Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Νάσια21

Νεοφερμένος

Η Νάσια21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω πλέον συγκεκριμένο τύπο, το αφήνω στην έλξη αυτό :P
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα είναι αλήθεια. Σε αθλήματα που δεν θέλουν μυαλό π.χ. στίβος, μπάσκετ κυριαρχούν οι μαύροι. Σε αθλήματα όπως ποδόσφαιρο, τέννις, snooker που θέλουν μυαλό οι λευκοί. Η επιστήμη πρέπει να είναι ανεξάρτητη και δεν πρέπει να βάζει το παράγοντα ρατσιμό στη μέση.

Η εγγενής αθλητικότητα είναι και αυτή μέρος της νοημοσύνης, καθώς το να μπορείς να ελέγχεις το σώμα σου και να κάνεις πολύπλοκες κινήσεις σε κλάσματα δευτερολέπτου απαιτεί νοημοσύνη.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ θα την πω την αμαρτία μου.
Έχω μια αδυναμία στους ψηλούς, μελαχρινούς με μούσι :redface:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

Τουλάχιστον εσυ είσαι συνεπής!

Τι δηλώνω ότι με τραβάει :






Τι πραγματικά με τραβάει (και μετά τραβάω τα λιγοστά μαλλιά μου) :

 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Θα με παρετε με τις πετρες αλλα θα τα γραψω. Μου αρεσουν οι μελαγχρινοι/καστανοι με ή χωρις μαλλια, με αξυριστο look, φυσιολογικο βαρος και σωματοτυπο, λευκα δοντια και οχι πολυ στραβα, περιποιημενοι και να ντυνονται καλα. Με ελκυουν πολυ οι αντρες με κοστουμι. Οσον αφορα τον χαρακτηρα, μου αρεσουν οι εξυπνοι και witty, οι ευγενικοι και με τροπους, οι χαρουμενοι και αισιοδοξοι. Επισης δεν βγαινω με καποιον που δεν εχει πτυχιο πανεπιστημιου. Δεν μπορω να επικοινωνησω και εκνευριζομαι οταν ακουω βλακειες. Αποφευγω τους θρησκοληπτους οπως ο διαολος το λιβανι. Δεν μπορω να ακουω για θρησκειες.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Θα με παρετε με τις πετρες αλλα θα τα γραψω. Μου αρεσουν οι μελαγχρινοι/καστανοι με ή χωρις μαλλια, με αξυριστο look, φυσιολογικο βαρος και σωματοτυπο, λευκα δοντια και οχι πολυ στραβα, περιποιημενοι και να ντυνονται καλα. Με ελκυουν πολυ οι αντρες με κοστουμι. Οσον αφορα τον χαρακτηρα, μου αρεσουν οι εξυπνοι και witty, οι ευγενικοι και με τροπους, οι χαρουμενοι και αισιοδοξοι. Επισης δεν βγαινω με καποιον που δεν εχει πτυχιο πανεπιστημιου. Δεν μπορω να επικοινωνησω και εκνευριζομαι οταν ακουω βλακειες. Αποφευγω τους θρησκοληπτους οπως ο διαολος το λιβανι. Δεν μπορω να ακουω για θρησκειες.
Λάβαμε το αίτημά σας και θα σας ενημερώσουμε για την εξέλιξή του! :P
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα με παρετε με τις πετρες αλλα θα τα γραψω. Μου αρεσουν οι μελαγχρινοι/καστανοι με ή χωρις μαλλια, με αξυριστο look, φυσιολογικο βαρος και σωματοτυπο, λευκα δοντια και οχι πολυ στραβα, περιποιημενοι και να ντυνονται καλα. Με ελκυουν πολυ οι αντρες με κοστουμι. Οσον αφορα τον χαρακτηρα, μου αρεσουν οι εξυπνοι και witty, οι ευγενικοι και με τροπους, οι χαρουμενοι και αισιοδοξοι. Επισης δεν βγαινω με καποιον που δεν εχει πτυχιο πανεπιστημιου. Δεν μπορω να επικοινωνησω και εκνευριζομαι οταν ακουω βλακειες. Αποφευγω τους θρησκοληπτους οπως ο διαολος το λιβανι. Δεν μπορω να ακουω για θρησκειες.
Γιατι να σε παρουμε με τις πετρες καλε;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο τύπος μου έχει καταλήξει με μεγάλη ακρίβεια και παγιότητα σε συγκεκριμένο είδος δυτικοευρωπαίας γόνου αριστοκρατικών ινδοευρωπαίων οικογενειών, με δέρμα λευκό αλπίνα και μακριά καστανά μαλλιά.

