάρχουν και αυτά.

Μια φορά μου λεει ένας φίλος αμα θές απόψε πάμε σε ειδε μια φιλη και της άρεσες. Προφανως με καλουσαν σε σουίνγκ πάρτυ πως τα λένε... τρελάθηκες του λέω δε πάω σε τέτοια.

Πρόταση πρίν δυο βδομάδες. Έπεσε άκυρο.

Σιχαίνομαι να πηγαίνω με παντρεμενες / δεσμευμενες και τα συναφή. Δε μπάινω μέσα σε σπίτια.
Απο τη στιγμη που η άλλη έκανε τις επιλογές της και παντρευτηκε ή βρηκε γκόμενο.... με μενα δεν έχει να πεί απολύτως τίποτα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,999 μηνύματα.
Δεν την είχε, εξαπατητής ηταν.

Απο τη στιγμή που βρισκεις γυναίκα σταματάς να ψάχνεσαι. Εκτος και αν εισαι σουινγκεράς οποτε βρίσκεις μια αντίστοιχη. Να πηδιέστε και με άλλους πισω απο κλειστές πόρτες ή σε ειδικά κλάμπ επι τούτου και να χαίρεστε.

Υπάρχουν και αυτά.

Μια φορά μου λεει ένας φίλος αμα θές απόψε πάμε σε ειδε μια φιλη και της άρεσες. Προφανως με καλουσαν σε σουίνγκ πάρτυ πως τα λένε... τρελάθηκες του λέω δε πάω σε τέτοια.

Σιχαίνομαι να πηγαίνω με παντρεμενες / δεσμευμενες και τα συναφή. Δε μπάινω μέσα σε σπίτια.
Απο τη στιγμη που η άλλη έκανε τις επιλογές της και παντρευτηκε ή βρηκε γκόμενο.... με μενα δεν έχει να πεί απολύτως τίποτα.
Κι εγω εχω κοψει τις παντρεμένες. Δεν βοηθαω να ξαναδιαλυθει σπίτι.

Τοσα ελευθερα κοριτσια υπάρχουν.

Αμα παντρευεσαι κυριε, καντην να νιωσει μοναδικη με το να μην εισαι μπαγλαμάς. Τι πας και απατάς.

Το ζησα στο πετσι μου την απάτη και καταλαβα ποσο μαλακία ειναι να το κάνεις.

Αμα το φουστανακι τον σέρνει μπροστα απο το μυαλουδάκι, αυτα παθαινει ο άνθρωπος. Ας πρόσεχε.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Mα ανέλαβε ο Μιχάλας και ξήλωσε την μισή Αστυνομία, σε βαθμό που θα κάνει και ο ίδιος περιπολάτο. :popcorn: Πώς τους ξέφυγε η πρόληψη του εγκλήματος;

Αυτα παθαίνεις όταν κάνεις σέξ με την οποιαδήποτε ειδικα ΔΕ οταν εισαι παντρεμενος

πωπω οτι χειρότερο.

Για μενα οσοι παντρεμενοι κερατωνουν ειναι ξεφτιλες ολοι και ολες.... καλυτερα μονος και σε ιεροδουλη.

Η ίδια η φύση το αποδεικνύει ότι όποιος χώνει τη μούρη του στο έδαφος, θα του τη δαγκώσει ασβός. :/: Εδώ υπάρχουν παντρεμένοι που καραμελώνουν το λουκάνικο και έχουν γκυναίκα, παιδιά, πάνε κάθε Κυριακή εκκλησία και το παίζουν "καλές οικογένειες". Ανέκαθεν η φύση του ανθρώπου έτσι ήταν. Κάποιοι και κάποιες τους άρεσαν να τινάζουν τα πάντα στον αέρα από εποχή των Μυκηναίων τουλάχιστον. Η χριστιανική ηθική μια βιτρίνα ήταν. Ο άνθρωπος δεν έβαλε μυαλό, δυστυχώς. Δεν έχω δει καμία βελτίωση στο ξενοφιφίκι. Μέχρι και ο βασιλιάς Ηρώδης της Ιουδαίας ξεκοκάλιζε την γυναίκα του αδερφού του. Έχω υποψίες μήπως ξεκοκάλιζε και την Σαλώμη. Σημασία έχει ότι μαθαίνουμε και το κοινωνικό "μήνυμα".

