Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; Κι αν ναι, ποιο;

JiMiOuS

New member

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το θέμα φυσικά και είναι χιουμοριστικό και θεωρώ πως είναι απαγορευτικό για άτομα δίχως αίσθηση του χιούμορ.
Λοιπόν, παιδιά μεταξύ μας, όλοι ξέρουμε ότι κάπως τον έχετε ονομάσει, ή εσείς ή οι κοπελιές σας. Ακούω λοιπόν...
Στην δική μου περίπτωση τον έχει ονομάσει η κοπέλα μου... πώς... "Πρόστυχο"!

:hehe::hehe::hehe:

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
To μοριο δεν το εχω ονομασει, εχω ονομασει το ενα απο τα καρυαδια, Χρηστο μια και απο εκει θα βγει ο γιος που θα παρει το ονομα του πατερα μου (Χρηστος δλδ)

emufear

New member

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.
EXTRA LOL κρόνε!!!

Να λουκετιάσει κανείς ή να μην λουκετιάσει; :P

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
μην λουκετιασει! ;)

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,699 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
EXTRA LOL κρόνε!!!

Να λουκετιάσει κανείς ή να μην λουκετιάσει; :P
Όχι ρε μουρλέ να μη λουκετιάσεις! Ευκαιρία ψάχνεις να μην πεις το όνομα του πτηνού σου! Έλα ελα πες το.....ΠΕΣ ΤΟ ΡΕ!:clapup: :clapup: :clapup:

Λοιπόν, εγω κάποτε είχα δει στο τσάτ μια αστεία λέξη απο ενα παλικάρι και κάποιες φορές λέω έτσι το πουλί μου:

Παργαλάτσος :clapup:

Άλλοτε το λεω και "Εισαγωγές - Εξαγωγές Πτηνέξ Α.Ε.":clapup:

Τα καρύδια μου τα λεω καραμπαλίκια!:clapup: :clapup: :clapup:

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Τωρα που το σκευτομαι βρηκα ενα ωραιο ονομα αλλα δεν του ταιριαζει και πολυ, τι λεει το Γκρουνκουμόγι

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,699 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Τωρα που το σκευτομαι βρηκα ενα ωραιο ονομα αλλα δεν του ταιριαζει και πολυ, τι λεει το Γκρουνκουμόγι
Ρε συ κάτι πιασάρικο θέλει. Κάτι που θα μπορούσε να αποτελέσει εύκολα και περιεχόμενο σε προτροπή της εκάστοτε κοπέλας σου. πχ "Θέλω το "..." σου παίδαρε" Το γκρουνκουμόγι δεν πιάνεται εύκολα στο στόμα! (Διττή ερμηνεία εδω για τους παρατηρητικούς);) :clapup: :clapup: :clapup:

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ρε συ κάτι πιασάρικο θέλει. Κάτι που θα μπορούσε να αποτελέσει εύκολα και περιεχόμενο σε προτροπή της εκάστοτε κοπέλας σου. πχ "Θέλω το "..." σου παίδαρε" Το γκρουνκουμόγι δεν πιάνεται εύκολα στο στόμα! (Διττή ερμηνεία εδω για τους παρατηρητικούς);) :clapup: :clapup: :clapup:
Oυτε και το Εισαγωγές - Εξαγωγές Πτηνέξ Α.Ε είναι κατα την γνώμη μου πιασάρικο, μέχρι να το πείς ξημέρωσε

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Oυτε και το Εισαγωγές - Εξαγωγές Πτηνέξ Α.Ε είναι κατα την γνώμη μου πιασάρικο, μέχρι να το πείς ξημέρωσε
Αυτό το λεω στην παρέα και ΣΠΑΝΙΑ!:mad: Και είσαι κακός!:mad: :P :P :P

Εσυ πως το λες το εργαλείο;

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εσυ πως το λες το εργαλείο;
tux :P (πλάκα κάνω εε; , δεν του έχω βγάλει κάποιο όνομα):D

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αστα αυτά! Ψευταρά! :tongue:
Του έχουμε βγάλει αλλά αποφασίσαμε να το κρατήσουμε μεταξύ μας :redface: :)

iJohnnyCash

Founder

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αστα αυτά! Ψευταρά! :tongue:
Του έχουμε βγάλει αλλά αποφασίσαμε να το κρατήσουμε μεταξύ μας :redface: :)
:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

iJohnnyCash

Founder

Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
το κιτρινο μιλι.. :D
έχει καμία σχέση με το πράσινο μιλή; :worry:

weak and powerless

New member

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.
"ψιτ, μικρέ..." :redface: :P :D

dooo

New member

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
To μοριο δεν το εχω ονομασει, εχω ονομασει το ενα απο τα καρυαδια, Χρηστο μια και απο εκει θα βγει ο γιος που θα παρει το ονομα του πατερα μου (Χρηστος δλδ)
:hehe::hehe::hehe:

και αν βγει από το άλλο μπαλάκι?:D:D:D:D

S1RHC

New member

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μήτσο :P
Ο αδερφός ενός συμμαθητή μου το έχει ονομάσει Λιλίκα :hehe: :hehe: :lol: :fool: (ναι το παιδάκι είναι κάπως :panwkatw: :baby: )

Τελευταία επεξεργασία:

Dare-Devil

New member

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.
Εγώ του έχω δώσει πολλά όπως:Μητσος Ζαφειρης Ανέστης(ο **** ο πυροσβέστης!!!!):clapup: Τον έχω βαφτίσει κιόλας...:D

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...