Ένα τέρας κοιμάται κάτω απ' τα πόδια μας!

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Δεν καταλαβες Πετρο μου'''Εγω ως γνωστον κανω μαθημα σε σχολειο στην Κορινθο.Σημερα ξεκιναγα απο τη δευτερη ωρα.Ως γνωστον λογω ζακυνθου και απιστευτων σεμιναριων ειμαι εξπερ στην αντισεισμικη ενημερωση και προστασια και στις αντισεισμικε ασκησεις.Ηδη εχουμε κανει μια ασκηση και.. ΣΗΜΕΡΑ...θα καναμε την δευτερη!Την καναμε τελικα με πραγματικο σεισμο! :hehe:

Εγω βεβαια ημουν καθοδον.,δεν τον καταλαβα αλλα οι της πρωτης ωρας κανονικα τον καταλαβαν...εκαναν κανονικα οτι τους εχω πει..πηγαν και στις θεσεις σεισμου..και ολα τελεια!:hehe:
Μια χαρα τον καταλαβαν!
Το γρουσούζεψες θες να πεις. :bleh:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
Το γρουσούζεψες θες να πεις. :bleh:
Αχαχαχχαχαχαχαχα...ελπιζω οτι ειχες δει αυτο που ειχα γραψει για την διαισθηση ναι; :hehe:
Αυτα ειναι....εισαι προνοητικος και σε λενε και γπρυσουζη και απο πανω!Κια ομως καποιοι το λενε αυτο!:hehe:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Αχαχαχχαχαχαχαχα...ελπιζω οτι ειχες δει αυτο που ειχα γραψει για την διαισθηση ναι; :hehe:
Αυτα ειναι....εισαι προνοητικος και σε λενε και γπρυσουζη και απο πανω!Κια ομως καποιοι το λενε αυτο!:hehe:
Γνωστή της οικογένειας της θείας μου, της είχε πει ο γιατρός "Ξέρεις τι; Σκλήρυνση κατά πλάκας θα έχεις". Χωρίς να έχει δει διάγνωση επίσημη. Ο γιατρός αποδείχθηκε σωστός και τον κακολογούσαν για χρόνια ως γρουσούζη.
Όταν προβλέπεις ή προνοείς αρνητικά γεγονότα, αμέσως στην Ελλάδα να σε βγάλουν φορέα γκαντεμιάς. Δηλαδή το αντίθετο από ότι θα έπρεπε: ότι είσαι καλός στη δουλειά σου.

ΥΓ: Ναι από το θέμα της διαίσθησης το θυμόμουν!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top