Κρίμα στον νεκρό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,551 μηνύματα.
Mα ανέλαβε ο Μιχάλας και ξήλωσε την μισή Αστυνομία, σε βαθμό που θα κάνει και ο ίδιος περιπολάτο. :popcorn: Πώς τους ξέφυγε η πρόληψη του εγκλήματος;



Η ίδια η φύση το αποδεικνύει ότι όποιος χώνει τη μούρη του στο έδαφος, θα του τη δαγκώσει ασβός. :/: Εδώ υπάρχουν παντρεμένοι που καραμελώνουν το λουκάνικο και έχουν γκυναίκα, παιδιά, πάνε κάθε Κυριακή εκκλησία και το παίζουν "καλές οικογένειες". Ανέκαθεν η φύση του ανθρώπου έτσι ήταν. Κάποιοι και κάποιες τους άρεσαν να τινάζουν τα πάντα στον αέρα από εποχή των Μυκηναίων τουλάχιστον. Η χριστιανική ηθική μια βιτρίνα ήταν. Ο άνθρωπος δεν έβαλε μυαλό, δυστυχώς. Δεν έχω δει καμία βελτίωση στο ξενοφιφίκι. Μέχρι και ο βασιλιάς Ηρώδης της Ιουδαίας ξεκοκάλιζε την γυναίκα του αδερφού του. Έχω υποψίες μήπως ξεκοκάλιζε και την Σαλώμη. Σημασία έχει ότι μαθαίνουμε και το κοινωνικό "μήνυμα".

Κρίμα στον νεκρό.

Χαλκίδα: Ήταν φίλοι από παιδιά το θύμα με τον σύζυγο της γυναίκας που τον σκότωσε έξω από το σπίτι του (protothema.gr)

Πωπω πολύ χαιρομαι που δεν είχα ποτέ μου τέτοιου ειδους ξεφτυλίκια. Μ αρεσει που λένε και για συγκροτημένους... δηλαδη ενας ΜΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΕΝΟΣ τι άλλο θα έκανε ;

Πωπω τι χάλια κυκλοφορουν στο κόσμο. Μακρυα απο μένα ολα αυτα. Μια γυναικα μπορεί να δημιουργήσει μεγαλη ανακατοσούρα τα ίδια και ένας τέτοιος άντρας για αυτο η δυναμη τους πρέπει να περιορίζεται στη κρεβατοκάμαρα. Και οποτε το επιλέξουμε εμείς να κάνουμε μια επίσκεψη.

Εχω παραμείνει βράχος ηθικης ολα αυτα τα χρόνια και χαίρομαι ιδιαιτερα για αυτό.

Οι Πάνθηρες δεν μπλέκουν σε τέτοιες μαλακιες. Ειναι έξυπνα ζώα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,999 μηνύματα.
Χαλκίδα: Ήταν φίλοι από παιδιά το θύμα με τον σύζυγο της γυναίκας που τον σκότωσε έξω από το σπίτι του (protothema.gr)

Πωπω πολύ χαιρομαι που δεν είχα ποτέ μου τέτοιου ειδους ξεφτυλίκια. Μ αρεσει που λένε και για συγκροτημένους... δηλαδη ενας ΜΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΕΝΟΣ τι άλλο θα έκανε ;

Πωπω τι χάλια κυκλοφορουν στο κόσμο. Μακρυα απο μένα ολα αυτα. Μια γυναικα μπορεί να δημιουργήσει μεγαλη ανακατοσούρα τα ίδια και ένας τέτοιος άντρας για αυτο η δυναμη τους πρέπει να περιορίζεται στη κρεβατοκάμαρα. Και οποτε το επιλέξουμε εμείς να κάνουμε μια επίσκεψη.

Εχω παραμείνει βράχος ηθικης ολα αυτα τα χρόνια και χαίρομαι ιδιαιτερα για αυτό.

Οι Πάνθηρες δεν μπλέκουν σε τέτοιες μαλακιες. Ειναι έξυπνα ζώα.
Κάτσε δηλαδή πηγε με τη γυναικα φίλου του;;;

Τρελό level up στη μαλακία όλοι τους.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,551 μηνύματα.
Κάτσε δηλαδή πηγε με τη γυναικα φίλου του;;;

Τρελό level up στη μαλακία όλοι τους.

εγω μολις τον ειδα απο τη φατσα τον αντιπάθησα. Φαινοταν ύπουλος και συμφεροντολόγος.

Πρέπει να είμαστε αυστηροί στις συναναστροφές μας.

Μόνιμο ρέντ φλάγκ η εξαπάτηση της κοπέλας σε πρωην συντροφους της.

Κάποιες πράξεις θα έχουν μόνιμες συνέπειες. Να το έχουν υπόψη τους.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Κάτσε δηλαδή πηγε με τη γυναικα φίλου του;;;

Τρελό level up στη μαλακία όλοι τους.

