Άγριες μέλισσες

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Δεν έχω παρακολουθήσει θέατρο, οπότε δεν έχω γνώμη, αλλά δεν μπορώ να βλέπω αυτά τα αποσπάσματα χωρίς να σκέφτομαι αυτήν :



...και να μην με πιάνει αυτομάτως νευρικό γέλιο

Τις άγριες μέλισσες δεν τις παρακολουθώ, οπότε δεν έχω άποψη για την Κίτσου.
Ωραία, τότε μη βλέπεις θέατρο:)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Πονάει το στήθος μου από το κλάμα 😭😭😭 τελείωσε η πιο αριστουργηματική σειρά
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,909 μηνύματα.
Επειδή ρίξαμε στα τάρταρα τον πήχυ της ποιότητας στα άλλα θρεντ, για πες εντυπώσεις. Δεν το είδα, αλλά θα το κάνω από το web tv του καναλιού.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Η Μαρία δεν θα παίξει στην Επίδαυρο φέτος, άσχετο το σχόλιο. Εγώ μιλάω για την περιοδεία της Ηλέκτρας και ναι, δίκαιο έχει... Όταν σου βάζουν την Τρίγγου να παίζει Επίδαυρο, έχει πιάσει πάτο
Γιατί δε σ'αρέσει καθόλου η Τριγκου; θέλω να πω σαν την Κίτσου δεν είναι αλλά έχει πολυ ταλέντο και εκείνη! Αλλιώς δε θα παιρνς κ τέτοιο ρόλο, έτσι δεν είναι ; σαν άτομο μήπως δεν τη συμπαθείς;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν έχω παρακολουθήσει θέατρο, οπότε δεν έχω γνώμη, αλλά δεν μπορώ να βλέπω αυτά τα αποσπάσματα χωρίς να σκέφτομαι αυτήν :



...και να μην με πιάνει αυτομάτως νευρικό γέλιο

Τις άγριες μέλισσες δεν τις παρακολουθώ, οπότε δεν έχω άποψη για την Κίτσου.
Σκυλες της λυσσας; 😂😂
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Επειδή ρίξαμε στα τάρταρα το πήχυ της ποιότητας στα άλλα θρεντ, για πες εντυπώσεις. Δεν το είδα, αλλά θα το κάνω από το web tv του καναλιού.
Ένα θα σου πω, ΑΡΙΣΤΟΎΡΓΗΜΑ! Δες το οπωσδήποτε, θα κλάψεις πάνω από δέκα φορές στο εγγυώμαι 🥲
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Πονάει το στήθος μου από το κλάμα 😭😭😭 τελείωσε η πιο αριστουργηματική σειρά
Αστα να πανε
Ένα χρονο μου κρατάει συντροφιά
Αστα αστα

Πες, η πηνελοπη θα αυτοκτονήσει η θα συνεχίσει τη ζωή της λες;


Όσο για τον μελέτη δεν ξέρω ενώ οκ μετάνιωσε θεωρώ πως έκανε τόσα εγκλήματα σε τόσο κόσμο που του αξιζε στο τέλος αυτό. Εμένα ετσι μου βγαίνει... Γενικά νομιζω ο καθένας πήρε οτι του άξιζε και όλα σε τουτη τη ζωή πληρωνονται... Το πιστευα πάντα και μου το επιβεβαιώσαν κ οι μέλισσες. Έχασα το χθεσινό. Έμεινα εκει που γέννησε η λενιω. Μετά τι έγινε με τον άκιλα; γτ δεν το χουν ανεβάσει
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Αυτή η Κίτσου με έχει διαλύσει γμτ, θα της κάνω μήνυση 😭😂
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Αυτή η Κίτσου με έχει διαλύσει γμτ, θα της κάνω μήνυση 😭😂
Είναι πολυ καλη, πραγματι! :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ειδικά εκει στη γεννα μιλάμε όλα τα λεφτά. Πιο αληθινό δεν γινόταν
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Είναι πολυ καλη, πραγματι! :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ειδικά εκει στη γεννα μιλάμε όλα τα λεφτά. Πιο αληθινό δεν γινόταν
Εκεί στην γέννα γέννησε όλη η Ελλάδα μαζί της😂
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Κατερίνα Διδάσκαλου επίσης... Εξαιρετική ηθοποιός!
Δεν μπορώ να σκεφτω έναν που να μην έπαιξε καλά, ήταν όλοι ένας κι ένας!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,909 μηνύματα.
Και τα 2 είναι αξιόλογα. Αν ειδικά δεν έχεις δει τις πρωτότυπες σειρές.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η τελευταία σκηνή του Μελέτη γροθιά στο στομάχι..

Κόντρα στην παρακμή της Δρόσος με τα παιδιά ..Η υπερβολή στο μεγαλείο της ...
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Έλεγα να δω τη τελευταία εβδομάδα αλλά τελικά είδα μόνο το τελευταίο επεισόδιο.
Επρεπε να τελειώσει στη 1 ώρα με το θάνατο του Ακύλα. Τα υπόλοιπο ήταν κουραστικό. Ότι ακούγαν το πολυτεχνείο από την Λάρισα είναι ακόμα ένα από αμέτρητα σεναριακά λάθη της σειράς.

Η πιο εκνευριστική χαρακτήρας της σειράς ήταν η Πηνελόπη.
Τη σειρά την κατατάσσω στο group οverated να κάνει παρέα με το καφέ της χαράς.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,313 μηνύματα.
Όσο βλέπω τον Β' Κύκλο της σειράς μιας που είχα χάσει πολλά επεισόδια τόσο περισσότερο με ξετρελαίνει η ερμηνεία του Μπισμπίκη στον ρόλο του διαβόητου Μάνου Βόσκαρη. Σίγουρα δεν έχω μισήσει περισσότερο ρόλο σε όλες, είτε ελληνικές είτε ξένες, σειρές τόσο πολύ όσο του Βόσκαρη αλλά ο Μπισμπίκης έχει απίστευτη υποκριτική ικανότητα.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Όσο βλέπω τον Β' Κύκλο της σειράς μιας που είχα χάσει πολλά επεισόδια τόσο περισσότερο με ξετρελαίνει η ερμηνεία του Μπισμπίκη στον ρόλο του διαβόητου Μάνου Βόσκαρη. Σίγουρα δεν έχω μισήσει περισσότερο ρόλο σε όλες, είτε ελληνικές είτε ξένες, σειρές τόσο πολύ όσο του Βόσκαρη αλλά ο Μπισμπίκης έχει απίστευτη υποκριτική ικανότητα.
Όντως, έπαιξε πολύ ωραία το σίχαμα, που μισώ ακόμα και τον ίδιο τον ηθοποιό 😂 ακόμα μου βγάζει μια αντιπάθεια
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Μου λείπουν οι μέλισσες 🥺💔
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top