Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
η Νερ μπορώ να καταλάβω γιατί με ψήφισε.:)

Ο Λόρι σε τι ακριβώς ταυτίζεται? :P

Εκτός και αν τον τύφλωσαν τα ορθογραφικά και πάτησε ό,τι να ναι..:redface:

Διορθώστε κάποιος πλιζ :)

Μπορεί να είναι αυτό που περιγράφεις ότι ζητάς και να χάρηκε!:D Πω πω Λένι δεν πιάνεις τα βαθθθθθιά νοήματα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Well, δε θα ελεγα οτι ταυτιζομαι σε κατι, απλα ρε παιδι μου, τα ειπες ομορφα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
λολ
ομολογουμένως αυτό δεν το σκέφτηκα
λες να κρύβει τόσο βαθύυυυυ νόημα μία θετική? :P


το αποκλείω :)
κάτι άλλο του γυάλισε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μμμμ δε θα έλεγα ότι έχω συγκεκριμένο τύπο από άποψη εμφάνισης- μου έχουν τραβήξει το ενδιαφέρον άτομα που ουδεμία σχέση είχαν μεταξύ τους... Αυτό που θα με τραβήξει στον άλλο είναι η ισχυρή προσωπικότητα, η σιγουριά, η αυτοπεποίθηση και ο αέρας που βγάζει. Μπορεί να μην "ταιριάζω" με κάποιον μόνο και μόνο επειδή δεν εκπέμπει αυτό που θα ήθελα.
Οπότε αυτό μάλλον είναι ο τύπος μου... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Tύπο εμφάνισης έχω, αλλά όλο το αντίθετο με πλησιάζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tύπο εμφάνισης έχω, αλλά όλο το αντίθετο με πλησιάζει :P

Ε να πλησιάζεις εσύ αυτό που σ' αρέσει καλόμ' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
η Νερ μπορώ να καταλάβω γιατί με ψήφισε.:)

Ο Λόρι σε τι ακριβώς ταυτίζεται? :P

Εκτός και αν τον τύφλωσαν τα ορθογραφικά και πάτησε ό,τι να ναι..:redface:

Διορθώστε κάποιος πλιζ :)

Μπορεί να είναι αυτό που περιγράφεις ότι ζητάς και να χάρηκε!:D Πω πω Λένι δεν πιάνεις τα βαθθθθθιά νοήματα!:P

λολ
ομολογουμένως αυτό δεν το σκέφτηκα
λες να κρύβει τόσο βαθύυυυυ νόημα μία θετική? :P

το αποκλείω :)
κάτι άλλο του γυάλισε :P

Εβαλα γιατι 1. μαρεσε το σχόλιο στο τελος, 2. καποια που ζητας τα επικροτω και 3...νταξει..δε ζητας και τιποτα ρε παιδι μου εισαι πολυ βολικός ανθρωπος :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;


Βασικά ναι.
Το έχουν θέσει καλά οι νιρβάνα:



Screwed up
its how she needs to be
With no clue of reality
Just wanted you to make me feel
how I wanna feel
And tell me all the things
that I wanna hear
Αnd make me lose control
and make me go insane

I wanna a girl
that does Cocaine...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight_2008

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
να πω και εγω την γνωμη μου αντε θα σας κανω την τιμη:D :P χεχε...λοιπον...δεν εχω καποια στανταρ αλλα θελω να ειναι καστανος κατα προτιμηση γυμνασμενος, ψηλος, με λεπτη μεση οχι απαραιτητα κοιλιακους μεγαλες πλατες, ωραιο κωλο....να έχει τελειο χαμογελο, να έχει γλυκια και ευγενική παρουσια...αυτα....σας καλυψα???:)

αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι...εχω γνωρησει αρκετους ανδρες που για καποιο λογο αν και ειχαν τετοια εμφανιση δεν προσελκυσαν το ενδιαφερον μου... αρα εκτος απο την εξωτερικη εμφανιση πιστευω παιζουν και αλλα πιο σημαντικα πραγματα ρολο ..μερικα απο αυτα που μου αρεσουν πολυ ειναι ο αλλος να ειναι προσγειωμενος με χιουμορ και καλους τροπους..να μου εμπνεει εμπιστοσυνη και πανω απο ολα να ξερει να ακουει και να δινει συμβουλες...αααα και να μου δειχνει πως ενδιαφερεται για μενα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μπορω να πω οτι εχω συγκεκριμενο τυπο!!!Υπαρχουν ορισμενοι τυποι ατομων που με ελκυουν περισσοτερο απο αλλους ενω καποιοι αλλα παλι οχι... Ομως αυτο δεν ειναι παντα στανταρ!!!Θα υπαρχουν μαλλον και οι εξαιρεσεις καποια στιγμη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εχω ναι,θελω να ειναι γοητευτικος και να μην ειναι νερομπλιουμπλιουκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
εχω ναι,θελω να ειναι γοητευτικος και να μην ειναι νερομπλιουμπλιουκας
Και γω συμφωνω με την Pure...Αυτο ειναι απο τα must...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι σημαίνει νερομπλιουμπλιούκας; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μπουρδουμπούας...:P
Tι σημαινει μπουρδουμπουαςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;;:P
χαχαχαχααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;εσενα φιλεναδα ποιος τυπος σου αρεσει;;;;;;;;;;;;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Tι σημαινει μπουρδουμπουαςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;;:P

Σαλιαμπάλιας..