Σε τέτοιες περιπτώσεις κάποιος αρχαίος είχε πει ότι φταίνε και οι δυο. Μιλάμε για ενήλικες. Εκτός και αν δεν παίζει σενάριο βιασμού, τα ήθελε ο τέτοιος της. Απλά δεν κατανοώ γιατί έπρεπε να χάσει τη ζωή του. Υπάρχει κοινωνική αδικία και στην προδοσία. Τόσο ξεφτίλα το ανθρώπινο είδος. Ντρέπομαι για το στόρι Ηρωδιάδα, Αίγισθος-Κλυταιμνήστρα σε πιο friend-making θεματολογία. Η ξεφτίλα μεγαλώνει όσο αντιλαμβάνομαι ότι είμαι στον 21ο αιώνα μ.Χ.

Οποιαδήποτε γυναίκα ξέρει τι ακριβώς προκαλεί σε έναν γάμο. Η ασύμμετρη καταστροφή ξεκινάει όταν οι ενήλικες δεν έχουν συναίσθηση των ευθυνών τους. Και είναι άδικο για τους ανθρώπους που δεν φταίνε. Θα πρέπει να ζήσουν με αυτό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,999 μηνύματα.
εγω μολις τον ειδα απο τη φατσα τον αντιπάθησα. Φαινοταν ύπουλος και συμφεροντολόγος.

Πρέπει να είμαστε αυστηροί στις συναναστροφές μας.

Μόνιμο ρέντ φλάγκ η εξαπάτηση της κοπέλας σε πρωην συντροφους της.

Κάποιες πράξεις θα έχουν μόνιμες συνέπειες. Να το έχουν υπόψη τους.
Δε θα το πουν, τι περιμενεις;

Να σου ρθει η άλλη στο ραντεβου (ή ο άλλος αν ειναι αντιθετα οι ρόλοι) και να σου πει με λένε Μαρία τα είχα με το Δημητρη και τον απατησα με τον Στέλιο;

Ξες τι θα σου πει; Τι μαλακας ήταν ο δημητρης και πόσο σωθηκα που τον χωρισα, δε με καταλαβαινε, δε με ικανοποιούσε, ε και τα φτιαξα με το στελιο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,551 μηνύματα.
Σε τέτοιες περιπτώσεις κάποιος αρχαίος είχε πει ότι φταίνε και οι δυο. Μιλάμε για ενήλικες. Εκτός και αν δεν παίζει σενάριο βιασμού, τα ήθελε ο τέτοιος της. Απλά δεν κατανοώ γιατί έπρεπε να χάσει τη ζωή του. Υπάρχει κοινωνική αδικία και στην προδοσία. Τόσο ξεφτίλα το ανθρώπινο είδος. Ντρέπομαι για το στόρι Ηρωδιάδα, Αίγισθος-Κλυταιμνήστρα σε πιο friend-making θεματολογία. Η ξεφτίλα μεγαλώνει όσο αντιλαμβάνομαι ότι είμαι στον 21ο αιώνα μ.Χ.

Την ζωή του δεν έπρεπε να τη χάσει προφανώς. Απλά έπρεπε η συζυγος του να τον χωρίσει και να τον αφήσει μπουκάλα.

Δε θα το πουν, τι περιμενεις;

Να σου ρθει η άλλη στο ραντεβου (ή ο άλλος αν ειναι αντιθετα οι ρόλοι) και να σου πει με λένε Μαρία τα είχα με το Δημητρη και τον απατησα με τον Στέλιο;

Ξες τι θα σου πει; Τι μαλακας ήταν ο δημητρης και πόσο σωθηκα που τον χωρισα, δε με καταλαβαινε, δε με ικανοποιούσε, ε και τα φτιαξα με το στελιο.

ποτε τα έφτιαξες με τον Στελιο κοριτσι μου ; αμεσως μετά του Δημητρη τον γνώρισες και ειχες κανονισει ηδη το κονέ δηλαδη ;

αν ειναι έτσι δεν θέλω να ξαναβγούμε. Καλη τυχη και καλά να περνάς.

Σου λεω απο εδω και στο εξης θα πεσουν επικά αδειάσματα αν η άλλη δεν εχει τη σοβαρότητα που πρέπει.
Δε προκειται να κάτσω να ασχοληθω με το καθε γελοίο υποκείμενο να με δουλευει και μένα μετα απο λίγο καιρό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,999 μηνύματα.
Σε τέτοιες περιπτώσεις κάποιος αρχαίος είχε πει ότι φταίνε και οι δυο. Μιλάμε για ενήλικες. Εκτός και αν δεν παίζει σενάριο βιασμού, τα ήθελε ο τέτοιος της. Απλά δεν κατανοώ γιατί έπρεπε να χάσει τη ζωή του. Υπάρχει κοινωνική αδικία και στην προδοσία. Τόσο ξεφτίλα το ανθρώπινο είδος. Ντρέπομαι για το στόρι Ηρωδιάδα, Αίγισθος-Κλυταιμνήστρα σε πιο friend-making θεματολογία. Η ξεφτίλα μεγαλώνει όσο αντιλαμβάνομαι ότι είμαι στον 21ο αιώνα μ.Χ.

