Έχετε προφίλ σε ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης;

Σε ποιά κοινωνικά δίκτυα έχετε προφίλ;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Eίναι το ίδιο με το facebook, αλλά εκεί δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ απ' ό,τι έχει το facebook, το μόνο που κάνεις είναι να γράφεις το ένα status κάτω απ' τ' άλλο, και οι άλλοι σχολιάζουν το δικό σου ενώ κάνουν κι αυτοί το ίδιο.

Ναι όντως δεν είναι Τιποτα το ιδιαίτερο το twitter. :P


Δε νομίζω ότι είναι οι ίδιοι... Το πολύ πολύ να έιναι κανένας μάνατζερ τους

Ναι και γω νομίζω δεν είναι οι ίδιοι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι είναι οι ίδιοι... Το πολύ πολύ να έιναι κανένας μάνατζερ τους
Δεν υπαρχει καποιος λογος να το κανουν αυτο

συνηθως ειναι καποιος θαυμαστης, δεν παιζει να ναι οι ιδιοι
Υπαρχει η σημανση "verified account" οταν οντως ενας διασημος εχει account και δεν ειναι καποιος τυχαιος που παριστανει ενα διασημο προσωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καποιος λογος να το κανουν αυτο

Πώς δεν υπάρχει λόγος? Για το κοινωνικό προφίλ του διασήμου


Υπαρχει η σημανση "verified account" οταν οντως ενας διασημος εχει account και δεν ειναι καποιος τυχαιος που παριστανει ενα διασημο προσωπο

Αυτό είναι αλήθεια δεν το έχω δει και δεν το ξέρω. αλλά για να το λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
ντεν έχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγω παντως παρακολουθω καπου 35 ατομα και ποτε δεν μου εχει παει το μυαλο οτι ειναι καποιος αλλος που τα γραφει
Υπαρχει αυτος ο προσωπικος τονος στον καθενα και τον καταλαβαινεις
Ετσι κι αλλιως λιγα λεπτα παιρνει να στειλουν ενα μηνυμα δεν νομιζω οτι χρειαζεται να βαλουν καποιον αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Τι να σου πω για twitter δεν ξερω, παντως στο fb πολλοι διασημοι:P εχουν 2-3 προφιλ... αρα αποκλειεται να ειναι οι ιδιοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εχω τον Jonathan Togo:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Έχω facebook, το οποίο απενεργοποιώ-ενεργοποιώ ακατάπαυστα χωρίς λόγο, ταλαντευόμενη μεταξύ του 'μα είναι άχρηστο/φακέλωμα/κλπ' και 'α, ποιά φωτογραφία ανέβασες;' -_-

Το twitter μου φαίνεται ψυχαναγκαστικό - δεν νομίζω ότι θέλει κανείς να μαθαίνει τόσες πολλές άχρηστες πληροφορίες για τους άλλους καθημερινά. Μας φτάνουν τα pm στο msn και τα status στο facebook, όχι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα τι είναι το twitter... Καλά ούτε και το facebook ακριβώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
....Το twitter μου φαίνεται ψυχαναγκαστικό - δεν νομίζω ότι θέλει κανείς να μαθαίνει τόσες πολλές άχρηστες πληροφορίες για τους άλλους καθημερινά. Μας φτάνουν τα pm στο msn και τα status στο facebook, όχι; :P

σωστα.congrats!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχω hi5 απ'τη β' γυμνασίου και δεν μου πάει η καρδιά να το κάμω delete γιατί μ'αρέσει απίστευτα το πως το έχω διαμορφώσει. Βέβαια δεν κάνω αντ και δεν με κάνει και κανένας. Το χω και private. Μάλλον είμαι απλά ανώμαλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οχι δεν εχω, και δε νομιζω και οτι θα αποκτησω ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnimos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ειχα σε hi5 αλλα δεν το χρησιμοποιω πια...Εχω τωρα facebook αλλα και αυτο δεν το πολυ χρησιμοποιω...Εχω μονο φιλους μακρινους συγγενεις και μερικους καθηγητες μου...Α και μερικους ασχετους ετσι γιατι μπορω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εχω ενα hi5 απο παλια που ουτε που θυμαμαι τον κωδικο μου για να μπω :P και τωρα μονο Facebook μπαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Facebook και ξερό ψωμί. Είχα hi5 αλλά είναι βλαμμένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
facebook για να κάνω τεστάκια :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Facebook :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Facebook και ξερό ψωμί. Είχα hi5 αλλά είναι βλαμμένο!

Δεν είναι το ΗΙ5 βλαμμένο αλλά κάποια από τα άτομα που το χρησιμοποιούν.:P
Είχα ΗΙ5 αλλά το παράτησα. Το facebook βλακεία είναι. Αλλά για να βρίσκεις συμμαθητές και συγγενείς καλό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εγώ έχω στο facebook και μπαίνω αρκετές φορές και στο twitter που δεν μπαίνω ποτε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγώ έχω στο facebook και μπαίνω αρκετές φορές και στο twitter που δεν μπαίνω ποτε!!!!

:no1::no1:
κ εγω facebook
για να περνα η ωρα ειναι μια χαρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top