Έπεσαν όλες οι υπηρεσίες της meta (facebook, messenger, instagram κτλ)

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Γαμώτο, και ήθελα για ακόμα μια φορά να εκπαιδεύσω τον αλγόριθμο έτσι ώστε να με μάθει καλύτερα και να μου διαφημίζει μαλακίες
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,273 μηνύματα.
Τώρα πίσω στη σπηλιά να κυνηγάμε αιγοπρόβατα :P
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

zero day.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Θα διαγράψανε τπτ χάκερς τον πίνακα user. :beachball:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Screenshot 2024-03-05 at 18-19-33 Check Status and Outages of Meta Business Products.png
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
ωπα μπηκα
τωρα φαινεται να το φτιαξαν
 

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Εγώ τίποτα ακόμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά ο μισός πλανήτης θα πάτησε αλλαγή κωδικού :P
Στην αρχή όταν με πέταξε από όλα, τα έκανα λίγο πάνω μου να είμαι ειλικρινής :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Μπήκα κι εγώ.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Μόλις με άφησε να μπω Facebook και Messenger. To Insta τίποτα ακόμα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,029 μηνύματα.
Μείνατε 10 λεπτα χωρίς σοσιαλ και σας κόπηκε το γάλα.

Junkies. :bleh:
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Κάτι άσχετο τώρα, θυμήθηκα τώρα που την άλλη φορά που είχε συμβεί αυτό, που ο καθηγητής που μας έκανε θρησκευτικά στο σχολείο είχε πει "Αχχ, το πώς το χάρηκα δε λέγεται που έπεσαν όλα τα σόσιαλ, ξεκόλλησε ο κόσμος για λίγο απ' αυτά".
Είχε ένα πόιντ σε αυτό.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Κάτι άσχετο τώρα, θυμήθηκα τώρα που την άλλη φορά που είχε συμβεί αυτό, που ο καθηγητής που μας έκανε θρησκευτικά στο σχολείο είχε πει "Αχχ, το πώς το χάρηκα δε λέγεται που έπεσαν όλα τα σόσιαλ, ξεκόλλησε ο κόσμος για λίγο απ' αυτά".
Είχε ένα πόιντ σε αυτό.
Everybody is a gangsta...μέχρι να πέσει και το power :bleh:.
 

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Κάτι άσχετο τώρα, θυμήθηκα τώρα που την άλλη φορά που είχε συμβεί αυτό, που ο καθηγητής που μας έκανε θρησκευτικά στο σχολείο είχε πει "Αχχ, το πώς το χάρηκα δε λέγεται που έπεσαν όλα τα σόσιαλ, ξεκόλλησε ο κόσμος για λίγο απ' αυτά".
Είχε ένα πόιντ σε αυτό.
Mόνο εμένα μου φαίνεται λίγο φανφάρα αυτή η φράση; Δηλαδή ναι, 2024 είμαστε, προφανώς υπάρχει σχέση εξάρτησης με τα σοσιαλ και εν συνόλω με την τεχνολογία. Εγώ με καμάρι το δηλώνω ότι χωρίς ίντερνετ μπορώ να τρελαθώ :P
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Mόνο εμένα μου φαίνεται λίγο φανφάρα αυτή η φράση; Δηλαδή ναι, 2024 είμαστε, προφανώς υπάρχει σχέση εξάρτησης με τα σοσιαλ και εν συνόλω με την τεχνολογία. Εγώ με καμάρι το δηλώνω ότι χωρίς ίντερνετ μπορώ να τρελαθώ :P
Θυμάμαι στο μάθημα των ραδιοζεύξεων θεωρούσαμε ως ζητούμενα κάτι εξωφρενικά ποσοστά αξιοπιστίας του συστήματος στυλ 99.999% ή ακόμα και 99.99999% για να κάνουμε compensate διάφορα καιρικά και άλλα φαινόμενα. Ιδού ο λόγος, έστω και λίγα λεπτά downtime αρκούν για να τρελαθεί ο κόσμος :laugh:.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Mόνο εμένα μου φαίνεται λίγο φανφάρα αυτή η φράση; Δηλαδή ναι, 2024 είμαστε, προφανώς υπάρχει σχέση εξάρτησης με τα σοσιαλ και εν συνόλω με την τεχνολογία. Εγώ με καμάρι το δηλώνω ότι χωρίς ίντερνετ μπορώ να τρελαθώ :P
Είναι όντως, δεν αντιλέγω. Εγώ ο μοναδικός λόγος που το θυμάμαι είναι επειδή δεν είχα καν σόσιαλ τότε, οπότε πρακτικά απ' αυτόν ενημερώθηκα :laugh:.
Εντάξει, να τρελαθείς και εσύ και ο καθένας μας δεν πιστεύω. Απλά είναι που το ίντερνετ γενικότερα μας έχει διευκολύνει πάρα πολύ σε αρκετά θέματα, οπότε θα ήταν δύσκολο να προσαρμοστούμε. Αλλά τώρα τα σόσιαλ τύπου ίνσταγκραμ και να πέσουν δεν είναι κάτι φοβερό κατ' εμέ, εκτός φυσικά των περιπτώσεων όπου υπάρχει κάποια ανάγκη μεταφοράς αρχείων ή κάτι άλλο επείγον που μόνο έτσι γίνεται να διεκπεραιωθεί. Αλλά αλλιώς δε βλέπω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα. Έτσι και αλλιώς έχουμε το στέκι για επικοινωνία, να ένα ακόμη καλό που έχει :P.
Άλλο φυσικά το ίντερνετ, που έχοντας διεισδύσει τόσο στις ζωές μας πλέον το λες και σχεδόν απαραίτητο, και άλλο τα σόσιαλ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,795 μηνύματα.
Τα social πέφτουν και ανεβαίνουν. Το steki παραμένει πάντα περήφανο ψηλά!

F*CK SOCIAL.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top