Οποιαδήποτε γυναίκα ξέρει τι ακριβώς προκαλεί σε έναν γάμο. Η ασύμμετρη καταστροφή ξεκινάει όταν οι ενήλικες δεν έχουν συναίσθηση των ευθυνών τους. Και είναι άδικο για τους ανθρώπους που δεν φταίνε. Θα πρέπει να ζήσουν με αυτό.
Καλα ρε συ απο που να το πιάσεις.

Απο το οτι, φάουλ το θυμα οπως απατησε τη γυναικα του ΚΑΙ τον φιλο του (ναι!) ως και φάουλ η άλλη για 2 λογους. Μπαινεις μωρη μην πω τι αναμεσα σε δυο φίλους για την καυλα σου;

Κι ο πιο σημαντικος λόγος. Σου ειπε οχι, χωρίζετε, τι βιαιοπραγεις και σκοτωνεις. Ποια εισαι που δεν ξερεις τι παει να πει οχι;

Σου λεω απο εδω και στο εξης θα πεσουν επικά αδειάσματα αν η άλλη δεν εχει τη σοβαρότητα που πρέπει.
Δε προκειται να κάτσω να ασχοληθω με το καθε γελοίο υποκείμενο να με δουλευει και μένα μετα απο λίγο καιρό.

Ε ναι αρκετα δουλέματα φάγαμε. Νταξει, λάθος μας, πάμε για καλύτερα!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,889 μηνύματα.
Κτητικότητα και θιγμένος εγωισμός. Επικίνδυνο. Κοκτέιλ
Δεν έχει σημασία το φύλο. Κάποιοι άνθρωποι αρνούνται να δεχτούν πως το όχι σημαίνει τελεσίδικα όχι και να πάνε παρακάτω . Ελπίζω η δολοφόνος να μην είχε παιδιά . Το πλήγμα για αυτά θα είναι μεγάλο
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,501 μηνύματα.
Πάντως για να κάνουμε και το συνήγορο του διαβόλου, εάν σε οποιαδήποτε περίπτωση γυναικοκτονίας κυριαρχούσαν σχόλια του στυλ με ποιον τα είχε (τρελλός, γέρος κ.λπ) θα γίνονταν χαμός. Εδώ μείναμε στο ότι ξενοπηδούσε με μία κλινική περίπτωση.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Στην τηλεοραση στις ειδησεις λέει ότι οι μαχαιριές ήταν 20 😢
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν υπηρχε σχέση ερωτική μεταξύ θύτη και θύματος είπε η αστυνομία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,365 μηνύματα.
Δεν υπηρχε σχέση ερωτική μεταξύ θύτη και θύματος είπε η αστυνομία.
Όχι η αστυνομία. Η οικογένεια του θύματος. Πάνε να προστατεύσουν την υστεροφημία του. Δε σκοτώνεις έτσι με τέτοια μανία χωρίς κάποιο πάθος.

Ναι, τον παρενοχλούσε. Είχε μείνει το πουλί του κατά λάθος στο νινί της και ήθελε να του το δώσει πίσω.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Όχι η αστυνομία. Η οικογένεια του θύματος. Πάνε να προστατεύσουν την υστεροφημία του. Δε σκοτώνεις έτσι με τέτοια μανία χωρίς κάποιο πάθος.
Ναι, τον παρενοχλούσε. Είχε μείνει το πουλί του κατά λάθος στο νινί της και ήθελε να του το δώσει πίσω.
Το άκουσα τώρα από τον Διοικητή που του πήρανε συνέντευξη..και σκέφτομαι μήπως κάτι άλλο συμβαίνει ..
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.

Έκανε παράνομη σχέση με την παλαβή και έχασε τη ζωή του. :fool:
Δεν ειναι σιγουρο.Ντροπη να τα λεμε αυτα ετσι.Χωρις στοιχεια.Ποσο Ανιτα Πανια πια;ΚΑΠΟΥ..ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΠΡΙΝ ΞΕΣΤΟΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑς ΦΑΝ ΕΙ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν υπηρχε σχέση ερωτική μεταξύ θύτη και θύματος είπε η αστυνομία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top