ή Σαχλαμπούχλας..:lol::rofl::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εχω τρέλα με τα κοντοπούτανα...Αυτές με το πρόστυχο βλέμμα, και παιχνιδιάρικο ταυτόχρονα...Δεν μπορώ το βάψιμο, μου δείχνει κάτι ψεύτικο. Καλό είναι και να μην καπνίζει. Σε μια πρώην της είχα πει κάποτε ότι αν την πιάσω με τσιγάρο, χωρίσαμε. Και τη βλέπω μετά από 1 χρόνο περίπου με τσιγάρο, ενώ είχαμε χωρίσει και μου είπε ότι κάπνιζε και όταν ήμασταν μαζί αλλά όχι μπροστά μου γιατί δεν ήθελε να με χάσει...Ντύσιμο απλό, και γενικά να περνάει απαρατήρητη, όσο είναι εφικτό. Στήθος σχετικά μικρό. Βασικά μου αρέσει ένας συνδυασμός απλού καθημερινού ντυσίματος, με πρόστυχο βλέμμα...Αλλα και η πιο τέλεια να είναι, αν δεν κάνει τέλειο κρεβάτι, δεν θα κρατήσει...

Απορώ πώς χώρισα με κάποια, που έκανε τέλειο κρεβάτι, μαγείρευε τρομερά και χωρίσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Tι σημαινει μπουρδουμπουαςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;;:P
χαχαχαχααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;εσενα φιλεναδα ποιος τυπος σου αρεσει;;;;;;;;;;;;;;:D
Οι επιλογές μου παίζουν μπουνιές μεταξύ τους!!!:P ... Δεν εντοπίζω κάποιο πασπαρτού χαρακτηριστικό...

Όμως με απωθεί ο τύπος του ¨χαβαλέ¨, που είναι η ¨ψυχή της παρέας¨...θέλω να είναι πιο ¨μετρημένος¨, και το χιούμορ του να μην είναι το σήμα κατατεθέν του...να έχει ,αλλά να το βγάζει και να το χρησιμοποιεί πιο διακριτικά...
Με απωθούν πολύ οι φλύαροι, οι φιλάρεσκοι, που προσέχουν και καλλωπίζονται σαν γυναίκες...
ΟΙ ξερόλες... Και οι κουτσομπόληδες...
Δεν μου αρέσουν οι ¨ομορφούληδες¨...και ειδικά όσοι έχουν baby-face κτλ... Δεν μου αρέσουν οι ξανθοί...

Α, επίσης με ελκύουν οι μεγαλύτεροι άντρες...Ναι, είναι το μόνο κοινό χαρακτηριστικό τώρα που το σκέφτομαι...:hmm:
Κάποτε οι πολύ μεγαλύτεροι (μα πολύύύ), τώρα το έχω κατεβάσει...ας πούμε 40 και άνω...

¨Ε-stekiκα¨ μου αρέσει πολύ αυτό που εκπέμπει ο daemon... (έξυπνος, -εξυπνότατος:worship:- , αιχμηρός, χιούμορ όχι με τη σέσουλα αλλά χιούμορ,συχνά σαρκασμός...
Αλλά πιο πολύ απ'όλα γουστάρω που χέστηκε να είναι συμπαθής...
Και που...μπορώ να πω επιδιώκει να είναι αντιπαθής! i love it!!:inlove:
...μ'αρέσει που δεν ζητιανεύει αποδοχή και επιβράβευση...δεν ψάχνει το χειροκρότημα των τριγύρω... (θεωρώ ότι θα τον δυσαρεστούσε-ανησυχούσε αν το εισέπραττε :P )
Αυτό μου αρέσει, γενικώς, πολύ σε έναν άντρα!-η αυτοπεποίθησή του να φτάνει και να περισσεύει, ώστε να εκφράζει τις απόψεις του χωρίς να ζητάει παλαμάκια από τριγύρω... )


υγ. Η φωνή είναι κάτι που με επηρεάζει πολύ...Έβλεπα big brother μόνο και μόνο για...τη φωνή του big brother...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top