Έπεσαν όλες οι υπηρεσίες της meta (facebook, messenger, instagram κτλ)

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Το Instagram και το Messenger κάτι έχουν πάθει και με έχουν πετάξει εκτός.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
κι εγω γιαυτο μπηκα
επεσε το facebook, messenger, instagram
ουτε login δεν αφηνει
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό μπήκα να γράψω.
Με πέταξε το Messenger και το facebook, δεν δέχεται τον κωδικό ούτε ολοκληρώνεται η αλλαγή κωδικού :P
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό μπήκα να γράψω.
Με πέταξε το Messenger και το facebook, δεν δέχεται τον κωδικό ούτε ολοκληρώνεται η αλλαγή κωδικού :P
Σε εμένα παραδοξως με άφηνε να αλλάξω κωδικό αλλά ούτε με τον νέο με αφηνει να συνδεθώ λέει λάθος κωδικός, ο,τι να ναι
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Ωωππ έπεσε το facebookkkkk
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει αυτό πάντως.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
συστημα ειναι, λογισμικο, καποια στιγμη θα πεσει
παντως στο twitter το λενε εδω και μερικα λεπτα
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.
Εννοώ που έχει πέσει όλο το σύστημα. Και που πετάει ανθρώπους εκτός.
Συμβαίνει αυτό συχνά όταν κάνουν καμία ενημέρωση δική τους ή κάτι τέτοιο.

Να ναι καλά το viber σε τέτοιες περιπτώσεις
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Μπορεί να πάτησε ο Putin το κουμπί και σιγά σιγά όλα καταρρέουν :P:whistle:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Ελπίζω να μην κρατήσει καμία μέρα όπως άλλη μια φορά γιατί πρέπει να στείλω κάτι αρχεία άμεσα.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Στο Χ τρολαρουν τρελα
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Εγώ μόλις τελείωσα το μάθημα και παρατήρησα το ίδιο όταν μπήκα στο ινσταγκραμ. Είναι λες και δεν είμαι συνδεδεμένη σε δίκτυο.

Πάντως τελικά οι γλώσσες προγραμματισμού δεν είναι τόσο δύσκολες, κακώς αγχώθηκα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Αχ κακό που μας βρήκε!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top