 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ο τύπος μου έχει καταλήξει με μεγάλη ακρίβεια και παγιότητα σε συγκεκριμένο είδος δυτικοευρωπαίας γόνου αριστοκρατικών ινδοευρωπαίων οικογενειών, με δέρμα λευκό αλπίνα και μακριά καστανά μαλλιά.


Κι εγω το DNA της θα το θελα. Το DNA μου δεν ξερω αν εκείνη θα ήθελε. :bleh:

Αν και δεν μπορώ τις γαλακτερές στο χρώμα, τη θέλω λίγο μεσογειακό σοκολατένιο έρωτα. Τι να κλάσει η καυκάσια η παριζιάνα αμα μου τον πιάνει με το βελούδινο το γάντι ρε φίλε.




Τι θέλω και τα λέω και τα χιλιοαναλύω, πάλι στη Σάσα με τα τσιμπούκια θα πέσουμε...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Θα με παρετε με τις πετρες αλλα θα τα γραψω. Μου αρεσουν οι μελαγχρινοι/καστανοι με ή χωρις μαλλια, με αξυριστο look, φυσιολογικο βαρος και σωματοτυπο, λευκα δοντια και οχι πολυ στραβα, περιποιημενοι και να ντυνονται καλα. Με ελκυουν πολυ οι αντρες με κοστουμι. Οσον αφορα τον χαρακτηρα, μου αρεσουν οι εξυπνοι και witty, οι ευγενικοι και με τροπους, οι χαρουμενοι και αισιοδοξοι. Επισης δεν βγαινω με καποιον που δεν εχει πτυχιο πανεπιστημιου. Δεν μπορω να επικοινωνησω και εκνευριζομαι οταν ακουω βλακειες. Αποφευγω τους θρησκοληπτους οπως ο διαολος το λιβανι. Δεν μπορω να ακουω για θρησκειες.

Ναι, γιατί το να πάρει πτυχίο κανείς σήμερα, είναι εξαιρετική εγγύηση ότι έχει μάθει τρόπους και ότι έχει εξελίξει τον εγκέφαλό του σε τέτοιο σημείο που να σου εξασφαλίζει ένα άλφα επίπεδο ώριμης διαλεκτικής.

Όταν την πίναμε στο 3ο έτος και καίγαμε κύτταρα, για κάτι γυναίκες σαν εσένα το προετοιμάζαμε το εγκεφαλάκι μας. :devil:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σάσα Μπάστα; Δυνατό ...

Καλό πράγματι, αλλά δεν έλεγα αυτή τη Σάσα, αναφερόμουν στη Σάσα Γκρέυ που έβαλα πιο πάνω.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και δεν μπορώ τις γαλακτερές στο χρώμα, τη θέλω λίγο μεσογειακό σοκολατένιο έρωτα. Τι να κλάσει η καυκάσια η παριζιάνα αμα μου τον πιάνει με το βελούδινο το γάντι ρε φίλε.
Unpopular opinion: το σεξ δε μετράει ιδιαίτερα, χίλλιες φορές να είχα μια ωραία και νέα, παρά μια 40ρα πατσωμένη που ξέρει όλα τα κόλπα απ' το κοσμοπόλιταν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top