Έχετε όλοι γάτα;

Έχετε γάτες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • Ναι ουυυ, πολλές!!

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω μια-δύο αλλά στο παρελθόν περισσότερες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω μια-δύο και ειναι οι πρώτες μου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έχω αλλά είχα στο παρελθόν

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έχω και δεν είχα ποτέ αλλά τις αγαπάω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έχω ούτε είχα ποτέ, ούτε καν μου αρέσουν (!)

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • Δεν έχω και δεν είχα ποτέ αλλά έχω/είχα άλλα ζωάκια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο (τι ξέχασα βρε παιδιά;; )

    Ψήφοι: 1 50.0%

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δυο εντος σπιτιου(η σαρδελα και ο λεόν) και 15 στον κηπο μονιμα, και οσα αδεσποτακια ερχονται να φανε, ειναι ευπροσδεκτα!:D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia12838

Νεοφερμένος

Η nantia12838 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ναι εχω δυο αγορακια πολυ διαβολακια χιχιχι ατιμουλικα σκετη γλυκα ειναι κ τα δικα μου κ ολα τα ζωακια :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakosmidi

Νεοφερμένος

Ο mariakosmidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ναι εγώ έχω μια γατούλα 6 χρονών...
δεν την αλλάζω με τίποτα...:up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna_g

Νεοφερμένος

Η ioanna_g αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν έχωωωωωω μπουχουχουουουου!!! Αλλά από τόσο δε σκατό έχω μεγαλώσει γατάκια και γατάκια... Και τώρα λόγω έρωτα και ταξιδιών δε γίνεται να έχω γατάκι αλλά τα λατρεύω:inlove::inlove::inlove:!!! Ομως τώρα το πήρα απόφαση και θα αποκτήσω κι εγώ επιτέλους την πρώτη μου οικόσιτη ψιψίνα τα Χριστούγεννα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mperr7

Νεοφερμένος

Η mperr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς γάτες γύρω μου και πάνω μου. Έχω τον Μάγκα μου, η δεύτερη αδερφή μου την Λου και την Τουλίπα και η τρίτη αδερφή μου την Μελίνα (17 χρονών παρακαλώ, ζει & βασιλεύει). Είμαστε δηλαδή μια ευτυχισμένη γατο-οικογένεια!:greycat::greycat::greycat::greycat:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaroula

Νεοφερμένος

Η xaroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Eγω εχω 4!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki

Νεοφερμένος

Η Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
2 γατούληδες 3 χρονών και οι δυο ( αδελφάκια είναι):up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia_m

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Καλά αυτές που έχω στον ακάλυπτο κάθε μέρα γίνονται και πιο πολλές,σήμερα εμφανίστηκαν άλλες 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top